CENGİZ AYDOĞDU HABERLERİ

Cengiz Aydoğdu haber, Cengiz Aydoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Çukurova Belediyesi'nde Silahlı Saldırı (4)
ZABITA MÜDÜRÜ ÖLDÜ, SALDIRGAN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİÇukurova Belediyesindeki saldırıda yaralanan Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu hayatını kaybetti.
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Dha Yurt - Çukurova Belediyesi'nde Silahlı Saldırı (3-Ek)
ZABITA MÜDÜRÜ ÖLDÜ, SALDIRGAN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİÇukurova Belediyesindeki saldırıda yaralanan Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu hayatını kaybetti.
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Çukurova Belediyesi'nde Silahlı Saldırı (3)
ZABITA MÜDÜRÜ ÖLDÜ, SALDIRGAN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİÇukurova Belediyesindeki saldırıda yaralanan Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu hayatını kaybetti.
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Çukurova Belediyesi'nde Silahlı Saldırı (2)
Çukurova Belediyesi'nde silahlı saldırı (2)ZABITA MÜDÜRÜ ÖLDÜ, SALDIRGAN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİÇukurova Belediyesindeki saldırıda yaralanan Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu hayatını kaybetti.
Cengiz Aydoğdu - 19.11.2018
Trabzon'da Badminton Kurslarına İlgi Artıyor
Yomra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu ise ilçede bulunan cimnastik salonunda badminton eğitimlerinin her geçen gün artarak devam ettiğini vurgulayarak, son dönemlerde velilerin çocuklarını badminton kurslarına kaydettirmek istediğini belirtti.
Cengiz Aydoğdu - 13.10.2018
CHP'nin Yapması Gereken Hisseleri Devretmektir"
Dağ, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerinin Hazine'ye devri konusunda da şu değerlendirmeyi yaptı: "CHP hisseleri noktasında bir tartışma devam ediyor. Bir kere çok net ve açık olan bir konu var. Burada CHP'nin kuruluş aşamasında Hindistan Müslümanlarının, Kurtuluş Savaşı'nda hem ülkemizin, bu milletin kurtulması için hem de hilafetin kurtulması noktasında toplamış olduğu yardımlardan, hibelerden bu bankanın kurulmuş olması çok net ve açıktır. Bunun Celal Bayar tarafından kurulmuş olması ne kadar tarihi bir gerçeklikse Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla, aynı şekilde bu toplanan paralarla kurulması da tarihi bir gerçektir. Mustafa Kemal Atatürk'ün vasiyetine baktığımız zaman da temettülerinin Türk Dil Kurumuna, Türk Tarih Kurumuna verilmesi gerektiği, diğer taraftan da mülkiyetin Cumhuriyet Halk Partisi'nde olması noktasında bir ifadesi var. O dönem başka bir siyasi parti yok ki. Daha sonra birçok siyasi parti kuruldu. Cumhuriyet Halk Partisi'nin yapması gereken şey, 'Bu hisseler, bu millete aittir, Türk milletine aittir. Dolayısıyla bu hisseleri, Türk milletinin bugün temsilcisi noktasında olan Hazine'ye devretmek, en doğal, en olması gereken husustur.' diyerek hisselerini devretmektir." Toplantıya, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve çok sayıda partili katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 23.9.2018
Kocaeli'de Midibüsün Devrilmesiyle Ölen Ortaokul Öğrencisi, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Kocaeli'de midibüsün devrilmesiyle ölen ortaokul öğrencisi, son yolculuğuna uğurlandı Haber-Kamera İsmail AKKAYA KONYA DHA))Kocaeli'nin Körfez ilçesinde lastiği patlayan midibüsün devrilmesiyle 16 kişinin yaralandığı kazada, yaşamını yitiren 2 kişiden ortaokul öğrencisi Necati Enes Solak (13), memleketi Konya'da son yolculuğuna uğurlandı. Polis memuru babası Muhammet Fatih Solak, cenaze namazı sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Aksaray'dan İstanbul'daki bir programa katılacak öğrencileri taşıyan midibüsün Kocaeli'nin Körfez ilçesinde lastiğinin patlaması sonucu, kontrolden çıkıp, bariyerlere çarpıp devrilmesiyle 16 kişi yaralandı. Aksaray 19 Mayıs Ortaokul öğrencisi Necati Enes Solak (13) ile öğretmen Tufan Baydan (28) yaşamını yitirdi. Necati Enes Solak'ın, cenazesi yapılan otopsinin ardından Aksaray Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru babası Muhammet Fatih Solak'a teslim edildi. Necati Enes Solak'ın cenazesi bugün memleketi Konya'da Hacı Veyis Camii'nde kılınan namazın ardından Üçler Mezarlığı'na defnedildi. Cenaze namazına Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ ve yakınları katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 23.9.2018
Yurt Bülteni-9
