Cengiz Gül Haberleri

Cengiz Gül haber, Cengiz Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Gül - 06.10.2016
İstanbul Temaşa Tiyatosu, "Fareler ve İnsanlar"I Sahneleyecek
Eserde, Sevi ve Ilgar'ın yanı sıra Murat Makar, Cüneyt Vural, Soner Enmutlu, Ubeyd Ünal, Cengiz Gül ve Muhammed Niang da rol alıyor.
Cengiz Gül - 15.08.2016
Deik Heyeti Azerbaycan'da
Konseyi Başkanı Akat, başkan yardımcıları Cengiz Gül ve Mehmet Ali Keçiciler, yürütme kurulu üyesi ve Azerbaycan-Türkiye İşadamları Birliği (ATİB) Başkanı Cemal Yangın'dan oluşan heyet, 4-6 Ağustos tarihlerinde ise üst düzey Azeri devlet yöneticileri ile bir dizi toplantı gerçekleştirdi.
Cengiz Gül - 13.08.2016
Çelik İş Sendikası'nda Değirmenci Genel Başkan
Türkiye'de demir çelik sektörünün en önemli sendikalarından biri olan Çelik İş Sendikası'nda görev değişikliği yaşandı. Genel Başkan A. Cengiz Gül, 2 Ağustos tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında genel başkanlık ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.
Cengiz Gül - 30.06.2016
Müsiad'dan İftar
Programa, Karabük Valisi Mehmet Aktaş, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Karabük İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, dair müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve iş adamları katıldı.
Cengiz Gül - 30.06.2016
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, "400'e yakın arkadaşımızın KARDEMİR kadrosunu alıyoruz.
Cengiz Gül - 22.02.2016
Haftanın Tarihine Bakış
2012- İzmir Alaçatı'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 40 yaşındaki Nazım Alkan'ın bağışlanan yüz, kol ve bacakları Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapılan operasyonla iki hastaya nakledildi. Operasyonlarda 54 doktor, 128 yardımcı sağlık personeli görev aldı. Cengiz Gül'e yapılan nakil Türkiye'de ikinci, dünyada 22'inci yüz nakli oldu.
Cengiz Gül - 17.01.2016
Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Gül: "Önümüzde İki Seçenek Var"
Görüntü Dökümü: Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül'ün girişinden görüntüler Gül'ün konuşması İşçilerden tezahürat - "Önümüzde iki seçenek var ya uzun yıllar asgari ücret kapanında kalacağız ya da hayır asla kölelik ücretine kabul etmeyeceğimizi haykıracağız" Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, "Önümüzde iki seçenek var ya uzun yıllar asgari ücret kapanında kalacağız ya da hayır asla kölelik ücretine kabul etmeyeceğimizi haykıracağız" dedi.
Cengiz Gül - 17.01.2016
Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, "Önümüzde iki seçenek var ya uzun yıllar asgari ücret kapanında kalacağız ya da hayır asla kölelik ücretine kabul etmeyeceğimizi haykıracağız" dedi.
Cengiz Gül - 06.12.2015
Eski Hak-İş Genel Sekreteri Türker, Mezarı Başında Anıldı
Kur'an-ı Kerim ve duaların okunduğu törene, Türker'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç, Kardemir Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut ile sendika üyeleri ve işçiler katıldı.
Cengiz Gül - 24.10.2015
Hak-İş'in 13. Olağan Genel Kurulu Sona Erdi
"Erdemli sendikacılık, örgütlenme, dayanışma, refah, kardeşlik, demokrasi, özgürlük" temasıyla gerçekleştirilen genel kurulda, 4 yıllık döneme ilişkin hedef ve vizyonun da ortaya konulduğunu ifade eden Arslan, şunları kaydetti:   "Hak-İş hassasiyetini kaybetmemeliyiz. Hatamız herkesi etkiler, sorumluluğumuz büyük. Hak-İş'in hedefleri var. Tek listeyle girdiğimiz seçimlerde bile tüm delegelerimiz katılım sağlamıştır. Her kongre, geçmiş yılların muhasebesidir ve gelecek 4 yılın stratejilerinin belirlendiği, eksiklerin tespit edildiği bir fırsattır. Hedeflerimiz var. Önümüzdeki 4 yıllık dönemde hedeflerimizin gerçekleştirilmesi konusunda adımlar atacağız." Hak-İş Yönetim Kurulu'nda, Genel Başkan Mahmut Arslan, Genel Başkan yardımcıları Mehmet Şahin, Settar Aslan, Mustafa Toruntay, Ali Cengiz Gül yer aldı.
