Çelik Avm 19'ncu Şubesini Manisa'da Açtı

Çelik Avm 19'ncu Şubesini Manisa'da Açtı

Merkezi İzmir'de bulunan Çelik Alışveriş Merkezi (AVM), 19'ncu şubesini Manisa'da açtı.

Çelik Avm 19'ncu Şubesini Manisa'da Açtı

Merkezi İzmir'de bulunan Çelik Alışveriş Merkezi (AVM), 19'ncu şubesini Manisa'da açtı. Tarzan Meydanı'nın karşısında hizmete açılan mağazada, açılış nedeniyle indirimli ürünlerden almak isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu. İzdiham nedeniyle bazı vatandaşlar ezilme tehlikesi geçirdi.

Açılışta konuşan Çelik AVM Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Sarıçelik, firmanın 25 yıldır perakende mağazacılık sektöründe başarıyla hizmet ettiğini söyledi.

İzmir'in en büyük firmalarından biri haline geldiklerini dile getiren Sarıçelik, "Bugün Karşıyaka bölgesi başta olmak üzere Çiğli, Menemen, Bornova, Balçova, Şirinyer, Evka semtlerinde toplam 18 mağaza ile hizmet veriyoruz." dedi.

Ticarete halı satışı ile başladıklarını dile aktaran Sarıçelik, "Firmamızda bugün halı, mobilya, zücaciye, tekstil, elektronik ve beyaz eşyada dünyanın ve Türkiye'nin en seçkin markalarından oluşan 30 bin çeşit ürün müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Elbette firmamızı bugünlere getiren yalnızca ürün çeşidimiz, ürün kalitemiz ve yaptığımız kampanyanlar değildir. Bilmenizi isteriz ki bu ürünleri müşterilerimize her zaman en iyi fiyat, en iyi ödeme koşulları, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sunuyoruz. Bugün burada 18 şubesiyle İzmir' in beğenisi kazanan firmamız, 19'ncu şubesini de Manisalıların hizmetine açtı. Umut ediyoruz ki bu buluşma hepimiz için hayırlı olur." dedi.