CEM KARACA HABERLERİ

Cem Karaca haber, Cem Karaca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Karaca - 02.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Finike Festivali'nin son gününde Koray Avcı konser verdi. Konseri protokol üyelerinin yanı sıra binlerce vatandaş izledi. Koray Avcı'yı taşıyan araç, yoğun kalabalıktan konser alanına girmekte zorlandı. Programlandığı saatte sahneye çıkan Koray Avcı, 'Adaletin bu mu dünya' şarkısıyla hayranlarını selamladı. Konser sırasında iyilik ve doğruluk adına sosyal mesajlar da veren Avcı, kadına ve hayvanlara yapılan şiddeti kınadı. Hayranlarına sigarayı bırakmalarını, spor yapmalarını ve kitap okumalarını öneren Avcı, Neşet Ertaş, Müslüm Gürses, Ahmet Kaya, Zeki Müren, Barış Manço, Cem Karaca, Kazım Koyuncu, Mahzuni Şerif, Aşık Veysel ve Pir Sultan Abdal gibi müziğin efsane isimlerini de anarak Türk müziğinin unutulmaz eserlerini seslendirdi.
Cem Karaca - 23.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Rafting yapacak ekibin hazırlanması Botların şişirilmesi Görevlilerin bilgilendirme yapması  Botların nehre indirilişi Botların Atatürk köprüsünden girişi görüntüsü ve Karayolları Atatürk köprüsünde botların durması Haber-Kamera: Atike CEYLAN KAÇAR-Mehmet OKUR/SİLİFKE(Mersin), GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ================================ 27)ESKİŞEHİR'DE 20 BİN KİŞİLİK 'SENFOROCK' KONSERİ ESKİŞEHİR'de rock şarkılarını senfoni orkestrasıyla yeniden yorumlayan Senforock Orkestrası'nın açık hava konserine 20 bin kişi katıldı.Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2002 yılında kurulan ve rock şarkılarını senfoni orkestrasıyla yeniden yorumlamasıyla tanınan 'Senforock Orkestrası' Cumhuriyet Meydanı'nda açık hava konseri verdi. Konseri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in yanı sıra yaklaşık 20 kişilik bir kalabalık izledi. Alana sığmayanlar ise meydanın çevresindeki yolları doldurdu. Senforock Orkestra şefi Musa Göçmen yönetimindeki konserde dünyaca ünlü rock grubu Metallica'dan, Barış Manço, 3 Hürel ve Cem Karaca'ya kadar yerli ve yabancı rock efsanelerinin şarkıları seslendirildi.
Cem Karaca - 23.06.2019
'Senforock', 20 bin kişiyi coşturdu
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2002 yılında kurulan ve rock şarkılarını senfoni orkestrasıyla yeniden yorumlamasıyla tanınan 'Senforock Orkestrası' Cumhuriyet Meydanı'nda açık hava konseri verdi. Konseri Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in yanı sıra yaklaşık 20 kişilik bir kalabalık izledi. Alana sığmayanlar ise meydanın çevresindeki yolları doldurdu. Senforock Orkestra şefi Musa Göçmen yönetimindeki konserde dünyaca ünlü rock grubu Metallica'dan, Barış Manço, 3 Hürel ve Cem Karaca'ya kadar yerli ve yabancı rock efsanelerinin şarkıları seslendirildi.
Cem Karaca - 23.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2002 yılında kurulan ve rock şarkılarını senfoni orkestrasıyla yeniden yorumlamasıyla tanınan 'Senforock Orkestrası' Cumhuriyet Meydanı'nda açık hava konseri verdi. Konseri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in yanı sıra yaklaşık 20 kişilik bir kalabalık izledi. Alana sığmayanlar ise meydanın çevresindeki yolları doldurdu. Senforock Orkestra şefi Musa Göçmen yönetimindeki konserde dünyaca ünlü rock grubu Metallica'dan, Barış Manço, 3 Hürel ve Cem Karaca'ya kadar yerli ve yabancı rock efsanelerinin şarkıları seslendirildi.
Cem Karaca - 23.06.2019
Senforock Orkestrası Eskişehirlileri coşturdu
Konserde Metallica, Iron Maiden, Deep Purple, Cem Karaca, Barış Manço, 3 Hürel ve Fikret Kızılok'un klasikleşen parçalarının senfonik yorumu sanatseverlerle buluştu.
