CELALEDDİN POLAT HABERLERİ

Celaleddin Polat Haberleri

Celaleddin Polat haber, Celaleddin Polat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celaleddin Polat - 18.8.2018
Dha Yurt Bülteni 12
ARAÇTA BEBEK ARANDI Bu arada, dünkü kazanın hemen ardından başlatılan arama ve kurtarma çalışmaları sırasında yaşamını yitiren Mehtap Soylu'nun bulunduğu otomobilde bebek giysileri görülmesi üzerine bebek arandığı öğrenildi. Bebek giysilerinin kazaya karışan başka bir araçtan düştüğü belirlenince diğer araçta da arama yapıldı. Aramalar sırasında bebeğe rastlanmadı.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -TIR sürücüsünün adliyeye sevk görüntüsü -Detaylar Haber - Kamera: Yavuz YILMAZ/ İNEGÖL (Bursa), GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ================= CHP'li Erol: Tunceli Aliboğazındaki orman yangını söndürüldü CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Tunceli Aliboğazı vadisinde çıkan orman yangının tamamen söndürülerek kontrol altına alındığını söyledi.  Bugün Tunceli'ye CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplam gelen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, partisinin Tunceli il Başkanı Şükrü Kılınç ve CHP'li Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat ile bir araya geldi.
Celaleddin Polat - 18.8.2018
CHP'li Erol: Tunceli Aliboğazı'ndaki Orman Yangını Söndürüldü
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Tunceli Aliboğazı Vadisi'nde çıkan orman yangının tamamen söndürülerek kontrol altına alındığını söyledi. Bugün CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplam ile Tunceli'ye gelen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, partisinin Tunceli İl Başkanı Şükrü Kılınç ve CHP'li Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat ile bir araya geldi.
Celaleddin Polat - 18.8.2018
Hozat İlçesindeki Örtü Altı Yangını
Yangınlara karşı ilgili birimlerin hazırlıklı olması gerektiğini vurgulayan Erol, şöyle konuştu: "Hükümetimizin, devletimizin, bürokrasimizin yapması gereken bu tür orman yangınlarına önceden tedbir alarak araç gerecini hazır hale getirebilmektir. Sevindirici olan şu, bölgede öyle bahsedildiği gibi çok yaygın yangınla karşı karşıya değiliz. Daha çok Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat'ın da söylediği gibi geceleri sönen, gündüzleri tekrar alevlenen bir bitki örtüsü yangını var.
Celaleddin Polat - 4.7.2018
Hozat Belediyesi Kendi Enerjisini Üretiyor" Projesi
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fırat Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen proje ile belediye binası, sokak ve cadde aydınlatmaları ile ilçeye su sağlayan depolarının enerjisini güneşten karşılayacaklarını söyledi.
Celaleddin Polat - 1.7.2018
Hozat'ta Mezarlıklarda Temizlik Çalışmaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe merkezi ve mahallelerinin tespit edilen sorunlarının çözümü için çalışmaların sürdüğünü söyledi.
Celaleddin Polat - 29.6.2018
Hozat'ta Ağaçlandırma Çalışmaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, göreve başladıkları ilk günden bugüne kadar ilçede ve köylerinde ağaçlandırma çalışmalarına önem verdiklerini, bu yönlü çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Celaleddin Polat - 22.1.2018
Kamer Genç Mezarı Başında Anıldı
Anma etkinliğine, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Tunceli İl Başkanı Şükrü Kılıç, CHP'liler ve vatandaşlar katıldı.
Celaleddin Polat - 5.10.2017
Hozat'ta Okullarda İlaçlama Çalışmaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçedeki öğrencilerin sorunlarının çözülmesi ve daha sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için okullara imkanlar ölçüsünde destek vermeye devam ettiklerini söyledi.
