CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

Celalettin Güvenç haber, Celalettin Güvenç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celalettin Güvenç 20.10.2017
Tded Genel Başkanı Erdem: İsimler Okunduğu Gibi Yazılacak
'TÜRKÇESİ VARKEN YABANCISINI KULLANMANIN NE MANTIĞI VAR?' Herkesin diline sahip çıkması gerektiğine vurgu yapan Erdem, şunları söyledi: "İnsanda düzel olan yüzüdür. Yüzde güzel olan gözüdür. Ama insanı insan yapan ağzından çıkan sözüdür. Günümüzde maalesef dilimize gereken önemi veremiyor, hak ettiği hassasiyeti göstermiyoruz. Caddemizde, sokağımızda, konuşurken hiç gereği yokken cümlemizin içine bir yabancı kelimeyi koymayı bir ayrıcalık, bir farklılık olarak ortaya koyuyoruz ki, gerçekten bu çok acı. İlim ve teknolojideki hızlı gelişmeler, basın ve yayın kuruluşlarının kullandığı dil, ticari hayatın ve bilimin getirdiği yabancılaştırma, yabancı dil ile eğitim dilimizde bozulmalara yol açan başlıca sebeplerin başında geliyor. Tanıtımın yerine bugün ne diyoruz? Lansman. Tanıtıma lansman, toplantıyı yöneten kişi moderatör demenin mantığını kim bana nasıl açıklayabilir? Ne mantığı var, cehaletten başka ne var?" 'ÇOK ÖNEMLİ BİR MADDE KOYDUK' Müftülere nikah kıyma yetkisi vermesi nedeniyle çok tartışılan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda da kabul edilerek yasalaşan Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'na da değinen Ekrem Erdem, şöyle devam etti: "İsimler üzerindeki yanlışlıkların düzeltilmesi için bir kanun teklifi vermiştik. İçişleri Bakanlığı'nın nüfus hizmetlerinde değişiklik yapılmasına dair bir kanun teklifi geldi. Bizler de ilgilendik, müdahale etik ve Allah'a şükürler olsun oraya bir madde koyduk. Ne oldu biliyor musunuz? İnceltme işaretleri düzeltme işareti olarak girdi. Artık Adem yazıp Adem okumayacağız, Adem yazıp Adem okuyacağız. Alim yazıp Alim okumayacağız. Bu o kadar önemli ki çocuk kelime öğrenmeye kendi ismiyle, anne babasının ismiyle başlar. Bunu doğru yazmazsa nasıl Türkçe'yi doğru öğreteceğiz? Doğru yerden başlamamış mıyız, doğru değil mi? Bir bu düzeltme işaretleri bir de soy isimlerle ilgili. Kaba saba isimler var. Cumhuriyetin ilk yıllarında Türkçe'yi bilmemekten kaynaklanan, bazen de belki hakaret olsun diye koydular ama vatandaş devletten korktuğu için gidip itiraz edemediği bir takım 'öküz', 'salak', 'dönek' gibi affedersiniz, bakın affedersiniz diyoruz soyisim bunlar. Bunları da düzeltme imkanı böylece geliyor. Güzel bir çalışma oldu. Ben başta Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Başkanımıza, İçişleri Bakanımıza, Komisyon Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." TDED 3'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na; Ak Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak, Celalettin Güvenç, Mehmet Uğur Dilipak ve İmran Kılıç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile çok sayıda davetli katıldı.
