CELALEDDİN POLAT HABERLERİ

Celaleddin Polat Haberleri

Celaleddin Polat haber, Celaleddin Polat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celaleddin Polat 23.5.2016
Hozat'ta Atık Pil Toplama Kampanyası
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) iş birliğiyle "Atık Piller Değerlidir" kampanyası başlattıklarını ve bu kapsamda Hozat Belediyesi hizmet binasına, bazı okul ve iş yerlerine atık pil toplama kutusu yerleştirdiklerini söyledi.
Celaleddin Polat 10.5.2016
Hozat Belediyesi'nden Temizlik Çalışmaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede etkili yağış nedeniyle kanalizasyonların tıkandığını söyledi.
Celaleddin Polat 11.4.2016
Hozat'ta Altyapı Çalışmaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin mevcut altyapısının yetersiz kaldığını tespit ettiklerini söyledi.
Celaleddin Polat 11.4.2016
Hozat'ta Toplu İş Sözleşmesi
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Genel-İş Sendikası ile yürütülen görüşmeler sonrasında mutabakata varıldığını söyledi.
Celaleddin Polat: Cenaze Aracıyla Kitap TaşıdıCelaleddin Polat 26.3.2016
Celaleddin Polat 8.3.2016
Gayrimenkul Sektörünün Dev Firmaları Cıtyscape'i Değerlendirdi
Polatyol: "Yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı olacağız" Türkiye inşaat sektörünün son yıllarda uluslararası arenada kalitesi, know how'ı ve marka değeriyle kendini kabul ettirdiğini belirten Polatyol iştiraki ESTON İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, "Bununla birlikte, bölgedeki sıcak gelişmelere rağmen ekonomimizdeki istikrarlı tablo yabancı yatırımcıların Türkiye'ye ilgisini giderek artırmaktadır.
Celaleddin Polat 8.12.2015
Hozat'ta Muhtarlar Toplantısı
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat başkanlığında düzenlenen toplantıya merkez mahalle ve köylerinin muhtarları katıldı.
Celaleddin Polat 30.11.2015
Mudanya'nın Hibeleri Hozat'a Teslim Edildi
Bursa'da Mudanya Belediyesi Meclisi’nin CHP’li üyeleri Ali Polat ile Servet Usta, belediye personeliyle birlikte, Tunceli’nin Hozat ilçesindeki kardeş belediyeyi ziyaret etti. Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat’la görüşen meclis üyeleri, kısa bir süre önce Mudanya Belediyesi’nden hibe edilen araç ve ekipmanların da teslimini gerçekleştirdi.
Celaleddin Polat 27.11.2015
Mudan'ya Belediyesi'nden Tunceli Hozat Belediyesi'ne Araç Yardımı
Mudanya Belediyesi kardeş belediye olan Tunceli Hozat Belediyesi'ne araç bağışında bulunduğu. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mudanya Belediyesi Meclis Üyeleri Ali Polat ve Servet Usta, belediye personelleri ile birlikte, Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat'ı ve Hozat ilçesindeki vatandaşları ziyaret etti.
Celaleddin Polat: Mudanya Kardeşini Ziyaret EttiCelaleddin Polat 27.11.2015
Celaleddin Polat 21.11.2015
Hozat İlçesinde Ev Yangını
Hozat ilçesinde bir apartman dairesinde maddi hasara yol açan yangında, 2 itfaiye eri ile bir üniversite öğrencisi dumandan etkilendi.
Celaleddin Polat 18.11.2015
Hozat'ta 10 Bin Ceviz Fidanı Toprakla Buluşacak
Hozat Belediyesi, Tunceli Orman İşletme Müdürlüğü işbirliğiyle 10 ceviz fidanı dağıttı.  Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, zorunlu olarak ağaç kesimi yaptıklarında vatandaşlara ilçede daha fazla ağaç dikme sözü verdiklerini hatırlattı.
Celaleddin Polat 5.11.2015
Hozat Belediyesi'ne Araç ve Malzeme Yardımı
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bursa'nın Mudanya ve Nilüfer belediyelerinin ilçelerine araç ve ekipman yardımında bulunduğunu belirtti.
Celaleddin Polat 21.8.2015
Hozat'ta Yol ve Çevre Düzenlemesi Çalışmaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fikripaşa ve Yenimahalle'de başlatılan yol yapım ve istinat duvarı çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Celaleddin Polat: Hozat'ta Orman Yangını SürüyorCelaleddin Polat 24.7.2015
Celaleddin Polat 24.6.2015
Hozat Belediyesi Logosunu Arıyor
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belediyenin mevcut kullandığı logonun ilçeyi tam manasıyla özetlemediğini bu nedenle yeni logo arayışına girdiklerini belirtti.
Celaleddin Polat 24.4.2015
1915 Olaylarına İlişkin Ermeni İddiaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, DERADOST Başkanı Serkan Sarıataş, bazı siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile dernek üyeleri, Kayışoğlu Yarması mevkisinde toplandı.
Celaleddin Polat: Tunceli'de 1915 AnmasıCelaleddin Polat 24.4.2015
Celaleddin Polat 9.2.2015
Hozat Belediyesi, Cemevini İbadet Yeri Kabul Etti
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçedeki cemevine resmi ibadethane statüsünün verilmesini içeren kararın, belediye meclis toplantısında oy birliğiyle alındığını belirtti.
Celaleddin Polat 22.9.2014
Ovacık'ta Birlik ve Dayanışma Etkinliği Düzenlendi
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat da Alevi kültürünü tanımak için Alevilerin yaşam tarzını görmenin şart olmadığını ifade ederek, insanı, doğayı ve evreni sevmenin yeterli olacağını belirtti.
Celaleddin Polat 16.7.2014
Hozat Belediyesi, İlaçlama Aracı Aldı
Hozat Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, makinenin Belediye Başkanı Celaleddin Polat'ın girişimleriyle alındığı belirtildi.
Şu an buradasınız: Celaleddin Polat Haberleri | Celaleddin Polat Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Celaleddin Polat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celaleddin Polat kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaymakamı Terör Saldırısı Bahanesiyle Çağırmışlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 15:30:01. #1.14#
title