Celtic Haberleri

Celtic haber, Celtic son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celtic - 10.12.2019
UEFA'dan Halis Özkahya'ya görev
FIFA kokartlı Türk hakem Halis Özkahya, Romanya'nın CFR Cluj ile İskoçya'nın Celtic takımları arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi E Grubu maçını yönetecek.
Celtic - 8.12.2019
İskoçya Lig Kupası Celtic'in
İskoçya Lig Kupası'nı, Rangers'ı 1-0 yenen Celtic kazandı.
Celtic - 29.11.2019
Avrupa Ligi'nde bir sevinç, iki hüzün
UEFA Avrupa Ligi'nde 5. hafta bu gece oynanan maçlarla sona ererken, Türk ekiplerinden Beşiktaş, Slovan Bratislava'yı yenerek ilk grupta ilk galibiyetini aldı.
Celtic - 29.11.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Celtic, sahasında Rennes'i 3-1'lik skorla geçerek 13 puana yükseldi ve E Grubu'nda son 32 turu bileti aldı.
Celtic - 28.11.2019
28 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
BASKETBOL THY Euroleague 20.45 Fenerbahçe Beko - Khimki FIBA EuroCup 18.00 Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü - MBK Ruzomberok 19.00 MBA Moskva - Beşiktaş TRC İnşaat 19.00 BOTAŞ  - KP Brno 21.00 Udominate Basket Umea BBK - Kayseri Basketbol VOLEYBOL CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi 19.00 Fenerbahçe Opet - Budowlani UEFA AVRUPA LİGİ'NDE 5'İNCİ HAFTA 18.50 Astana (Kazakistan) - Manchester United (İngiltere) 20.55 Feyenoord (Hollanda) - Rangers (İskoçya) (Orkun Kökçü) 20.55 Young Boys (İsviçre) - Porto (Portekiz) 20.55 Ferencvaros (Macaristan) - Espanyol (İspanya) 20.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ludogorets (Bulgaristan) 20.55 Olexandriya (Ukrayna) - Wolfsburg (Almanya) (Yunus Mallı) 20.55 Saint-Etienne (Fransa) - Gent (Belçika) 20.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Partizan (Sırbistan) 23.00 Dudelange (Lüksemburg) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) 23.00 Sevilla (İspanya) - Karabağ (Azerbaycan) 23.00 Lugano (İsviçre) - Kopenhag (Danimarka) 23.00 Malmö (İsveç) - Dinamo Kiev (Ukrayna) 23.00 Rosenborg (Norveç) - LASK (Avusturya) 23.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - PSV (Hollanda) 23.00 Lazio (İtalya) - Cluj (Romanya) 23.00 Celtic (İskoçya) - Rennes (Fransa) 23.
Celtic - 27.11.2019
UEFA Avrupa Ligi'nde beşinci hafta heyecanı
Ligde beşinci hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: 18.50 Krasnodar (Rusya) - Basel (İsviçre) 18.50 Trabzonspor (Türkiye) - Getafe (İspanya) 18.50 Astana (Kazakistan) - Manchester United (İngiltere) 20.55 Feyenoord (Hollanda) - Rangers (İskoçya) 20.55 Young Boys (İsviçre) - Porto (Portekiz) 20.55 Ferencvaros (Macaristan) - Espanyol (İspanya) 20.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ludogorets (Bulgaristan) 20.55 Olexandriya (Ukrayna) - Wolfsburg (Almanya) 20.55 Saint-Etienne (Fransa) - Gent (Belçika) 20.55 Wolfsberger (Avusturya) - Borussia Mönchengladbach (Almanya) 20.55 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Roma (İtalya) 20.55 Braga (Portekiz) - Wolverhampton (İngiltere) 20.55 Beşiktaş (Türkiye) - Slovan Bratislava (Slovakya) 20.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Partizan (Sırbistan) 23.00 Dudelange (Lüksemburg) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) 23.00 Sevilla (İspanya) - Karabağ (Azerbaycan) 23.00 Lugano (İsviçre) - Kopenhag (Danimarka) 23.00 Malmö (İsveç) - Dinamo Kiev (Ukrayna) 23.00 Rosenborg (Norveç) - LASK (Avusturya) 23.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - PSV (Hollanda) 23.00 Lazio (İtalya) - Cluj (Romanya) 23.00 Celtic (İskoçya) - Rennes (Fransa) 23.
Celtic - 7.11.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Sevilla ve Celtic son 32 turunda Dudelange deplasmanından 5-2 galip ayrılan Sevilla, A Grubu'nda 4'te 4 yaptı.