Celalettin Güvenç 20.10.2017
Dha Yurt Bülteni - 11
'TÜRKÇESİ VARKEN YABANCISINI KULLANMANIN NE MANTIĞI VAR?' Herkesin diline sahip çıkması gerektiğine vurgu yapan Erdem, şunları söyledi: "İnsanda düzel olan yüzüdür. Yüzde güzel olan gözüdür. Ama insanı insan yapan ağzından çıkan sözüdür. Günümüzde maalesef dilimize gereken önemi veremiyor, hak ettiği hassasiyeti göstermiyoruz. Caddemizde, sokağımızda, konuşurken hiç gereği yokken cümlemizin içine bir yabancı kelimeyi koymayı bir ayrıcalık, bir farklılık  olarak ortaya koyuyoruz ki, gerçekten bu çok acı. İlim ve teknolojideki hızlı gelişmeler, basın ve yayın kuruluşlarının kullandığı dil, ticari hayatın ve bilimin getirdiği yabancılaştırma, yabancı dil ile eğitim dilimizde bozulmalara yol açan başlıca sebeplerin başında geliyor. Tanıtımın yerine bugün ne diyoruz? Lansman. Tanıtıma lansman, toplantıyı yöneten kişi moderatör demenin mantığını kim bana nasıl açıklayabilir? Ne mantığı var, cehaletten başka ne var?" 'ÇOK ÖNEMLİ BİR MADDE KOYDUK' Müftülere nikah kıyma yetkisi vermesi nedeniyle çok tartışılan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda da kabul edilerek yasalaşan Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'na da değinen Ekrem Erdem, şöyle devam etti: "İsimler üzerindeki yanlışlıkların düzeltilmesi için bir kanun teklifi vermiştik. İçişleri Bakanlığı'nın nüfus hizmetlerinde değişiklik yapılmasına dair bir kanun teklifi geldi. Bizler de ilgilendik, müdahale etik ve Allah'a şükürler olsun oraya bir madde koyduk. Ne oldu biliyor musunuz? İnceltme işaretleri düzeltme işareti olarak girdi. Artık Adem yazıp Adem okumayacağız, Adem yazıp Adem okuyacağız. Alim yazıp Alim okumayacağız. Bu o kadar önemli ki çocuk kelime öğrenmeye kendi ismiyle, anne babasının ismiyle başlar. Bunu doğru yazmazsa nasıl Türkçe'yi doğru öğreteceğiz? Doğru yerden başlamamış mıyız, doğru değil mi? Bir bu düzeltme işaretleri bir de soy isimlerle ilgili. Kaba saba isimler var. Cumhuriyetin ilk yıllarında Türkçe'yi bilmemekten kaynaklanan, bazen de belki hakaret olsun diye koydular ama vatandaş devletten korktuğu için gidip itiraz edemediği bir takım 'öküz', 'salak', 'dönek' gibi affedersiniz, bakın affedersiniz diyoruz soyisim bunlar. Bunları da düzeltme imkanı böylece geliyor. Güzel bir çalışma oldu. Ben başta Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Başkanımıza, İçişleri Bakanımıza, Komisyon Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." TDED 3'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na; Ak Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak, Celalettin Güvenç, Mehmet Uğur Dilipak ve İmran Kılıç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile çok sayıda davetli katıldı.
Celalettin Güvenç 20.10.2017
Tanıtım Yerine 'Lansman' Demenin Ne Mantığı Var?"
"Sene sonu itibariyle F klavye kamuda mecbur" F klavyenin önemine dikkati çeken Erdem, klavye meselesinin de bir dil meselesi olduğunu vurgulayarak şunları kaydetti: "Esas dayatma orada yapılıyor. Klavyenin üzerindeki bütün kelimeler İngilizce. Biz bunu bir dil meselesi olarak aldık. Bu konuda Cumhurbaşkanımıza da müteşekkiriz. Allah razı olsun. Allah ömrüne ömür katsın. Bu sene sonu itibariyle F klavye kamuda mecbur. Biz F klavyenin yaygınlaşması için mücadeleyi bırakmış değiliz. F klavye yerleşene kadar bu mücadele devam edecek. Bunun başka yolu yok. F klavyeyi her ortamda gündemde tutuyoruz." Toplantıya, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak ve Celalettin Güvenç ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç da katıldı.
Celalettin Güvenç 5.10.2017
Nüfus Hizmetleri Kanunu'nda Değişiklik Yapılıyor
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplanan komisyonda, alt komisyonun tasarıya ilişkin bazı değişiklikleri içeren raporu üzerinden görüşmelere devam edildi.
