CELALETTİN GÜVENÇ HABERLERİ

Celalettin Güvenç haber, Celalettin Güvenç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celalettin Güvenç - 29.01.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme komisyonda
İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, kanun teklifinin gerekçesindeki "sıvazlama" kelimesinin kendilerini ve muhalefeti rahatsız ettiğini vurguladı.
Celalettin Güvenç - 28.01.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme komisyonda
Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç de "Bekçi alımı sınavları nasıl yapılıyor? Alınanların tahsil durumu ne? Bunlar göreve başlatılmadan hangi eğitimlerden geçti? Kanun teklifinin 7.
Celalettin Güvenç - 28.01.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme komisyonda
İçişleri Komisyonu, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplandı.
Celalettin Güvenç - 24.01.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir Kahramanmaraş'ta ziyaretlerde bulundu Açıklaması
Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, şöyle devam etti: "Belediyecilik parti kademelerinden ya da hizmet kademelerinden daha farklı bir mana taşıyor. Belki diğerlerinde yaptığınız hizmetler genele yansıyor ama belediyede torunlarınızdan hesap sorarlar. 50 sene sonra isminiz şehirle özdeşleşir ve zikredilir. Doğru yaptığınız işler takdir edilir bir eksik bırakmışsanız eğer onun hesabını sadece size değil torunlarınıza bile sorar vatandaşımız. O manada hizmetin en çok gözüktüğü en zor yerlerinden bir tanesi. Birikiminizi şehrimize yansıtacağınıza yürekten inanıyorum. Ardınızdan hayırla yad edilen belediye başkanlarımızdan bir tanesi olursunuz." Kandemir'e ziyaretlerine AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Habibe Öçal ve Mehmet Cihat Sezal ile ilçe belediye başkanları eşlik etti.
Celalettin Güvenç - 11.01.2020
Apartmandan düşerek hayatını kaybeden Mina bebek toprağa verildi
Törene, baba İmirza Demir ve ailesinin yanı sıra, Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç ve Mehmet Cihat Sezal, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve yönetim kurulu üyeleri ile protokol üyeleri katıldı.
Celalettin Güvenç - 09.01.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde çarşı ve mahalle bekçileri mevzuatı değerlendirildi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay başkanlığında çarşı ve mahalle bekçileri mevzuatının değerlendirilmesi amacıyla toplantı düzenlendi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen toplantıya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, milletvekilleri, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu üyeleri ile ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
Celalettin Güvenç - 09.01.2020
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde çarşı ve mahalle bekçileri mevzuatı değerlendirildi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen toplantıya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, milletvekilleri, Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu üyeleri ile ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
Celalettin Güvenç - 21.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda
Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, bu düzenlemenin parlamenter sistemde görev yapan bakanları da kapsadığına dikkati çekti.
Celalettin Güvenç - 21.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda
Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, teklifin İçtüzük'te belirlendiği şekilde ve sürede komisyonda görüşülmeye başlandığına işaret etti.
Celalettin Güvenç - 21.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda
Komisyon, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplandı.
Celalettin Güvenç - 07.11.2019
Bakan Soylu'dan Meclis'te "göç yönetimi" bilgilendirmesi
TBMM İçişleri Komisyonu, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç başkanlığında toplandı.
Celalettin Güvenç - 07.11.2019
Arnavutluk Meclis Başkanı Ruçi: "Arnavutluk'un Türkiye ile ilişkileri stratejiktir"
Güneydoğu Avrupa Ülke Parlamentoları Savunma ve Güvenlik Komisyon Başkanları Yıllık Toplantısı kapsamında Arnavutluk'un başkenti Tiran'da bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile Milli Savunma Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Arnavutluk Meclis Başkanı Ruçi ile görüştü.
Celalettin Güvenç - 07.11.2019
AK Partili Güvenç: "Türkiye Balkanlar'ın öneminin farkındadır"
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Türkiye'nin Balkanlar'ın öneminin farkında olduğunu ifade etti.
Celalettin Güvenç - 19.10.2019
"Biz Birlikte Güçlüyüz" projesi
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç de geçen yıl "Kardeşlik Sınır Tanımaz" adı altında bir proje yaptıklarını hatırlattı.
Celalettin Güvenç - 15.10.2019
Kenya Ulusal Meclisi Heyeti TBMM'de
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Türkiye-Kenya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Celalettin Güvenç, Kenya Ulusal Meclisi Üye Hizmetleri ve Tesisleri Komite Başkan Vekili Catherine Wanjiku Waruguru ve beraberindeki heyet ile görüştü.
Celalettin Güvenç - 20.07.2019
Kahramanmaraş'ta ilk hac kafilesi uğurlandı
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç'in de yer aldığı törene, yaklaşık 200 hacı adayı ve yakınları katıldı.
Celalettin Güvenç - 04.06.2019
AK Partili Ünal: CHP ile ortak canlı yayın için bayramdan hemen sonra bir temas gerçekleştireceğiz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, memleketi Kahramanmaraş'ta partisinin ve valiliğin bayramlaşma programlarına katıldı. TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, İmran Kılıç ve Habibe Öçal'ın da eşlik ettiği Ünal, ilk olarak AK Parti İl Başkanlığı'ndaki bayramlaşmaya katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Celalettin Güvenç Haberleri | Celalettin Güvenç Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Celalettin Güvenç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celalettin Güvenç kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Sonsuza Dek Kahramanmaraş' sergisi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 08:43:50. #1.16#

title