Cem Karaca - 19.06.2019
Senforock, 50 bin izleyiciyle rekora gidecek
Metallica, Iron Maiden, Deep Perpule'dan Cem Karaca, Barış Manço, 3 Hürel, Fikret Kızılok parçalarına kadar geniş bir repertuvarı izleyiciyle buluşturacaklarını anlatan Göçmen, "Ama hepsi yeni bir anlayış, yeni bir yorumla, senfonik rock formatında seslendirilecek.
Cem Karaca - 07.06.2019
Şarkışla'da "3. Emlek Aşıklar Festivali" yapıldı
Sivas'a ilk kez geldiğini aktaran Cem Karaca'nın oğlu Emrah Karaca da "Özellikle Şarkışla'da, Aşık Veysel topraklarında onun bir türküsünü çaldık, seslendirdik.
Cem Karaca - 07.06.2019
Şarkışla'da "3. Emlek Aşıklar Festivali" yapıldı
Sivas'a ilk kez geldiğini aktaran Cem Karaca'nın oğlu Emrah Karaca da "Özellikle Şarkışla'da, Aşık Veysel topraklarında onun bir türküsünü çaldık, seslendirdik.
Cem Karaca - 02.06.2019
Turizmci rekor bekliyor
Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği (ATİB) Başkanı Cem Karaca, turist rakamlarındaki artışın turizm yatırımcılarını da cesaretlendirdiğini belirterek, "2019 yılında oteller tamamen doldu.
Cem Karaca - 24.05.2019
"Oyunculuk Akademisi" ilk mezunlarını verdi
İBB Cem Karaca Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanı Rıdvan Duran ile Gösteri Sanatları Merkezi Genel sanat Yönetmeni İsmail Hakkı Ürün'ün yanı sıra eğitmenler ve öğrenciler katıldı.
Cem Karaca - 23.05.2019
Kum Heykeller "Deniz Efsaneleri" ile Sezonu Açtı
Festival Direktörü Cem Karaca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl 14'üncüsünü düzenledikleri festivalin temasını, "Deniz Efsaneleri" olarak belirlediklerini söyledi.
Cem Karaca - 26.04.2019
Antalya Deniz Efsaneleri, Kumda Canlanacak
Deniz Efsaneleri, kumda canlanacak Antalya'da bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nin 2019 teması 'Sea Legends-Deniz Efsaneleri' olarak belirlendi. 8 ülkeden 15 heykeltıraş, yeni heykellerin yapımı için çalışmaya başladı. Antalya'da bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nin yeni teması 'Sea Legends Deniz Efsaneleri' heykellerinin yapımına başlandı. 8 ülkeden 15 heykeltıraş, heykelleri yapmak için çalışıyor. Festival Direktörü Cem Karaca da çalışmaları yakından takip ediyor.
Cem Karaca - 26.04.2019
Deniz Efsaneleri, Kumda Canlanacak
ANTALYA'da bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nin 2019 teması 'Sea Legends-Deniz Efsaneleri' olarak belirlendi. 8 ülkeden 15 heykeltıraş, yeni heykellerin yapımı için çalışmaya başladı. Antalya'da bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nin yeni teması 'Sea Legends: Deniz Efsaneleri' heykellerinin yapımına başlandı. 8 ülkeden 15 heykeltıraş, heykelleri yapmak için çalışıyor. Festival Direktörü Cem Karaca da çalışmaları yakından takip ediyor.
Cem Karaca - 17.04.2019
Şarkıyız, Sevgiyiz Artı 1'iz" Konseri
Baltepe, RUTEV Türk Sanat Müziği Korosu'nun yakın zamanda kurulduğunu vurgulayarak, "Geçtiğimiz hafta ilk konserimizi 'Muzaffer İlker ve Sevilen Şarkılar' adıyla Cem Karaca Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdik.
Cem Karaca - 14.04.2019
Volkan Konak, Bursa'da Sahneye Çıktı
Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Volkan Konak, dün gece Jolly Joker Bursa'da sahneye çıktı. Cem Karaca'nın 'Dadaloğlu' şarkısı ile dinleyicilerini selamlayan Konak, kendine has yorumu ve tarzıyla seslendirdiği şarkılarla unutulmaz bir gece yaşattı.
