Çelik Palas 31.6 Milyon Dolara Toray İnşaat'ın Oldu - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Çelik Palas 31.6 Milyon Dolara Toray İnşaat'ın Oldu

Çelik Palas 31.6 Milyon Dolara Toray İnşaat'ın Oldu

Emekli Sandığı'nın Bursa'daki Oteli Çelik Palas'ın Özelleştirlmesi İçin Açılan İhalede En Yüksek Teklifi 31.6 Milyon Dolarla Toray İnşaat Sanayi Ve Ticaret Verdi.

Mülkiyeti Emekli Sandığı'na ait olan Bursa'daki Çelik Palas Oteli'nin özelleştirlmesi için açılan ihalede en yüksek teklifi 31.6 milyon dolarla Toray İnşaat Sanayi ve Ticaret verdi.

Özelleştirme İdaresi'nin Çelik Palas Bursa Oteli'nin ve bazı taşınmazların özelleştirmesi için düzenlediği ihalede nihai pazarlık görüşmesi bugün yapıldı. İhaleye, Toray İnşaat Sanayi ve Ticaret ile Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi katıldı.

İhalenin ilk aşamasında kapalı zarfla revize teklif alındı. En yüksek teklif 31 milyon 600 bin dolar olarak belirlendi. Artırım aralığı 100 bin dolar olarak belirlenen açık artırmada taraflar artırımda bulunmadı.

Böylece ihaleyi kapalı zarfla 31 milyon 600 bin dolarla en yüksek teklifi veren Toray İnşaat kazandı. İhalenin teknik olarak sonuçlandırıldığı ve bundan sonra hukuki sürecin başlayacağı belirtildi.

Toray İnşaat ihale bedelini yüzde 40 peşin 24 ay taksitle ödeyecek.

ANKA - Ekonomi Haberleri

, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title