Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 02.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Olay, Edremit ilçesinde meydana geldi. Eve giden R.D. (32), iddiaya göre, eşi E.D.'yi (35) G.A. ile yatakta yakaladı. R.D.,, G.A.'ya saldırınca eşi araya girdi. Bu sırada R.D. eşi E.D. tarafından dövüldü. Sinirlenen R.D., eşinin kıyafetlerini alıp, boş araziye çıkardı. Arkadaşını da yanına çağıran R.D., eşinin kıyafetlerini ateşe verdi. Bütün giysileri tek tek yakah R.D. o anları cep telefonu kamerasıyla çekip, sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaptı. R.D., yayın sırasında "Hepsini yakacağım. Daha takım elbiseleri var onları da yakacağım" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -R.D.'nin, kocasının kıyafetlerini yakma anlarından cep telefonu görüntüsü Haber-Kamera:  Fatih Emrah ERDOĞAN/BALIKESİR, =================================== Bakan Albayrak: Kamu bankaları esnaf ve tarımsal kredi faizlerini yüzde 12'den 9'a düşürdü (3)   TEKİRDAĞ'DA İŞ İNSANLARI İLE BULUŞTU Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Çanakkale'nin ardından Tekirdağ'a gelerek  Namık Kemal Üniversitesi'nde Vali Aziz Yıldırım, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, kamu bankalarının genel müdürleri, iş insanları ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.
Cengiz Günay - 31.12.2019
Yeni yıla doğru
Yeni yılın Türk milleti adına hayırlı geçmesi temennisinde bulunan Şahin, şunları kaydetti: "Ufkunu dünya üniversitesi olma yolunda genişleten Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da bölgesine ve şehrine hizmet etmeye ve atılımlarını sürdürerek eğitim öğretimde adından söz ettirmeye devam edecektir. Başta, bu uğurda özveriyle çalışan personelimiz ve geleceğe umutla bakmamıza vesile olan sevgili öğrencilerimiz olmak üzere, tüm milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarken, yeni yılın gönül coğrafyamıza huzur ve barış getirmesini, insanlığa güzel ahlakı yaşatarak kalplerde mutluluğu daim kılmasını dilerim." Cengiz Günay'ın mesajı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, yeni yılın ülke ve millet adına çok güzel geçmesi temennisinde bulundu.
Cengiz Günay - 26.12.2019
Tekirdağ'dan kısa kısa
Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Cengiz Günay - 09.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay ve Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 26.10.2019
Tekirdağ TSO'dan, Konsolos Theocharidi'ye ziyaret
Tekirdağ TSO'dan yapılan açıklamaya göre, Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli ile üyeler Yılmaz Emer, Mithat Saygı ve Genel Sekreter İrfan Ekici, Theocharidi ile bir süre görüştü.
Cengiz Günay - 16.10.2019
Trakya'dan Barış Pınarı Harekatı'na destek
Tekirdağ Ticaret Sanayi Odasında bir araya gelen iş dünyası ve STK temsilcileri adına açıklamayı okuyan TSO Başkanı Cengiz Günay, harekatın amacının ülke sınırlarının güvenliğini sağlamak, Türkiye ve bölge ülkeleri için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak olduğunu söyledi.
Cengiz Günay - 10.10.2019
TRAKYAKA yönetim kurulu toplantısı
TRAKYAKA'dan yapılan açıklamaya göre, Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinde bir otelde Edirne Valisi Ekrem Canalp başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ile Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Kalkınma Ajansı uzmanları katıldı.
Cengiz Günay - 25.09.2019
Çerkezköy Endüstriyel Fuarı açıldı
Çerkezköy Endüstriyel Fuarı'nın açılışına Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve davetliler katıldı.
Cengiz Günay - 16.09.2019
Ahilik Haftası
Tekirdağ'da Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi. Valilik önünde gerçekleştirilen törende, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Cengiz Günay - 08.08.2019
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ TSO Konferans Salonunda düzenlenen törene, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, sayman üye Yılmaz Emer ve yönetim kurulu üyesi Mithat Saygı katıldı.
