CEM KARACA HABERLERİ

Cem Karaca haber, Cem Karaca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Karaca - 26.02.2018
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Teknoloji Eğitimleri Meyvelerini Veriyor
Atölye ve öğrenci sayısı artacak T3 Vakfı tarafından düzenlenen ve 20 bin kişinin başvurduğu yazılı sınav ve proje ödevi sonucunda belirlenen 430 öğrenci, 2017 yılının Temmuz ayından bu yana İBB Cem Karaca Kültür Merkezi, Fatih Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi ve Üsküdar Bilim Merkezi'nde eğitimlerine devam ediyor.
Cem Karaca - 23.02.2018
Cem Karaca Aslında Kim?
Notalar bir kez gökyüzüne bırakıldığında, artık kimsenin hükmünde değildirler.
Cem Karaca - 22.02.2018
Şair Abdürrahim Karakoç Anıldı
Anma programı, Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) ve Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
Cem Karaca - 17.02.2018
Cem Karaca Aslında Kim?
Notalar bir kez gökyüzüne bırakıldığında, artık kimsenin hükmünde değildirler.
Cem Karaca - 13.02.2018
Muratpaşa'dan Sevgililer Günü Konseri
Muratpaşa Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Cem Karaca ve Barış Manço şarkılarının ağırlıkta olduğu 70'ler nostaljisiyle kutluyor.
Cem Karaca - 12.02.2018
Bisanthe Oda Müziği Festivali Başladı
Bisanthe Oda Müziği Festivali, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörlük Konferans Salonunda festivale katılanlar ve sanatçılar onuruna verilen kokteyl ile başladı. Kokteylin ardından düzenlenen konseri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, sanatseverler, akademisyenler ve öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi. İlk günde Golden Horn Brass (GHB) orkestrası, M.Panella, Cem Karaca, Aşık Veysel, Jeon Hun, Çaykovski, Rossini ve Offenbach'in eserlerini seslendirdi.
Cem Karaca - 11.02.2018
Bisanthe Oda Müziği Festivali Başladı
Bisanthe Oda Müziği Festivali, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörlük Konferans Salonunda festivale katılanlar ve sanatçılar onuruna verilen kokteyl ile başladı. Kokteylin ardından düzenlenen konseri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, sanatseverler, akademisyenler ve öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi. İlk günde Golden Horn Brass (GHB) orkestrası, M.Panella, Cem Karaca, Aşık Veysel, Jeon Hun, Çaykovski, Rossini ve Offenbach'in eserlerini seslendirdi.
Cem Karaca - 11.02.2018
Dha Yurt Bülteni-15
Bisanthe Oda Müziği Festivali, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ)  rektörlük konferans salonunda festivale katılanlar ve sanatçılar onuruna verilen kokteyl ile başladı. Kokteylin ardından düzenlenen konseri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, sanatseverler, akademisyenler ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi ile izlendi. İlk günde Golden Horn Brass (GHB) orkestrası, M.Panella, Cem Karaca, Aşık Veysel, Jeon Hun, Çaykovski, Rossini ve Offenbach'in eserlerini seslendirdi.
Cem Karaca - 11.02.2018
3. Bisanthe Oda Müziği Festivali
Festival kapsamında, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörlük konferans salonunda düzenlenen konserde Golden Horn Brass (GHB) orkestrası; M.Panella, Cem Karaca, Aşık Veysel, Jeon Hun, Çaykovski, Rossini ve Offenbach'in eserlerini icra etti.
Cem Karaca - 07.02.2018
Moğollar, Radyo D'de Sarı Şeker Sema'nın Konuğu Oldu!
50.yaşını kutlayan Türkiye'nin efsane müzik grubu Moğollar, Radyo D'de hafta içi her gün saat 14.00-17.00 arası yayında olan sevilen programcı Sarı Şeker Sema'nın konuğu oldu. Birbirinden özel konuklar ile gerçekleştirecekleri konserin heyecanını taşıyan Cahit Berkay ve Emrah Karaca, aramızdan ayrılışının 14.yılında Cem Karaca'yı da anmayı unutmadı.
Cem Karaca - 07.02.2018
Okul Harçlıklarıyla Aldığı Plakları, Otomobil Parasına Satmıyor
Zeki Müren, Barış Manço, Cem Karaca ve Ajda Pekkan gibi efsanelerin nadir bulunan orijinal plaklarına gözü gibi bakan Eray Vardar, "İlkokulda nostalji müzik ve plak merakım başladı.
Cem Karaca - 07.02.2018
Okul Harçlıklarıyla Aldığı Plakları, Otomobil Parasına Satmıyor
Zeki Müren, Barış Manço, Cem Karaca ve Ajda Pekkan gibi efsanelerin nadir bulunan orijinal plaklarına gözü gibi bakan Eray Vardar, "İlkokulda nostalji müzik ve plak merakım başladı.
