Cengiz Gül Haberleri

Cengiz Gül haber, Cengiz Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Gül - 02.08.2012
Çelik-İş Sendikası'ndan Vali Cerrah'a Ziyaret
Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Ali Cengiz Gül ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Cengiz Gül - 02.08.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül de Başkan Civelek'i yanlarında görmekten mutluluk duyduklarını belirterek şöyle konuştu: "Grevimiz anlaşma sağlanıncaya kadar devam edecek.
Cengiz Gül - 01.08.2012
Çelik-İş Sendikasından Grevdeki İşçilere İftar
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, fabrika önünde verilen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Befesa Silvermet fabrikasında anlaşma sağlanamayınca 16 Temmuz'da grev kararını uygulamak için yola çıktıklarını ifade etti.
Cengiz Gül - 01.08.2012
İskenderun Belediye Başkanı Civelek Grevdeki İşçilerle İftarda Buluştu
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül ise verdiği desteklerden ötürü Civelek'e teşekkür ederek, "Grevimiz anlaşma sağlanıncaya kadar devam edecek.
Cengiz Gül - 25.07.2012
CHP'li Vekillerden Grevdeki İşçilere Destek
100 çalışanın katıldığı ve 16 Temmuz'da başlayan grevin hak mücadelesi kazanılıncaya kadar süreceğini belirten Çelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, alt komisyon ve komisyonlardan geçen ve tüm siyasi partilerin üzerinde uzlaşmaya vardığı toplu iş yasasının, gizli bir el tarafından Meclis'e gelmesinin engellendiğini söyledi.
Cengiz Gül - 19.07.2012
MHP İskenderun İlçe Yönetiminden Grevdeki İşçilere Destek
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'yi ucuz işçi cenneti gibi görenlerin karşısında olduklarını belirtti.
Cengiz Gül - 16.07.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Gül."Kayıt Dışı Ekonominin Önlenmesinde...
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Cengiz Gül, "Kayıt dışı ekonominin önlenmesinde sendikalaşma önem arz ediyor."
Cengiz Gül - 03.07.2012
Gül: "Mmk İşçisinin Yanındayız"
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, MMK çalışanlarının her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Cengiz Gül - 02.07.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Akçakmak'ın zor bir görevi devraldığını, ellerini taşın altına birlikte soktuklarını anlatan Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül de, ziyarette, "Genel müdürümüz 10 yılda çok şey gerçekleştirdi.
Cengiz Gül - 01.07.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, çalışanı mutlu olmayan bir iş yerinin başarılı olmasının mümkün olmadığını belirtti.
Cengiz Gül - 30.06.2012
Akçakmak'tan 'Veda' Ziyaretleri
Akçakmak'ın özelleşme ile zor bir görevi devraldığını, ellerini taşın altına birlikte soktuklarını belirten Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül de, "Genel müdürümüz 10 yılda çok şey gerçekleştirdi.
Cengiz Gül - 25.06.2012
İskenderun Demir Çelikspor Taraftarları Piknikte Buluştu
Hatay'ın Belen ilçesine bağlı Atik Yaylası'nda yapılan etkinliğe 150'ye takın taraftar katıldı. Burada bir açıklama yapan İskenderun Demir Çelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül, "Geçmiş yıllardan beri Türk sporuna yaptığımız katkıyı imkanlarımız dahilinde sürdürmeye devam edeceğiz.
Cengiz Gül - 19.06.2012
İskenderun Demirçelikspor Başkanı Gül: "Teknik Direktör Haluk Bulgurlu ile Sözleşme İmzaladık"
Spor Toto 2.Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor Başkanı Cengiz Gül, teknik direktör Haluk Bulgurlu ile bir yıllık sözleşme imzaladıkları söyledi.
Cengiz Gül - 30.05.2012
İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Gül: "Altyapıya Büyük Önem Veriyoruz"
Spor Toto 2.Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, altyapıya büyük önem verdiklerini söyledi.
Cengiz Gül - 23.05.2012
Azerbaycan'da Yatırım Pastasından Pay Alma Fırsatı
Zeynep Yücetaş - Türk-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül, Türk müteahhitlerinin Azerbaycan'da 4,5 milyar dolar civarında pay aldığını belirterek, "Bunu yeterli görmüyoruz."
