Cengiz Çiçek Haberleri

Cengiz Çiçek haber, Cengiz Çiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Çiçek - 18.03.2014
İstanbul'daki 2. "Kck" Davasında Tahliyeler
İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi, İstanbul'daki 2. KCK dosyasında tutuklu olarak yargılanan avukat sanıklar Doğan Erbaş, Emran Emekçi, Hadice Korkut, İbrahim Bilmez, Ömer Güneş, Cengiz Çiçek, Muharrem Şahin, Mehmet Bayraktar ve Sabahattin Kaya ile gazeteci Cengiz Kapmaz'ın avukatı Esra Salmanlı'nın 10 Mart 2014 tarihli tahliye talepli dilekçesini değerlendirdi.
Cengiz Çiçek - 18.03.2014
Kck Davasında 10 Tahliye
Yeni yasanın yürürlüğe girmesinin arından tutuklu sanıklar tahliye talebinde bulundu. Tahliye taleplerini değerlendiren İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi tutuklu avukatlardan Doğan Erbaş, İbrahim Bilmez, Ömer Güneş, Hatice Korkut, Cengiz Çiçek, Muharrem Şahin, Emran Emekçi, Sebahattin Kaya, Mehmet Bayraktar ile yazar Cengiz Kapmaz'ın tahliyesine karar verdi.
Cengiz Çiçek - 18.03.2014
Avukatların Yargılandığı Kck Davasında Tutuklu Kalmadı
KCK'ya yönelik açılan, çoğunluğu avukat olan 46 sanıklı davada 9 avukat ile yazar Cengiz Kapmaz tutuklu yargılanıyordu. Davanın görüldüğü İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kapatılmasının ardından avukatlar, tahliye talebinde bulundu. Tahliye talepleri İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından değerlendirildi. Talepleri değerlendiren mahkeme avukatlar Doğan Erbaş, İbrahim Bilmez, Ömer Güneş, Hatice Korkut, Cengiz Çiçek, Muharrem Şahin, Emran Emekçi, Sebahattin Kaya, Mehmet Bayraktar ile yazar Cengiz Kapmaz'ın tahliyesini karar verdi.
Cengiz Çiçek - 09.05.2013
Almanak 2009 Analizleri Kitabı
2009 Almanak her yıl olduğu gibi kolektif bir çalışma ürünü olarak elinize ulaşıyor. 2007'de Amerikan mortgage piyasalarında açığa çıkan finansal krizin 2009'da dünya ve Türkiye'deki etkilerini, ekonomik ve toplumsal sonuçlarını analiz etmeye çalışan bir Almanak hazırlamayı hedefledik. Emek dünyası açısından; baskılanmanın gittikçe yoğunlaştığı, işsizlik oranının yükseldiği, sermaye açısından; bir kısmının durumunu fırsata çevirerek büyüdüğü, bir kısmının varlığını kaybettiği bir süreç yaşanıyor. Almanak için yapılan yıl değerlendirmesi ve tematik yazılar kısmen de olsa bu sorulara cevap vermeye çalışıyor. Bu kolektif çalışmanın destekçileri:Ümit Akçay, Özgün Akduran, Ahmet Atalık, Abdullah Aysu, Aslıhan Çatıker, Cengiz Çiçek, Meltem Çiçeklioğlu, Saniye Dedeoğlu, Temel Demirer, Fuat Ercan, Başak Ergüder, Nuray Ergüneş, Fatma Genç, Ayhan Gençler, Onur Hamzaoğlu, Nilüfer Korkmaz, Ahmet Haşim Köse, Hasan Mutlu, Berna Güler Müftüoğlu, Özgür Narin, Nesligül Nihal Olgun, İzzettin Önder, Sibel Özbudun, Neşe Özgen, Özlem Özkan, Nurcan Özkaplan, Atilla Özsever, Melda Yaman Öztürk, Osman Öztürk, Özgür Öztürk, Demet Parlar, Cenk Saraçoğlu, Cahide Sarı, Besim Sertok, İbrahim Soysüren, Mehmet Türkay, Hakan Tüzün, Cavit Işık Yavuz, Melike Yavuz, Levent Yaylagül, Gaye Yılmazİçindekiler:Sav-Almanak "2009 Yılı Değerlendirmesi"- Mehmet Türkay, Fuat Ercan, Ahmet Haşim Köse, Gaye Yılmaz, Melda Yaman Öztürk, Özgür Öztürk, Cenk Saraçoğlu-Kriz - TarımKrizin Öğrettikleri ve Öğretemediği-İzzettin Önder-İşsizlik Analizlerinin Eleştirel Bir Değerlendirmesi ve Türkiye'de 2001 Krizi Sonrası Artan İşsizliğin Analizi-Ümit Akçay-Küresel Kapitalizme Koşut Olarak Türkiye Tarımında Değişim, Dönüşüm-Abdullah Aysu-Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ Özelleştirilmemeli-Ahmet Atalık-1980 Sonrasında Çay Sektöründe Değişim Rüzgarı: Yücehisar Köyünde Çay Üreticiliğinde Neler Değişiyor?-Berna Güler Müftüoğlu-Çay Kanun Tasarısıyla Dönüşen/Dönüşecek Olan Ne?-Fatma Genç-Tekel'in Özelleştirilmesinin Ardından Tütün Üretimi: Bafra Örneği-Melda Yaman Öztürk, Özgün Akduran-Emek HareketiSınıf Mücadelesinde Kavramların Rolü: Accesibility / Erişilebilirlik" Örneği-Gaye Yılmaz-Sosyal Güvenlik ve SSGSS Yasası Sonuçlarının Değerlendirilmesi-Atilla Özsever-2009 Yılında Türkiye'de Sağlık ve Sosyal Güvenlik-Cahide Sarı-İşçi Sınıfının Yeni-SağPolitikalara Eğilimi: Kocaeli Pirelli Lastik Fabrikası Örneği-Demet Parlar-Uluslararası Göçün Feminleşmesinin Ardılı Türevsel İşler, Ev Hizmetlerinde Çalışan Göçmen Kadın İşçiler-Ayhan Gençler-"Uzay Çağında Sosyal Adalet Savaşı" 1969 Alpagut Olayı-Özgür Narin-Kriz ve Kadın Emeğiİstihdamın Kadıncası: Ücretsiz Aile İşçisi, Evkadını ve Enformel İşgücü-Saniye Dedeoğlu-Kadınların İşsizliği-Nuray Ergüneş-SosyalGüvenlik Sisteminde Dönüşümün Kadınlara Etkisi: Gelinen Durum-Melda Yaman Öztürk-Kamu Hizmetlerinin Özelleştirilmesi ve Kadın Emeği-Başak Ergüder-Kadın Girişimciler-Nurcan Kaplan-2009 Türkiye Değerlendirmeleri"Osmanlı'da Oyun Bitmez": Kürt "Açılımı" ve Ötesi.
Cengiz Çiçek - 06.11.2012
Kck Davası Silivri'de Başladı
İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen KCK davasının dördüncü duruşması Silivri Cezaevi Kampüsü'nde başladı. Çoğunluğu avukat 28'i tutuklu 50 sanığın yargılandığı duruşmada açlık grevinde bulunan ve mahkemeye rapor gönderen Cengiz Çiçek dışındaki tüm hükümlü ve tutuklu sanıklar katıldı.
Cengiz Çiçek - 05.11.2012
Avukatlardan Açlık Grevi Yürüyüşü
Haber Timur TARLIĞ-Kamera İdris TİFTİKÇİİSTANBUL, (DHA) İstanbul Barosu önünde toplanan Çağdaş Avukatlar Grubu, Katılımcı Avukatlar, Özgürlükçü Hukuk Platformu cezaevlerinde gerçekleştirilen açlık grevlerinin çözüme ulaştırılması ve grevin durdurulması için bir yürüyüş ve basın açıklaması gerçekleştirdi. İstanbul Barosu'nun önünde toplanan Avukatlar Ölüm değil çözüm, Savaş değil müzakere yazılı pankartla yürüyüşe geçti. Galatasaray Meydanı'nda gelen grup adına okunan açıklamada, 'Doğal ve temel hakları için bedenlerini ortaya koyanların taleplerine idam tartışmasıyla cevap vermek insanlıktan uzaklaşmaktır. Yüzlerce insan ölüm sınırında, bu belki de yarın binlere ulaşacak. Bugün açlık grevlerinin 55. günü. Halkın hak arama özgürlüğünün temsilcilerinden. Başbakanın emriyle tutuklanan avukatlardan meslektaşımız Av. Cengiz Çiçek de açlık grevinin 21.