Celalettin Güvenç 3.10.2017
Nüfus Hizmetleri Kanunu'nda Değişiklik Yapılıyor
Komisyon, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplandı.
Celalettin Güvenç 18.9.2017
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı
TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, burada yaptığı konuşmada, dünyadaki birçok ülkenin nüfusunun Türkiye'deki öğrenci sayısından az olduğunu söyledi.
Celalettin Güvenç 11.9.2017
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Güvenç'in Kabulü
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Marc Innes-Brown'u kabul etti.
Celalettin Güvenç 9.9.2017
Ytb, Kenya'da Türkiye Mezunlarını Buluşturdu
Etkinliğe, TİKA Nairobi Koordinatörü Emre Yüksek, Türkiye'nin Nairobi Büyükelçisi Deniz Eke, Türkiye-Kenya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar ve Dostluk Grubu Üyesi AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile Türk iş adamları da katıldı.
Celalettin Güvenç 2.9.2017
Ak Partili Ünal: Arakan'la İlgili Yakında Sonuç Alırız
"MÜSLÜMANLAR BÜYÜK SIKINTI YAŞIYOR" Vatandaşların ilgi gösterdiği programın sonunda değerlendirmelerde bulunan Mahir Ünal, Müslümanların yaşadığı coğrafyada meydana gelen olaylar nedeniyle buruk bir bayram yaşadıklarını söyledi. Ünal, şöyle konuştu: "Biz burada rahat bir şekilde bayramımızı ederken Suriye'de, Irak'ta, Arakan'da dünyanın değişik coğrafyalarında Müslüman kardeşlerimiz büyük sorunlar, büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu konuda özellikle son bir haftadır Arakan'la ilgili çok ciddi girişimlerde bulunuyor hem Birleşmiş Milletler nezdinde hem de uluslararası camianın konuya dikkatinin çekilmesi ve oradaki zulmün bitirilmesi için çok ciddi temaslarda bulunuyor, görüşmeler yürütülüyor. İnşallah en kısa sürede bu konuda sonuç alırız. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde bu girişimler üzerine Amerika da bu konuda Myanmar'ı uyardı. Ben biliyorum ki bütün Müslüman kardeşlerimiz şu anda bayramlarını yaparken kalplerinin bir yanı Arakan'da, Myanmar'da. Orada zulüm gören, acı çeken, mazlum, silahsız, sivil halka yapılan zulmü hakperest olan insanımız doğal olarak kabullenmiyor. Bizim bir özelliğimiz var millet olarak; biz, zalime karşı her zaman dik başlı, mazluma karşı da her zaman merhametli olmuşuzdur. O yüzden nerede bir zulüm varsa orada mazlumun yanında olduk tarihte ve bugün de öyle. ve bu şuuru da biz, Müslümanlara kazandıranın temel günlerden bir tanesi bayram günleridir. Bayramın kalbimizdeki merhameti artırmasını diliyorum." Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programına; AK Parti milletvekilleri Veysi Kaynak, Celalettin Güvenç, İlker Çitil, Mehmet Uğur Dilipak, İmran Kılıç, MHP milletvekili Fahrettin Oğuz Tor ile bürokratlar da katıldı.