Cengiz Gül - 21.05.2012
Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Bağırov ATO'yu Ziyaret Etti
Türk-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül de Azerbaycan'a yatırım yapmak isteyen Türk iş adamları için çeşitli teşvikler uygulandığını bu ülkeye giden bir iş adamının tek belgeli sistem sayesinde, 3 gün içerisinde şirket kurabilip hemen faaliyete başlayabildiğini bildirdi.
Cengiz Gül - 20.05.2012
Bağırov: "Beraber Kalkınmanın Yollarını Bulmalıyız"
BTC petrol boru hattının sonlandığı nokta olan Adana'nın, 14.5 milyar dolar yatırım değeriyle Türkiye'nin en büyük petrokimya tesisine ev sahipliği yapacağına da değinen Menevşe sözlerini şöyle sürdürdü: "Petrokimya alanında yapılacak yatırımlarla Adana yakın gelecekte dünyanın en önemli enerji ve petrokimya üslerinden biri haline gelecektir. Ülkemiz son küresel kriz atmosferinden ek istihdam yaratarak yüzde 10.4 büyüme ile çıkmış güçlü bir ekonomiye sahiptir. Türkiye'nin kredi notu 3 kez üst üste yükseltilmiştir. Sadece bu ekonomik performans dahi Azeri kardeşlerimizin bizlerle daha sıkı ticari işbirliği kurmaları için yeterlidir. Bununla birlikte Azerbaycan ile Türkiye arasındaki mevcut kan bağı ve kardeşlik, tarihi, kültürel ve sosyal nedenler, bizlerin çok daha yakın, çok daha sıcak ve çok daha güçlü ilişkiler içerisinde olmasını gerektirmektedir. Bu nedenle biz Adana Ticaret Odası olarak Azerbaycan-Adana ticaretinde yapılacak her türlü girişime hazır olduğumuzu belirtmek isteriz." Türk-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül de, Azerbaycan'a yatırım yapmak isteyen Türk iş adamları için çeşitli teşvikler uygulandığını ifade ederek, "Azerbaycan'a giden bir iş adamı tek belgeli sistem sayesinde, 3 gün içerisinde şirket kurabiliyor ve hemen faaliyetlerine başlayabiliyor" dedi.
Cengiz Gül - 16.05.2012
Azerbaycan Tanıtım ve İşbirliği Toplantısı
Türk - Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül ise iki ülke ticari ve ekonomik ilişkilerinin daha ileriye gitmesi için gayret sarf ettiklerini, hükümetler bazında da ciddi destek verildiğini kaydetti.
Cengiz Gül - 16.05.2012
Azerbaycan, Türkiye Sanayisine Hayran
Gaziantep Ticaret Odası'nda yönetim kurulu üyeleriyle Türkiye ile Azerbaycan ülkeleri arasındaki ticaret işbirliğini konuşan Büyükelçi Bağrov, Azerbaycan ile Türkiye arasındaki ekonomik ilişkilerin her geçen gün daha da iyiye gittiğini söyledi. Azerbaycan'ın da Türkiye gibi ihracat hacmini genişlettiğini dile getiren Bağrov, Azerbaycan ekonomisinin gelişmesinde Türk işadamlarının önemli katkılar sağladığını ifade etti. "Azerbaycan-Türkiye bir millet iki devlettir" diyen Büyükelçi Bağrov, şöyle konuştu: "Azerbaycan ile Türkiye arasındaki ekonomik ilişkiler günden güne ileriye gidiyor, gelişiyor. Bizdeki rakamlar tabi ki Türkiye'ye oranla eksiktir. Bizim esas maksadımız ileriki devirde Azerbaycan ile Türkiye arasındaki ticari ilişkilerimizi daha da zenginleştirmek, yüksek rakamlara çıkarmaktır. Geçen yıl ihracat hacmimiz 2,5 milyardan 3,5 milyara ulaşmıştır. Şuanda Azerbaycan'da Gaziantep'ten 20'ye yakın şirketler ticaret ilişkileri kurmuşlardır. Bunu daha ileriye götürmemizde yarar var. Azerbaycan-Türkiye bir millet iki devlettir. Biz geçen yıl bağımsızlığımızın 20. yılını kutladık. Bu 20 yıl içerisinde Azerbaycan'ın ekonomik alandaki gelişmesinde Türkiye'deki işadamlarının önemli katkıları var. İnşallah önümüzdeki yıllarda işbirliğini daha da arttıracağız. Azerbaycan'da ekonomik istikrar var. Türkiye'deki kardeş işadamlarımızın faaliyet göstermesi için her türlü potansiyel var." Azerbaycan'ın Türkiye'nin sanayi tecrübesine ihtiyaç duyduğunu belirten Türk-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül de, ekonomik ilişkilerde henüz arzu edilen noktaya ulaşamadıklarını konuşmasına kaydederken, şunları söyledi: "Azerbaycan ile Türkiye arasında ticari alandaki ilişkilerin daha ileriye gitmesi için faaliyet gösteriyoruz.