Cengiz Çiçek - 05.11.2012
Avukatlardan "Açlık Grevi" Yürüyüşü
İstanbul Barosu'nun önünde toplanan Avukatlar "Ölüm değil çözüm, Savaş değil müzakere" yazılı pankartla yürüyüşe geçti. Galatasaray Meydanı'nda gelen grup adına okunan açıklamada, "Doğal ve temel hakları için bedenlerini ortaya koyanların taleplerine idam tartışmasıyla cevap vermek insanlıktan uzaklaşmaktır. Yüzlerce insan ölüm sınırında, bu belki de yarın binlere ulaşacak. Bugün açlık grevlerinin 55. günü. Halkın hak arama özgürlüğünün temsilcilerinden. Başbakanın emriyle tutuklanan avukatlardan meslektaşımız Av. Cengiz Çiçek de açlık grevinin 21.
Cengiz Çiçek - 18.04.2012
İkinci Kck İddianamesi Kabul Edildi (2)
"NOTLAR BEYOĞLU'NDA İNTERNET CAFEDEN GÖNDERİLİYOR" Görüşme notlarının metin haline getirilmesinde ve e-mail yolu ile Kuzey Irak'ta bulunan kamplara Ömer Güneş, Cengiz Çiçek, İbrahim Bilmez ve Faik Özgür Erol isimli şahısların Beyoğlu ilçesinde istiklal caddesinde aznavur pasajı içerisinde 3.
Cengiz Çiçek - 18.02.2012
Kumluca'da "Yerel Medya Eğitim Semineri" Sona Erdi
Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesinden Öğretim Görevlisi Cengiz Çiçek de, haber yazma ve toplama teknikleri konusunda bilgi verdi.
Cengiz Çiçek - 17.12.2011
Byegm Antalya İl Müdürlüğü, Yerel Medya Eğitim Semineri Düzenledi
Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC)'nin ev sahipliğinde Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Meclis Toplantı Salonu'nda düzenlenen eğitim seminerine Alanya, Gazipaşa ve Manavgat'ta çalışan 200 civarında gazeteci katıldı. Seminerde BYGEM Antalya İl Müdürü Ali Güneş, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal Arık açılış konuşması yaptı. BYEGM Basın Kartları Şube Müdürü Mehmet Akseki basın kartları ve yeni düzenlemeler, Öğretim Görevlisi Cengiz Çiçek haber toplama ve yazma teknikleri, Prof.
Cengiz Çiçek - 26.11.2011
KCK Soruşturmasında 34 Tutuklama
7'Sİ TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİĞİLİ SUÇLAMASIYLA TUTUKLANDI Şüphelilerden Cengiz Kapmaz, Cengiz Çiçek, Emrah Emekçi, Faik Özgür Erol, Hadice Korkut, İbrahim Bilmez ve Ömer Güneş 'silahlı terör örgütü yöneticiliği' suçlaması ile tutuklandı.
Cengiz Çiçek - 26.11.2011
Kck Soruşturmasında 34 Tutuklama
7'Sİ TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİĞİLİ SUÇLAMASIYLA TUTUKLANDI Şüphelilerden Cengiz Kapmaz, Cengiz Çiçek, Emrah Emekçi, Faik Özgür Erol, Hadice Korkut, İbrahim Bilmez ve Ömer Güneş 'silahlı terör örgütü yöneticiliği' suçlaması ile tutuklandı.
Cengiz Çiçek - 17.08.2011
Öcalan'ın 4 Avukatına 1 Yıl Ceza
İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi, İmralı Cezaevinde hükümlü olan terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan ile haftalık görüşmelerini gerçekleştiren ve "terör örgütü PKK'ya yardım ettikleri" iddiasıyla yargılanan avukatlarından 4'ünün, Öcalan'ın avukatlığını yapmalarını bir yıl süreyle yasakladı. İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi, "terör örgütü PKK'ya hiyerarşik yapıya dahil olmadan yardım ettikleri " iddiasıyla yargılanan avukatlar Ergün Canan, Servet Demir, Cengiz Çiçek ve Davut Uzunköprü'nün, hükümlü Abdullah Öcalan'ın müdafi ve vekilliğini yapmalarının CMK'nın 151.
