Cem Vakfı Haberleri

Cem Vakfı haber, Cem Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Vakfı - 02.10.2017
Gölbaşı'nda Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı
Etkinliğe, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erdinç Ağcakoyunlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Cem Vakfı Gölbaşı Şube Başkanı Ali Rıza Karahan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cem Vakfı - 01.10.2017
Muharrem Ayı Etkinlikleri
CEM Vakfı Babaeski Şubesi muharrem ayı dolayısıyla "Muharrem Matem Lokması" etkinliği düzenledi.
Cem Vakfı - 30.09.2017
Bakan Yılmaz: Yeni Üniversite Giriş Sistemi Stresi Azaltacak (2)
'FARKLILIKLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZ'Sivas temasları kapsamında Cem Vakfı tarafından düzenlenen oruç açma programına katılan Milli Eğitim Bakanı Yılmaz burada yaptığı konuşmada Muharrem ayının yüreklerde kapanmaz bir yara olduğunu söyledi.
Cem Vakfı - 30.09.2017
Dha Yurt Bülteni-18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------------- Vinçte asılı dondurma Bakan Fakıbaba'Nın dondurmayı kesmesi Fakıbaba'nın gazetecilere dondurma ikram etmesi Fakıbaba'nın konuşması Fakıbaba'nın buzağı yarışmasında dereceye gireni ödüllendirmesi Fakıbaba'ya buzağının hediye edilmesi Fakıbaba'nın fuarı gezmesi Fakıbaba'ya Balsuyu'nun bakır tabak hediye etmesi Fakıbaba'nın çocuğu sevmesi Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Kamu Külliyesinin temelinin atılması İnşaat alanı Haber-Kamera: Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ =============================== Bakan Yılmaz: Yeni üniversite giriş sistemi stresi azaltacak (2)   'FARKLILIKLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZ' Sivas temasları kapsamında Cem Vakfı tarafından düzenlenen oruç açma programına katılan Milli Eğitim Bakanı Yılmaz burada yaptığı konuşmada Muharrem ayının yüreklerde kapanmaz bir yara olduğunu söyledi.
Cem Vakfı - 30.09.2017
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Açıklaması
Yılmaz, Cem Vakfı Sivas Şubesi'nde düzenlenen oruç açma programında yaptığı konuşmada, Muharrem ayının yüreklerde kapanmaz yara olduğunu söyledi.
Cem Vakfı - 30.09.2017
Evrensel Aşura Matem Merasimi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın katılamadığı etkinlikte, AK Parti, MHP, CHP milletvekilleri, Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Dönel ve şehit polis Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin de yer aldı.
Cem Vakfı - 30.09.2017
Gündem / 30 Eylül 2017
(Osmaniye/11.30/12.00/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 6- Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Kongresi'ne katılacak, Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor futbol müsabakasını izleyecek, Cem Vakfı Oruç Açma Programına iştirak edecek.
Cem Vakfı - 30.09.2017
Gündem Özeti / 30 Eylül 2017
(Osmaniye/11.30/12.00/14.00) 5- Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Kongresine katılacak, Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor futbol müsabakasını izleyecek, Cem Vakfı Oruç Açma Programına iştirak edecek.
Cem Vakfı - 26.09.2017
Yalova Belediyesi ve Cem Vakfı Arasında Protokol
Yalova Belediyesi ve Cem Vakfı arasında, yapımı tamamlanan Yalova Cem Evi ve Kültür Merkezi binasının vakfa tahsisiyle ilgili protokol imzalandı.
Cem Vakfı - 08.09.2017
Zabıta Teşkilatının 191. Kuruluş Yıl Dönümü
Zabıta Müdürü Vedat Şarlı'yı Türk Kızılayı Babaeski Şube Başkanı Necip Fıçıcı ile Cem Vakfı Babaeski Şube Başkanı Hüseyin Yeşilbaş ziyaret etti.
Cem Vakfı - 07.09.2017
Kuşadası'nda Toplu Sünnet Şöleni
Kuşadası Belediyesi Hüseyin Cem Vakfı (KESGEV) tarafından toplu sünnet şöleni düzenlendi.
Cem Vakfı - 29.08.2017
30 Ağustos Zafer Bayramı'na Doğru
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil ile Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Dağ, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cem Vakfı - 03.08.2017
Erzincan'da Cemevi ve Kültür Merkezi Açılışı Yapıldı
Kent merkezine bağlı köydeki cemevinin açılış törenine Erzincan Valisi Ali Arslantaş, İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuyğun ile eski Cem Vakfı Alevi İslam Din Hizmetleri Başkanı Ali Rıza Uğurlu ile köy halkı katıldı.
Cem Vakfı - 26.07.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü: ------------------- Jandarma operasyonunun cep telefonu görüntüsü Akdeniz ile röportaj Yavru mandaların görüntüsü Olayın gerçekleştiği ormanlık alanın havadan görüntüsü Detaylar =================== ERENLER EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI'NDA 'ELEKTRİK FATURASI' AÇIKLAMASI Ersan SAN / İstanbul DHA  Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı, cemevlerinin elektrik giderinin Diyanet İşleri Bütçesi tarafından karşılanması için açtığı davayı kazanması ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Vakfın Esenyurt bulunan merkezinde düzenlenen basın toplantısına Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Emin Yılmaz, Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner ve vakıf üyeleri katıldı.