Cem Karaca - 28.03.2019
Metin Topuz Davasına Yarın Devam Edilecek
Metin Topuz davasına yarın devam edilecek Gizli tanık Yavuz: "Metin Topuz emniyetin sahibi gibiydi" Tanık Nizamettin Çelikbilek: "Metin Topuz Jandarma komutanına sarı zarf verdi, komutan o yıl Yarbaylık sınavını kazandı" Çelikbilek: "Asım Sürer, 'Adil Öksüz'ü duymadın mı? O Metin beyin her şeyidir, efendisidir' dedi" Asım Gürer: "Adil Öksüz adını darbeden sonra duydum" İSTANBUL - FETÖ'den tutuklu bulunan ABD İstanbul Başkonsolosluk irtibat görevlisi Metin Topuz'un yargılandığı davada 6 tanık dinlenildi. Tanık Nizamettin Çelikbilek, "Metin Topuz, Silivri İlçe Jandarma Komutanı Murat Koçyiğit'e sarı bir zarf verdi. Bu görüşmeden sonra Koçyiğit, 'artık bana kurmay diyebilirsin' dedi aynı yıl komutanın kurmaylık sınavını kazandı" ifadelerini kullanırken duruşma diğer tanıkların dinlenilmesi için yarına erteledin. FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik soruşturmalar kapsamında firari savcı Zekeriya Öz ve bazı polis müdürleri ile irtibatlı olduğu öne sürülen ABD İstanbul Başkonsolosluğu görevlisi Metin Topuz'un yargılanmasına tanıkların dinlenilmesiyle devam etti. "Metin Topuz emniyetin sahibi gibiydi" Duruşmada ilk olarak 'Yavuz' kod adlı gizli tanık dinlenildi. Sesi ve görüntüsü değiştirilerek Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile duruşma salonuna bağlanan gizli tanık Yavuz, "Mali Şubede görevli olduğum sırada Metin Topuz yanında yabancılarla şubeye gelirdi. 17/25 Aralık operasyonları öncesinde Topuz çok rahat bir şekilde şubeye gelirdi. Topuz'un Yakup Saygılı tarafından karşılandığını gördüm. Buna dair kamera görüntüleri de vardır. Yakup Saygılı herkesle görüşen biri değildi ve odasına herkesi almazdı. Kendi görüşüme göre, Topuz'un tercüman gibi değil de oranın sahibi gibiydi" dedi. Gizli tanık Yavuz, mahkeme başkanının şubeden evrak verildi mi? sorusuna "Kapalı oda. Yanında yabancılar var. Çantaları var. Evrakla çıkıp çıkmadıklarını kimse bilemez" dedi. "Metin Topuz Jandarma komutanına sarı zarf verdi, komutan o yıl Yarbaylık sınavını kazandı" Duruşmada daha sonra İstanbul İl Jandarma'da haber elemanlığı yaptığını söyleyen Nizamettin Çelikbilek, tanık olarak dinlenildi. Metin Topuz'u ilk olarak o dönem Silivri İlçe Jandarma Komutanı olan Murat Koçyiğit'in yanında gördüğünü belirten Çelikbilek, "Metin Topuz benzinlik yanında Murat Koçyiğit ile görüşüp kendisine sarı zarf verdi. Bu görüşmeden sonra Murat Koçyiğit, 'artık bana kurmay diyebilirsin' dedi. Bu kim diye sorunca Koçyiğit, "başını ağrıtır" dedi ve aynı yıl kurmaylık sınavını kazandı" diye konuştu. "Asım Sürer, 'Adil Öksüz'ü duymadın mı? O Metin beyin her şeyidir, efendisidir' dedi" Metin Topuz ile daha sonra Asım Sürer aracılığıyla tanıştığını belirten Nizamettin Çelikbilek, Topuz'la iki buluşma yaptıklarını bunların birinde Metin Topuz'a telefon geldiğini kendilerinden birkaç adım uzaklaşarak konuştuğunu belirtti. Bu konuşmada Metin Topuz'un konuşma sırasında 'Bu işler bizi aşar hocam. Adil bey bizi arasın dedi. Bu konuşmanın ardından ben Asım Sürer'i aradım Adil'in kim olduğunu sordum bana Adil Öksüz'ü duymadın mı? O Metin beyin her şeyidir, efendisidir" dedi. Nizamettin Çelikbilek, Metin Topuz'u, Asım Sürer ile Ayvalık'ta da gördüğünü de sözlerine ekledi. Asım Sürer: "Adil Öksüz adını darbeden sonra duydum" Duruşmada daha sonra tanık olarak dinlenilen Asım Sürer, Metin Topuz'u tanıdığını belirtti. 