CEM ÖZER HABERLERİ

Cem Özer haber, Cem Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Özer - 29.06.2011
Cem Özer'den Nihat Doğan'a: Seda Sayan'ın Eteğinden Çıkmadı Mı?
Cem Özer, 'Survivor' adlı televizyon programına katılan Nihat Doğan'ın "Ben hiçbir kadının eteğinin altında saklanmam" sözlerini hatırlatırken, "Seda'nın eteğinden çıkmadı mı bu?'' dedi.
Cem Özer - 29.06.2011
"Seda'nın Eteğinin Altından Çıktın"
Cem Özer'den Nihat Doğan'a kavgada söylenmeyecek sözler...
Cem Özer - 16.06.2011
Hamburg'da Pır Sultan Abdal Oyununa Büyük İlgi
Sadri Alışık Tiyatrosu oyuncularının Avrupa turnesinin son durağı Hamburg'da sergilediği 'Pir Sultan Abdal' oyunu izleyici ile buluştu ve yoğun ilgi gördü. Salonu dolduran tiyatro severler sanatçıları ayakta alkışladı. Sadri Alışık Tiyatrosunun Avrupa turnesinin son durağı Hamburg'da buluşan 'Pir Sultan Abdal' oyunu izleyici ile buluştu ve yoğun ilgi gördü. Salonu dolduran tiyatro severler sanatçıları ayakta alkışladı. Hamburg'un Dammtor semtindeki CCH salonunda Sait Aslan ve Raci Çapacı'nın organizesi ve Prof. Dr. Nurhan Karadağ'ın yönetiminde seyirciyle buluşan Pir Sultan Abdal oyununu izlemeye gelen tiyatro severler, siyasi ve dernek temsilcileri salonu doldurdular. Pir Sultan Abdal oyunu, 16. yüzyılda yaşamış olan ünlü halk ozanının yaşantısını anlatıyor. Sivas'ın Yıldızeli ilçesine bağlı Banaz köyünde doğan Pir Sultan Abdal, dönemin haksızlıklarına köylülerle birlikte karşı çıktığı için, bir zamanlar yoldaşı olan Sivas valisi Hızır paşa tarafından astırılmıştır. Erol Toy'un kaleme aldığı ve 16. Yüzyıl halk isyanlarından yola çıkarak yazılan oyun, Prof. Dr. Nurhan Karadağ'ın özgün yorumuyla yeniden sahnelenmiş. Oyuncuların yanı sıra dansçı ve müzisyenden oluşan 30 kişilik dev kadroyla sahnelenen oyunda Pir Sultan Abdal Cem Özer, Ballıhan Melike Öcalan, Anlatıcı-Ozan Sadık Gürbüz, Hızır Mehmet Çepiç, Sarı Kadı Yusuf Atala, Kara Kadı Yıldırım Gücük, Ayhan Anıl, Sofu Molla Fuat Onan, Hacı Boğos Ergün Demir, Ali Baba Tuncer Yenice, Aşarcı Barış Koçak, Ümmühan Merve Erdoğan, Kul Himmet Derviş Tezcan, Asesbaşı H.
Cem Özer - 14.06.2011
Hamburg'da Pir Sultan Abdal Oyununa Büyük İlgi
Sadri Alışık Tiyatrosu oyuncularının Avrupa turnesinin son durağı olan Hamburg'da sergiledikleri 'Pir Sultan Abdal' oyunu izleyici ile buluştu ve yoğun ilgi gördü. Salonu dolduran tiyatro severler sanatçıları ayakta alkışladı. Hamburg'un Dammtor semtindeki CCH salonunda Sait Aslan ve Raci Çapacı'nın organize ettiği ve Prof. Dr. Nurhan Karadağ'ın yönetiminde seyirciyle buluşan Pir Sultan Abdal oyununu izlemeye gelen içlerinde birçok dernek temsilcisi ve siyasilerin de bulunduğu tiyatro severler salonu doldurdular. Pir Sultan Abdal oyunu, 16. yüzyılda yaşamış olan ünlü halk ozanının yaşantısını anlatıyor. Sivas'ın Yıldızeli ilçesine bağlı Banaz köyünde doğan Pir Sultan Abdal, dönemin haksızlıklarına köylülerle birlikte karşı çıktığı için, bir zamanlar yoldaşı olan Sivas Valisi Hızır Paşa tarafından astırılmıştır. Erol Toy'un kaleme aldığı ve 16. Yüzyıl halk isyanlarından yola çıkarak yazılan oyun, Prof. Dr. Nurhan Karadağ'ın özgün yorumuyla yeniden sahnelendi. Oyuncuların yanı sıra dansçı ve müzisyenlerden oluşan 30 kişilik dev kadroyla sahnelenen oyunda Pir Sultan Abdal'ı Cem Özer, Ballıhan'ı Melike Öcalan, Anlatıcı-Ozan'ı Sadık Gürbüz, Hızır'ı Mehmet Çepiç, Sarı Kadı'yı Yusuf Atala, Kara Kadı'yı Yıldırım Gücük, Ayhan Anıl, Sofu Molla'yı Fuat Onan, Hacı Boğos'u Ergün Demir, Ali Baba'yı Tuncer Yenice, Aşarcı'yı Barış Koçak, Ümmühan'ı Merve Erdoğan, Kul Himmet'i Derviş Tezcan, Asesbaşı'nı H.
