Cengiz Gül Haberleri

Cengiz Gül haber, Cengiz Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Gül - 03.01.2013
Çelik-İş Sendikası Üyeleri Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti
Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.
Cengiz Gül - 03.01.2013
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Rus MMK Demir Çelik Fabrikası'nda yetkinin Çelik-İş Sendikasına verildiğini belirtti.
Cengiz Gül - 02.01.2013
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Başladı
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ'de başlayan 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "İşçilerin haklarını hukuklarını KARDEMİR yönetimi ile koruyacağız" dedi.
Cengiz Gül - 01.01.2013
"Ligin 2. Yarısına Damgamızı Vuracağız"
İskenderun Demirçeliskpor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, "Ligin ikinci yarısına damgamızı vuracağız" dedi.
Cengiz Gül - 28.12.2012
İskenderun Demir Çeliksporlu 3 Futbolcuya Milli Davet
Milli takıma davet edilen futbolcular ile gurur duyduklarını belirten Kulüp Başkan Cengiz Gül, "Bölge çocuklarına önem veriyoruz.
Cengiz Gül - 25.12.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül."Gezilmedik İş Yeri, Sorununu Dinlemediğimiz İşçi...
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Türkiye genelinde gezilmedik iş yeri, sorununu dinlemedik işçi bırakmayacaklarını belirtti.
Cengiz Gül - 20.12.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül'den Tis Açıklaması
HAK-İş Konfederasyonu Genel Sekreteri ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük'te KARDEMİR işçileriyle bir araya geldi.
Cengiz Gül - 20.12.2012
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi
Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları AŞ işçileri ile Büyük Kulüp'te bir araya geldi.
Cengiz Gül - 19.12.2012
Çelik-İş Sendikası İşçilerle Buluşacak
Çelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören, Genel Başkanları Cengiz Gül'ün Karabük'e gelerek sendikalarına üye işçilerle bir araya geleceğini bildirdi.
Cengiz Gül - 17.12.2012
CHP Hatay Milletvekili Akgöl'den İlçe Ziyareti
Akgöl, daha sonra İskenderun ilçesindeki Çelik İş Sendikası Başkanı Cengiz Gül'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Cengiz Gül - 12.12.2012
Kardemir'de Yetki Krizi Aşıldı
Çelik-İş'le Türk Metal'in yetki savaşı sonuçlandı.
Cengiz Gül - 12.12.2012
Çelik-İş'ten Yağmur Altında Gövde Gösterisi
Karabük'te iki yıl önce başlayan yetki mücadelesinde Çelik-İş Sendikası yetkiyi alırken, KARDEMİR'de miting düzenlendi. Yağmurlu havaya rağmen bilerce işçi alanı doldururken, "İşçi sendika omuz omuza", "Çelik-İş nerede biz oradayız" sloganları attı. Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül de, "Uzun yıllar birlikte olamadık.
Cengiz Gül - 12.12.2012
"İnsan Haklarının Korunması ve Kurumsallaştırılması" Paneli
Panelin yönetimini Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şen üstlenirken konuşmacı olarak Doç. Dr. Rana Lehnardt, Doç. Dr. Hayrettin Eren, Öğr. Gör. Mark Lehnardt, Yrd. Doç. Dr. Cengiz Gül ve Yrd.
Cengiz Gül - 11.12.2012
Melikşah Üniversitesi'nde "İnsan Hakları" Paneli
Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'ndaki panelin moderatörlüğünü Melikşah Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şen yaparken, Doç. Dr. Rana Lehnardt, Doç. Dr. Hayrettin Eren, Öğretim Görevlisi Mark Lehnardt, Yrd. Doç. Dr. Cengiz Gül ve Yrd.
Cengiz Gül - 07.12.2012
İş Sendikası Genel Başkanı Gül, Kardemir İşçileriyle Buluştu
Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Türk Metal Sendikası arasındaki sendikal mücadele nedeniyle 2 yıldır sendikal yetkisizliğin hüküm sürdüğü Kardemir'de işçilere seslendi.
