Cengiz Gül Haberleri

Cengiz Gül haber, Cengiz Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Gül - 09.11.2011
İskenderun Demirçelikpor ve Çelik-İş Sendikasında Bayramlaşma
Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, tüm sendika üyelerinin bayramını kutlayarak, birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını söyledi.
Cengiz Gül - 26.10.2011
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi ile MMK Atakaş ve Dilovası Fabrikalarında anlaşma sağlandı.
Cengiz Gül - 24.10.2011
Van'daki Deprem
Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, sendikanın Van Depremi için yardım kampanyası başlattığını bildirdi.
Cengiz Gül - 22.10.2011
Tır Kazasında Ölenlerin Sayısı 9'a Yükseldi
Tedavileri devam eden ve isimleri öğrenilen yaralılar ise şöyle: Ali Ay, Cengiz Gül, Ayşegül Gül, Atakan Çelikhası ve Baran Çelikhası.
Cengiz Gül - 21.10.2011
Trafik Kazasında Ölü Sayısı 9'a Yükseldi
Haber: Ramazan EĞRİ - Ramazan ALMAÇAYIR İstanbul - DHA Sultanbeyli'de 9 kişinin öldüğü ve 7 kişinin yaralandığı trafik kazasında ölenlerin ve bazı yaralıların isimleri belirlendi. Olay yerinde inceleme yapan yetkililerden ve hastanelerden alınan bilgiye göre hayatını kaybedenlerin ve bazı yaralıların isimleri şöyle; Hayatını kaybedenler; Tır Şoförü Mehmet Selim Karaismail (39), Suat Özüoral, Birgül Özüoral (35) Mehmet Şefik Özüoral, Mehmet Şirin Yıldız, Azize Çelikel, Abdulbaki Çelikel, Necip Çelikhası, Turan Özçınar (27), yaralılardan bazıları; Ali Ay, Cengiz Gül, Atakan Çelikhası,Baran Çelikhası, Ayşegül Gül.
Cengiz Gül - 21.10.2011
Sultanbeyli'deki Kazada Ölenlerin İsimleri Belirlendi
Sultanbeyli'de 8 kişinin öldüğü ve 8 kişinin yaralandığı trafik kazasında ölenlerden 6'sının isimleri belirlendi. Olay yerinde inceleme yapan yetkililerden ve hastanelerden alınan bilgiye göre hayatını kaybedenlerin ve bazı yaralıların isimleri şöyle; Hayatını kaybedenler: Suat Oral, Mehmet Şirin Yıldız, Abdülbaki Çelikel, Mecit Çelikhası, Turan Özçınar ve TIR sürücüsü Mehmet Selim Karaismail. Yaralananlar; Ali Ay, Cengiz Gül, Atakan Çelikhası ve Baran Çelikhası.
Cengiz Gül - 21.10.2011
Tem'deki Kazada Ölü Sayısı 9'a Çıktı
Ali Ay, Atakan Çelikhası, Baran Çelikhası ve Cengiz Gül adlı yaralılar Kartal Dr.
Cengiz Gül - 21.10.2011
İstanbul'daki Trafik Kazası
Ali Ay, Atakan Çelikhası, Baran Çelikhası ve Cengiz Gül adlı yaralılar Kartal Dr.
Cengiz Gül - 21.10.2011
İşte Feci Kazada Ölenlerin İsimleri
Olay yerinde inceleme yapan yetkililerden ve hastanelerden alınan bilgiye göre hayatını kaybedenlerin ve bazı yaralıların isimleri şöyle; Hayatını kaybedenler; Mehmet Şefik Özüoral, Suat Özüoral, Mehmet Şirin Yıldız, Abdülbaki Çelikel, Mecit Çelikhası, Turan Özçınar ve TIR sürücüsü Mehmet Selim Karaismail. Yaralananlar; Ali Ay, Cengiz Gül, Atakan Çelikhası ve Baran Çelikhası.
Cengiz Gül - 21.10.2011
Tır Kazasında Acı Bilanço: 8 Ölü 8 Yaralı
Kazada, TIR sürücüsü Mehmet Selim Karaismail ve Suat Özüoral'ın da aralarında bulunduğu 8 kişi hayatını kaybetti. Kazada Ali Ay (34), Cengiz Gül (34), Atakan Çelikhası (26) ve 5 kişi de yaralandı.