Cem Özer - 25.05.2011
Kırık Kalp Sendromuna Dikkat!
Kırık kalp sendromu geçtiğimiz günlerde yeniden gündeme geldi. Nedeni oyuncu Nurgül Yeşilçay’dan boşanan Cem Özer’in göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılmasıydı.
Cem Özer - 23.05.2011
Almanya, Pir Sultan Abdal Oyunu İlgi Görüyor
Yönetmenliğini Prof. Dr. Nurhan Karadağ'ın yaptığı Pir Sultan Abdal adlı tiyatro oyunu, Avrupa'daki izleyicisiyle buluştu. Avrupa turnesine Almanya'nın Duisburg kentinden start veren Pir Sultan Abdal oyunu, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Yönetmenliğini Prof. Dr. Nurhan Karadağ'ın yaptığı ve çok sayıda ünlü oyuncunun yer aldığı Pir Sultan Abdal, Avrupa turnesine çıktı. Turneye Duisburg'tan start veren Pir Sultan Abdal, 10'nu Almanya'da olmak üzere 13 ayrı gösterisiyle Avrupa'daki izleyicisiyle buluşacak. Pir Sultan Abdal oyunu, Duisburg'ta yoğun ilgi gördü. Salonu dolduran yaklalık bin beşyüz vatandaş, Pir Sultan Abdal'ı büyük bir dikkatle izlediği gözlendi. Cem Özer, Sadık Gürbüz, Yusuf Atala ve Melike Öcalan gibi usta oyuncuların yer aldığı Pir Sultan Abdal, konusu ve müzikalıyla izleyicisiyle adeta bütünleşiyor.
Cem Özer - 23.05.2011
'Pir Sultan Abdal', Avrupa Turnesinde
Çıktıkları Avrupa turnesinin gördüğü büyük ilgiden duyduğu mutluluğu belirten Cem Özer, "24 gün boyunca turnede olmak ve yurtdışındaki gurbetçilerimizle buluşmak ve oyunumuzu paylaşmak çok sevindirici.
Cem Özer - 13.05.2011
Onu Hiç Böyle Görmediniz
Evlilikleri sanat camiasında olay olan Nurgül Yeşilçay ile Cem Özer boşandıktan sonrada magazin gündeminden düşmedi.
Cem Özer - 12.05.2011
Yalıkavak'ta Mobese Sistemi Kurulacak
Bodrum'a bağlı Yalıkavak beldesinde Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) sistemi kurulacağı bildirildi. Yalıkavak Belediyesi'nden yapılan açıklamada, sistemin kurulması için çalışmalara başlandığı belirtildi. Osman Gökmen, Cem Özer ve Murat Bayzıt'tan oluşan bir komisyonun çalışmaları yürüttüğü ifade edilen açıklamada, "Toplam 25 hareketli kamera ve 6 plaka tanıma sisteminden oluşan Yalıkavak Güvenlik Kamera Sistemi, 2012 yılı Nisan ayına kadar devreye girmesi planlanıyor.
Cem Özer - 28.04.2011
Cem Özer'in Çalınan Motosikletinin Parçası Bulundu
Oto Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri Beyoğlu Sütlüce'de bir depoya yaptıkları baskında çaldıkları lüks motosikletleri yedek parça olarak satan 3 kişiyi gözaltına aldı.