Cengiz Gül - 12.05.2012
Yargı Mensupları Futbol Turnuvasında Bir Araya Geldi
Turnuvada İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, Hakim Mesut Bilen'e takımın formasını hediye etti.
Cengiz Gül - 10.05.2012
"Azerbaycan'da İş ve Yatırım Olanakları" Tanıtım Toplantısı Yapılacak
Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Faig Bağırov ve Türk -Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül'ün konuşmacı olarak katılacağı toplantıda, iki ülke ticari ilişkileri, Azerbaycan pazarı, ihracat fırsatları, pazar geliştirme stratejileri konularında bilgi verilecek.
Cengiz Gül - 09.05.2012
(Özel Haber) Yüz Nakli Yapılan Cengiz Gül Yeni Hayatına 'Merhaba' Dedi
Türkiye'nin 2.yüz nakli operasyonunun gerçekleştirildiği Cengiz Gül, nakil gerçekleştirildikten 74 gün sonra hastaneden taburcu oldu."Yeni yüzüm umduğumdan daha iyi oldu."
Cengiz Gül - 02.05.2012
Yeni Yüzüyle Yeni Bir Hayat
ANKARA (AA) - 02.05.2012 - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki ameliyatla Türkiye'de yüz nakli yapılan ikinci hasta Cengiz Gül (25), yeni görüntüsüyle yeni bir hayata "merhaba" demeye hazırlanıyor.
Cengiz Gül - 26.04.2012
Lekesiz: İş Adamları İşsizliğin Azalmasında Önemli Çalışmalar Yapıyor
Toplantıya Vali Lekesiz'in yanı sıra İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, İş Kur Hatay İl Müdür Ahmet Bulanık ile yetkili müdürler ve temsilciler katıldı.
Cengiz Gül - 26.04.2012
Hatay İl İstihdam Kurulu Toplantısı
Hatay Valisi Celalettin Lekesiz'in başkanlık yaptığı Hatay İl İstihdam Kurulu üyeler, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, Antakya Belediye Başkanvekili Aytaç Kınay, MKÜ Rektörü Salih Güder, Hatay İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhittin Şahin, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, DOĞAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, TUİK Bölge Müdürü Ökkeş Kulakoğlu, Çalışma ve İş Kurumu Hatay İl Müdürü Ahmet Bulanık, İşveren Sendikası Temsilcisi Mevlüt Özer, TOBB Hatay İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülay Gül'ün de arasında bulunduğu katılımcılarla toplandı.
Cengiz Gül - 07.04.2012
AK Parti Hatay Milletvekili Öntürk Açıklaması
Öntürk, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül'ü makamında ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, sendikalar kanununun meclis genel kurulunda kabul edildiğini anıstarak, "Bizler toplumun herkesinin haklarının korunmasından yanayız.
Cengiz Gül - 04.04.2012
Sağlık Bakanlığı, Hacettepe'deki Nakille İlgili Suç Duyurusunda Bulundu
Sağlık Bakanlığı, Hacettepe Üniversitesi'nde kompozit doku nakli konusunda ilgililer hakkında idari ve adli soruşturmanın yapılması için Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığı'na suç duyurusunda bulundu. Bakanlık, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde; Kompozit Doku Nakilleri Merkezi Yönergesi ile Güncel Endikasyon Rehberi'ne aykırı bir şekilde; hasta Şevket Çavdar'a endikasyon yönünden uygun bulunmayan ekstremite nakli yapıldığı, ayrıca Cengiz Gül adlı hastaya da Konsey tarafından uygun bulunmamasına rağmen endikasyon dışı yüz naklinin gerçekleştirildiğine dikkat çekti.