Cem Karaca - 07.02.2018
Dha Yurt Bülteni-6
"PLAK SATIN ALDIĞIM İÇİN DALGA GEÇİYORLARDI" Zeki Müren, Barış Manço, Cem Karaca ve Ajda Pekkan gibi efsanelerin nadir bulunan orijinal plaklarına gözü gibi bakan Eray Vardar, "İlkokulda nostalji müzik ve plak merakım başladı.
Cem Karaca - 05.02.2018
Kütahya Belediyesi Bir İlke İmza Atacak
6 Şubat Salı günü saat 19.00'da düzenlenecek 'İlk Adım Resim Sergisi' ile haftayı açacak belediye, aynı gün Türk Müziğinin iki büyük ustası Barış Manço ve Cem Karaca'nın ölüm yıldönümleri dolayısıyla "Bu Toprağın Ezgileri" programında, Kurtalan Ekspres ve Cihan Yıldız'ı Kütahya'da ağırlayacak.
Cem Karaca - 05.02.2018
Haftanın Tarihine Bakış
2004- Türk pop müziği sanatçısı Cem Karaca vefat etti.
Cem Karaca - 02.02.2018
Şubat Ayında Kütahya Kültür Sanatta İlkler Yaşanacak
Belediye, faaliyetleri ile hem önemli isimleri anacak hem de ilkleri yaşatacak. Kütahya'da 8 Şubat Perşembe günü eski Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın ilk dersiyle Türkiye'de bir ilk olan Açık Üniversite programı başlayacak. Kurtalan Ekspres ve Cihan Yıldız 'Bu Toprağın Ezgileri' etkinliği kapsamında Türk Müziğinin iki büyük ustası Barış Manço ve Cem Karaca, Düşünce Atölyesi'nde Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Cem Karaca - 30.01.2018
Kore Daegu Korosu Yarın Konser Verecek
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü tarafından düzenlenen konser, saat 20.00'de, Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Cem Karaca - 12.01.2018
Kadıköy Belediyesi Nazım Hikmet'in Şiirlerini Caddelere Yazdı
KADIKÖY BELEDİYESİ'NDEN 'YAŞAYAN SOKAKLAR PROJESİ? Kadıköy Belediyesi'nin ilçede yaşamış sanatçıların eserlerini yaşadıkları sokakta yaşatmak, böylece sanatçıların ve eserlerinin bilinirliğini arttırmak üzere başlattığı 'Yaşayan Sokaklar Projesi' Nazım Hikmet şiirleri ile sürüyor. 2016 yılında başlayan 'Yaşayan Sokaklar Projesi' kapsamında ilk çalışma Caferağa Mahallesi, Cemal Süreya Sokak'ta yer alan Cemal Süreya'nın yaşadığı evin önünde yapılmıştı. Proje kapsamında Özdemir Asaf, Fazıl Hüsnü Dağlarca'nın şiirleri yaşadıkları sokakların kaldırım taşlarına yazılırken Cem Karaca'nın heykeli yapılmıştı.
Cem Karaca - 12.01.2018
Kadıköy Belediyesi Nazım Hikmet'in Şiirlerini Caddelere Yazdı
KADIKÖY BELEDİYESİ'NDEN 'YAŞAYAN SOKAKLAR PROJESİ' Kadıköy Belediyesi'nin ilçede yaşamış sanatçıların eserlerini yaşadıkları sokakta yaşatmak, böylece sanatçıların ve eserlerinin bilinirliğini arttırmak üzere başlattığı 'Yaşayan Sokaklar Projesi' Nazım Hikmet şiirleri ile sürüyor. 2016 yılında başlayan 'Yaşayan Sokaklar Projesi' kapsamında ilk çalışma Caferağa Mahallesi, Cemal Süreya Sokak'ta yer alan Cemal Süreya'nın yaşadığı evin önünde yapılmıştı. Proje kapsamında Özdemir Asaf, Fazıl Hüsnü Dağlarca'nın şiirleri yaşadıkları sokakların kaldırım taşlarına yazılırken Cem Karaca'nın heykeli yapılmıştı.
