Sanatçı Cem Adrian ve Ceylan Ertem'den İntizar Paylaşımı: Seni Seviyoruz ve Yanındayız

Sanatçı Cem Adrian ve Ceylan Ertem'den İntizar Paylaşımı: Seni Seviyoruz ve Yanındayız

Sanatçı Cem Adrian ve Ceylan Ertem, Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedikle yaşadığı ilişki ile gündeme gelen İntizar'a sahip çıktı. Sanatçılar "Seni seviyoruz ve yanındayız" ifadelerini kullandı.

Sanatçı Cem Adrian ve Ceylan Ertem, sosyal medya hesaplarından yayınladıkları mesajlarla Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedikle yaşadığı ilişki ile gündeme gelen İntizar'a sahip çıktı. Sanatçılar "Seni seviyoruz ve yanındayız" ifadelerini kullandı.

CECELİ, ESKİ KARISININ GÖRÜNTÜLERİNİ MAHKEMEYE SUNDU

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in İntizar'la aşk yaşadığı iddiası en çok konuşulan konular arasına girdi. Oğlunun velayetini almak isteyen Mustafa Ceceli, Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın mahrem görüntülerini mahkemeye kanıt olarak sundu.

İNTİZAR'IN İŞİNE SON VEREN PATRONA TEPKİ GÖSTERDİLER

Görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardından Cem Adrian ve Ceylan Ertem , sosyal meyda hesaplarından Mustafa Ceceli'ye ve İntizar'ın iş akdini sonlandıran Poll Production'ın sahibi Polat Yağcı'ya tepki gösterdi.

"TÜM İKİYÜZLÜLÜKLERİN KARŞISINDAYIZ"

Adrian mesajında "Seni seviyoruz ve yanındayız ve tüm iki yüzlülüklerin karşısındayız" ifadelerini kullanırken, Ertem de "Yanındayız" diye yazdı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.