Cengiz Gül - 06.12.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül, Kardemir İşçileriyle Buluştu
-çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Türk Metal Sendikası arasındaki sendikal mücadele nedeniyle 2 yıldır sendikal yetkisizliğin hüküm sürdüğü Kardemir'de işçilere seslendi.
Cengiz Gül - 06.12.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül'den Yetki Açıklaması
HAK-İş Konfederasyonu Genel Sekreteri ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Başkanlar Kurulu toplantısı sonrası KARDEMİR işçilerine hitaben yaptığı konuşmada, "Yetki ananızın ak sütü gibi helal olsun."
Cengiz Gül - 06.12.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
"Bursa'da 31 işçi sırf yürüdükleri, özgürlük, sendikal demokrasi istedikleri için işlerinden atıldılar."
Cengiz Gül - 06.12.2012
Çelik - İş Sendikası Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı Karabük'te Başladı
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve ülke genelindeki şube başkanlarının katılımıyla Büyük Kulüp'te yapıldı.
Cengiz Gül - 06.12.2012
Metin Türker Mezarı Başında Anıldı
Duaların okunduğu törene, Türker'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.
Cengiz Gül - 05.12.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül'den Ziyaretler
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Karabük'te bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Cengiz Gül - 05.12.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
"Üniversitelerde teknik bölümlerin çoğaltılması birçok açıdan iyi olacaktır" dedi.
Cengiz Gül - 04.12.2012
İskenderun Demirçelikspor Başkanı Gül Açıklaması
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un başkanı Cengiz Gül, Kızılcahamamspor karşısında galip geldikleri için mutlu olduklarını söyledi.
Cengiz Gül - 04.12.2012
Türkiye'nin İlk Futbolcu Sendikası İskenderun'da Kuruldu
Türkiye'de birçok futbolcu evine ekmek götürememe sıkıntısı yaşadığını belirten Zafer şöyle konuştu: "Futbolcuların askerlik problemi sadece 3. ligde var.2 ligde oynayan futbolcularda böyle bir sıkıntı yok. Aynı mesleği yapan oyuncular arasında bu yarımın yapılması insan haklarına uymuyor. Yaş sınırının kalmasını sağlayacağız. İlerleyen günlerde TTF yetkileri başta olmak üzere Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor ile görüşmelerimiz olacak. Daha sora futbolun ana öznesi olan futbol çalışanlarının naklen yayın, sponsor gibi gelirlerden hak ettikleri oranda pay almasını sağlamaya çalışacağız." İskenderun Demirçelikspor Teknik Direktörü Haluk Bulgurlu ise sendikaya takım halinde üye olduklarını belirterek, "Zaten biz bir sendikanın takımıyız. Başkanımız Cengiz Gül, emeğin değerini en iyi bilen insanların başında geliyor.
Cengiz Gül - 04.12.2012
Futbol- Sen'in İlk Üyeleri İskenderunlu Futbolcular
İlk üyelerini İskenderun Demirçelikspor'dan yaptıklarını belirten Rahim Zafer, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sadece alt liglerde de değil, üst liglerde de ilerleyen günlerde üye olacak teknik adam ve futbolcular var. Dünyanın hiçbir yerinde yaş sınırından dolayı futbolcunun oynama hakkı elinden alınmazken, bu sadece Türkiye'de var. Yüce bir değer olan emeğin, alın terinin, futbol çalışanları açısından da uygulanmasını istiyoruz. Türkiye'de birçok futbolcu evine ekmek götürememe, boşta kalma sıkıntısı yaşıyor. Futbolcuların askerlik problemi sadece 3'üncü Lig'de var. 2'inci Ligde oynayan futbolcularda böyle bir sıkıntı yok. Aynı mesleği yapan bu oyuncular arasında bu ayrımın yapılması insan haklarına uymuyor. Yaş sınırının kalmasını sağlayacağız. İlerleyen günlerde Türkiye Futbol Federasyonu yetkileri başta olmak üzere Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor ile görüşmelerimiz olacak. Son olarak, futbolun ana öznesi olan futbol çalışanlarının oynanan futboldan elde edilen naklen yayın, sponsor vs. gelirlerinden hak ettikleri oranda pay almasını sağlayacağız." "TAKIM HALİNDE ÜYE OLDUK" İskenderun Demirçelikspor Teknik Direktörü Haluk Bulgurlu ise "Futbol- Sen'e takım halinde üye olduğumuz için çok mutlu olduk. Zaten biz bir sendikanın takımıyız. Başkanımız Cengiz Gül, emeğin değerini en iyi bilen insanların başında geliyor.