Cem Karaca - 26.12.2017
Karacabey Birlikspor'da Ali Nail Durmuş Dönemi
Yeni takımı, play-off'lara taşımak istediğini anlatan Durmuş, şunları kaydetti: "Çeşitli takımlarda 14 yıldır teknik direktörlük yapıyorum. Bursa'da ilk defa teknik direktör olarak profesyonel takımda çalışma imkanı buldum. Bursa'nın benim için her zaman yeri ayrı. Çünkü senelerce Bursaspor takımının formasını giydim. Aynı zamanda kaptanlığını yaptım. Karacabey'in potansiyelini gördüm. Karacabey Birlikspor'da hedefimiz play-off oynamak. Benim buraya gelme sebebim bu. Camiamızla ve taraftarlarımızla hep birlikte elbirliğiyle takımımızı iyi yerlere taşıyacağız." Son olarak Tekirdağspor'u çalıştıran Ali Nail Durmuş'un yardımcılıklarını Cem Karaca ve Aydın Artanlar'ın yapacağı bildirildi.
Cem Karaca - 21.12.2017
Fetö'nün İstanbul'daki "Ana Darbe" Davası
Mahkeme Başkanı Cem Karaca, katılan avukatlarına söz vererek, taleplerinin olup olmadığını sordu.
Cem Karaca - 18.12.2017
Gençlik Orkestrası Solistlerine Plaket
Uysal, plaket töreninde yaptığı konuşmada, cazdan Türk halk müziğine, Ajda Pekkan'dan Cem Karaca'ya, Gloria Gaynor, Ray Charles ve Aşık Veysel'e uzanan geniş bir repertuvara sahip Gençlik Orkestrası'nın, Muratpaşa Belediyesinin ince işlerinden biri olduğunu ifade etti.
Cem Karaca - 15.12.2017
7. Altın Kepenk Kısa Film Yarışması" Sonuçlandı
Etkinlikte ayrıca ESDER Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Çetin, Cem Karaca'nın emeği merkeze alan "Tamirci Çırağı" isimli şarkısını seslendirdi.
Cem Karaca - 11.12.2017
Osmanlı Döneminden Kalma 300 Bin Liralık Taht Dikkat Çekti
Antika kültürünü genç kuşaklara tanıtmak ve antika ekonomisine katkı sağlamak amacıyla Beşiktaş Antikacılar ve Sahaflar Derneği'nin bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği "Beşiktaş Antika ve Nostalji Festivali" tarihi renkleriyle İstanbul'u geçmişle buluşturdu. Beşiktaş Belediyesi ev sahipliğinde Beşiktaş Deniz Müzesi'nde gerçekleştirilen festivalin resmi açılışına Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek, sunucu Osmantan Erkır, usta sanatçı Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca, antika meraklıları ile sayıda antikacı katıldı.
Cem Karaca - 11.12.2017
Antikacılar Festivalde Buluştu
Beşiktaş Antika ve Nostalji Festivali'nin açılışına Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek, Beşiktaş Antikacılar ve Sahaflar Derneği Başkanı Halil Gültekin, TV programcısı ve sunucusu Osmantan Erkır, sanatçı Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca ile antikaseverler katıldı.
Cem Karaca - 08.12.2017
Sporda Kardeşlik Kısa Film Yarışması" Sonuçlandı
Dereceye giren eserlerin sahiplerine ödülleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle verildi.
Cem Karaca - 03.12.2017
Dha İstanbul Bülteni - 1
  BİN 500 KATILIMCIYA SERTİFİKA VERİLDİ Kariyer Eğitim Günleri programında bugüne kadar 196 üniversiteden yaklaşık 30 bin öğrenci eğitim aldı. 25. Kariyer Eğitim Günleri programı 11 Kasım'da Anadolu Yakası'nda Üsküdar Bilim Merkezi'nde, Avrupa Yakasında ise Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde eş zamanlı olarak başladı.
Cem Karaca - 02.12.2017
Canan Karatay: Bana Şarlatan Diyenlere Cevap Veriyorum
  BİN 500 KATILIMCIYA SERTİFİKA VERİLDİ Kariyer Eğitim Günleri programında bugüne kadar 196 üniversiteden yaklaşık 30 bin öğrenci eğitim aldı. 25. Kariyer Eğitim Günleri programı 11 Kasım'da Anadolu Yakası'nda Üsküdar Bilim Merkezi'nde, Avrupa Yakasında ise Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde eş zamanlı olarak başladı.
Cem Karaca - 02.12.2017
Canan Karatay: Bana Şarlatan Diyenlere Cevap Veriyorum
  BİN 500 KATILIMCIYA SERTİFİKA VERİLDİ Kariyer Eğitim Günleri programında bugüne kadar 196 üniversiteden yaklaşık 30 bin öğrenci eğitim aldı. 25. Kariyer Eğitim Günleri programı 11 Kasım'da Anadolu Yakası'nda Üsküdar Bilim Merkezi'nde, Avrupa Yakasında ise Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde eş zamanlı olarak başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cem Karaca Haberleri | Cem Karaca Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Cem Karaca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Karaca kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünya Tiyatro Günü, Unutulmaz Aşk Şarkılarıyla Kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 12:56:33. #1.14#

title