Cem Oğuz Haberleri

Cem Oğuz haber, Cem Oğuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Oğuz - 3.10.2015
Expo 2016'da İkinci Hayal Kırıklığı: Kuzey Çevre Yolu İhalesi İptal Edildi
Dünyanın en önemli ortanizasyonlarından sayılan EXPO 2016 Antalya'da skandallar bitmiyor. Daha önce EXPO 2016 için yapılacağı duyurulan ancak tamamlanması uluslararası fuarın kapanmasından 2 ay sonrasına denk gelen tramvayın ardından şimdi de fuar alanına ulaşım kolaylığı sağlaması için inşasına başlanan Kuzey Çevre Yolu'nun ihalesi iptal edildi. İktidar milletvekilleri ve Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü söz konusu yolun EXPO 2016'dan önce açılacağını 'müjde' olarak duyurmuştu. 37 kilometrelik yolun Antalya-Burdur karayolunun 28. kilometresinden ayrılıp, Topallı-Aksu ilçesinin kuzeyinden Yurtpınar'dan geçtikten sonra Gebiz yolunu keserek Antalya-Serik-Manavgat yoluna ulaşması planlanıyordu. Ancak ihalesi mahkeme kararıyla üçüncü kez iptal edilen yolun yeniden ne zaman ihaleye çıkacağı bilinmiyor. İhalesi Karayolları Genel Müdürlüğü Program ve İzleme Daire Başkanlığı tarafından yapılan projeyle ilgili olarak iptal kararı Elektronik Kamu Alımları Platformu'nda (EKAP) duyruldu. İhale tarihi olarak 11 Mayıs 2015 gözüken projeyle ilgili 'ihale durumu' bölümünde 'İhale İptal Edilmiş' notu düşüldü. İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Cem Oğuz, projeyle ilgili daha önce ön yeterlilik yapıldığını, sonrası yapılan 3 ihalenin iptal edildiğini söyledi.
Cem Oğuz - 30.9.2015
İstişare Konseyine Valiliğin Başkan Atamasına Stk'lar Tepki Gösterdi
Aynı yazıda Konsey başkanlığını iş adamı Muharrem Koç’un 2 yıl süreyle yürütmesinin kararlaştırıldığı bildirilmiştir. Antalya Barosu’nun şehir ve ülke meselelerine duyarlılığı sayın Valilik Makamının malumudur. İnsan hakları, kadın ve çocuk hakları, çevre, imar meseleleri başta olmak üzere şehrimizin tüm sorunlarına büyük bir azim ve kararlılıkla sahip çıkmaya devam etmek arzusundayız. Ancak böylesi geniş yelpazeye dayanan yüksek kurulun başına, hiçbir kurum ile istişare edilmeden, bir iş adamının getirilmesini doğru bulmadığımızı, bu amaçla kurulan bir konseye, ancak Antalya valisi yahut görevlendireceği bir vali yardımcısının başkanlık etmesi halinde katılacağımızı ve katkı koyacağımızı makamınıza saygı ile arz ederim.” “BAŞKAN ÖLÜ DOĞMUŞ” İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Antalya Şubesi Başkanı Cem Oğuz ise odalarının da bu konseye davet edildiğini belirtti.
Cem Oğuz - 17.8.2015
İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Oğuz Açıklaması
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Cem Oğuz, Türkiye ve Antalya'da yapılan kentsel dönüşümlerin olası bir depreme hazırlıklı olmadığını belirterek, "Daha çok rant amaçlı olan kentsel dönüşüm projeleri dışında deprem kaygısını giderecek adımlar atılamamış, güvenli yaşam sağlanamamıştır" dedi.
Cem Oğuz - 16.4.2015
9. Ulusal Beton Kongresi
İstanbul ile ilgili değerlendirmede bulunan Gökçe, "Depreme hazırlanması gereken İstanbul gibi bir kentte neredeyse tüm boş alanlar yapılaşmaya açılmış, bir afetten 5 afet yaratma başarısı gösterilmiştir" ifadesini kullandı.  İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Cem Oğuz da 40 üniversiteden ve 7 kurumdan katılımın sağlandığı kongrede 50 bildiri sunulacağını kaydetti.
Cem Oğuz - 29.4.2014
Antalyaspor'da Mevcut Durumun Tek Sorumlusu Yönetim
BAŞARISIZLIKTA GÜLTEKİN GENCER'İN PAYI BÜYÜK Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cem Oğuz, Şimşekler’in başarısız olmasının en büyük sorumlusunun siyaset, Başkan Gültekin Gencer ve yönetim olduğunu iddia etti.
Cem Oğuz - 26.2.2014
İmo Antalya Şubesi, Yerel Yönetim Adaylarını Dinledi
İMO Antalya Şubesi tarafından düzenlenen toplantıda, bazı partilerin Konyaaltı, Muratpaşa ve Kepez Belediye Başkan adayları, seçilmeleri halinde gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdiler.
Cem Oğuz - 6.12.2013
İmo Antalya Şubesi Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
Şube Başkanı Cem Oğuz, yönetim kurulunun 2 yıllık dönemde gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi vererek, oda çalışmaları değerlendirildi.
Cem Oğuz - 28.8.2013
Doğu Garajı Alanının Yeniden Düzenlenmesi Tartışmaları
İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Cem Oğuz'un Doğu Garajı'ndaki alan için "Roma'da bulunan Panteon alanı yoğun bir şekilde turist çekmektedir."
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cem Oğuz Haberleri | Cem Oğuz Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Cem Oğuz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Oğuz kimdir, hayatı ve biyografisi. Antalya Dev Organizasyona Hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 09:42:39. #1.14#
title