Cengiz Gül - 04.12.2012
Futbol
Zafer, sendikal çalışmaları artırarak sürdüreceklerini belirterek, şöyle konuştu: "İlerleyen günlerde TTF yetkilileri başta olmak üzere Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor ile görüşmelerimiz olacak. Ayrıca, futbolun ana öznesi olan futbol çalışanlarının oynanan oyundan elde edilen naklen yayın, sponsor gibi gelirlerden hak ettikleri oranda pay almasını sağlamak istiyoruz." İskenderun Demirçelikspor Teknik Direktörü Haluk Bulgurlu ise Futbol-Sen'e takım halinde üye olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Zaten biz bir sendikanın takımıyız. Başkanımız Cengiz Gül, emeğin değerini en iyi bilen insanların başında geliyor.
Cengiz Gül - 28.11.2012
Metin Türker Ölümünün 15. Yılında Anılacak
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Eski Hak-İş Genel Sekreteri ve Çelik-İş Sendikası genel başkanlarından Metin Türker'in, ölümünün 15.yılında anılacağını belirterek "Metin Türker, bugün Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarını"...
Cengiz Gül - 28.11.2012
Metin Türker Anılacak
HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Metin Türker Karabük Demir Çelik Fabrikaları'nın bacalarının tütmesinin en önemli insanı olduğunu söyledi.
Cengiz Gül - 22.11.2012
İssiad Başkanı Atakaş: Körfez'de Yatırım Yapacak Yer Bulamıyoruz
İSSİAD Başkanı Recep Atakaş da İskenderun'da yatırım yapmakta zorlandıklarını belirtti. İskenderun'un sanayisi ve bulunduğu coğrafi yapı ile gerçekten şanslı bir şehir olduğunu kaydeden Atakaş, şunları kaydetti: "Diğer illere oranla işsizlik de oldukça az. Yeter ki kalifiye eleman olsun. Bu bağlamda bizler de Çelik-Sendikasından memnunuz. Her zaman işçinin hakkını gözeten işverenle iyi geçinen bir sendika var. Daha önce başarılı bir görev yapan Cengiz Gül'le sendikal çalışmalar bölgede etkili oldu.
Cengiz Gül - 19.11.2012
Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, grup lideri Balıkesirspor'u yendikleri için mutlu olduklarını belirtti.
Cengiz Gül - 05.11.2012
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, yaptığı konuşmada, sendika olarak ülke genelinde ve bölgede önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi.
Cengiz Gül - 05.11.2012
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanlığı'na Metin Önde Seçildi
Kongrede bir konuşma yapan Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, emeğin en yüce değer olduğunu söyledi.
Cengiz Gül - 27.10.2012
Çelik-İş Sendikası'nda Bayramlaşama
HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, yeni çıkan sendikalar yasası için, "Biz daha ileri demokrasilerde örgütlenme özgürlüğünün daha kolay olacağı bir yasa bekliyorduk" dedi.
Cengiz Gül - 27.10.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
"Türk işçi hareketi son 10 yılda gerilemiştir" dedi.
Cengiz Gül - 25.10.2012
Yeni Yüz Nakillerine "Temkinli" Yaklaşım
Türkiye'nin ilk yüz nakli 21 Ocak'ta Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Uğur Acar'a, ikinci yüz nakli 24 Şubat'ta Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Cengiz Gül'e, üçüncü yüz nakli 17 Mart'ta Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Hatice Nergis'e, dördüncü yüz nakli de yine 15 Mayıs'ta Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Turan Çolak'a yapıldı.
Cengiz Gül - 02.10.2012
Çelik
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, MMK Metalürji fabrikasında yetkinin Çelik-İş Sendikasına verildiğini belirtti.
