Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 21.11.2018
5. Uluslararası Trakya Balkan İş Formu Toplantısı
Toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, siyasi parti temsilcileri, ve yurt dışından gelen iş adamları katıldı.
Cengiz Günay - 12.11.2018
Tekirdağ'ın Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ'ın kurtuluşunun 96. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 09.11.2018
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 19.10.2018
Tekirdağ Tso'dan Enflasyonla Mücadeleye Destekk
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince (TOBB) Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı kapsamında başlatılan yüzde 10 indirim kampanyasını son derece önemli olduğunu söyledi.
Cengiz Günay - 13.10.2018
Trakya Veteran'a En Centilmen Takım ve Şampiyona Özel Onur Ödülü
Şampiyona sonrası takım oyuncuları, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin'i ziyaret etti.
Cengiz Günay - 11.10.2018
Tekirdağ Tso Yönetimi İncelemelerde Bulundu
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu üyeleri teknopark ve okul inşaatında incelemelerde bulundu.
Cengiz Günay - 09.10.2018
Türkiye'deki İş Fırsatları Yabancı Girişimcilere Anlatıldı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen toplantıda konuşan, TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, girişimcileri Türk iş adamları ile buluşturmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Cengiz Günay - 08.09.2018
Başkan Eşkinat Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği'nin Açılışına Katıldı
PROTOKOL ÜYELERİ VE SİYAH BEYAZLI TAKIMA GÖNÜL VERMİŞ TARAFTAR AÇILIŞTA YERİNİ ALDI Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Atakan Tuncel ve siyah beyazlı takıma gönül vermiş Beşiktaş taraftarları katıldı.
Cengiz Günay - 07.09.2018
Fikret Orman, Tekirdağ'da Lokal Açtı
Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği lokal açılışına, Fikret Orman'ın yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Cengiz Günay ile taraftarlar katıldı.
Cengiz Günay - 04.09.2018
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Kentteki bir restoran düzenlenen kokteyle Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Soner Gül, İl Jandarma Komutanı Albay Şahin Karakaş, Tekirdağ Baro Başkanı Erhan Sezer, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve davetliler katıldı.
Cengiz Günay - 05.08.2018
Trakya Abigem Genel Kurul Toplantısı
Tekirdağ TSO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurul toplantısına Tekirdağ TSO Başkanı ve Trakya ABİGEM AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Çanakkale il ve ilçe oda-borsalarının başkanları, yöneticileri ve genel sekreterleri katıldı.
Cengiz Günay - 14.07.2018
Tekirdağ'da İmar Barışı Anlatıldı
Toplantıya TTSO Başkanı Cengiz Günay, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Albayrak, Harita Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Hışır, Mimarlar Odası Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Tanrıöver, oda üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Cengiz Günay - 13.07.2018
Günay'dan Yeni Kabineye Kutlama Mesajı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Cengiz Günay, "Tekirdağ iş dünyası olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ve çok değerli isimlerin yer aldığı yeni kabineyle Türkiye'nin yeni bir sıçrama gerçekleştireceğine ve 2023 hedeflerine emin adımlarla...
Cengiz Günay - 12.07.2018
Malkara'da "Coğrafi İşaretler Farkındalık" Eğitimi
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ise, odalar ve borsalar olarak sadece coğrafi işaretli ürünleri tescil ettirmekle kalmadıklarını aktararak, onların tanıtımı için de bir çok etkinlikler düzenlediklerini ifade etti.
Cengiz Günay - 05.07.2018
Vali Ceylan'dan Günay'a Ziyaret
Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay'ı makamında ziyaret etti.
Cengiz Günay - 26.06.2018
Tekirdağ Tso Başkanı Günay Açıklaması
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (Tekirdağ TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, "İş dünyamız için seçim süreci artık geride kalmıştır.
Cengiz Günay - 01.06.2018
Liman Tek Pencere Sistemi" Tekirdağ'da Hayata Geçirildi
Toplatıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve yetkililer katıldı.
Cengiz Günay - 29.05.2018
Tekirdağ Tso'dan Ramazan'da 680 Aileye Gıda Yardımı Yapıldı
Tekirdağ TSO'nun her yıl düzenlediği yardım kampanyası bu Ramazan ayında 680 aileye ulaştı. Yapılan yardımlarla ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, "Her sene Ramazan ayında sosyal sorumluluk projesi kapsamında çalışma bölgemiz içerisinde bulunan Süleymanpaşa, Şarköy ve Muratlı ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaparak, Ramazan ayının bereketini paylaşmak, yardımlaşmanın en büyük değerlerimizden biri olduğunu yaşamak ve yaşatmak adına sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz.