Cengiz Gül - 04.04.2012
Sağlık Bakanlığı, Hacettepe'deki Nakillerle İlgili YÖK'e Suç Duyurusunda Bulundu
Sağlık Bakanlığı, Hacettepe Üniversitesi'nde Şevket Çavdar'a yapılan ekstremite (çift kol-çift bacak) nakli ile Cengiz Gül'e yapılan yüz nakli endikasyonlarının uygun olup olmadığı konusunda Bakan Recep Akdağ'ın talimatıyla başlatılan inceleme...
Cengiz Gül - 04.04.2012
Sağlık Bakanlığı, Şevket Çavdar'ın Ölümüyle İlgili İncelemeyi Tamamladı
Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Hacettepe Üniversitesinde 24 Şubat 2012 tarihinde Şevket Çavdar isimli hastaya yapılan ekstremite (çift kol-çift bacak) nakli ile Cengiz Gül isimli hastaya yapılan yüz nakli endikasyonlarının uygun olup olmadığı konusunda Recep Akdağ'ın talimatıyla, Sağlık Bakanlığı müfettişlerince başlatılan incelemenin sonuçlandığı açıklandı.
Cengiz Gül - 04.04.2012
Sağlık Bakanlığı'ndan YÖK'e Suç Duyurusu
Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Hacettepe Üniversitesi'nde Şevket Çavdar'a yapılan ekstremite (çift kol-çift bacak) nakli ile Cengüz Gül'e yapılan yüz nakli endikasyonlarının uygun olup olmadığı konusunda, Sağlık bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ'ın talimatıyla başlatılan incelemenin sonuçlandığı bildirildi. Müfettişlerce düzenlenen raporda "Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Kompozit Doku Nakilleri Merkezi Yönergesi ile Güncel Endikasyon Rehberi'ne aykırı bir şekilde hasta Şevket Çavdar'a endikasyon yönünden uygun bulunmayan ekstremite nakli yapıldığının; Cengiz Gül adlı hastaya da Konsey tarafından uygun bulunmamasına rağmen endikasyon dışı yüz naklinin gerçekleştirildiği, her iki vakada operasyonların sorumlu hekimi ile ekstremite nakli için onay veren Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kompozit Doku Nakli Konseyi üyelerinin sorumluluklarının bulunduğu" aktarıldı.
Cengiz Gül - 04.04.2012
Organ Nakline Suç Duyurusu
Sağlık Bakanlığı Müfettişleri, Hacettepe Üniversitesi'nde 24 Şubat'ta yapılan çift kol-çift bacak ile yüz nakliyle ilgili incelemelerini tamamladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Müfettişlerce düzenlenen raporda belirtildiği üzere, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, Kompozit Doku Nakilleri Merkezi Yönergesi ile Güncel Endikasyon Rehberine aykırı bir şekilde, hasta Şevket Çavdar'a endikasyon yönünden uygun bulunmayan ekstremite nakli yapıldığı, ayrıca Cengiz Gül adlı hastaya da Konsey tarafından uygun bulunmamasına rağmen endikasyon dışı yüz naklinin gerçekleştirildiği, her iki vakada operasyonların sorumlu hekimi ile ekstremite nakli için onay veren Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kompozit Doku Nakli Konseyi üyelerinin sorumluluklarının bulunduğu, belirlenmiş olup, ilgililer hakkında 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu'nun 53.
Cengiz Gül - 04.04.2012
Hacettepe Üniversitesi'ndeki Nakiller
Hazırlanan raporda, "Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, Kompozit Doku Nakilleri Merkezi Yönergesi ile Güncel Endikasyon Rehberine aykırı bir şekilde, hasta Şevket Çavdar'a endikasyon yönünden uygun bulunmayan ekstremite nakli yapıldığı, ayrıca Cengiz Gül adlı hastaya da Konsey tarafından uygun bulunmamasına rağmen endikasyon dışı yüz naklinin gerçekleştirildiği, her iki vakada operasyonların sorumlu hekimi ile ekstremite nakli için onay veren Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kompozit Doku Nakli Konseyi üyelerinin sorunluluğu bulunduğu" belirtildi.
Cengiz Gül - 01.04.2012
İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Gül."Sezon Sonuna Kadar Teknik Direktör Haluk Bulgurlu ile...