Cem Özer - 28.04.2011
Cem Özer'in Motosikletinden Geriye Kalan...
İstanbul'da yapılan operasyonda motosiklet çaldığı öne sürülen 3 kişi gözaltına alındı.
Cem Özer - 28.04.2011
Motosikletleri Parçalayarak Satıyorlardı
Sütlüce'deki bir depoda çalıntı motosiklet parçaladıkları ve bunları bir motosiklet yedek parça dükkanında piyasaya sürdükleri iddia edilen 3 kişi, adliyeye sevk edildi. Alınan bilgiye göre, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, ihbarlar üzerine çalışma başlattı. Ekipler, Sütlüce'de motosiklet yedek parçası satan bir iş yerine ve depoya baskın yaptı. Olaya ilişkin Umut C. (31), Bayram D. (19), Emir K. (19) gözaltına alındı. Polislerce iş yerinde yapılan aramalarda parçaları değiştirilmek üzere 7 adet motosiklet bulunduğu öğrenilirken, Cem Özer'in 2009 yılında Beşiktaş'ta çalınan lüks motosikletinin sepetinin de ele geçirildiği belirtildi.
Cem Özer - 28.04.2011
Cem Özer'in Çalınan Motosikletinin Arka Çantası Bulundu
İstanbul'da motosiklet hırsızlarına yönelik bir operasyon düzenleyen polis "Atom" lakaplı Bayram D. (19) ile Emir K. (19) ve Umut C. 'yi (22) gözaltına aldı.
Cem Özer - 27.04.2011
'Çılgın Proje'ye 'Çılgın' Yorumlar
katkaya (kanat atkaya): ne "çanak çömlek" çıkar be cem_ozer (cem özer): by baharfeyzan; İstanbul icinden deniz gecen tek sehir dedi rte.
Cem Özer - 19.04.2011
Pir Sultan Abdal Londra’da Büyük İlgi Gördü
LONDRA'nın ünlü gösterim merkezi Hackney Empire'de, Pir Sultan Abdal'ın hayatını anlatan Cem Özer ve Melike Öcalan'ın başrollerini paylaştığı oyun, 30 kişilik kadrosuyla görücüye çıktı.
Cem Özer - 04.04.2011
Sanatçıların Haber Yarışı
Mart ayının sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimler belli oldu.
Cem Özer - 18.03.2011
Sanatçı Sadri Alışık Mezarı Başında Anıldı
Sanatçının Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında düzenlenen törene, eşi, oyuncu ve modacı Çolpan İlhan ve tiyatrocu oğlu Kerem Alışık ile sanatçılar Yavuz Bingöl ve Cem Özer ile çok sayıda seveni katıldı.
Cem Özer - 09.03.2011
İzmir Sinema Derneği'nden Beyrut'ta Film Festivali
Son dönem Türk sinemasının önemli örnekleri arasında olan Bal, Aşk Tutulması, Uzak, Üç Maymun, Ademin Trenleri, Uzak İhtimal ve Takva filmlerinin gösterime sunulacağı festivale, Takva filminin senaryo yazarı Önder Çakar, Üç Maymun filminin yapımcısı Zeynep Atakan Özbatur ve oyuncular Fahriye Evcen, Erkan Can, Cem Özer, Settar Tanrıöğen, Tülin Özen ve Hatice Aslan'ın katılacağı bildirildi.
Cem Özer - 01.03.2011
Şubat Ayında Magazin Sayfalarında En Çok Tarkan Gözüktü
Şubat ayı magazin gündeminde erkek sanatçılar listesinde Müjdat Gezen 141 haberle altıncı, Cem Özer 117 haberle yedinci sırayı alırken, Cemil İpekçi 110 haberle sekizinci, Halit Ergenç 108 haberle dokuzuncu, Acun Ilıcalı da hakkında çıkan 87 haberle onuncu sırada kendine yer buldu.