Cengiz Günay - 18.05.2018
İsrail'in Gazze'deki Katliamına Tepkiler
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Günay, "İsrail, masum insanları katlederek, zulmederek İslam dünyasını Kudüs davasından vazgeçiremeyecektir.
Cengiz Günay - 17.05.2018
Ttso Başkanı Günay, TOBB Yönetiminde
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçilmesiyle ilgili, "Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde görev almaktan büyük mutluluk ve onur...
Cengiz Günay - 16.05.2018
TOBB Yönetiminde Görev Dağılımı Belli Oldu
Söz konusu toplantıda yeni yönetimin görev dağılımı şu şekilde oluştu: "İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz (Başkan Yardımcısı), Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk (Başkan Yardımcısı), Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu (Başkan Yardımcısı), Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu (Başkan Yardımcısı), İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran (Başkan Yardımcısı), Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz (Sayman Üye), Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, (Üye), İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener (Üye), Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin (Üye), İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Öztürk Oran (Üye), Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç (Üye), Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı (Üye), Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil (Üye), Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Üye).
Cengiz Günay - 16.05.2018
TOBB Yönetim Kurulu Görev Dağılımını Yaptı
TOBB 74. Genel Kurulu'nda yeniden başkanlığa seçilen M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında yeni dönemin ilk yönetim kurulu toplantısı dün yapıldı. Toplantıda belirlenen görev dağılımı şöyle: 1. Ali Kopuz (İstanbul TB) Başkan Yardımcısı 2. Selçuk Öztürk (Konya TO) Başkan Yardımcısı 3. Salih Zeki Murzioğlu (Samsun TSO) Başkan Yardımcısı 4. Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli SO) Başkan Yardımcısı 5. Tamer Kıran (İMEAK DTO) Başkan Yardımcısı 6. Faik Yavuz (Ankara TB) Sayman Üye 7. Cengiz Günay (Tekirdağ TSO) Üye 8.
Cengiz Günay - 15.05.2018
Atso Başkanı Çetin, TOBB Yönetiminde
ATSO'dan yapılan açıklamaya göre, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde yapılan seçimli genel kurulda, TOBB delegelerinin oyları ile belirlenen Yönetim Kurulu listesi şu isimlerden oluştu: "Salih Zeki Murzioğlu (Samsun TSO Başkanı), Cengiz Günay (Tekirdağ TSO Başkanı), Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Malatya TSO Başkanı), Selçuk Öztürk (Konya TO Başkanı), Mahmut Özgener (İzmir TO Başkanı), Öztürk Oran (İstanbul TO Başkanı), Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli SO Başkanı), Zeki Kıvanç (Adana SO Başkanı), Ali Kopuz (İstanbul TB Başkanı), Faik Yavuz (Ankara TB Başkanı), Özer Matlı (Bursa TB Başkanı), Engin Yeşil (Diyarbakır TB Başkanı), Tamer Kıran (İMEAK Deniz TO Başkanı).
Cengiz Günay - 15.05.2018
Hisarcıklıoğlu Yeniden TOBB Başkanı
Yeni TOBB Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: "Salih Zeki Murzioğlu (Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Cengiz Günay (Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Davut Çetin (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Selçuk Öztürk (Konya Ticaret Odası Başkanı), Mahmut Özgener (İzmir Ticaret Odası Başkanı), Öztürk Oran (İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı), Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli Sanayi Odası Başkanı), Zeki Kıvanç (Adana Sanayi Odası Başkanı), Ali Kopuz (İstanbul Ticaret Borsası Başkanı), Faik Yavuz (Ankara Ticaret Borsası Başkanı), Özer Matlı (Bursa Ticaret Borsası Başkanı), Engin Yeşil (Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı), Tamer Kıran (İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası Başkanı).
Cengiz Günay - 08.05.2018
Dereköy Sınır Kapısı'nın Restorasyon Çalışmaları
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, "Dereköy Sınır Kapısı'nın restorasyonu için TOBB proje çalışmalarını sürdürüyor" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekirdağ'dan Kısa Kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 23:07:21. #1.13#

title