CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

Celalettin Güvenç haber, Celalettin Güvenç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celalettin Güvenç 2.7.2017
Türkiye ve Pakistan'dan Suriye'ye 6 Tır Yardım
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Necip Fazıl Kültür Merkezinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, sömürgeci devletlerin İslam coğrafyasını yıllardır sömürdüklerini ve sömürmeyi devam ettirebilmek için de kan kusturduklarını söyledi.
Celalettin Güvenç 2.7.2017
Kahramanmaraş'ta "Muhtarlar Yayla Şenliği" Düzenlendi
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, "Ülkemiz ve İslam coğrafyası bir istikbal ve istiklal savaşını yürütüyor.
Celalettin Güvenç 2.7.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü dökümü ------------------- -Müftülük binasından detay -Polisin içeri girmesi -Şüphelinin baltayla polisin üzerine yürümesi -Şüphelinin baltayla polise saldırması -Polisin silah çekmesi -Özel harekat polisinin gelmesi -Şüphelinin yangın tüpü atması -Şüphelinin gözaltına alınması -Polisin vatandaşları sakinleştirmesi -Detaylar Süre: (10.55 DK) - Boyut: (347.09 MB) Haber-Kamera: Hakan ÇELİKBAŞ/SAMSUN, ==================================================== 5)AK PARTİLİ GÜVENÇ: 'ADALET' ADI ALTINDA GEZİ'Yİ HORTLATMAK İSTİYORLAR TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sürdürğü 'Adalet Yürüyüşü'na eleştirerek, "Sözde adalet arayışı adı altında yapmak istedikleri bir kere daha Gezi olaylarını hortlatmaktır" dedi.
Celalettin Güvenç: Tügva'dan 'Kardeşlik İftarı'Celalettin Güvenç 11.6.2017
Celalettin Güvenç: Genelkurmay Çatı DavasıCelalettin Güvenç 31.5.2017
Celalettin Güvenç: Tanıtım Günlerinde Viranşehir RüzgarıCelalettin Güvenç 20.5.2017
Celalettin Güvenç: Ankara'daki Tanıtım Günleri Devam EdiyorCelalettin Güvenç 19.5.2017
Celalettin Güvenç 15.5.2017
Şanlıurfa'da 37 Talebe İçin İcazet Töreni
İcazet törenine aralarında Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile bazı bürokratların da bulunduğu törenin sonunda 2 bin kişiye yemek ikram edildi.
Celalettin Güvenç 15.5.2017
Dha Yurt Bülteni-9
İcazet törenine aralarında Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile bazı bürokratların da  bulunduğu törenin sonunda 2 bin kişiye yemek ikram edildi.
Celalettin Güvenç 12.5.2017
Müezzinoğlu: Ölen De, Öldüren de 'Allah Allah' Diyor
Siirt'te geleneksel Şeyh Muhammed El Hazin Anma töreni, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezinoğlu, Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanvekili Ceyhun Dilşad Taşkın, AK Parti milletvekilleri; Celalettin Güvenç, Osman Destan, Faruk Çatıroğlu, Mehmet Emin Şimşek, Cesim Gökçe, Necip Kalkan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Celalettin Güvenç 7.5.2017
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı
Tüm Türkiye içerisindeki oy oranına bakıldığında ise Afyonkarahisar'ın 23. sırada yer aldığını kaydeden Yurdunuseven, şöyle konuştu: "51 tane büyük şehri ayıracak olursak şehirlerarasında 15. sırada yer alıyor. Bu da çok önemli bir sıra. İlçeler olarak bir ilçemiz hariç 17 ilçemizde de evet oyu çıktı. Anayasa değişikliği oylaması sonrasında 3 tane madde hemen yürürlüğe girecek. İlk olarak partili Cumhurbaşkanı sistemi uygulamaya geçti ve çok şükür Sayın Cumhurbaşkanımız, doğal liderimiz, kurucu başkanımız, partisine, yuvasına, nerede kalmıştık diyerek geldi ve tekrar partimize üye oldu. 21 Mayıs'ta yapılacak olan olağanüstü kongre ile de kendisini tekrar Genel Başkan olarak göreceğiz." Toplantıya, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Hatice Özkal, Ali Özkaya, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Salih Sel ve çok sayıda partili katıldı.
Celalettin Güvenç 28.4.2017
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Güvenç Açıklaması
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, anayasa değişikliğini içeren halk oylaması sonuçlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Milletimize tekrar güven geldi.