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------------ Kültür gecesine katılan davetliler Halk oyunları gösterisi Sıra gecesi ekipleri sahne alması Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi konuşması Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: ŞANLIURFA - DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 66 MB ===================================== Kocaeli'de midibüsün devrilmesiyle ölen ortaokul öğrencisi, son yolculuğuna uğurlandı Kocaeli'nin Körfez ilçesinde lastiği patlayan midibüsün devrilmesiyle 16 kişinin yaralandığı kazada, yaşamını yitiren 2 kişiden ortaokul öğrencisi Necati Enes Solak (13), memleketi Konya'da son yolculuğuna uğurlandı.  Polis memuru babası Muhammet Fatih Solak, cenaze namazı sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.   Aksaray'dan  İstanbul'daki bir programa katılacak öğrencileri taşıyan midibüsün Kocaeli'nin Körfez ilçesinde lastiğinin patlaması sonucu, kontrolden çıkıp, bariyerlere çarpıp devrilmesiyle   16 kişi yaralandı.  Aksaray 19 Mayıs Ortaokul öğrencisi Necati Enes Solak (13) ile öğretmen Tufan Baydan (28) yaşamını yitirdi. Necati Enes Solak'ın, cenazesi yapılan otopsinin ardından Aksaray Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru babası Muhammet Fatih Solak'a teslim edildi.  Necati Enes Solak'ın cenazesi bugün memleketi Konya'da Hacı Veyis Camii'nde kılınan namazın ardından Üçler Mezarlığı'na defnedildi. Cenaze namazına Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ ve yakınları katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 22.9.2018
Dha Yurt Bülteni 16
Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen ve dün açılışı gerçekleşen II. Kılıçarslan temalı '33'üncü Ihlara Kültür Sanat ve Spor Festivali'ne geleneksel Ata sporu gösteriyle devam etti. Bugün düzenlenen etkinliklere Aksaray Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı ve Okçular Vakfı Kurucu Başkanı Haydar Ali Yıldız, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve davetliler katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 22.9.2018
Bilal Erdoğan: Batının Tek Tipleşmeyi Bize Dayattığını Görüyoruz
Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen ve dün açılışı gerçekleşen II. Kılıçarslan temalı '33'üncü Ihlara Kültür Sanat ve Spor Festivali'ne geleneksel ata sporu gösteriyle devam etti. Bugün düzenlenen etkinliklere Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı ve Okçular Vakfı Kurucu Başkanı Haydar Ali Yıldız, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve davetliler katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 22.9.2018
Biz At Üzerinde Destanlar Yazmış Bir Ecdadın Torunlarıyız"
Erdoğan, geleneksel sporların popülerleşmesi, daha çok oynanması ve izlenmesi gerektiğini vurgulayarak şu değerlendirmeyi yaptı: "Hamdolsun üç yıldır yaptığımız çalışmalarda hem yurt içinde hem yurt dışında bu mesajın gitgide daha fazla karşılık bulduğunu görüyoruz. İşte inşallah ülkemizde de geleneksel sporlarımızı yeniden güçlendirdiğimizde bunun yanında geleneksel müziklerimizin, geleneksel yemeklerimizin, el sanatlarımızın, kültürümüzün diğer bütün unsurlarının da güçlendiğini göreceğiz çünkü geleneksel güreşlerimizde, halk ozanımızı aslında yaşatmış oluyoruz. Mehterimizde, bütün Osmanlı'nın o ihtişamını yaşatmış oluyoruz. Bunlar neden unutulsun? Bunlar neden sadece müzelik hale gelsin? Bunları evlerimizde, sokaklarımızda, mahallelerimizde, şehirlerimizde yaşamak zorundayız." Etkinliğe katılanlara seslenen Erdoğan, şunları kaydetti: "Çocuklarınızı geleneksel sporlarla muhakkak buluşturmaya çalışın. Burada bugün ok atanlar, burada bugün güreşleri izleyenler, bugün burada atlı sporları, gösterileri izleyenler, kendi hayatlarına acaba bunları katabiliyorlar mı? Bunun çalışmasını yapalım. Yani biz at üzerinde destanlar yazmış bir ecdadın torunlarıyız. Acaba kaç tanemiz at biniyor? At binmek sadece böyle kısıtlı bir elit kesimin sporu mu yoksa acaba bu Türk'ün sporuysa bütün Anadolu'nun sporu mu veya ok atmak? Sadece bugün ok atmakla bırakmayın, okçuluk sporunu benimsemeye çalışın. Çocuklarda dikkat dağınıklığını gidermede pedagoglar tarafından tavsiye ediliyor. Bu bizim kendi sporumuz. Başka bir yerden ithal edilmiş şey değil. Dolayısıyla ben bütün annelere babalara sesleniyorum. Çocuklarımız bugün burada eğleniyorlar. Bize ait olanlarla da eğlenmek mümkün. Bize ait olanlarla da zaman geçirmek mümkün. Sadece dışarıdan ithal ettiklerimize muhtaç, mahkum değiliz. Onlar da tamam. Biz Batı'nın kültürünü silmeye, yok etmeye falan kalkışmıyoruz ama bizim kültürümüzü yok etmeden, bizim kültürümüzü yaşatarak bunu yapmak zorundayız." Festivale Aksaray Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Haydar Ali Yıldız, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanı Hakan Kazancı ve TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 21.9.2018
33. Aksaray Ihlara Kültür Sanat ve Spor Festivali Başladı
Belediyenin önünden başlayıp etkinlik alanında son bulan yürüyüşün kutlu bir yürüyüş olduğunu ve yüzyıllardır yapıldığını belirten Yazgı, şöyle konuştu: "Yeniden bir medeniyet yürüyüşü yapacaksak, yeniden medeniyetimizi ayağa kaldıracaksak bu kültürü kendimiz benimseyerek, gelecek kuşaklara da mutlaka aktarmamız gerekiyor. Anadolu'nun iki aslanı var desek yeridir. Biri Alparslan, Malazgirt Savaşı'nda Türklere Anadolu'nun kapısını açtı. İkincisi de 2. Kılıçarslan. Miryokefalon Savaşı'yla kapısı açılan Anadolu'nun tapusunu almış oldu. Artık anladılar ki Bizanslılar, Türkleri bu yurttan atamayacaklar. Türk'ün yurdunun Anadolu olduğu bu savaşla gerçekleşmiş oldu. Bu ordu, işte burada yaşadığımız memlekette zaferi gerçekleştirdi." "Tarihimiz bizim güç ve kuvvet kaynağımız" AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, istikbale geçmişten baktıklarını ifade etti.