Celtic - 7.11.2019
7 Kasım Perşembe DHA Spor Gündemi
UEFA AVRUPA LİGİ'NDE 4'ÜNCÜ HAFTA MAÇLARI A Grubu 20.55 F91 Dudelange - Sevilla  20.55 APOEL Nicosia - Karabağ B Grubu 20.55 Kopenhag - Dinamo Kiev 20.55 Lugano - Malmö C Grubu 20.55 Basel - Getafe 20.55 Krasnodar - TRABZONSPOR D Grubu 20.55 Rosenborg - Sporting Lisbon 20.55 LASK Linz - PSV Eindhoven E Grubu 20.55 Lazio - Celtic 20.
Celtic - 6.11.2019
UEFA Avrupa Ligi'nde dördüncü hafta heyecanı
Ligde dördüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: Bugün: 18.50 Vitoria (Portekiz) - Arsenal (İngiltere) Yarın: 18.50 Astana (Kazakistan) - AZ Alkmaar (Hollanda) 20.55 Dudelange (Lüksemburg) - Sevilla (İspanya) 20.55 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Karabağ (Azerbaycan) 20.55 Kopenhag (Danimarka) - Dinamo Kiev (Ukrayna) 20.55 Lugano (İsviçre) - Malmö (İsveç) 20.55 Basel (İsviçre) - Getafe (İspanya) 20.55 Krasnodar (Rusya) - Trabzonspor (Türkiye) 20.55 LASK (Avusturya) - PSV (Hollanda) 20.55 Rosenborg (Norveç) - Sporting Lizbon (Portekiz) 20.55 Cluj (Romanya) - Rennes (Fransa) 20.55 Lazio (İtalya) - Celtic (İskoçya) 20.
Celtic - 25.10.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
UEFA Avrupa Ligi gruplarında üçüncü hafta maçları sona erdi.
Celtic - 23.10.2019
UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı
Ligde üçüncü hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: 19.55 Karabağ (Azerbaycan) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) 19.55 Porto (Portekiz) - Rangers (İskoçya) 19.55 Young Boys (İsviçre) - Feyenoord (Hollanda) 19.55 Ludogorets (Bulgaristan) - Espanyol (İspanya) 19.55 CSKA Moskova (Rusya) - Ferencvaros (Macaristan) 19.55 Gent (Belçika) - Wolfsburg (Almanya) 19.55 Saint-Etienne (Fransa) - Olexandriya (Ukrayna) 19.55 Roma (İtalya) - Borussia Mönchengladbach (Almanya) 19.55 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Wolfsberger (Avusturya) 19.55 Slovan Bratislava (Slovakya) - Wolverhampton (İngiltere) 19.55 Beşiktaş (Türkiye) - Braga (Portekiz) 19.55 Partizan (Sırbistan) - Manchester United (İngiltere) 19.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Astana (Kazakistan) 22.00 Sevilla (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg) 22.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Kopenhag (Danimarka) 22.00 Malmö (İsveç) - Lugano (İsviçre) 22.00 Getafe (İspanya) - Basel (İsviçre) 22.00 Trabzonspor (Türkiye) - Krasnodar (Rusya) 22.00 PSV (Hollanda) - LASK (Avusturya) 22.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - Rosenborg (Norveç) 22.00 Rennes (Fransa) - Cluj (Romanya) 22.00 Celtic (İskoçya) - Lazio (İtalya) 22.
Celtic - 21.10.2019
Serkan Kırıntılı tarihe geçti!
Süper Lig'in 8'inci haftasında oynanan İttifak Holding Konyaspor – BtcTurk Yeni Malatyaspor maçında tarihe geçen bir pozisyon yaşandı.
Celtic - 4.10.2019
UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımları yine kazanamadı
UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Sevilla: 1 - APOEL: 0 Dudelange: 1 - Karabağ: 4 B Grubu: Malmö: 1 - Kopenhag: 1 Lugano: 0 - Dinamo Kiev: 0 C Grubu: Trabzonspor: 2 - Basel: 2 Krasnodar: 1 - Getafe: 2 D Grubu: Sporting Lizbon: 2 - LASK: 1 Rosenborg: 1 - PSV: 4 E Grubu: Celtic: 2 - Cluj: 0 Lazio: 2 - Rennes: 1 F Grubu: Arsenal: 4 - Standard Liege: 0 Vitoria: 0 - Eintracht Frankfurt: 1 G Grubu: Young Boys: 2 - Rangers: 1 Feyenoord: 2 - Porto: 0 H Grubu: CSKA Moskova: 0 - Espanyol: 2 Ferencvaros: 0 - Ludogorets: 3 I Grubu: Saint-Etienne: 1 - Wolfsburg: 1 Olexandriya: 1 - Gent: 1 J Grubu: Medipol Başakşehir: 1 - B.
Celtic - 4.10.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Futbolda UEFA Avrupa Ligi grup aşamasının ikinci hafta maçları sona erdi.