Celaleddin Polat - 24.8.2017
Dha Yurt Bülteni-1
Görüntü Dökümü ------------------------------- Hastane morgu Mor önündeki askerler Ölen mühendisin sağlık fotoğrafı Olay yeri arşiv görüntüleri Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Reşit ÇELEBİOĞLU-KİLİS, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ====================================== 2)EVLİLİK TEKLİFİ SONRASI KUTLAMA YANGINA YOL AÇTI   ELAZIĞ'da adı açıklanmayan bir kişi, sevgilisinin evlenme teklifini kabul etmesi üzerine yaptığı havai fişek gösterisi yangına neden oldu. kuru otların tutuşmasıyla çıkan yangın itfaiye tarafından söndürülürken, şüpheli ginç ile arkadaşları ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.Elazığ'da dün akşam saatlerinde adı açıklanmayan bir erkek, sevdiği kıza yaptığı evlenme teklifinin kabul etmesi üzerine, bir grup arkadaşıyla birlikte tarihi Harput İlçesi'ne gelerek sürpriz kutlama yapmak istedi. Gençlerin havai fişek gösterisi sonrası, fişeklerden biri kuru otların arasına düşerek yangına neden oldu. Gençlerin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ve jandarma ekipleri sevkedildi. Yangına müdahale eden itfaiye ekiplerinin tutuşan otları söndürmesinin ardından, jandarma ekipleri ifadelerini almak üzere gençleri karakola götürdü. Evlenme teklifi kabul eden kızın ailesinin haberinin olmadığı, bu yüzden de kız ve erkeğin isimlerinin gizli tutulduğu öğrenildi. Olayla ilgili jandarma ekiplerinin başlattığı soruşturma sürüyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Yanan otlar İtfaiye ekiplerinin gelişi Yangına müdahale Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Şahismail GEZİCİ / ELAZIĞ, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ======================================= 3)CHP'Lİ BAŞKAN, ATLETLE KAHVALTI YAPIP SONRA ORMAN YANGININI SÖNDÜRDÜ TUNCELİ'nin CHP'li Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, atletli olarak belediye binası önünde kahvaltı yaptıktan sonra yine atletli olarak ilçe halkı ve belediye çalışanlarıyla birlikte ormanda çıkan yangını söndürmeye gitti.
Celaleddin Polat - 23.8.2017
Dha Yurt Bülteni-17
Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi: "23 Ağustos 2017 günü İlimiz Yüksekova İlçesi Yeni Mahalle bölgesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce icra edilen uygulama esnasında durumundan şüphe edilerek durdurulan bir taksinin yolcu koltuğunda oturan 1 bölücü terör örgütü mensubu, paniğe kapılarak üzerinden çıkardığı silahla kendine ateş etmesi sonucu etkisiz hale gelmiştir. Araçta yapılan aramada, 1 Glock marka tabanca, 2 el bombası,1 dolu şarjör, bomba yapımında kullanılan çok sayıda pil blokları, kablo düzeneği ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir." Haber: HAKKARİ,   =========================================== CHP'li Başkan, atletle kahvaltı yapıp sonra orman yangınını söndürdü TUNCELİ'nin CHP'li Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, atletli olarak belediye binası önünde kahvaltı yaptıktan sonra yine atletli olarak ilçe halkı ve belediye çalışanlarıyla birlikte ormanda çıkan yangını söndürmeye gitti.
Celaleddin Polat - 23.8.2017
Dha Yurt - CHP'li Başkan, Atletle Kahvaltı Yapıp Sonra Orman Yangınını Söndürdü
TUNCELİ'nin CHP'li Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, atletli olarak belediye binası önünde kahvaltı yaptıktan sonra yine atletli olarak ilçe halkı ve belediye çalışanlarıyla birlikte ormanda çıkan yangını söndürmeye gitti.
