Cengiz Gül Haberleri

Cengiz Gül haber, Cengiz Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Gül - 25.07.2013
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, İSDEMİR genel müdürünün gitmesi halinde grevin 1 saatte biteceğini savundu.
Cengiz Gül - 18.07.2013
Türkiye'nin İlk Çene Nakli
Türkiye'nin ikinci yüz nakli ameliyatı Hacettepe Üniversitesinde Cengiz Gül'e, üçüncü yüz nakli ameliyatı Gazi Üniversitesinde Hatice Nergis'e, dördüncü yüz nakli yine Akdeniz Üniversitesinde Turan Çolak'a yapılmıştı.
Cengiz Gül - 18.07.2013
Türkiye'nin 5'inci Yüz Nakli Ameliyatı
İkinci yüz nakli de 24 Şubat 2012 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde 25 yaşındaki Cengiz Gül'e uygulandı.
Cengiz Gül - 18.07.2013
Türkiye'nin Beşinci Yüz Nakli Yapılacak
Türkiye'nin ikinci yüz nakli ameliyatı Hacettepe Üniversitesinde Cengiz Gül'e, üçüncü yüz nakli ameliyatı Gazi Üniversitesinde Hatice Nergis'e, dördüncü yüz nakli ise yine Akdeniz Üniversitesinde Turan Çolak'a yapılmıştı.
Cengiz Gül - 14.07.2013
İSDEMİR'de Grev Kararı
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül'ün katılımıyla, yarın saat 08.
Cengiz Gül - 04.07.2013
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, İskenderun Demirçelik Fabrikası'nda 15 Temmuz'da greve gideceklerini belirtti.
Cengiz Gül - 04.07.2013
İSDEMİR İşçisi Greve Gidebilir!
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, yaptığı açıklamada, İSDEMİR'de şayet uzlaşı olmaz ise grev tarihini 15 temmuz 2013 Pazartesi olarak açıkladı.
Cengiz Gül - 20.05.2013
Yolbulan'a Grev Şoku
Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen şölen gibi bir mitingle Çelik-İş Sendikası ile KARDEMİR'de toplu sözleşme imzalayan ve KARDEMİR çalışanları tarafından en az Sendika Başkanı Cengiz Gül kadar ilgi gören KARDEMİR A.
Cengiz Gül - 20.05.2013
Kardemir'de Toplu Sözleşme Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, KARDEMİR'de 2011-2012 dönemini kapsayan toplu sözleşmenin ortalama yüzde 47,1 zamla imzalandığını söyledi.
Cengiz Gül - 17.05.2013
Kardemir İşçisine Yüzde 42 Zam!
Kardemir ile Çelik-İş Sendikası arasında 2011-12 yıllarını kapsayan toplu iş sözleşmesinde yüzde 42'lik zam kabul edilirken, bugün imzalar atıldı. Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Kardemir'in giriş kapısının önünde kurulan platforma işçilerin omuzlarında getirildi.
Cengiz Gül - 17.05.2013
Kardemir'deki Toplu Sözleşme Görüşmeleri
"Çalışma barışı üzerine kitaplar yazılır, kanunlar çıkar, yönetmelikler yayınlanır, nutuklar atılır" diyen Şahin, şöyle konuştu: "Çalışma barışı nedir- nasıl sağlanır- nasıl uygulanır merak edenler şu anda Karabük'e gelmeliler. Şu tabloyu seyretmeliler. Eğer bir toplu iş sözleşme töreninde, o iş yerinde çalışan emekçi kardeşlerimiz, sendika başkanını alkışladığı kadar iş vereni de alkışlayabiliyorsa, orada çalışma barışı olmuş demektir. Bunu ancak siz gerçekleştirebilirdiniz, bunu siz Karabüklü kardeşlerim gerçekleştirebilirdi. Sizden biri olduğum için gurur duyuyorum. Sadece, işçilerimizin hak ettiği ücreti almaları ile ilgili sözleşme yapılmıyor, aynı zamanda, bir Cumhuriyet kurumu olan KARDEMİR'e de sahip çıkılıyor. KARDEMİR'e sahip çıkmak Cumhuriyet'e sahip çıkmaktır. Cumhuriyet'e lafla, söylemle sahip çıkılmaz, üretimle sahip çıkılır. Cumhuriyetimiz artık daha güçlüdür, yarın daha da güçlü olacaktır. Toplu sözleşme sizin için, KARDEMİR için hayırlı olsun." Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül ise fabrika yönetimi ile oturdukları masadan, 2011-2012 yılları için ortalama yüzde 47.
Cengiz Gül - 17.05.2013
Kardemir'de Mutlu Son
Çelik-İş Sendikası ve KARDEMİR arasında uzun zamandır süren ve Çelik-İş Sendikası'nın grev kararı almasının ardından taraflar Ankara'da bir araya gelerek anlaşma sağlarken, imzalar KARDEMİR'de atıldı. İmza törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Kardemir D.Ç. Karabükspor Kulüp Başkanı Nevzat Şahin, CHP Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ, MHP Karabük İl Başkanı Metin Demirel, KARDEMİR Genel Müdürü Fadıl Demirel, sendika genel merkez yöneticileri, çok sayıda KARDEMİR işçisi ve işçi aileleri katıldı. İmza töreninde konuşan Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, "Zor bir süreç yaşadık, zor süreçten mutlu bir sona mutlu bir tablo ile karşınıza çıkmaktan mutluyum.
Cengiz Gül - 16.05.2013
Çelik-İş'ten Grev Kararı
Sendika Genel Başkanı Cengiz Gül, yaptığı açıklamada, 15 Ocak'ta MESS ile başlayan grup toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde yasal süre içerisinde anlaşılamadığını belirtti.
Cengiz Gül - 14.05.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları AŞ'deki (KARDEMİR) 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Toplu sözleşme süresince sağduyulu davranan herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Cengiz Gül - 11.05.2013
Kardemir'de Toplu İş Görüşmelerinde Anlaşmaya Varıldı
Karabük Demir Çelik Fabrikaları (Kardemir) ile Çelik-İş Sendikası arasında toplu iş görüşmelerinde anlaşmaya varıldı. Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül yüzde 42'lik zammın kabul edildiğini, önümüzdeki Cuma günü imza töreni yapacaklarını açıkladı.
Cengiz Gül - 11.05.2013
Kardemir'deki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları AŞ'deki (KARDEMİR) 10.dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine ilişkin, "Fabrika yönetimi ile prensip anlaşmasına vardık, resmi imzalar 1 hafta içinde atılacak" dedi.
Cengiz Gül - 11.05.2013
(Özel Haber) Kardemir'de Mutlu Son
2011 -2012 dönemini kapsayan 10. dönem Toplu İş Sözleşme görüşmelerinde KARDEMİR yönetimi ile olumlu sonuç alamayan Çelik- İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, grev kararı alarak işçiye duyurmuştu.
Cengiz Gül - 09.05.2013
Kardemir'de Grev Kararı!
Karabük Demir Çelik Fabrikaları (Kardemir) ile yetkili sendika arasında Ocak ayında başlayan toplu iş görüşmelerinde anlaşma sağlanamayınca grev kararı alındı. Çelik-İş Sendikası Genel Başkan Cengiz Gül tek isteklerinin işçilerin emeğinin karşılığını alması olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Gül Haberleri | Cengiz Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cengiz Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'nin 6. Yüz Nakli Yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 15:07:30. #1.13#

title