Cengiz Gül Haberleri

Cengiz Gül haber, Cengiz Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Gül - 03.02.2015
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül'den Kardemir'e Ziyaret
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz'ı ziyaret etti.
Cengiz Gül - 06.12.2014
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, "Asgari ücret konusunda sivil toplum kuruluşlarının, hükümetin, sanayicilerin ve işverenlerin ciddi bir çalışma yapması gerekiyor" dedi.
Cengiz Gül - 06.12.2014
Eski Hak-İş Genel Sekreteri Türker, Mezarı Başında Anıldı
Kur'an-ı Kerim ve duaların okunduğu törene Türker'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Muttullah Yolbulan, KADEMİR Genel Müdürü Fadıl Demirel, Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu üyeleri ile sendika üyeleri ve işçiler katıldı.
Cengiz Gül - 05.12.2014
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük'ün ciddi bir sanayi ve sendika kültürü olduğunu söyledi.
Cengiz Gül - 29.08.2014
Gül Hakkında "Kayıp Trilyon" Davasıyla İlgili Savcılığa Başvuru
İşçi Partisi, 11. Cumhurbaşkanı Gül'ün "Kayıp Trilyon" kapsamında yargılanması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe verdi.
Cengiz Gül - 25.08.2014
Manisa, Azerbaycan Büyükelçisi Faig Bağırov'u Ağırladı
Azerbaycan Büyükelçisi Faig Bağırov, Türk Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne ziyarette bulundu.
Cengiz Gül - 22.06.2014
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Hak-İş Konfederasyonu'na bağlı Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Türkiye grev hakkının sadece kağıt üzerinde olduğunu iddia ederek, işçi ve sendikalara grev haklarının kullandırılmadığını söyledi.
Cengiz Gül - 18.06.2014
Çelik-İş Sendikası: Yetkili Sendika Kararlı Duruş Sergileseydi Facia Yaşanmazdı
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, "Soma’da maden ocağında eğer yetkili sendika iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarını işverene kararlı bir duruşla anlatabilseydi, bunların arkasında olsaydı bu facia yaşanmazdı.
Cengiz Gül - 18.06.2014
Türkiye'nin Yüz Nakli Serüveni
İlk yüz nakli operasyonuyla 2012 yılında tanışan Türkiye'de, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirilen ameliyatlarla 2 yılda 7 kişinin yüzüyle hayatları da değişti İlk yüz nakli yapılan Uğur Acar, Akdeniz Üniversitesi'ndeki, üçüncü nakil yapılan Cengiz Gül Hacettepe Üniversitesi'ndeki yeni işleriyle Türkiye'nin 5'inci yüz nakli yapılan Recep Sert ise nişanlısıyla yeni hayat kurdu Türkiye'nin 6'ıncı yüz nakli operasyonunda 31 yaşındaki bir kişinin yüzünün nakledildiği 55 yaşındaki Salih Üslün ise operasyondan yaklaşık 10 ay sonra yeniden ameliyat edilerek, yüzünün bir kısmı kendi vücudundan alınan derilerle değiştirildi.
Cengiz Gül - 27.04.2014
Seydişehir Çelik-İş'te 4 Adaylı Kongre
Sendika salonunda yapılan kongreye Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Genel Sekreter Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreter Bayram Altun, Teşkilatlandırma Sekreteri  Muharrem Şahin, Eğitim Sekreteri Recep Akyel, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve delegeler  katıldı.
Cengiz Gül - 19.03.2014
İskenderun Demirçelikspor'un Adı da Başkanı da Değişti
Çelik-İş Sendikası Konferans Salonu'nda yapılan kongrede konuşan Kulüp Başkanı Cengiz Gül, uzun bir süredir kulübün isminin değiştirilmesini ve şehrin takımı yapılmasını hedeflediklerini söylerken şöyle dedi: "İşlerimin yoğunluğu dolayısıyla isim ve görev değişikliği bugüne kısmet oldu.
Cengiz Gül - 19.03.2014
İskenderun Demir Çelikspor'da Olağanüstü Kongre
Eski Kulüp Başkanı Cengiz Gül'ün onursal başkanlığa getirildiği kongrede, yeni yönetim Ersin Coşan, Ayhan Kara, Aykut Şıralı, Fuat Kurtça, Metin Korkmaz, Enver Bukağıkıran, Gökhan Demir, Cihan Önal, Bekir Yardımcı, Sedat Aktay, Zeynel Abidin Görgen, Hüsnü Emen, Deniz Cangüder ve Adem Aslan'dan oluştu.
Cengiz Gül - 06.03.2014
Siirt'te Kültür Sanat
Zeynep Yılmaz, Cengiz Gül, Mehmet Çiçek, Nurdan Albamya, Hakan Terme, Erkin Halçe, Ali Arslan, Kamil Demir ve Turgay Üzgün rol aldığı oyunun ilgi gördüğünü belirten İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengizhan Başaran, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yıl boyunca devam edeceğini bildirdi.
Cengiz Gül - 03.03.2014
Siirt'te Kültür Sanat
Oyunda, Zeynep Yılmaz, Cengiz Gül, Mehmet Çiçek, Nurdan Albamya, Hakan Terme, Erkin Halçe, Ali Arslan, Kamil Demir ve Turgay Üzgün rol aldığı oyunun ilgi gördüğünü belirten İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengizhan Başaran, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yıl boyunca devam edeceğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Gül Haberleri | Cengiz Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Cengiz Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Tofaş'ta Yetkili Olan Çelik-İş Başkanı Gül: İşçiyi Mahcup Etmeyeceğiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.06.2021 05:04:20. #1.13#

title