Cengiz Aydoğdu - 17.9.2018
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise milletin 7 yaşındaki çocuğunu devlete teslim ettiğine dikkati çekerek, "22 yaşına kadar bizde kalıyor.
Cengiz Aydoğdu - 9.9.2018
2018 Yamaç Paraşütü Dünya Kupası
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu da Hasandağı'nın Aksaray'ın simgesi olduğunu dile getirerek, şehrin tanıtımına farklı imkanlar sunduğunu söyledi.
Cengiz Aydoğdu - 23.7.2018
Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık Ele Alındı
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu da yapılan her projenin takipçisi ve destekçisi olacaklarını ifade etti.
Cengiz Aydoğdu - 19.7.2018
Afyonkarahisar, Karaman, Konya ve Aksaray Pomem'de Mezuniyet Heyecanı
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı da yaptıkları konuşmalarda, polis adaylarına yeni görevlerinde başarılar diledi.
Cengiz Aydoğdu - 2.7.2018
Eskrim: Süper Minikler ve Minikler Türkiye Şampiyonası
Dereceye giren sporculara madalyalarını Yomra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu ile uluslararası eskrim hakemi Berkan Anıl verdi.
Cengiz Aydoğdu - 27.6.2018
Eskrim: Süper Minikler ve Minikler Türkiye Şampiyonası
Dereceye giren sporculara madalyalarını Yomra Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Eskrim Trabzon Temsilcisi Faik Ahmet Öztürk verdi.
Cengiz Aydoğdu - 12.6.2018
Aksaray'da Ek Hastane Binası Temeli Atıldı
Törene, AK Parti Aksaray milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın ve Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.
Cengiz Aydoğdu - 11.4.2018
TBMM AB Uyum Komisyonu Toplantısı
TBMM AB Uyum Komisyonu, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu başkanlığında toplandı.
Cengiz Aydoğdu - 4.2.2018
AK Parti Aksaray Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
Kongreye, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Gül Yılmaz, AK Parti Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti ve parti üyeleri katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 12.1.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ Açıklaması
"Tek parti iktidarlarında Türkiye ekonomisi büyük atılımlar gerçekleştirdi" Hamza Dağ, Türkiye'nin 16 Nisan 2017 Pazar günü çok önemli bir kavşağı geride bıraktığına dikkati çekerek, "Referandumdan çıkan 'Evet' kararı, kurumsal vesayet mekanizmalarının ortadan kalkması ve böylece Türkiye'de daha güçlü bir demokratik sistemin kurulmasına zemin hazırlayacak önemli bir adımdır. Tam anlamıyla Kasım 2019'da yürürlüğe girecek olan yeni yönetim sistemi yalnızca siyasi anlamda değil aynı zamanda ekonomik anlamda da önemli değişiklikleri vadetmektedir. 1970'lerdeki darboğazlar, 1994 ve 2000-2001 krizleri hep koalisyon dönemlerinde meydana gelmiştir. Tek parti iktidarı dönemlerinde ise Türkiye ekonomisi büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Yeni sistemin getirdiği siyasi istikrar ve hızlı karar alma mekanizması ekonomik açıdan çok kıymetlidir." Çalıştaya, AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Yayman, AK Parti Bayburt Milletvekili Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu, AR-GE Birim Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı Abdulhalim Aksu da katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 12.1.2018
AK Parti'de "Uyum" Çalışmaları
Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili Fatma Benli, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Denetim Kurulu Üyesi Prof.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Cengiz Aydoğdu Haberleri | Cengiz Aydoğdu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Cengiz Aydoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Aydoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. Güncelleme 4 - Adana'da Belediye Binasında Silahlı Saldırı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 16:41:23. #1.15#
title