Cengiz Günay - 19.07.2019
TRAKYAKA'dan, TBMM Başkanı Şentop'a ziyaret
Edirne Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, TRAKYAKA Yönetim Kurulu üyeleri Edirne Valisi Ekrem Canalp, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Aydın Karakoç, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Cengiz Günay - 30.05.2019
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, yaptığı yazılı açıklamada, yardımların Süleymanpaşa, Şarköy ve Muratlı ilçelerinde gerçekleştirildiğini kaydetti.
Cengiz Günay - 18.05.2019
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün, Milli Mücadele ateşini yakışının 100. yıl dönümünde, tüm yurttaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum." -TSO Başkanı Günay'ın mesajı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 11.05.2019
Anneler Günü
Bu vesileyle, başta ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerin Anneler Günü'nü kutluyor, fedakar emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum." -Tekirdağ TSO Başkanı Günay'ın mesajı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 20.04.2019
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Başkan Yüksel Muhtarlarla Buluştu
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya, belediye başkan yardımcıları Şenol Karaküçük, Hüseyin Uzunlar, Sabri Çınar, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı, Tekirdağ Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şerif Baykut ile muhtarlar katıldı.
Cengiz Günay - 11.04.2019
Tekirdağ'da Girişimcilik Kursları Düzenlenecek
Tekirdağ TSO'da gerçekleştirilen imza törenine Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ İŞKUR Müdürü Yaşar Esen ve TSO Genel Sekreteri İrfan Ekici katıldı.
Cengiz Günay - 01.03.2019
TBMM Başkanı Şentop, Memleketi Tekirdağ'da(2)
ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Valiliği, adliye, şehitlik ve aile kabristanlığı ziyaretlerinin ardından Namık Kemal Üniversitesi'nde düzenlenen Trakya Tohum A.Ş. kuruluş törenine katıldı.
Cengiz Günay - 13.02.2019
Taba Başkanı Akat: Yerli Ürün Alalım
TABA Genel Başkanı Ali Osman Akat, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, 'Yurt dışında yapılacak Türk organize sanayi yatırımı' konulu toplantıda iş insanları ile bir araya geldi. Toplantıya Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Trakya Organize Sanayi Bölgesi Başkanları, Trakyalı sanayici ve iş insanları, TABA Yüksek İstişare Başkanı Ali Bayramoğlu ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Cengiz Günay - 19.12.2018
Tekirdağ'da "Reel Sektör, Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme" Toplantısı Yapılacak
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ'ın önemli bir toplantıya ev sahipliği yapacağını belirterek, toplantının Tekirdağ, Trakya ve Türkiye için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.
Cengiz Günay - 15.12.2018
Nkü'de İnsan Hakları Konulu Konferans Verildi
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasının (TTSO) konferans salonunda düzenlenen konferansa Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ NKÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Vali Yardımcısı Abdullah Kalkan, TTSO Başkanı Cengiz Günay, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri katıldı.
Cengiz Günay - 14.12.2018
Türk, Yunan ve Bulgar Yemekleri, Aynı Sofrada
Etkinliğe, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Cengiz Günay - 25.11.2018
Kızlarımızın Üniversiteye Gitme Oranında Ciddi İyileşme Oldu"
Yaptığımız çalışmalarda rakamlara bakın, bu alanda yapılan çalışmalar arasında Türkiye modeldir. Bunu Amerika dahi başaramadı. Avrupa, Türkiye bu rakamları nasıl iyileştirdi diye baktı, araştırdı ve Türkiye modelini gördü. Özellikle kızlarımızın okullaşması, güçlendirilmesi ve önündeki engellerin kaldırılması, fırsat eşitliği verilmesi çok önemliydi." Konferansa, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tekirdağ İl Temsilcisi Zeynep Şahin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ile siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekirdağ'dan Elazığ'a 4 tır yardım yola çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.06.2021 20:32:04. #1.13#

title