CENGİZ AYDOĞDU HABERLERİ

Cengiz Aydoğdu haber, Cengiz Aydoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Aydoğdu - 24.3.2017
Aksaray'da Şehit Yakınları ve Gaziler İçin Yemek Verildi
Bu yüzden hepinizde Allah razı olsun. Biz hem devlet görevlisi olarak hem şahıs olarak her zaman yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Eksikliklerimiz oluyordur. Onları da mutlaka gideceğimizi söylüyoruz. Biz sizler için ne yaparsak yapalım sizin o fedakarlığınızın karşılığını vermemiz mümkün değil." AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu evlat acısının en büyük acıların başında geldiğine işaret ederek, "Onlar canlarını verdiği için burası bizim vatanımız.
Cengiz Aydoğdu - 13.3.2017
Halk Oylamasına Doğru
Ülkenin birlik ve bütünlük içinde yoluna devam etmesi için başkanlık sisteminin kaçınılmaz olduğunu ifade eden Karatay, şunları anlattı: "Başkanlık sistemi denilince insanların aklına hemen Amerika geliyor. 'Başkanlık sistemi varsa, o zaman federatif bir sistem olacak, o zaman Türkiye eyaletlere mi bölünecek' deniyor. Öyle bir şey kesinlikle yok. Biz yeni anayasayla beraber Türkiye'yi 2023, 2053 hedeflerine taşıyacak, ülkenin hızlı karar almasını sağlayacak, sorumluluğunu üstlenmiş, yasama organı içinde çıkmayan bir yürütme ve bunun başında başkanın seçimle gelmesi gerekir diyoruz. Bundan dolayı da 16 Nisan'daki referandumda vereceğiniz karar çok önem arz ediyor." Toplantıya, AK Parti Aksaray Milletvekilleri Mustafa Serdengeçti ve Cengiz Aydoğdu'da katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 24.12.2016
Anayasa Değişikliği Teklifi Komisyonda
Akyıldız'ın konuşmasının ardından AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti Bursa Milletvekili Zekiraya Birkan, AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal imzasıyla geneli üzerindeki konu açıklığa kavuştuğundan teklifin maddelerine geçilmesine dair bir önerge sunuldu.
Cengiz Aydoğdu - 29.9.2016
Şırnak'taki Terör Saldırısı
Cenaze törenine, Aksaray Valisi Aykut Pekmez, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Garnizon Komutanı Albay Gazi Demir, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Aksaray milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın, şehidin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 23.9.2016
Milletvekili Aydoğdu, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliğini Ziyaret Etti
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile Aksaray Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cengiz Aydoğdu Haberleri | Cengiz Aydoğdu Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Cengiz Aydoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Aydoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. Koruyucu Aileler İftar Programında Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 10:46:31. #1.14#
title