2004 ile 2007 yıllarında İl Jandarma Komutanlığı'nda Kaçakçılık Şube Müdürlüğü yaptığını söyleyen Sürer, "5-6 ülkeyi kapsayan uluslar arası uyuşturucu operasyonu vardı. Tek başımıza yapmamız mümkün değildi. Beşiktaş'daki savcılık bizi DEA birimleriyle irtibat kurmamızı söyledi. 3 operasyon yaptık. Metin bey ile burada tercüman olarak tanıştık. Müdür olmadan önce böyle bir birimin olduğunu bilmiyordum. Nizamettin Çelikbilek'i de tanırım. İl Jandarmada haber elemanlığı yapar" diye konuştu. Metin Topuz ile irtibatının sadece uyuşturucu konusunda olduğunu söyleyen Sürer, "Adil Öksüz'ün adını ilk kez darbe teşebbüsünden sonra duyduğunu söyledi. Tanıklar çelişkili beyanda bulundu Bunun üzerine Mahkeme Başkanı Cem Karaca, iki tanığa verdiği yemini hatırlatarak Adil Öksüz konusunda ifadelerinin çelişkili olduğunu kaydetti.
Cem Karaca - 27.03.2019
Dha İstanbul Bülteni -5
TANIK SÜRER: "ADİL ÖKSÜZ İSMİNİ İLK KEZ DARBE TEŞEBBÜSÜNDEN SONRA DUYDUM" SEGBİS ile tanık olarak ifade veren Asım Sürer de Metin Topuz'u tanıdığını belirterek "2004 ile 2007 yıllarında İl Jandarma Komutanlığı'nda Kaçakçılık Şube Müdürlüğü yaptım. 5-6 ülkeyi kapsayan uluslararası uyuşturucu operasyonu vardı. Tek başımıza yapmamız mümkün değildi. Beşiktaş'daki savcılık bizi DEA birimleriyle irtibat kurmamızı söyledi. Üç operasyon yaptık. Metin bey ile burada tercüman olarak tanıştık. Müdür olmadan önce böyle bir birimin olduğunu bilmiyordum" dedi. Tanıklık yapan Nizamettin Çelikbilek'i de tanıdığını belirten Asım Sürer, il jandarmada haber elemanlığı yaptığını söyledi. Metin Topuz ile irtibatının sadece uyuşturucu konusunda olduğunu söyleyen Sürer, Adil Öksüz'ün adını ilk kez darbe teşebbüsünden sonra duyduğunu, Nizamettin Çelikbilek'e "O Metin beyin efendisidir" gibi bir şey söylemediğini belirtti. Çelikbilek ve Sürer'in, Adil Öksüz yönünden ifadelerinin çelişmesi üzerine mahkeme başkanı Cem Karaca, her iki tanığa yeniden Adil Öksüz ile ilgili beyanlarını sordu.
Cem Karaca - 27.03.2019
Metin Topuz'un Yargılandığı Davada Tanıklar Dinlendi
TANIK SÜRER: "ADİL ÖKSÜZ İSMİNİ İLK KEZ DARBE TEŞEBBÜSÜNDEN SONRA DUYDUM" SEGBİS ile tanık olarak ifade veren Asım Sürer de Metin Topuz'u tanıdığını belirterek "2004 ile 2007 yıllarında İl Jandarma Komutanlığı'nda Kaçakçılık Şube Müdürlüğü yaptım. 5-6 ülkeyi kapsayan uluslararası uyuşturucu operasyonu vardı. Tek başımıza yapmamız mümkün değildi. Beşiktaş'daki savcılık bizi DEA birimleriyle irtibat kurmamızı söyledi. Üç operasyon yaptık. Metin bey ile burada tercüman olarak tanıştık. Müdür olmadan önce böyle bir birimin olduğunu bilmiyordum" dedi. Tanıklık yapan Nizamettin Çelikbilek'i de tanıdığını belirten Asım Sürer, il jandarmada haber elemanlığı yaptığını söyledi. Metin Topuz ile irtibatının sadece uyuşturucu konusunda olduğunu söyleyen Sürer, Adil Öksüz'ün adını ilk kez darbe teşebbüsünden sonra duyduğunu, Nizamettin Çelikbilek'e "O Metin beyin efendisidir" gibi bir şey söylemediğini belirtti. Çelikbilek ve Sürer'in, Adil Öksüz yönünden ifadelerinin çelişmesi üzerine mahkeme başkanı Cem Karaca, her iki tanığa yeniden Adil Öksüz ile ilgili beyanlarını sordu.