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İskenderun Demirçelikspor'un Kulüp Başkanı Cengiz Gül, sezon sonuna kadar teknik direktör Haluk Bulgurlu ile anlaştıklarını belirtti.
Cengiz Gül - 01.04.2012
Spor Toto 2. Lig
Kulüp başkanı Cengiz Gül, geçmiş yıllarda takımı çalıştıran Haluk Bulgurlu ile anlaştıklarını açıkladı.
Cengiz Gül - 31.03.2012
İskenderun'daki Cinayet
Cenaze törenine Özdemir ailesinin yanı sıra Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Feridun Tankut, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, İSDEMİR Genel Müdürü İsmail Akçakmak, sendikanın yönetim kurulu üyeleri, şube başkanları, siyasi parti temsilcileri, fabrika çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cengiz Gül - 30.03.2012
Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Mustafa Özdemir'in cenazesi İskenderun Devlet Hastanesi morgundan alınarak İsdemir'deki evinin önüne ardından da İsdemir Camii'ne getirildi. Binlerce kişinin katıldığı cenaze törenine AK Parti Hatay milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ferudun Tankut, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, İsdemir Genel Müdürü İsmail Akçakmak, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman, Denizciler Belediye Başkanı Esabil Soydan, çevre belde belediye başkanları, Türkiye'nin dört bir tarafından gelen sendika temsilcileri ve yüzlerce çelik işçisi katıldı.
Cengiz Gül - 29.03.2012
Sendikacıyı Öldürüp İntihar Etti
Alınan bilgiye göre, olay, İsdemir'de Çelik İş Sendikası'na ait işyeri temsilcilik binasında meydana geldi. İşyeri Temsilcisi Osman Özdemir, sabah saatlerinde Çelik İş Sendikası'nın İsdemir Fabrikaları içerisinde bulunan temsilcilik binasına geldi. İçeride bulunan Çelik İş Sendikası İskenderun Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Mustafa Özdemir'e silahını doğrultan Osman Özdemir'in üç el ateş ettikten sonra aynı silahla kendi kafasına sıkarak hayatına son verdiği belirtildi. Olay yerinde ağır yaralanan Mustafa Özdemir ise ambulansla İskenderun Devlet Hastanesi'nde kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından ameliyata alınan Mustafa Özdemir tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Haberi alarak hastaneye gelen Çelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül yönetim kurulu üyeleri, işçiler ve ailesi Özdemir'in ölüm haberiyle adeta yıkıldı.
Cengiz Gül - 29.03.2012
İşçi Sendika Yöneticisini Öldürdü
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül hastanede yaptığı açıklamada, "Bir anlık cinnet geçirme, olaydan kısa süre önce görüşmüştük.
Cengiz Gül - 29.03.2012
Sendikacı Arkadaşını Vurduktan Sonra İntihar Etti
Olayın duyulmasının ardından hastaneye gelen sendika Şube Başkanı Cengiz Gül, gazetecilere yaptığı açıklamada, Osman Özdemir'in, sendikanın iş yeri temsilcisi olduğunu söyledi.
Cengiz Gül - 26.03.2012
İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Gül: "Deplasmanda Çok Önemli Bir Üç Puan Aldık"
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, deplasmanda çok önemli bir üç puan aldıklarını belirtti.
Cengiz Gül - 23.03.2012
"Hacettepe Farklı Bir Ekiple Başvurursa Ruhsat Tekrar Değerlendirilir"
Bu kararın ardından Cengiz Gül'ün ailesinin kendilerinden herhangi bir talebi olup olmadığı konusunda Şencan, "Ruhsatın kaldırılmış olması; orada tedavisi başlamış, bu ruhsat çerçevesinde ameliyat yapılmış hastanın tedavisinin yarım bırakılıp başka yere gönderilmesi gereğini ortaya çıkarmıyor.
Cengiz Gül - 23.03.2012
Hacettepe'deki Nakillere İlişkin Teftiş Kurulu İncelemesi Tamamlanmak Üzere (3)
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ'NDE ÇİFT KOL VE BACAK NAKLİ YAPILAN ŞEVKET ÇAVDAR HAYATINI KAYBETMİŞTİ Hacettepe Üniversitesi, 24 Şubat tarihinde 25 yaşındaki Cengiz Gül'e yüz nakli, 27 yaşındaki Şevket Çavdar'a ise çift kol ve bacak naklini gerçekleştirmişti.