Celalettin Güvenç 2.9.2017
Dha Yurt Bülteni-11
"MÜSLÜMANLAR BÜYÜK SIKINTI YAŞIYOR" Vatandaşların ilgi gösterdiği programın sonunda değerlendirmelerde bulunan Mahir Ünal, Müslümanların yaşadığı coğrafyada meydana gelen olaylar nedeniyle buruk bir bayram yaşadıklarını söyledi. Ünal, şöyle konuştu: "Biz burada rahat bir şekilde bayramımızı ederken Suriye'de, Irak'ta, Arakan'da dünyanın değişik coğrafyalarında Müslüman kardeşlerimiz büyük sorunlar, büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu konuda özellikle son bir haftadır Arakan'la ilgili çok ciddi girişimlerde bulunuyor hem Birleşmiş Milletler nezdinde hem de uluslararası camianın konuya dikkatinin çekilmesi ve oradaki zulmün bitirilmesi için çok ciddi temaslarda bulunuyor, görüşmeler yürütülüyor. İnşallah en kısa sürede bu konuda sonuç alırız. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde bu girişimler üzerine Amerika da bu konuda Myanmar'ı uyardı. Ben biliyorum ki bütün Müslüman kardeşlerimiz şu anda bayramlarını yaparken kalplerinin bir yanı Arakan'da, Myanmar'da. Orada zulüm gören, acı çeken, mazlum, silahsız, sivil halka yapılan zulmü hakperest olan insanımız doğal olarak kabullenmiyor. Bizim bir özelliğimiz var millet olarak; biz, zalime karşı her zaman dik başlı, mazluma karşı da her zaman merhametli olmuşuzdur. O yüzden nerede bir zulüm varsa orada mazlumun yanında olduk tarihte ve bugün de öyle. ve bu şuuru da biz, Müslümanlara kazandıranın temel günlerden bir tanesi bayram günleridir. Bayramın kalbimizdeki merhameti artırmasını diliyorum." Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programına; AK Parti milletvekilleri Veysi Kaynak, Celalettin Güvenç, İlker Çitil, Mehmet Uğur Dilipak, İmran Kılıç, MHP milletvekili Fahrettin Oğuz Tor ile bürokratlar da katıldı.
Celalettin Güvenç 2.9.2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Kahramanmaraş'ta
Ünal, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla Trabzon Caddesi'nde gerçekleştirilen törende, bayramlaşmanın birlik ve beraberliği pekiştirdiğini belirterek şöyle konuştu: "Tüm siyasi partiler, sivil toplum örgütleri ve toplumun bütün kesimleri bugün burada bayramlaştı. Hep birlikte kaynaştık, bayramlaştık. Bugün birlik, beraberlik anlamında, bizi bir araya getiren değerlerin kıymetini bir kez daha idrak ettik ve birlikte yaşamanın ne kadar güzel bir şey olduğunun sevincine hep beraber vardık." Bayramlaşma törenine, Vali Vahdettin Özkan, eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AK Parti milletvekilleri Celalettin Güvenç, Uğur Dilipak, İmran Kılıç, İlker Çitil, MHP Kahramanmaraş milletvekili Fahrettin Oğuz Tor, belediye başkanları, siyasi partilerin il başkanları ve diğer ilgililer katıldı.
Celalettin Güvenç 26.8.2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal Açıklaması
"Mesele görev değişikliği sırasında, nöbet değişikliği sırasında, bayrak yarışı sırasında, bu değişikliği yapan kardeşlerimizi itham altında bırakmak değildir." diyen Ünal, şöyle devam etti: "Geçtiğimiz 2 yılda 200 ilçe başkanımızı değiştirmişiz. 20 il başkanımızı değiştirmişiz. Biz bunu 15 yıldan beri yapıyoruz. Şimdi siz nasıl olur da bizim değişiklik yaptığımız, nöbet değişimi yaptığımız arkadaşlarımıza 'Bunlarda metal yorgunluğu mu var acaba' gibi bir ithamda bulunursunuz? AK Parti her zaman kendi öz eleştirisini cesaretle yapabildiği için kendini yenilemiştir. Liderimiz, cesaretle kendi partisine dönük sözler söyleyebildiği için, bu öz eleştiriyi yapabildiği için, bu uyarıları yapabildiği için AK Parti diri bir şekilde yoluna devam etmektedir." "AK Parti çocuklarımızın yaşayacağı dünyayı kuruyor" Ünal, AK Parti'deki yenilik ve değişim sürecine dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanı olmasıyla birlikte biz 3 yıllık bir değişim, dönüşüm süreci yaşadık. Şimdi genel başkanımız, metal yorgunluğuyla ilgili bunu söylüyorum, tekrar partiye dönünce ne yapıyor? Partiyi elden geçiriyor, hükümeti elden geçiriyor, belediyeleri elden geçiriyor. Her şeyi elden geçiriyor. Niye? Kurullarıyla birlikte, partisiyle birlikte, teşkilatlarıyla birlikte, kısaca AK Parti davasının bütün neferleriyle birlikte Türkiye'yi 2019'a hazırlıyor, 2023'e hazırlıyor, 2053'e hazırlıyor, 2071'e hazırlıyor. 12 gün sonrasını göremeyen bir Türkiye'den 2071 hayali kuran bir Türkiye'ye geldik. Kaç yılda 15 yılda. Bunu görmemek için görme engelli olmak gerekir. AK Parti çocuklarımızın yaşayacağı dünyayı kuruyor. O yüzden yenileniyoruz. Nöbet değişimi, bayrak değişimi, bunları yaşıyoruz." TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç ise 2019'a giderken, AK Parti'nin yenilendiğini söyledi.
