CENGİZ AYDOĞDU HABERLERİ

Cengiz Aydoğdu haber, Cengiz Aydoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Aydoğdu - 22.10.2019
TBMM Genel Kurulu
Daha sonra yapılan oylamada belirlenen komisyon üyeleri şu isimlerden oluştu: AK Parti: Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Bursa Milletvekili Osman Mesten, Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya ve Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, CHP: Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, HDP: Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu Demir, MHP: Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İYİ Parti: İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu.
Cengiz Aydoğdu - 21.10.2019
"Amacımız hak arama kültürünü yaygınlaştırmak"
Programa, AK Parti milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, Cengiz Aydoğdu ve Erol Kavuncu ile Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof.
Cengiz Aydoğdu - 24.9.2019
Çukurova Belediyesindeki çifte cinayet davası
Çukurova Belediyesinde 7 Aralık 2018'deki silahlı saldırıda zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu (51) ve zabıta komiseri Habil Aykan'ı (52) öldürdüğü, zabıta amiri Kenan Özdemir'i (52) yaraladığı öne sürülen Fen İşleri Müdürlüğü Yol Şantiyesi zabıta memuru Ahmet Altuğ hakkında iki kez ağırlaştırılmış müebbet ve 17 yıl hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.
Cengiz Aydoğdu - 3.9.2019
Başkan Dinçer, katı atık depolama tesisini ziyaret etti
Ziyarete, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy da katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 31.8.2019
Türk Yıldızları Aksaray'da gösteri uçuşu yaptı
Gösteriyi, Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Enver Dinçer, ASÜ Rektörü Prof.
Cengiz Aydoğdu - 29.8.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesaj yayımladı.
Cengiz Aydoğdu - 21.8.2019
Aksaray'da gurbetçi buluşması programı
Bir kafede düzenlenen programa, Aksaray Valisi Ali Mantı, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, AK Parti milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Almanya Aksaraylılar Dernek Başkanı Rasim Çetin ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 8.8.2019
Kurban bayramına doğru
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Aydoğdu - 4.8.2019
Uluslararası Yamaç Paraşütü Rusya Açık Şampiyonası
Aksaray Valiliği ve Aksaray Belediyesi koordinasyonunda Hasan Dağı'nda düzenlenen şampiyonanın ilk gün yarışmalarına, Vali Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 23.7.2019
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Aksaray'da
Bakan Pakdemirli, ardından Aksaray Ticaret Borsası'na geçti. Burada hububatın ihaleli satışına katılan Pakdemirli'ye Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu ile Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer eşlik etti.
Cengiz Aydoğdu - 26.6.2019
Şehit Candan, son yolculuğuna uğurlandı
Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 20.6.2019
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise parlamentodaki Uygur hassasiyetinin kendisini memnun ettiğini dile getirdi.
Cengiz Aydoğdu - 2.5.2019
Bakan Gül'den Öldürülen Avukatın Ailesine Taziye Ziyareti
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül öldürülen avukat İbrahim Ergin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bakan Gül'e taziye ziyaretinde Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever ve yetkililer eşlik etti.
Cengiz Aydoğdu - 25.3.2019
Listeleri Kandil Verdi"
"Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bana 'Ahlaksız bir kampanya yürütüyorsun.' diyor." ifadelerini kullanan Soylu, şöyle konuştu: "Temel Efendi, ahlaksız ben miyim yoksa iki milletvekili için rahmetli Erbakan Hocanın Milli Görüşünü PKK'ya satan sen misin. Kim ahlaksız. Bugün öyle tezgahlar yapıyorlar ki Şanlıurfa'da Apo'nun yeğeni Ömer Öcalan, kapı kapı Şanlıurfa Belediye Başkanlığını kazanmak için Saadet Partililerle birlikte geziyor. Doğu'da ve Güneydoğu'da iki vilayete bugüne kadar PKK giremedi, sızamadı. Birisi Şanlıurfa diğeri de Adıyaman'dı. İkisine de şimdi Saadet Partisi ile beraber girebilmek için bir senaryoyu ortaya koyuyorlar. Dertleri önümüzdeki seçimsiz 4,5 yılda nifak tohumları ekerek bu memleketi hedefleriyle buluşturmamak ve memleketi rahat ettirmemektir. Başka bir dertleri yok. Bunlar, 325 PKK'lıyı HDP iltisaklıyı CHP, Saadet Partisi ve İYİ Parti listelerinden aday yaptılar. Bu memlekette adam mı kalmadı. Bu listeleri kendileri yazmadı. Listeleri Kandil verdi yoksa bunlar onları tanımazlar. Teker teker yukarıdan aşağı yazıp bunlara verdiler." "Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik" Soylu, Türkiye'nin oyuna getirilmek istendiğini belirterek, şöyle devam etti: "Madem bunlar PKK'yı şehirdeki meclislere taşıyacaklar, o halde biz Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da 94 belediyeyi niye bunlardan aldık. PKK'ya yardım ediyorlar, onlara adam gönderiyorlar, bu ülkenin huzurunu bozuyorlar ve milletin vergisini terör örgütlerine gönderiyorlar diye aldık. O zaman biz yanlış yaptık. Kardeşlerim, 31 Mart'ta zayıflarsak ve bir zafiyete uğrarsak Doğu ve Güneydoğu'da valileri sokağa çıkarmazlar. 6 yaşındaki masum çocukların eline taş verirler. Biz bunları geçmişte defalarca gördük. Valilerin ve kaymakamların itibarını altüst ederler. Kaseti tekrar başa sarmayalım. Bir kardeşiniz olarak size bunu anlatmaya çalışıyorum. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik." "Hırsızların da iflahını keseceğiz" Türkiye'ye pusu kurulduğunu söyleyen Soylu, şöyle devam etti: "57 bin uyuşturucu satıcısını kodese tıktık. 2017 yılında 941 kişi uyuşturucudan ölmüştü. 2018'de ölümler yarı yarıya düştü. Şimdi cumhuriyet tarihinin en büyük uyuşturucu yakalamalarını yapıyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da bunların patronlarını da yerin yedi kat dibine gömmezsek Allah da millet de hesabını bize sorsun. Yalnızca terörle uyuşturucuyla değil hırsızlıklarla da uğraşıyoruz. Hırsızların da iflahını keseceğiz." Mitinge, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ilçe ve belde belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 20.3.2019
Kentsel Dönüşümlerin Yapılması Çok Önemli"
Programa, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcıları Fatma Varank ve Mehmet Emin Birpınar, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ve çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcisi katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 18.3.2019
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü
Şehitlikte düzenlenen törene Vali Ali Mantı'nın yanı sıra, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, şehit yakınları, gaziler, siyasi parti temsilcileri ile öğrenciler katıldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Cengiz Aydoğdu Haberleri | Cengiz Aydoğdu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Cengiz Aydoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Aydoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. Rabia Naz Vatan'ın ölümünün araştırılması komisyonu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 12:27:13. #1.14#
title