Cengiz Gül - 21.10.2011
TEM'de TIR Dehşeti
KAZADA HAYATINI KAYBEDENLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU Olay yerinde inceleme yapan yetkililerden ve hastanelerden alınan bilgiye göre hayatını kaybedenlerin ve bazı yaralıların isimleri şöyle;   Hayatını kaybedenler: Mehmet Şefik Özüoral, Suat Özüoral, Mehmet Şirin Yıldız, Abdülbaki Çelikel, Mecit Çelikhası, Turan Özçınar ve TIR sürücüsü Mehmet Selim Karaismail. Yaralananlar: Ali Ay, Cengiz Gül, Atakan Çelikhası ve Baran Çelikhası.
Cengiz Gül - 10.10.2011
Amerikalı Hukukcu Thomas: Keyfiyet İcabı Kanunlar Sekteye Uğratılmamalıdır
Melikşah Üniversitesi ile Anadolu Hukuk Derneği (AHUDER), yeni anayasa çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla 'Uluslararası Anayasa Sempozyumu' düzenledi. Melikşah Üniversitesi hukuk Fakültesi'nde düzenlenen sempozyuma, Melikşah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reşit Özkanca, AHUDER başkanı Süleyman Gürkök'ün yanı sıra konuşmacılar ABD Kansas City Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Jeffrey Thomas, Melikşah Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cengiz Gül, ABD Brigham Young Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden Prof.
Cengiz Gül - 03.10.2011
İsdemir 41. Yılını Kutladı
Sürekli gelişen bir dünya şirketi olmaya devam edeceklerini belirten Akçakmak, şunları söyledi: "Aradan geçen 41 yılda çeliğe imzamızı attık. İSDEMİR ilk kurulduğunda inşaat demiri üretiyordu. Özelleşmeyle birlikte yassı mamül üretimine başladı. Şu ana kadar iyileştirme ve modernizasyon çalışmalarına 3 milyar dolar yatırım yapıldı. 40 ana proje ile çalışmalarımız sürüyor. Her zaman dünya şirketi olacağız dedik. Şu an sıvı çelik üretimimiz 5, 3 milyon ton oldu. Üretirken çevreye zarar vermedik. Her zaman en yeni teknolojileri kullandık. Parası olan herkes fabrika kurar ama biz önce insan dedik, iş güvenliğini en ön safhaya koyduk. En değerli varlığımız çalışanlarımızdır. Çevre yatırımlarını yasalar için değil yaşayanlar için yaptık. Kriz döneminde işçi çıkarmadık. Marka kolay olunmuyor. Şu an Türkiye'nin çelik üretiminin üçte biri bu bölgede gerçekleştiriliyor. İskenderun Körfezi çelik merkezi oluyor." Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül ise sendikanın geçmişte bir ilke imza attığını hatırlatarak, özelleştirmelere karşı durulan bir dönemde İSDEMİR'in özelleştirilmesinden yana tavır koyduklarını anımsattı.
Cengiz Gül - 03.10.2011
Akçakmak: İsdemir'de Çelik ile Çiçek Birlikte Açacak
Törende ilk olarak söz alan Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül, İsdemir'in cumhuriyet fabrikaları olduğunu belirterek, çalışanın ve emekçinin alın teri ile 42.
Cengiz Gül - 25.09.2011
Bakan Sadullah Ergin İskenderun-Altay Maçını İzledi
Adalet Bakanı Sadullah Ergin, bugün 2"nci Lig Beyaz Grup'ta oynanan İskenderun Demirçelikspor-Altay karşılaşmasını izledi.5 Ocak Stadı'na gelen Bakan Ergin'i İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül karşıladı.
Cengiz Gül - 22.09.2011
İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Gül Açıklaması
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül, futbolda şiddet istemediklerini bildirdi.
Cengiz Gül - 12.09.2011
İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Gül: "Taraftar Futbolun Vazgeçilmez Bir Unsurudur"
Spor Toto 2. lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, "Taraftar futbolun vazgeçilmez bir unsurudur" dedi.
Cengiz Gül - 10.09.2011
İskenderun Demirçelikspor Kızılcahamam'da Kampa Girdi
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kızılcahamam'da kampa girdi. Kulüp Başkanı Cengiz Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Kızılcahamam'da daha önce 45 gün kamp yaptıklarını belirtti.
Cengiz Gül - 06.09.2011
Spor Toto 2. Lig
Kulüp Başkanı Cengiz Gül, yaptığı yazılı açıklamada, Buğsaş Spor' da orta sahada görev yapan Serhat Yapıcı, Tokatspor'un orta saha oyuncusu Mustafa Ümit Temel ile Fethiye Spor' un golcü futbolcusu Mahmut Karıklar'ı ikişer yıllığına renklerimize bağlayarak transferi kapattıklarını belirtti.