Celalettin Güvenç 25.8.2017
Dha Yurt Bülteni-9 /// Yeniden ///
TOKİ, Türkoğlu'nda yapımı devam eden 190 konutun 71'ini evi olmayan emeklilere ayırdı. Başvuruların tamamlanmasının ardından konut sahibi olmaya hak kazanan emeklilerin dairelerinin kat ve kapı numaralarının belirlenmesi için kura töreni düzenlendi. Türkoğlu Kaymakamlığı Misak-ı Milli Kültür Merkezi'nde gerçekleşen kura çekimine; Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, TOKİ Proje Uzmanı Hasan Hüseyin Çelik ve başvuru sahipleri katıldı.
Celalettin Güvenç 25.8.2017
Dha Yurt Bülteni-8
TOKİ, Türkoğlu'nda yapımı devam eden 190 konutun 71'ini evi olmayan emeklilere ayırdı. Başvuruların tamamlanmasının ardından konut sahibi olmaya hak kazanan emeklilerin dairelerinin kat ve kapı numaralarının belirlenmesi için kura töreni düzenlendi. Türkoğlu Kaymakamlığı Misak-ı Milli Kültür Merkezi'nde gerçekleşen kura çekimine; Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, TOKİ Proje Uzmanı Hasan Hüseyin Çelik ve başvuru sahipleri katıldı.
Celalettin Güvenç: Kahramanmaraşspor'un Hedefi ŞampiyonlukCelalettin Güvenç 24.8.2017
Celalettin Güvenç 13.8.2017
Kahramanmaraşlı Şehit Uzman Çavuş'u 5 Bin Kişi Uğurladı
Şehit Uzman Çavuş Gürcan Kepekci'nin cenazesi, hastane morundan alındıktan sonra helallik için Eyüp Sultan Mahallesi'ndeki baba ocağına götürüldü. Şehidin cenazesi daha sonra tören için Ulu Cami'ye getirildi. Burada düzenlenen törene Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Ak Parti milletvekilleri Veysi Kaynak, İmran Kılıç, Mehmet Uğur Dilpak, Celalettin Güvenç, Jandarma Adana Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, şehidin ailesi, askeri ve mülki erkan ile vatandaşlar katıldı.
Celalettin Güvenç 13.8.2017
Dha Yurt Bülteni-7
1)KAHRAMANMARAŞLI ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ'U 5 BİN KİŞİ UĞURLADI BATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde PKK'lı teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan jandarma Uzman Çavuş 27 yaşındaki Gürcan Kepekci'nin cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ta 5 bin kişinin katıldığı törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi. Şehit Uzman Çavuş Gürcan Kepekci'nin cenazesi, hastane morundan alındıktan sonra helallik için Eyüp Sultan Mahallesi'ndeki baba ocağına götürüldü. Şehidin cenazesi daha sonra tören için Ulu Cami'ye getirildi. Burada düzenlenen törene Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Ak Parti milletvekilleri Veysi Kaynak, İmran Kılıç, Mehmet Uğur Dilpak, Celalettin Güvenç, Jandarma Adana Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, şehidin ailesi, askeri ve mülki erkan ile vatandaşlar katıldı.