Cem Özer - 11.02.2011
Memorıal’dan Aıds İle Mücadeleye Destek
Toplumu bilinçlendirmek ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacı ile kültür ve sanata verdiği desteği her yıl artıran Memorial Sağlık Grubu, bu kez de Birleşmiş Milletler'in (BM) dünya çapında yürüttüğü, "AIDS'e 100'de Yüz Pozitif Negatif Yaklaşımlar" projesine Türkiye'de destek verdi. Sanat, spor, moda ve medya dünyasından pek çok ünlü ismin fotoğrafları ve mesajları ile AIDS'i kendi tarzlarında yorumladıkları "AIDS'e 100'de Yüz Pozitif Negatif Yaklaşımlar Fotoğraf Sergisi'nin açılışını; Antalya Vali Yardımcısı Metin Borazan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin, Memorial Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç ve Memorial Antalya Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Sevim Şuekinci birlikte yaptı. 10 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Memorial Antalya Hastanesi'nde gezilebilecek olan sergi; AIDS ile ilgili toplumdaki yaygın fakat yanlış inanışları ortaya koymak, hastalıktan korunma yollarını kamuoyu ile paylaşmak ve kitleleri bilinçlendirirken, hassasiyeti artırarak konu ile ilgili farkındalık yaratmayı hedefliyor. Ünlü isimler projeye destek verdi Sergiye katılan ve projeye destek veren ünlü isimler arasında; Ayşegül Aldinç, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Billur Kalkavan, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Cem Özer, Çağla Kubat, Dolunay Soysert, Ege, Ebru Destan, Ece Uslu, Erkan Can, Ezgi Mola, Fatoş Kabasakal, Feride Çetin, Fettah Can, Gece, Gökhan Türkmen, Gürgen Öz, Hepsi Grbu, Lale Mansur, Leman Sam, Nurseli İdiz, Okan Karacan, Özgür Masur, Merve Sevi, Metin Uca, Meyra, Sarp Apak, Seda Akman, Selma Ergeç, Sibel Tüzün, Sümer Ezgü, Şebnem Özinal, Şebnem Bozoklu, Tanju Çolak, Taşkın Sabah, Vildan Atasever Hacıoğlu, Yonca Lodi, Zuhal Topal gibi isimler yer alıyor.
Cem Özer - 08.02.2011
Memorıal’dan Aıds İle Mücadeleye Destek
10 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Memorial Antalya Hastanesi'nde gezilebilecek olan sergi; AIDS ile ilgili toplumdaki yaygın fakat yanlış inanışları ortaya koymak, hastalıktan korunma yollarını kamuoyu ile paylaşmak ve kitleleri bilinçlendirirken, hassasiyeti artırarak konu ile ilgili farkındalık yaratmayı hedefliyor. Ünlü isimler projeye destek verdi Sergiye katılan ve projeye destek veren ünlü isimler arasında; Ayşegül Aldinç, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Billur Kalkavan, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Cem Özer, Çağla Kubat, Dolunay Soysert, Ege, Ebru Destan, Ece Uslu, Erkan Can, Ezgi Mola, Fatoş Kabasakal, Feride Çetin, Fettah Can, Gece, Gökhan Türkmen, Gürgen Öz, Hepsi Grbu, Lale Mansur, Leman Sam, Nurseli İdiz, Okan Karacan, Özgür Masur, Merve Sevi, Metin Uca, Meyra, Sarp Apak, Seda Akman, Selma Ergeç, Sibel Tüzün, Sümer Ezgü, Şebnem Özinal, Şebnem Bozoklu, Tanju Çolak, Taşkın Sabah, Vildan Atasever Hacıoğlu, Yonca Lodi, Zuhal Topal gibi isimler yer alıyor.
Cem Özer - 08.02.2011
Memorıal'dan Aıds ile Mücadeleye Destek
Ünlü isimler projeye destek verdi Sergiye katılan ve projeye destek veren ünlü isimler arasında Ayşegül Aldinç, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Billur Kalkavan, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Cem Özer, Çağla Kubat, Dolunay Soysert, Ege, Ebru Destan, Ece Uslu, Erkan Can, Ezgi Mola, Fatoş Kabasakal, Feride Çetin, Fettah Can, Gece, Gökhan Türkmen, Gürgen Öz, Hepsi Grbu, Lale Mansur, Leman Sam, Nurseli İdiz, Okan Karacan, Özgür Masur, Merve Sevi, Metin Uca, Meyra, Sarp Apak, Seda Akman, Selma Ergeç, Sibel Tüzün, Sümer Ezgü, Şebnem Özinal, Şebnem Bozoklu, Tanju Çolak, Taşkın Sabah, Vildan Atasever Hacıoğlu, Yonca Lodi, Zuhal Topal gibi isimler yer alıyor.