Cengiz Gül - 05.09.2011
İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Gül: "Tribünlerde Küfür ve Şiddet İstemiyoruz"
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulübünün başkanı Cengiz Gül, tribünlerde küfür ve şiddet istemediklerini belirtti.
Cengiz Gül - 01.09.2011
İskenderun Demirçelikspor'da Bayramlaşma
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor'da Ramazan Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Taraftarlar derneği binasında yapılan törene, Kulüp Başkanı Cengiz Gül ve yöneticiler, İskenderun Demirçelikspor Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Bukağıkıran ile çok sayıda taraftar katıldı.
Cengiz Gül - 28.08.2011
İskenderun Demirçelikspor'da Transfer
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Yalovaspor'un kalecisi Ceyhun Demircan'ı transfer etti. Kulüp Başkanı Cengiz Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Yalovaspor'da kalecilik yapan Demircan ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.
Cengiz Gül - 24.08.2011
İskenderun Demirçelikspor'un Hazırlık Kampı Uzadı
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un hazırlık kampı 3 hafta uzadı. Kulüp başkanı Cengiz Gül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İskenderun'daki hava sıcaklığının yüksek olması nedeniyle Ankara Kızılcahamam'daki hazırlık kampını 3 hafta süreyle uzatma kararı aldıklarını söyledi.
Cengiz Gül - 22.08.2011
İskenderun Demirçelikspor'un 3. Etap Kamp Çalışmaları Başladı
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un Kızılcahamam'daki 3. Etap kamp çalışmaları başladı. İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Cengiz Gül, yaptığı açıklamada, ligin başlamasına az bir süre kaldığını belirterek, teknik heyetin isteği doğrultusunda bazı futbolcular ile transfer görüşmeleri yaptıklarını söyledi.
Cengiz Gül - 19.08.2011
İskenderun Demirçelikspor'da Futbolculara 3 Gün İzin Verildi
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Cengiz Gül, Kızılcahamam'daki 2. etap kamp çalışmalarının tamamlandığını, futbolculara 3 gün izin verildiğini söyledi.
Cengiz Gül - 18.08.2011
İskenderun Demirçelikspor'da Transfer
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un Spor Toto 2. Lig takımı Kocaeli Körfezspor'dan Günay Şakar'ı transfer ettiği bildirildi. Kulüp Başkanı Cengiz Gül, yaptığı yazılı açıklamada, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, Kocaeli Körfezspor'un sol kanat oyuncusu Günay Şakar'ı bir yıllığına renklerine bağladıklarını belirtti.
Cengiz Gül - 15.08.2011
İskenderun Demirçelikspor Kulübü Başkanı Gül Açıklaması
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un başkanı Cengiz Gül, iyi bir sezon geçirerek Bank Asya 1. Lige yükselmek istediklerini bildirdi.
Cengiz Gül - 11.08.2011
İskenderun Demirçelikspor, Salim Kaya'yı Kadrosuna Kattı
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor, Körfezspor'dan Salim Kaya ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp Başkanı Cengiz Gül, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara Kızılcahamam Patalya Oteli Tesisleri'ndeki 2.
Cengiz Gül - 08.08.2011
İskenderun Demirçelikspor'dan İftar Yemeği
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor Külübü Yönetim Kurulu, Ramazan dolayısı ile taraftar temsilcilerine iftar yemeği verdi. Kulüp Başkanı Cengiz Gül, Karaağaç İstasyon Restorant'da düzenlenen yemekte, taraftarların futbolun vazgeçilmez bir unsuru olduğunu belirtti.
Cengiz Gül - 05.08.2011
İskenderun Demirçelikspor'da Transfer
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un Bank Asya 1. Lig takımı Akhisar Belediyespor'dan İbrahim Taylan Uzunoğlu'nu transfer ettiği bildirildi. Kulüp Başkanı Cengiz Gül, yaptığı yazılı açıklamada, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, Akhisar Belediyesporun santrforu İbrahim Taylan Uzunoğlu'nu 1 yıllık renklerine bağladıklarını ifade etti.
Cengiz Gül - 02.08.2011
İskenderun Demirçelikspor Kulüp Başkanı Gül Açıklaması
Spor Toto 2. Lig takımlarından İskenderun Demirçeliksporun Kulüp Başkanı Cengiz Gül, takıma takviye yapacaklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Gül Haberleri | Cengiz Gül Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Cengiz Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Çelik İş Sendikası İşçilerin Desteği ile Yetki Alıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 06:04:05. #1.15#

title