Cengiz Gül - 05.10.2015
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, sendika ve çalışanların siyasilerden en önemli talep ve beklentilerinin, vergi oranlarının düşürülmesi ve örgütlenmenin önünün açılması olduğunu belirtti.
Cengiz Gül - 05.10.2015
Kan Ver, Can Ver Projesi"
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül de sadece insanda olan bir değeri tekrar insana sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayarak, "Verdiğimiz kan bir gün bir yerde, birisi için hayat verecektir.
Cengiz Gül - 01.10.2015
Kan Ver, Can Ver" Projesi
Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), Çelik İş Sendikası ve Türk Kızlayı Karabük Şubesi'nin yürüttüğü "Kan ver, can ver" projesi kapsamında kan bağışı kampanyası düzenleneceği bildirildi.  KARDEMİR'den yapılan yazılı açıklamada, üretimi yapılamayan tek şeyin 'kan' olduğu ifade edilen açıklamada, kan bağışına katkı sağlamak için projenin 5-9 Ekim arasında fabrika işçilerinin katılımıyla düzenleneceği belirtildi.  Açıklamada, KARDEMİR Eğitim ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek kampanyaya fabrika yönetimi Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve işçilerin katılacağı kaydedildi.
Cengiz Gül - 03.07.2015
Kardemir A.Ş. İşçilerinin Toplu Sözleşmelerinde Mutlu Son
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.
Cengiz Gül - 03.07.2015
Kardemir'de Anlaşma Sağlandı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Çalışanlarımızın mutluluğunun en üst seviyede gözetildiği yeni sözleşmemiz, sağladığı haklar ile örnek bir sözleşme olmuştur. KARDEMİR'deki çalışma barışının öneminin bilincinde olan Şirketimiz, içinde bulunduğu durumu ve yatırım yükümlülüklerini de göz önüne alarak, görüşmelerde üzerine düşen azami çabayı göstermiştir. Bundan sonra da, çalışanlarımızın memnuniyet ve refahı ile verimli bir iş ortamının daha da geliştirilmesi için sendikamız ile birlikte azami oranda gayret gösterilmeye devam edilecektir. 12. Dönem Toplu İş Sözleşmesinin, çalışanlarımıza, çok kıymetli ailelerine, sendikamıza, şirketimize, Karabük'ümüze ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz." Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül de dün KARDEMİR ile Çelik-İş Sendikası arasında yürütülen 12.
Cengiz Gül - 02.07.2015
Kardemir'de Toplu İş Sözleşmesi
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) ile Çelik-İş Sendikası arasında yürütülen 12. dönem toplu iş sözleşmesine ilişkin, "Yaklaşık yüzde 25-26'lık bir zamla toplu sözleşmeyi tamamladık.
Cengiz Gül - 14.06.2015
Tofaş İşçilerinin "Kardeşlik, Birlik ve Kararlılık Toplantısı"
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, "Toplu sözleşmelerde söz ve karar sahibi işçidir.
Cengiz Gül - 11.06.2015
Azerbaycan'la Dış Ticarette Hedef 10 Milyar Dolar
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı Cengiz Gül, Türkiye ile Azerbaycan arasındaki dış ticaret hacminin bavul ve sınır ticareti dahil olmak üzere 4 milyar dolar düzeyinde bulunduğunu, ancak bu rakamın iki ülke arasındaki potansiyelin altında kaldığını bildirdi.
Cengiz Gül - 04.06.2015
Otomotiv İşçilerinin Eylemi
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, otomotiv işçilerinin eylemiyle ilgili, "12 Eylül kırıntısı malum sendika bu iş yerlerinde artık bitmiştir, geriye dönüş mümkün değildir" değerlendirmesinde bulundu.
Cengiz Gül - 23.02.2015
Haftanın Tarihine Bakış
2012- İzmir Alaçatı'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 40 yaşındaki Nazım Alkan'ın bağışlanan yüz, kol ve bacakları Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapılan operasyonla iki hastaya nakledildi. Operasyonlarda 54 doktor, 128 yardımcı sağlık personeli görev aldı. Cengiz Gül'e yapılan nakil Türkiye'de ikinci, dünyada 22'inci yüz nakli oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Gül Haberleri | Cengiz Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Cengiz Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Fareler ve İnsanlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 02:20:33. #1.14#

title