Cengiz Gül - 26.09.2012
İsdemir'de İşten Çıkartmalar Devam Ediyor
Geçtiğimiz günlerde 25 kişinin atıldığı İSDEMİR'de çalışanlar arasında huzursuzluk başladığı belirtilirken, binden fazla işçinin işten çıkartılacağı iddia ediliyor. Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'ün ilçeye gelerek sendika üyeleri ve fabrika yetkilileriyle görüşmesi bekleniyor.
Cengiz Gül - 18.09.2012
Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılığı'na Cengiz Gül Getirildi
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'ün, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılığı'na getirildiği bildirildi.
Cengiz Gül - 18.09.2012
Gül, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcığına Getirildi
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'ün, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcılığına getirildiği bildirildi.
Cengiz Gül - 11.09.2012
Gül'den Tatar'a Ziyaret
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Başsavcısı İbrahim Ethem Tatar'ı makamında ziyaret etti.
Cengiz Gül - 10.09.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül'den Ziyaret
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Başsavcısı İbrahim Ethem Tatar'ı makamında ziyaret etti.
Cengiz Gül - 06.09.2012
Çelik-İş Genel Başkanı Gül Mazbatasını Aldı
Çelik-İş Sendikası'nın olağan üstü genel kurulanda tüm delegelerin oyunu alarak genel başkanlığa seçilen A.Cengiz Gül, mazbatasını aldı.
Cengiz Gül - 06.09.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Mazbatasını Aldı
-Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül'ün mazbatasını aldığı bildirildi.
Cengiz Gül - 02.09.2012
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına Ali Cengiz Gül Seçildi
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına Ali Cengiz Gül seçildi.
Cengiz Gül - 01.09.2012
Çelik-İş Sendikası'nda Yeni Dönem
Çelik İş Sendikası Genel Merkezi'nde 6 Ağustos tarihinde Başkan Feridun Tankut, Genel Sekreter Şenel Oğuz, Eğitim Sekreteri Ruhi Ayhan, Mali Sekreter Ali Kemal Can istifa etmişlerdi. Yönetimin istifa etmesinin ardından, Genel Başkanlığa geçici olarak Ali Cengiz Gül getirilmişti.
Cengiz Gül - 20.08.2012
İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül, Taraftarlarla Bayramlaştı
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un kulüp başkanı Cengiz Gül, taraftarlarla bayramlaştı.
Cengiz Gül - 16.08.2012
Hacettepe'nin Kompozit Doku Nakli Ruhsatının İptali
Hacettepe Üniversitesi Kompozit Doku Nakli Merkezi'nde Cengiz Gül'e yapılan yüz nakli ile Çavdar'a yapılan ekstremite naklini değerlendirilen komisyon, yüz naklinin endikasyona uygun olmadığını, ekstremite naklinin ise endikasyon dışında olduğunu tespit ederek merkezin kompozit doku nakli merkezi ruhsatının iptaline karar vermişti.
Cengiz Gül - 14.08.2012
İskenderun'da Grev Sona Erdi
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Cengiz Gül, İskenderun'daki çelik tozu geri dönüşüm fabrikasında süren grevin sona erdiğini belirtti.
Cengiz Gül - 14.08.2012
Befesa Silvermet İşçisine Yüzde 60'a Varan Zam
Fabrika binasında düzenlenen imza töreninde konuşan Çelik -İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, çalışanı mutlu olmayan bir iş yerinin asla başarıya ulaşamayacağını belirterek, "Bizler iş yerlerinin kazanmasının yanı sıra çalışanlarında refah seviyesinin yükseltilmesini istiyoruz.
Cengiz Gül - 12.08.2012
Çelik-İş Sendikası'ndan Delege ve İş Yeri Temsilcilerine İftar
Dörtyol Fourway Hotel'de düzenlenen iftar yemeğine Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Mehmet Dönen, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi Başkanı Cengiz Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, İsdemir Vakfı Başkanı Bayram Altun, fabrika yöneticileri de katıldı.
Cengiz Gül - 12.08.2012
Çelik-İş Sendikası Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu
Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Cengiz Gül, "Dünya normlarında sendikalar kanunu istiyoruz" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Gül Haberleri | Cengiz Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cengiz Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Çelik-İş Sendikası'ndan Yetki Yorumu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 10:31:32. #1.15#

title