Cengiz Çiçek - 17.08.2011
Öcalan'ın 4 Avukatına Bir Yıllık Yasak
İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi, İmralı Cezaevinde hükümlü olan terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan ile haftalık görüşmelerini gerçekleştiren ve "terör örgütü PKK'ya yardım ettikleri" iddiasıyla yargılanan avukatlarından 4'ünün, Öcalan'ın avukatlığını yapmalarını bir yıl süreyle yasakladı. İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi, "terör örgütü PKK'ya hiyerarşik yapıya dahil olmadan yardım ettikleri " iddiasıyla yargılanan avukatlar Ergün Canan, Servet Demir, Cengiz Çiçek ve Davut Uzunköprü'nün, hükümlü Abdullah Öcalan'ın müdafi ve vekliliğini yapmalarının CMK'nın 151.
Cengiz Çiçek - 03.08.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gidemedi
İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın 3 avukatı, Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle görüşmeye gidemedi. Öcalan'ın avukatları Cengiz Çiçek, Hakzan Sadak ve Hüseyin Çalışçı'nın müvekkilleriyle haftalık olağan görüşmeyi yapabilmek başvuruda bulundu.
Cengiz Çiçek - 08.06.2011
Öcalan'dan Seçim Öncesi Kritik Açıklama
Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ı, İmralı Adası'nda ziyaret eden Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk, beraberindeki diğer avukatlar Cemal Demir, Cemo Tüysüz ve Cengiz Çiçek ile adadan döndü.
Cengiz Çiçek - 08.06.2011
Terör Örgütü Elebaşı Öcalan'ın Avukatları İmralı'dan Döndü
Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ı, İmralı Adası'nda ziyaret eden DTK Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk, beraberindeki diğer avukatlar Cemal Demir, Cemo Tüysüz ve Cengiz Çiçek ile adadan döndü.
Cengiz Çiçek - 08.06.2011
Avukatlar İmralı'dan Döndü
Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ı, İmralı Adası'nda ziyaret eden DTK Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk, beraberindeki diğer avukatlar Cemal Demir, Cemo Tüysüz ve Cengiz Çiçek ile adadan döndü.
Cengiz Çiçek - 08.06.2011
Tuğluk, Öcalan İle Görüşmek Üzere İmralı'ya Gitti
İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarında Aysel Tuğluk ve üç arkadaşı, bu sabah İmralı'ya gittiler. Öcalan ile kritik dönemlerde yaptığı görüşmeler ile gündeme gelen Aysel Tuğluk, "Açıklama yapmayacağım. Mutat görüşmemiz gerçekleşecek" dedi. Kenya'da yakalandıktan sonra getirilidği İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Abdullah Öcalan'ın savunmasını üstlenen Avukatlardan Aysel Tuğluk, Cengiz Çiçek, Cemal Demir ve Cemo Tüysüz bu sabah yanlarında getirdikleri gazete ve kitaplarla, İmralı'ya gitmek üzere Gemlik Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 08.06.2011
Tuğluk, Öcalan ile Görüşmek Üzere İmralı'ya Gitti
İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasını çeken PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarından Aysel Tuğluk ve üç arkadaşı, bu sabah İmralı'ya gitti. Öcalan ile kritik dönemlerde yaptığı görüşmeler ile gündeme gelen Aysel Tuğluk, "Açıklama yapmayacağım. Mutat görüşmemiz gerçekleşecek" dedi. Abdullah Öcalan'ın avukatlarından Aysel Tuğluk, Cengiz Çiçek, Cemal Demir ve Cemo Tüysüz bu sabah yanlarında getirdikleri gazete ve kitaplarla, İmralı'ya gitmek üzere Gemlik Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 25.05.2011
Öcalan'ın 3 Avukatı İmralı'ya Gitti
İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasını çeken bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın 3 avukatı, haftalık görüşmelerini yapmak üzere bu sabah Bursa'nın Gemlik İlçesi'nden İmralı'ya gitti. Öcalan'ın avukatları Muharrem Şahin, Cengiz Çiçek ve Bedri Kuran bu sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 25.05.2011
Öcalan'ın 3 Avukatı İmralı'ya Gitti
İmralı Adası'nda çarptırıldığı ömür boyu hapis cezasını çeken bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın 3 avukatı, haftalık görüşmelerini yapmak üzere bu sabah Bursa'nın Gemlik İlçesi'nden İmralı'ya gitti. Öcalan'ın avukatları Muharrem Şahin, Cengiz Çiçek ve Bedri Kuran bu sabah Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 06.04.2011
Olay Saat Orhangazi İlçesi'nin Dutluca Kö
İMRALI Adası'nda ömür boyu hapis cezasını çeken bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın 3 avukatı, haftalık görüşmelerini yapmak üzere bu sabah İmralı'ya gitti.Öcalan'ın avukatları; Meral Atasoy, Cengiz Çiçek ve Mehmet Deniz Büyük , bu sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 06.04.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gitti
Öcalan'ın avukatları, Meral Atasoy, Cengiz Çiçek ve Mehmet Deniz Büyük, bu sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 18.03.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gitti
İmralı Adası'nda ömür boyu hapis cezasını çeken bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın 3 avukatı, geçen çarşamba günü Tuzla kosterinin arızalı olması nedeniyle gerçekleştiremedikleri görüşmelerini yapmak amacıyla bu sabah Bursa'nın Gemlik İlçesi'nden İmralı'ya gitti.Kenya'da 12 yıl önce yakalandıktan sonra İmralı Cezaevi'nde ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Abdullah Öcalan'ın avukatları Cengiz Çiçek, Mensur Işık ve Mehmet Nuri Deniz bu sabah İmralı Adası'na gitmek üzere Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 02.02.2011
'Öcalan Devlet Yetkilileriyle Görüştü'
İmralı'da bölücübaşı Abdullah Öcalan ile görüşen Aysel Tuğluk ile diğer avukatlar Cengiz Çiçek ve Mizgin Irgat Gemlik'e döndü.