Celalettin Güvenç: Şehidi Binler UğurladıCelalettin Güvenç 26.4.2017
Celalettin Güvenç 26.4.2017
Şehit Kul Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, şehidin ailesi ve yakınları ile Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, AK Parti milletvekilleri Celalettin Güvenç ile İmran Kılıç, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Oğuz Tor, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, şehidin görev arkadaşları ve diğer ilgililer katıldı.
Celalettin Güvenç: Manisa'da 23 Nisan KutlamalarıCelalettin Güvenç 23.4.2017
Celalettin Güvenç: Manisa'da 23 Nisan KutlamalarıCelalettin Güvenç 23.4.2017
Celalettin Güvenç: Halk Oylaması Sonuçları KutlanıyorCelalettin Güvenç 16.4.2017
Celalettin Güvenç: Halk Oylamasına DoğruCelalettin Güvenç 15.4.2017
Celalettin Güvenç 7.4.2017
Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan Açıklaması
Törene, eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İlker Çitil, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil ile vatandaşlar katıldı.
Celalettin Güvenç 30.3.2017
Halk Oylamasına Doğru
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, "Bu sistem hızlı kalkınmamıza izin vermiyor.
Celalettin Güvenç: Anadolu Aynı Zamanda Ana Kucağıdır'Celalettin Güvenç 25.3.2017
Celalettin Güvenç: Halk Oylamasına DoğruCelalettin Güvenç 22.3.2017
Celalettin Güvenç 21.3.2017
Engelsiz Türkiye İçin Evet" Programı
TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, "Bilesiniz ki 16 Nisan'dan sonra bütün şer güçler kaybedecek, yerli ve milli olan sizin gibi düşünen size inanan sizin derdinizi dert edenler bu ülkenin yönetimini üstlenecek ve devam edecekler.
Celalettin Güvenç 17.3.2017
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Açıklaması
"Terör örgütlerini dağlarına hapsettik. Onların inlerine gireceğiz." diyen Tüfenkci, şunları kaydetti: "Bunları inlerinde telef etmezsek bu millete olan borcumuzu ödeyemeyiz. Sonuna kadar bunlarla olan mücadelemizi devam ettireceğiz. Doğudaki vatandaşlarımıza yapmış oldukları zulümleri, Güneydoğu'da halkımıza yapmış oldukları engelleri, yapılan hizmetlerin engellenmesinin hesabını soracağız. Çukur siyasetinin hesabını nasıl sormuşsak, doğudaki vatandaşımız nasıl onlardan hesabını soruyorsa, biz de hükümet olarak bu terör örgütünün DEAŞ'ın da PKK'lısının da FETÖ'sünün de DHKPC'sinin de hepsinden de sizlerin desteği ile hesabını soracağız. Bunların bu millete yapmış olduklarının hesabını ödeteceğiz." Bakan Tüfenkci, 15 Temmuzları unutmadıklarını, milletin darbe girişimine "Hayır" dediğini vurgulayarak, şu değerlendirmelerde bulundu: "16 Nisan'da bu millet ne diyecek? Evet diyecek. 15 Temmuz'da milli iradeye karşı kalkışanlara 'dur' dedi. Onlara gereken hadlerini bildirdi. 16 Nisan'da milli iradeye milletin hakim olması için 'evet' diyecek. Bunun için de Allah'ın izniyle bu teşkilatlar, gece-gündüz demeden kapı kapı dolaşıyor, dolaşmaya da devam edecek. Anlatıyor, anlatmaya da devam edecek. Önümüzde çok az bir zaman kaldı. İstiklal mücadelemiz ne kadar önemli ve kıymetli ise istikbal mücadelemizde o kadar kıymetlidir. Kahramanmaraş dün bir şehit daha verdi bu terör örgütlerine karşı. Allah bütün şehitlerimize rahmet etsin. Gazilerimize sağlık versin. Yaralılarımıza acil şifalar versin. Biz Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtikten sonra bunlarla çok daha kararlı bir şekilde çok daha etkin bir şekilde mücadele edeceğiz. Bir daha da bu topraklarda terör örgütleri adım atmaya cesaret dahi edemeyecektir. Bizler hem darbe anayasasını bir kenara gömeceğiz, aynı zamanda biz Türkiye'yi inşallah cumhurbaşkanı sistemi ile beraber şaha kaldıracağız. Depara kaldıracağız. Bunun için de hep beraber koşturacağız." Toplantıda, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir de birer konuşma yaptı.
Şu an buradasınız: Celalettin Güvenç Haberleri | Celalettin Güvenç Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Celalettin Güvenç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celalettin Güvenç kimdir, hayatı ve biyografisi. Udef 5. Bölge Toplantısı Kahramanmaraş'ta Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.7.2020 08:34:07. #1.15#
title