Cem Yılmaz, Oğlunu Yeni Sevgilisiyle Tanıştırdı - Haberler
Haberi Paylaş

Cem Yılmaz, Oğlunu Yeni Sevgilisiyle Tanıştırdı

Haberler.Com - Haberler | Güncel
Cem Yılmaz, Oğlunu Yeni Sevgilisiyle Tanıştırdı

Cem Yılmaz, 41. yaşını dostlarıyla kutladı. Ünlü komedyen kutlamada oğlu Kemal ile Avustralyalı sevgilisini de tanıştırdı.

Ünlü komedyen, yeni yaşını Ahu Yağtu’yla evliliğinden olan oğlu Kemal, “The Water Diviner” filminin çekimleri için gittiği Avustralya’da tanıştığı yeni sevgilisi ve yakın dostlarıyla kutladı.Ünlü komedyenin Levent’teki ofisinde yapılan kutlamaya katılanlar arasında Ferzan Özpetek, Tülin Özen, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu ve Cengiz Bozkurt da vardı. Buradaki kutlama da Yılmaz, oğlu Kemal ile Avustralyalı sevgilisini de tanıştırdı.
 

GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Gün boyunca ofise hediye yağarken, gazetecilerin kapıda beklemesine sinirlenen Cem Yılmaz balkona çıkıp; “Ne bu? Bundan sonra böyle mi olacak?” diye gazetecilere tepki gösterdi. Kutlamanın ardından oğlunu aracına götüren Yılmaz, yöneltilen soruları da “Ben böyle şeylere alışkın değilim” diyerek yanıtsız bıraktı.

KUTLAMA İKİ AYRI MEKÂNDA DEVAM ETTİ

41. yaş kutlaması, Karaköy’deki Unter adlı mekânda devam etti. Buradaki partiye de Şener Şen, Ayşen Gruda, Yavuz Turgul, Biricik Suden- Mazhar Alanson, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Sinan Çetin katıldı. Yeni sevgilisini arkadaşlarıyla tek tek tanıştıran Cem Yılmaz, partinin ardından sevgilisiyle birlikte Nişantaşı’ndaki Zihni Bar’a geçti. İkili, mekânda Beren Saat-Kenan Doğulu çiftiyle bir araya geldi.


Haberler.Com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
sdt klceminekilic06@hotmail.com:cemin oglu kacyasindaki tanistirsin
çin malı bunlarrifatguler@yandex.com:bunlara cici anne çok
çetin pekibiruk@hotmail.com:yuhh bula bula bu kadını mı buldu bukadar paraya
500
title