Cem Vakfı Haberleri

Cem Vakfı haber, Cem Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Vakfı - 13.10.2015
Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Cem Vakfı'nı Ziyaret Etti
Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Bu coğrafyalar hem insansızlaştırılıyor hem inançsızlaştırılıyor ve kendi çıkarlarına göre yapılacak bir ameliyat sırasında da Ankara orada olsun istenmiyor" dedi.
Cem Vakfı - 13.10.2015
Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkiler
  Babaeski Babaeski ilçesinde de CEM Vakfı Şube Başkanı Hayati Dağlıoğlu, Ankara'daki terör saldırısını şiddetle kınadıklarını belirtti.
Cem Vakfı - 12.10.2015
Ankara'daki Patlamda Ölen Saygın'ın Cenaze Töreni Yürekleri Dağladı
YALNIZ BIRAKMADILAR Cenazeye Saygın'ın ailesi ve yakınları, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Dağ, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Cem Vakfı - 12.10.2015
Ankara'daki Terör Saldırısı
Cenazeye Saygın'ın ailesi ve yakınları, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Dağ, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Cem Vakfı - 23.09.2015
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Cem Vakfı Babaeski Şubesi'nce Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi'ne gezi düzenlendi.
Cem Vakfı - 19.09.2015
Babaeski'de Şehitler İçin Lokma Dağıtıldı
CEM Vakfı Babaeski Şubesi ile bir hayırsever iş adamı tarafından Hacı Hasan Mahallesi Adil Onat Caddesi'nde kurulan stantta şehitler için lokma dağıtıldı.
Cem Vakfı - 17.09.2015
Ankara'da 'Teröre Hayır Kardeşliğe Evet' Yürüyüşü (2)
'Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet' buluşmasını gerçekleştiren platform üyeleri ise şöyle: 1. Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) 2. Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) 3. Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) 4. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) 5. HAK- İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) 6. Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN) 7. Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye KAMU-SEN) 8. Türkiye Barolar Birliği (TBB) 9. Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) 10. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 11. Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) 12. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 13. Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) 14. Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) 15. Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) 16. Türk Ocakları 17. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 18. Anadolu Kadın Hareketi 19. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 20. Türkiye Muhtarlar Federasyonu 21. Türkiye Emekliler Deneği (TÜED) 22. Diyarbakır Sosyal Kalkınma ve Geliştirme Derneği 23. Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD) 24. Cem Vakfı 25.
Cem Vakfı - 03.08.2015
Babaeski Kaymakamı Keskin'e Ziyaret
Keskin, Cem Vakfı Babaeski Şube Başkanı Hayati Dağlıoğlu ve yönetim kurulu üyelerini makamına kabul etti.
Cem Vakfı - 22.07.2015
Suruç'taki Terör Saldırısı
Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki terör saldırısında hayatını kaybeden Hatice Ezgi Sadet'in cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.  Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü 2. sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Sadet için Ümraniye Cemevi'nde tören düzenlendi. Sadet'in babası Ali ve annesi Sunay Sadet, taziyeleri kabul etti.  Sadet'in cenazesi, yapılan duadan sonra kadınlar tarafından taşınarak, alkışlar eşliğinde musalla taşına konuldu. Ön safta da kadınların yer aldığı törende, Sadet'in annesi tabuta sarılarak gözyaşı döktü.  Törenin ardından Sadet'in cenazesi kortej eşliğinde, alkışlar ve sloganlarla mezarlığa götürüldü.  Bazı kişilerin, saldırıda hayatını kaybedenlerin posterlerini taşıdığı yürüyüşte gruptakiler, yolun bir bölümünde TOMA ve zırhlı araçlarla güvenlik önlemi alan polislere tepki gösterdi. Gruptakilerin bir kısmı da el ele tutuşarak, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için polislerin bulunduğu bölümü çevreledi.  Ihlamurkuyu Mezarlığı'na getirilen cenaze, burada yapılan duanın ardından toprağa verildi.  Anadolu Bilim Kültür ve Cem Vakfı üyelerince oluşturulan ekip tarafından cemevi girişinde güvenlik önlemi alındı.
Cem Vakfı - 15.07.2015
Ramazan Bayramı'na Doğru
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal ve Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Dağ, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cem Vakfı - 04.07.2015
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Sertgün ve beraberindekiler konuşmaların ardından sergiyi gezerek, resimlerler hakkında bilgi aldı.    Sarı Saltuk Külliyesi yapılacak   CEM Vakfı Babaeski Şube Başkanı Hayati Dağlıoğlu, Sarı Saltuk Külliyesi yapılacağını bildirdi.
Cem Vakfı - 14.06.2015
CHP Milletvekili Kayan'dan Cem Vakfı Babaeski Şubesi'ne Ziyaret
CHP Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, Cem Vakfı Babaeski Şube Başkanı Hayati Dağlıoğlu'nu ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cem Vakfı Haberleri | Cem Vakfı Haber - Haberler - Sayfa 10 - Cem Vakfı haberleri, son dakika cem vakfı haber ve gelişmeleri burada. Genel Seçime Doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 10:56:29. #1.14#
title