Cem Yılmaz Yeni Filmi 'Emanet'in Detaylarını Açıkladı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Cem Yılmaz Yeni Filmi 'Emanet'in Detaylarını Açıkladı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Karakomik Filmler ile 2019 yılında vizyona girme hazırlıkları yapan Cem Yılmaz, üçüncü filmi 'Emanet'in çekimlerinin başladığını duyurdu.

Ocak ayında Kaçamak ve 2 Arada isminde 60 dakikalık ve birbirinden bağımsız iki hikaye ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan usta komedyen Cem Yılmaz, Karakomik Filmler serisindeki üçüncü filmin 'Emanet' olduğunu açıklamıştı. Cem Yılmaz, filmin kadrosunu da daha sonra açıklayacağını belirtmişti.

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Emanet'in çekimlerine başladıklarını duyurdu. Yılmaz, paylaşımına filmin oyuncularını da etiketleyerek oyuncu kadrosunu da açıklamış oldu.

Cem Yılmaz Emanet'in Oyuncu Kadrosunu Açıkladı ve Çekimlerin Başladığını DuyurduEmanet Filmi Çekimlerinde Cem Yılmaz

'Senenin 3'üncü filmi 'Emanet'in çekimleri başladı.' notunu düşen Yılmaz'ın filminin kadrosunda, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinççi, Necip Memili ve Tülin Özer var.

Cem Yılmaz Emanet'in Oyuncu Kadrosunu Açıkladı ve Çekimlerin Başladığını DuyurduOzan Güven - Cem Yılmaz

Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı Ozan Güven, fotoğrafın altına 'Cem Bey hayırlı olsun. Allah Baba utandırmasın. Kılıktan kılığa giriyorsunuz maşallah...' yorumunda bulundu. Cem Yılmaz da Ozan Güven'e cevap olarak, 'Ozan Bey bu sene böyle! Sanat konuşulacak bu sene ben öyle düşünüyorum. Yeni tiyatro oyununuzun takvimini seyircimiz iple çekiyor' yazdı.

Cem Yılmaz Emanet'in Oyuncu Kadrosunu Açıkladı ve Çekimlerin Başladığını Duyurdu

Cem Yılmaz Yeni Filmi 'Emanet'in Detaylarını Açıkladı

Cem Yılmaz Yeni Filmi 'Emanet'in Detaylarını Açıkladı
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (19)
Adınızı Yazın:Allah baba ne ya, kısmına katılıyorum
Deniz İnce:Akıl fukaraları gelmiş Cem Yılmaz eleştiriyor. İsimlerini yazmaktan acizler üstelik. İnternet harika bir yer olmalı sizler için, o şişman kokuşmuş bedenlerinizle gerçek hayatta kabul edilmediğinize eminim.
orhan:Allah baba ne ya. . ozan güven mal geldin mal gidiyorsun. . . sanatçı kırıntısı, Sadri Alışık taklitçisi. . .
500