Cemaat Haberleri

Cemaat haber, Cemaat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemaat - 08.08.2021
Aydın'da traktör bisiklete çarptı: 3 yaralı
Cemaat Arıcı'nın (63) kullandığı 09 TL 464 plakalı traktör, Üzümlü Mahallesi'nde aynı yönde ilerleyen bisiklete çarptı.
Cemaat - 07.08.2021
Son dakika haberi! ABD, DEAŞ Mozambik ve Eş-Şebab liderlerini terör listesine ekledi
Bir son dakika haberine göre ABD Dışişleri Bakanlığı, DEAŞ Mozambik, Eş-Şebab ve Cemaat Nusret el-İslam vel-Müslimin örgütlerinin bazı liderlerini "küresel teröristler" listesine aldığını açıkladı.
Cemaat - 05.08.2021
Yüzlerce kişi Manavgat'taki yangınların durması için yağmur duası yaptı
Manavgat'ta 8 gündür devam eden orman yangınlarının bir an önce durmasını isteyen cemaat, öğle namazı sonrası yağmur duası yaptı.
Cemaat - 28.07.2021
DAVİD KEYNES İDDİANAMESİNDEN DETAYLAR
CUMHURİYET YAZARINA ÖRGÜTLE İLGİLİ BİLGİLER VERİYOR Şüpheli David Keynes'in okulu bir türlü bitirememesi üzerine psikolojik sıkıntılar yaşamaya başladığı, sıkıntıların nedeninin örgüt olduğunu düşünmesi üzerine Eylül - Ekim 1997 döneminde o dönem adı Tarikat, Cemaat, Nurcular olarak anılan FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü aleyhine köşe yazıları yazan Cumhuriyet Gazetesi Köşe Yazarı Hikmet Çetinkaya ile görüşerek örgütle alakalı bilgiler verdiği ve Hikmet Çetinkaya'nın 6 Ekim 1997 yılında Cumhuriyet Gazetesinde köşe yazısında bununla ilgili yazı yazdığı da iddianamede anlatıldı.
Cemaat - 26.07.2021
Son Dakika | Fas'taki Adalet ve İhsan Hareketinden Tunus Cumhurbaşkanı Said'in kararlarına tepki Açıklaması
Bir son dakika haberine göre Fas'taki en büyük İslami cemaat olan Adalet ve İhsan Hareketi, Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said'in aldığı kararları "demokratik tecrübeye yapılmış açık bir darbe" olarak nitelendirdi.
Cemaat - 25.07.2021
Son dakika haberleri... Pakistan'ın Azad Cammu Keşmir bölgesindeki seçimlerde rakip partiler arasında çıkan çatışmada 2 kişi öldü
Cemaat-i İslami Partisi üyeleri ile polis arasında yaşanan arbede de 5 emniyet mensubu yaralandı.
Cemaat - 24.07.2021
"Fethin sembolü"nün yeniden ibadete açılmasının üzerinden 1 yıl geçti
Cemaat, tarihi yarımada sokaklarını doldurdu Açılış günü, cuma namazını Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde kılmak isteyen, İstanbul'un yanı sıra başka kentlerden ve yurt dışından gelenler, sabah erken saatlerden itibaren Ayasofya Meydanı'na girmek için adeta akın etti.
Cemaat - 20.07.2021
Türkiye tarafından inşa edilen Gana Millet Camisi ve Külliyesi'nde ilk bayram namazı kılındı
Gana Müftüsü Şeyh Osman Nuhu Sharubutu, namazdan sonra okuduğu hutbede ülkede birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Sharubutu'nun okuduğu hutbenin ardından cemaat bayramlaşarak camiden ayrıldı.
Cemaat - 20.07.2021
Rusya'da Kurban Bayramı namazı salgın tedbirleriyle kılındı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışını gerçekleştirdiği başkent Moskova Merkez Camisi'nde, Kovid-19'a karşı alınan tedbirler nedeniyle sadece din görevlilerinden oluşan cemaat bir araya geldi.
title