Cem Vakfı - 26.07.2017
Dha İstanbul - Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı'nda 'Elektrik Faturası' Açıklaması
Ersan SAN / İstanbul DHA  Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı, cemevlerinin elektrik giderinin Diyanet İşleri Bütçesi tarafından karşılanması için açtığı davayı kazanması ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Vakfın Esenyurt bulunan merkezinde düzenlenen basın toplantısına Erenler Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Emin Yılmaz, Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner ve vakıf üyeleri katıldı.
Cem Vakfı - 02.07.2017
Dha Yurt;(Yeniden)sivas Katilamının  Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı
SİVAS katliamının  24'üncü yıl dönümü nedeniyle Vali Davut Gül başkanlığındaki bir heyet eski Madımak Oteli'ni ziyaret ederek karanfil bıraktı. Vali Gül, "Bu  milletimizin, devletimizin, birliğine, bütünlüğüne kardeşliğine yapılmış bir olay. Bu olayın hedefi Türkiye Cumhuriyeti. Mağduru;; başta Sivas ve Sivaslılar olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti, aileler ve bütün milletimiz" dedi.2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Pir Sultan Abdal Kültür Etkinlikleri'ne gelenlerin konakladığı Madımak Oteli'nin ateşe verilmesi sonucu 33 aydın, 2 otel görevlisi ile 2 eylemci olmak üzere toplam 37 kişinin öldüğü olayların 24'üncü yıl dönümü için kentteki ilk anma programını Valilik koordinesinde gerçekleştirildi. Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız, Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, Emniyet Müdürü Turan Aksoy, İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım ile çeşitli kurum ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan bir grup eski Madımak Oteli, bugünkü Sivas Bilim ve Kültür Merkezi'ne gelerek, bina içerisinde, olayda yaşamını yitirenlerin isimlerinin yer aldığı anı köşesine karanfil bıraktı.
Cem Vakfı - 02.07.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü ------------------------- -Yürüyüşten görüntüler -Depremzedelerle röp -Kılıçdaroğlu yakın plan ve geniş detaylar -Mola alanından detaylar Ergün AYAZ-Aziz GÜVENER-Azim ÇELİK/ADAPAZARI(Sakarya), - ================================================================= 2)SİVAS OLAYLARI'NIN KURBANLARI 24'ÜNCÜ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI SİVAS Olayları'nın 24'üncü yıl dönümü nedeniyle Vali Davut Gül başkanlığındaki bir heyet eski Madımak Oteli'ni ziyaret ederek karanfil bıraktı. Vali Gül, "Bu  milletimizin, devletimizin, birliğine, bütünlüğüne kardeşliğine yapılmış bir olay. Bu olayın hedefi Türkiye Cumhuriyeti. Mağduru;; başta Sivas ve Sivaslılar olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti, aileler ve bütün milletimiz" dedi.2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Pir Sultan Abdal Kültür Etkinlikleri'ne gelenlerin konakladığı Madımak Oteli'nin ateşe verilmesi sonucu 33 aydın, 2 otel görevlisi ile 2 eylemci olmak üzere toplam 37 kişinin öldüğü olayların 24'üncü yıl dönümü için kentteki ilk anma programını Valilik koordinesinde gerçekleştirildi. Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız, Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, Emniyet Müdürü Turan Aksoy, İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım ile çeşitli kurum ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan bir grup eski Madımak Oteli, bugünkü Sivas Bilim ve Kültür Merkezi'ne gelerek, bina içerisinde, olayda yaşamını yitirenlerin isimlerinin yer aldığı anı köşesine karanfil bıraktı.
Cem Vakfı - 02.07.2017
Sivas Olayları'nın Kurbanları 24'üncü Yıldönümünde Anıldı
2 Temmuz 1993'te Sivas'taki Pir Sultan Abdal Kültür Etkinlikleri'ne gelenlerin konakladığı Madımak Oteli'nin ateşe verilmesi sonucu 33 aydın, 2 otel görevlisi ile 2 eylemci olmak üzere toplam 37 kişinin öldüğü olayların 24'üncü yıl dönümü için kentteki ilk anma programını Valilik koordinesinde gerçekleştirildi. Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız, Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, Emniyet Müdürü Turan Aksoy, İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım ile çeşitli kurum ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan bir grup eski Madımak Oteli, bugünkü Sivas Bilim ve Kültür Merkezi'ne gelerek, bina içerisinde, olayda yaşamını yitirenlerin isimlerinin yer aldığı anı köşesine karanfil bıraktı.
Cem Vakfı - 02.07.2017
Sivas Olaylarının 24. Yılı
Sivas Valisi Davut Gül ve Belediye Başkanı Sami Aydın ile Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, kentte 2 Temmuz 1993'te çıkan olaylarda hayatını kaybeden 37 kişi için eski Madımak Oteli binasında oluşturulan anı köşesine kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleriyle karanfil bıraktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cem Vakfı Haberleri | Cem Vakfı Haber - Haberler - Sayfa 4 - Cem Vakfı haberleri, son dakika cem vakfı haber ve gelişmeleri burada. Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Arslanali'den Aa'ya Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 11:59:44. #1.15#
title