Cengiz Çiçek - 02.02.2011
'Öcalan Devlet Yetkilileriyle Görüştü'
İmralı?da bölücübaşı Öcalan ile avukat sıfatıyla görüşen Demokratik Toplum Kongresi Başkan yardımcısı Aysel Tuğluk ile avukatlar Cengiz Çiçek ve Mizgin Irgat Gemlik?e döndü.
Cengiz Çiçek - 02.02.2011
Tuğluk İmralı'ya Gitti
Kapatılan DTP öncülüğünde oluşturulan ?Demokratik Toplum Kongresi'nin Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk, avukat sıfatıyla bölücübaşı Abdullah Öcalan ile görüşmek üzere İmralı Adası'na gitti. Kenya'da yakalandıktan sonra getirildiği İmralı Adası'nda "Ömür boyu hapis cezasına" çarptırılan Abdullah Öcalan'ın Avukatlarından Aysel Tuğluk, Mizgin Irgat ve Cengiz Çiçek ile bu sabah İmralı'ya gitmek üzere otomobil ile Gemlik Jandarma Bölük Komutanlığı'na geldiler.
Cengiz Çiçek - 14.01.2011
Öcalan'dan Yeni Tehdit
PKK'ya yakın bazı internet sitelerinde Abdullah Öcalan'la avukatları Cengiz Çiçek, Davut Uzunköprü, Servet Demir ve Ergün Canay'ın çarşamba günü yaptıkları görüşmeyle ilgili haberler yer aldı.
Cengiz Çiçek - 12.01.2011
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gitti
İMRALI'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın 4 avukatı, haftalık görüşmelerini yapmak üzere bu sabah İmralı Adası'na gitti. Kenya'da 1999 yılında yakalandıktan sonra getirildiği İmralı Adası'nda yargılanarak buradaki Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde cezasını çeken Öcalan'ın savunmasını üstlenen avukatları Cengiz Çiçek, Davut Uzunköprü, Servet Demir ve Ergün Canay bu sabah Gemlik İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı'na geldi.
Cengiz Çiçek - 12.11.2010
Öcalan'ın Avukatları İmralı'dan Döndü
Bugün İmralı'ya Gidip Abdullah Öcalan ile Bir Saat Açık Görüşme Yapan Avukatları Doğan Erbaş, Cengiz Çiçek ve Osman Çelik Akşam Saat 19.00'da Tuzla Kosteri ile Gemlik'e Döndüler.
Cengiz Çiçek - 20.10.2010
Öcalan'ın Avukatları İmralı'ya Gidemedi
Kenya'da 1999 yılında yakalandıktan sonra yargılanan ve İmralı Adası'ndaki Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde cezasını çeken Öcalan'ın savunmasını üstlenen avukatları Hüseyin Cangir, Muhti Öztüzün Cengiz Çiçek, bu sabah İmralı'ya gitmek üzere İstanbul'dan özel otomobille Gemlik İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı'na geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cengiz Çiçek Haberleri | Cengiz Çiçek Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Cengiz Çiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Çiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. Öcalan'ın Yunanistan Aleyhine Açtığı Dava Ertelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 11:19:11. #1.15#

title