Cengiz Gül - 19.03.2012
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, Tokatspor maçında sergilenen oyundan ve alınan skordan memnun olduklarını belirtti.
Cengiz Gül - 09.03.2012
Liselerarası Türkiye Futbol Şampiyonası
Liselerarası Türkiye futbol şampiyonasında il birincisi olan İskenderun Demir Çelik (İDÇ) Lisesi, İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül'ü ziyaret etti.
Cengiz Gül - 02.03.2012
2'nci Yüz Naklinin Yapıldığı Cengiz Gül'ün Ailesinden, Akan Ailesine Teşekkür Telefonu
İzmir'in Çeşme İlçesi Alaçatı Beldesi'nde geçirdiği trafik kazası sonrasında verdiği yaşam mücadelesini kaybeden 40 yaşındaki Nazım Akan'ın, yüzünün nakledildiği 25 yaşındaki Cengiz Gül'ün akrabaları, Akan ailesini telefonla arayarak teşekkür etti.
Cengiz Gül - 01.03.2012
Ölüm Olayı Nakil Sayısını Düşürmedi, Günde 5 Kişi Tüm Vücudunu Bağışlıyor
"TÜRKİYE'DEKİ ORGAN NAKLİ SİSTEMİ DÜNYA'DAN DAHA İYİ" Yüz nakli, kol ve bacak naklinin kolay ameliyatlar olmadığını söyleyen Prof. Dr. Ömer Özkan, Türkiye'de kurulan organ nakli sisteminin dünyadakinden daha iyi olduğunu da kaydetti. Organ naklinin kurallarının 1980'li yılların ortalarında kurulduğunu hatırlatan Özkan, bunun da geliştirilerek devam ettiğini söyledi. Bir organın nereye, nasıl verileceğinin belli olduğunu anlatan Özkan, organların da en yüksek mertebede kişi olsa bile kurallar ve puanlama sonucuna göre verildiğine dikkat çekti. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde nakil yapılan Cengiz Gül ve Şevket Çavdar'ın nakil kriterlerine uygun olmadığı tartışmalarına da değinen Ömer Özkan, burada bir hata olmadığını kaydetti.
Cengiz Gül - 28.02.2012
Doç. Dr. Özmen: Kimseyi Ne Kahraman Yapalım, Ne Yerden Yere Vuralım
"RESME BAKILARAK YORUM YAPILAMAZ" Özmen, Hacettepe Üniversitesi'nde, Şevket Çavdar ile aynı gün ameliyata alınarak yüz nakli yapılan Cengiz Gül'ün, yüzünde büyük bir hasar olmadığı şeklinde yöneltilen eleştiriler hakkında da düşüncelerini paylaştı.
Cengiz Gül - 28.02.2012
Umutlar Yerini Acıya Bıraktı
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, iki kol ve iki bacak nakli yapılan Şevket Çavdar yaşamını yitirdi.
Cengiz Gül - 27.02.2012
Şevket Çavdar Hayatını Kaybetti
Açıklamada ayrıca yüz nakli gerçekleştirilen Cengiz Gül'ün sorunsuz olarak izlenmeye devam ettiği bildirildi.
Cengiz Gül - 27.02.2012
Şevket Çavdar Hayatını Kaybetti
Açıklamada hastaya dokularını bağışlayan verici aileye duyulan minnettarlık bildirilirken, "Kan bağışlarıyla destek veren halkımıza ve bu zorlu süreçte yanımızda olan Sağlık Bakanlığı'na müteşekkiriz. Hastamıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz." Açıklamada yüz nakli gerçekleştirilen Cengiz Gül'ün izlenmeye devam edildiği kaydedildi.
Cengiz Gül - 27.02.2012
Çift Kol ve Bacak Nakli Yapılan Çavdar Hayatını Yitirdi
Öte yandan açıklamada yüz nakli gerçekleştirilen Cengiz Gül'ün, sorunsuz olarak izlenmeye devam edildiği kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Gül Haberleri | Cengiz Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Cengiz Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Çelik-İş Genel Başkanı Gül Mazbatasını Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.06.2021 13:57:38. #1.13#

title