Celtic - 3.10.2019
3 ekim perşembe dha spor gündemi
UEFA AVRUPA LİGİ 17.50 Astana (Kazakistan) - Partizan (Sırbistan) 19.55 Young Boys (İsviçre) - Rangers (İskoçya) 19.55 Feyenoord (Hollanda) - Porto (Portekiz) 19.55 CSKA Moskova (Rusya) - Espanyol (İspanya) 19.55 Ferencvaros (Macaristan) - Ludogorets (Bulgaristan) 19.55 Saint-Etienne (Fransa) - Wolfsburg (Almanya) 19.55 Olexandriya (Ukrayna) - Gent (Belçika) 19.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Manchester United (İngiltere) 22.00 Sevilla (İspanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) 22.00 Dudelange (Lüksemburg) - Karabağ (Azerbaycan) 22.00 Malmö (İsveç) - Kopenhag (Danimarka) 22.00 Lugano (İsviçre) - Dinamo Kiev (Ukrayna) 22.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - LASK (Avusturya) 22.00 Rosenborg (Norveç) - PSV (Hollanda) 22.00 Celtic (İskoçya) - Cluj (Romanya) 22.
Celtic - 2.10.2019
UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci hafta heyecanı
Ligde ikinci hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: 17.50 Astana (Kazakistan) - Partizan (Sırbistan) 19.55 Young Boys (İsviçre) - Rangers (İskoçya) 19.55 Feyenoord (Hollanda) - Porto (Portekiz) 19.55 CSKA Moskova (Rusya) - Espanyol (İspanya) 19.55 Ferencvaros (Macaristan) - Ludogorets (Bulgaristan) 19.55 Saint-Etienne (Fransa) - Wolfsburg (Almanya) 19.55 Olexandriya (Ukrayna) - Gent (Belçika) 19.55 Medipol Başakşehir (Türkiye) - Borussia Mönchengladbach (Almanya) 19.55 Wolfsberger (Avusturya) - Roma (İtalya) 19.55 Beşiktaş (Türkiye) - Wolverhampton (İngiltere) 19.55 Braga (Portekiz) - Slovan Bratislava (Slovakya) 19.55 AZ Alkmaar (Hollanda) - Manchester United (İngiltere) 22.00 Sevilla (İspanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) 22.00 Dudelange (Lüksemburg) - Karabağ (Azerbaycan) 22.00 Malmö (İsveç) - Kopenhag (Danimarka) 22.00 Lugano (İsviçre) - Dinamo Kiev (Ukrayna) 22.00 Trabzonspor (Türkiye) - Basel (İsviçre) 22.00 Krasnodar (Rusya) - Getafe (İspanya) 22.00 Sporting Lizbon (Portekiz) - LASK (Avusturya) 22.00 Rosenborg (Norveç) - PSV (Hollanda) 22.00 Celtic (İskoçya) - Cluj (Romanya) 22.
Celtic - 19.9.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Futbolda UEFA Avrupa Ligi'nde C Grubu'nda yer alan Trabzonspor, ilk hafta maçında Getafe'ye 1-0 mağlup oldu.
Celtic - 19.9.2019
19 eylül perşembe dha spor gündemi
UEFA AVRUPA LİGİ 19.55 Getafe - Trabzonspor 22.00 Slovan Bratislava - Beşiktaş 22.00 Roma - Medipol Başakşehir 19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Sevilla (İspanya) 19.55 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Dudelange (Lüksemburg) 19.55 Kopenhag (Danimarka) - Lugano (İsviçre) 19.55 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Malmö (İsveç) 19.55 Basel (İsviçre) - Krasnodar (Rusya) 19.55 LASK Linz (Avusturya) - Rosenborg (Norveç) 19.55 PSV Eindhoven (Hollanda) - Sporting Lizbon (Portekiz) 19.55 Cluj (Romanya) - Lazio (İtalya) 19.55 Rennes (Fransa) - Celtic (İskoçya) 19.
Celtic - 18.9.2019
UEFA Avrupa Ligi'nin en başarılı takımı Sevilla!