Cem Karaca - 27.03.2019
Metin Topuz'un Yargılandığı Davada Tanıklar Dinlendi
TANIK SÜRER: "ADİL ÖKSÜZ İSMİNİ İLK KEZ DARBE TEŞEBBÜSÜNDEN SONRA DUYDUM" SEGBİS ile tanık olarak ifade veren Asım Sürer de Metin Topuz'u tanıdığını belirterek "2004 ile 2007 yıllarında İl Jandarma Komutanlığı'nda Kaçakçılık Şube Müdürlüğü yaptım. 5-6 ülkeyi kapsayan uluslararası uyuşturucu operasyonu vardı. Tek başımıza yapmamız mümkün değildi. Beşiktaş'daki savcılık bizi DEA birimleriyle irtibat kurmamızı söyledi. Üç operasyon yaptık. Metin bey ile burada tercüman olarak tanıştık. Müdür olmadan önce böyle bir birimin olduğunu bilmiyordum" dedi. Tanıklık yapan Nizamettin Çelikbilek'i de tanıdığını belirten Asım Sürer, il jandarmada haber elemanlığı yaptığını söyledi. Metin Topuz ile irtibatının sadece uyuşturucu konusunda olduğunu söyleyen Sürer, Adil Öksüz'ün adını ilk kez darbe teşebbüsünden sonra duyduğunu, Nizamettin Çelikbilek'e "O Metin beyin efendisidir" gibi bir şey söylemediğini belirtti. Çelikbilek ve Sürer'in, Adil Öksüz yönünden ifadelerinin çelişmesi üzerine mahkeme başkanı Cem Karaca, her iki tanığa yeniden Adil Öksüz ile ilgili beyanlarını sordu.
Cem Karaca - 27.03.2019
Metin Topuz Davasına Yarın Devam Edilecek
Tanıklar çelişkili beyanda bulundu Bunun üzerine Mahkeme Başkanı Cem Karaca, iki tanığa verdiği yemini hatırlatarak Adil Öksüz konusunda ifadelerinin çelişkili olduğunu kaydetti.
Cem Karaca - 26.03.2019
Metin Topuz Hakim Karşısında
"Müracaat ettim, imtihana girip kazandım" Mahkeme Başkanı Cem Karaca, savunmasını tamamlayan sanık Topuz'a, eğitim durumunu hatırlatarak, "Lise mezunusunuz, bu işe bir referans aracılığıyla mı girdiniz? Hangi yetenekleriniz ortaya çıktı ki DEA gibi bir departmana geçiş sağladınız?" diye sordu.
Cem Karaca - 18.03.2019
İbb Kariyer Eğitim Günleri"Ne Kayıtlar Başladı
Kariyer Eğitim Günleri, Anadolu Yakası'nda Kadıköy 15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezi'nde, Avrupa Yakası'nda ise İBB Cem Karaca Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Cem Karaca - 17.03.2019
Betül Demir'in Konserinde Şeker ve Tuz Eylemi
Betül Demir, Türk Böbrek Vakfının düzenlediği Dünya Böbrek Günü etkinliklerinin kapanışında konser verdi. Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi'nde halka açık olarak gerçekleştirilen konser büyük ilgi gördü.
Cem Karaca - 12.03.2019
Sazlı Cazlı Sohbet: 70'li Yıllarda Türkiye"
İlk politik propaganda şarkısı: Hayat Bayram Olsa İlk politik propaganda şarkısı olarak "Hayat Bayram Olsa" şarkısının kullanıldığını kaydeden Meriç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Cem Karaca da politik şarkılar yazıp söylemişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cem Karaca Haberleri | Cem Karaca Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cem Karaca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Karaca kimdir, hayatı ve biyografisi. Kum heykellere Orta Doğulu turist ilgisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 20:10:40. #1.14#

title