Celalettin Güvenç 13.8.2017
Şehit Uzman Çavuş Kepekci, Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)
Törene, Vali Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak, Uğur Dilipak, İmran Kılıç, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Celalettin Güvenç 13.8.2017
Şehit Uzman Çavuş Kepekci, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Vali Vahdettin Özkan, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Veysi Kaynak, Uğur Dilipak, İmran Kılıç, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Celalettin Güvenç 6.8.2017
Mahir Ünal: "Mustafa Kemal Atatürk Yerliydi, Milliydi. Siz Ne Zaman Yerli ve Milli Oldunuz"
Festivale, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti milletvekilleri İlker Çitil, İmran Kılıç ve Uğur Dilipak, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir de katıldı.
Celalettin Güvenç 25.7.2017
Şanlıurfa'da, Yeni Bakan Fakıbaba'ya Coşkulu Karşılama (2)
2014'teki yerel seçimlerde koltuğunu eski Vali Celalettin Güvenç'e bıraktıktan sonra belediyeye uğramadığı öğrenilen bakan Fakıbaba 4 yıl sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak ziyaret ettiği belediyede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Celalettin Güvenç 25.7.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
2014'teki yerel seçimlerde koltuğunu eski Vali Celalettin Güvenç'e bıraktıktan sonra belediyeye uğramadığı öğrenilen bakan Fakıbaba 4 yıl sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak ziyaret ettiği belediyede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Celalettin Güvenç 24.7.2017
24 Temmuz Basın Bayramı
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Celalettin Güvenç 22.7.2017
Tümsiad Üyelerinin TBMM Ziyareti
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kahramanmaraş Şube Başkanı Adnan Toprak ve yönetim kurulu üyeleri, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç'i ziyaret etti.
Celalettin Güvenç: Lys Birincisi Beyza Gürbüz'ü Meclis'teCelalettin Güvenç 17.7.2017
Celalettin Güvenç 9.7.2017
Udef 5. Bölge Toplantısı Kahramanmaraş'ta Yapıldı
UDEF Bölge Koordinatörü Sebahattin Kala ve Yedikıta Uluslararası Öğrenci Derneği ev sahipliğinde dernek binasında yapılan toplantıya, Adana, Gaziantep ve Hatay'dan gelen uluslararası öğrenci dernekleri, yönetimleri ve UDEF Genel Başkan Vekili Fatih Evran ile TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç katıldı.
Celalettin Güvenç 7.7.2017
Şehit Polis Yardımcıoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Nursel Reyhanlıoğlu ve İmran Kılıç, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Timuçin Alper, polis ve askeri erkanın yanı sıra vatandaşlar ve ilgililer katıldı.
Celalettin Güvenç 7.7.2017
2. Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Türkoğlu Belediyesi 23 Nisan Parkı'nda yaptığı konuşmada, festivalin önemine dikkat çekerek emeği geçenleri tebrik etti.
Celalettin Güvenç: Tarım ve İnsan' Fotoğraf SergisiCelalettin Güvenç 7.7.2017
Celalettin Güvenç: Muhtarlar Çocuklar Gibi EğlendiCelalettin Güvenç 3.7.2017
Celalettin Güvenç: Muhtarlar Çocuklar Gibi EğlendiCelalettin Güvenç 2.7.2017
Şu an buradasınız: Celalettin Güvenç Haberleri | Celalettin Güvenç Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Celalettin Güvenç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celalettin Güvenç kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahramanmaraş'ın Tapu Sorunu Çözüme Kavuşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.7.2020 10:11:25. #1.14#
title