- Şampiyonlar ve finalistler 1971-72 sezonundan itibaren UEFA Kupası, 2009-10 sezonundan sonra UEFA Avrupa Ligi adıyla düzenlenen kupayı kazanan takımlar ve finalistler şöyle: Sezon Şampiyon Finalist Sonuç 1971-72 Tottenham Wolverhampton 2-1, 1-1 1972-73 Liverpool B.Mönchengladbach 3-0, 0-2 1973-74 Feyenoord Tottenham 2-2, 2-0 1974-75 B.Mönchengladbach Twente 0-0, 5-1 1975-76 Liverpool Brugge 3-2, 1-1 1976-77 Juventus Athletic Bilbao 1-0, 1-2 1977-78 PSV Bastia 0-0, 3-0 1978-79 B.Mönchengladbach Kızılyıldız 1-1, 1-0 1979-80 Eintracht Frankfurt B.Mönchengladbach 2-3, 1-0 1980-81 Ipswich Town AZ Alkmaar 3-0, 2-4 1981-82 Göteborg Hamburg 1-0, 3-0 1982-83 Anderlecht Benfica 1-0, 1-1 1983-84 Tottenham Anderlecht 1-1, 1-1 (4-3 pen.) 1984-85 Real Madrid Videoton 3-0, 0-1 1985-86 Real Madrid Köln 5-1, 0-2 1986-87 Göteborg Dundee United 1-0, 1-1 1987-88 Bayer Leverkusen Espanyol 0-3, 3-0 (3-2 pen.) 1988-89 Napoli Stuttgart 2-1, 3-3 1989-90 Juventus Fiorentina 3-1, 0-0 1990-91 Inter Roma 2-0, 0-1 1991-92 Ajax Torino 2-2, 0-0 1992-93 Juventus Borussia Dortmund 3-1, 3-0 1993-94 Inter Salzburg 1-0, 1-0 1994-95 Parma Juventus 1-0, 1-1 1995-96 Bayern Münih Bordeaux 2-0, 3-1 1996-97 Schalke 04 Inter 1-0, 0-1 (4-1 pen.) 1997-98 Inter Lazio 3-0 1998-99 Parma Olympique Marsilya 3-0 1999-00 Galatasaray Arsenal 0-0 (4-1 pen.) 2000-01 Liverpool Alaves 5-4 (uzatmada) 2001-02 Feyenoord Borussia Dortmund 3-2 2002-03 Porto Celtic 3-2 (uzatmada) 2003-04 Valencia Olympique Marsilya 2-0 2004-05 CSKA Moskova Sporting Lizbon 3-1 2005-06 Sevilla Middlesbrough 4-0 2006-07 Sevilla Espanyol 2-2 (3-1 pen.
Celtic - 18.9.2019
UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor
Ligde ilk hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle: 19.55 APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Dudelange (Lüksemburg) 19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Sevilla (İspanya) 19.55 Kopenhag (Danimarka) - Lugano (İsviçre) 19.55 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Malmö (İsveç) 19.55 Basel (İsviçre) - Krasnodar (Rusya) 19.55 Getafe (İspanya) - Trabzonspor (Türkiye) 19.55 LASK (Avusturya) - Rosenborg (Norveç) 19.55 PSV (Hollanda) - Sporting Lizbon (Portekiz) 19.55 Cluj (Romanya) - Lazio (İtalya) 19.55 Rennes (Fransa) - Celtic (İskoçya) 19.
Celtic - 2.9.2019
1 Eylül 2019 Haberleri
1 Eylül 2019 Manşet Haberleri.
Celtic - 30.8.2019
Uefa avrupa ligi'nde grup kuraları çekildi
UEFA Avrupa Ligi'nde 2019-2020 sezonu grup etabının kura çekimi Monaco'da yapıldı.
Celtic - 30.8.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
UEFA Avrupa Ligi'nde 2019-2020 sezonu grup etabının kura çekimi yapıldı.
Celtic - 30.8.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Trabzonspor'un yanı sıra Karabağ, Kopenhag, Astana, Slovan Bratislava, Celtic, Malmö, Partizan, Espanyol, PSV, Braga, Feyenoord, AZ Alkmaar, Ferencvaros, Gent, Ludogorets, Wolverhampton, Dudelange, Eintracht Frankfurt, Rangers ve Vitoria gruplarda mücadele etmeye hak kazandı.
Celtic - 30.8.2019
Avrupa Ligi'nde Türk ekiplerinin muhtemel rakipleri belli oldu
Muhtemel rakipler şöyle: 1. Torba: Beşiktaş, Manchester United, Sevilla, Arsenal, Porto, Roma, Dinamo Kiev, Basel, Sporting, CSKA Moskova, Wolfsburg, Lazio 2. Torba: PSV, Krasnodar, Celtic, Kopenhag, Braga, Gent, Borussia Monchengladbach, Young Boys, Astana, Ludogorets, APOEL, Eintracht Frankfurt 3.
Celtic - 28.8.2019
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Ligde yarın yapılacak rövanşların programı (TSİ) ve ilk maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 19.00 Karabağ (Azerbaycan) - Linfield (Kuzey İrlanda): 2-3 19.45 Riga (Letonya) - Kopenhag (Danimarka): 1-3 20.00 BATE (Belarus) - Astana (Kazakistan): 0-3 20.00 PAOK (Yunanistan) - Slovan Bratislava (Slovakya): 0-1 20.00 AIK (İsveç) - Celtic (İskoçya): 0-2 20.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Celtic Haberleri | Celtic Haber - Haberler - Sayfa 3 - Celtic haberleri, son dakika celtic haber ve gelişmeleri burada. UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu kuraları çekildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 04:23:18. #1.14#
title