Cem Özer - 28.01.2011
Salihli'de 'Okuyan Okullar' Projesi
Salihli ilçesinde, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (Ar-Ge) birimi tarafından yürütülen 'Okuyan Okullar' kapsamında en fazla kitap okuyan öğrencilere, 'kitap kurdu' ödülü verildi. 'Okuyan Okullar' Proje uygulamasında Salihli Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri, 1. dönem sonunda önemli bir başarıya imza atarak 12 'kitap kurdu' ödülünden 9'unu kazandı. 'Kitap kurdu' ilan edilen öğrencilere ödülleri, Salihli Anadolu Öğretmen Lisesi'nde, Milli Eğitim Şube Müdürü Necip Yeğin ile Ar-Ge birimi proje koordinatörleri Lütfi Şahinkaya, Mehmet Önder Karacaoğlu ve Yavuz Erdem'in katıldığı törenle verildi. Salihli Anadolu Öğretmen Lisesi'nde 'kitap kurdu' olan öğrenciler, 9. sınıflarda Esra Duran, Ayça Akgün ve Erdem Mertcan, 10. sınıflarda Cem Özer, İlhan Demir, 11.
Cem Özer - 08.01.2011
Pir Sultan Abdal Oyunu, İzmir'de Sahnelendi
Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, İzmirli sanatseverleri kültür ve sanat etkinlikleri ile buluşturmaya devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti: 'Sadri Alışık'ın eşi Çolpan İlhan ve oğlu Kerem Alışık'ın önemli çabalarıyla, tiyatro izleyicilerine her zaman nitelikli oyunlar sunan Sadri Alışık Tiyatrosu, Pir Sultan Abdal oyununun bu versiyonuyla, usta ve bilge bir ismi anmamıza olanak tanıdı. Pir Sultan Abdal, yüzlerce yıldır çok önemli bir halk kahramanı, büyük ozan, donanımlı önder ve bilge kişi olarak kültürümüzde çok değerli bir yer oluşturmuştur. Her türlü haksızlığa, eşitsizliğe, zorbalığa, gericiliğe ve zulme karşı direnişin de önemli bir simgesi olmuştur.' Kostümleri Faruk Saraç ve Gamze Kuş'a ait olan oyun, (Pir Sultan Abdal) Cem Özer, (Ballıhan) Melike Öcalan, (Anlatıcı-Ozan) Sadık Gürbüz, (Hızır) Mehmet Çepiç, (Sarı Kadı)-Yusuf Atala, (Kara Kadı)Yıldırım Gücük, Ayhan Anıl, (Sofu Molla) Fuat Onan, (Hacı Boğos) Ergün Demir, (Ali Baba) Tuncer Yenice, (Aşarcı) Barış Koçak, (Ümmühan) Merve Erdoğan, (Kul) Himmet Derviş Tezcan, (Asesbaşı) H.
Cem Özer - 05.01.2011
'Pir Sultan Abdal' Oyununun Galası Yapıldı
Erol Toy tarafından kaleme alınan oyunun Profilo Kültür Merkezi'ndeki galasına çok sayıda davetli katıldı. Oyuncuların yanı sıra dansçı ve müzisyenlerden oluşan 30 kişilik kadroyla sahnelenen oyunu, Prof. Dr. Nurhan Karadağ yönetti. Efes Pilsen sponsorluğunda sahnelenen oyunun müzikleri Nedim Yıldız, koreografisi Ziver Armağan Açıl tarafından yapıldı. Oyunun kostümleri Faruk Saraç ve Gamze Kuş'un imzasını taşıyor. Oyunda, Cem Özer, Melike Öcalan, Sadık Gürbüz, Mehmet Çepiç, Yusuf Atala, Ayhan Anıl, Fuat Onan, Ergün Demir, Tuncer Yenice, Barış Koçak, Merve Erdoğan, Derviş Tezcan ve Şener Vurkaya gibi isimlerin yanı sıra Sadri Alışık Akademi mezunu oyuncular rol alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cem Özer Haberleri | Cem Özer Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cem Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Anne-oğlun Yemek Keyfi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 19:37:05. #1.14#

title