Celaleddin Polat - 2.8.2017
Dha Yurt Bülteni-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------------ -Bitlis ekibinin Artvin ekibini beklemesi -Davul zurna çalınması ve Artvin otobüsüünn alana gelişi -Misafirlerin karşılanması -Halay ve horon oynanması -Hatıra fotoğrafı çekilmesi -Proje Koordinatörü Ahmet Külekçi ile röportaj -Bitlis Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan Gencan ile röportaj  GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ Haber: Özcan ÇİRİŞ/BİTLİS, ================================================== Hozat'ta sünnet şöleni: 30 çocuk sünnet oldu TUNCELİ'nin Hozat İlçe Kaymakamlığı ve belediyesinin ortak girişimiyle düzenlenen şenlikte, 30 çocuk sünnet ettirildi.  Hozat sünnet şenliği kapsamında düzenlenen törene Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Salih Karataş, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Emniyet Müdürü Doğu Ateş, Hozat Kaymakamı Hüseyin Çam, Belediye Başkanı Celalleddin Polat ile çok sayıda kurum müdürü ve vatandaşlar katıldı. Hozat Belediyesi Cem Emir Parkı'nda düzenlenen Sünnet Şenliği'nde; ilçede yaşayan ve maddi durumları iyi olmayan 30 ailenin çocukları sünnet ettirilirken, sünnet olan 30 çocuğa kaymakamlık ve belediye tarafından birer bisiklet hediye edildi. Vali Sonel de, sünnet olan çocuklara 200'er lira para hediye etti. Belediye ve kaymakamlığın düzenlediği ortak sünnet şenliğinde ilk olarak konuşan Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, sünnet şenliğini geleneksel hale getireceklerini, her yıl bu etkinlikleri devam ettireceklerini belirterek "Kaymakamlığımızla çok iyi bir uyum içinde çalışıyoruz.
Celaleddin Polat - 1.8.2017
Tunceli'de Toplu Sünnet Şöleni
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat da toplu sünnet etkinliğini Kaymakam Çam'ın teklifi ile hayata geçirdiklerini belirtti.
Celaleddin Polat - 1.8.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Haber: Burhan CEYHAN / AYDIN,   ============================================ Hozat'ta sünnet şöleni: 30 çocuk sünnet oldu TUNCELİ'nin Hozat İlçe Kaymakamlığı ve belediyesinin ortak girişimiyle düzenlenen şenlikte, 30 çocuk sünnet ettirildi.  Hozat sünnet şenliği kapsamında düzenlenen törene Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Salih Karataş, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Emniyet Müdürü Doğu Ateş, Hozat Kaymakamı Hüseyin Çam, Belediye Başkanı Celalleddin Polat ile çok sayıda kurum müdürü ve vatandaşlar katıldı. Hozat Belediyesi Cem Emir Parkı'nda düzenlenen Sünnet Şenliği'nde; ilçede yaşayan ve maddi durumları iyi olmayan 30 ailenin çocukları sünnet ettirilirken, sünnet olan 30 çocuğa kaymakamlık ve belediye tarafından birer bisiklet hediye edildi. Vali Sonel de, sünnet olan çocuklara 200'er lira para hediye etti. Belediye ve kaymakamlığın düzenlediği ortak sünnet şenliğinde ilk olarak konuşan Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, sünnet şenliğini geleneksel hale getireceklerini, her yıl bu etkinlikleri devam ettireceklerini belirterek "Kaymakamlığımızla çok iyi bir uyum içinde çalışıyoruz.
Celaleddin Polat - 31.7.2017
Hozat'ta Organik Nohut Hasadı Yapıldı
Hozat İlçesi Altınçevre Köyü'nde çiftçi Umut Doğan tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nün desteği ile 170 dekarlık alana ekilen organik nohut hasadı için düzenlenen törene, İlçe Kaymakamı Hüseyin Çam, Belediye Başkanı Celaleddin Polat ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Kaya ile birçok köylü katıldı.
Celaleddin Polat - 31.7.2017
Dha Yurt Bülteni -14
Hozat İlçesi Altınçevre Köyü'nde çiftçi Umut Doğan tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nün desteği ile 170 dekarlık alana ekilen organik nohut hasadı için düzenlenen törene, İlçe Kaymakamı Hüseyin Çam, Belediye Başkanı Celaleddin Polat ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Kaya ile birçok köylü katıldı.
Celaleddin Polat - 31.7.2017
Tunceli'de Organik Nohut Hasadı
Hozat ilçesinde 170 dekarlık alanda yüzde 70 hibe tohum ile sertifakasyon ücreti desteği vererek projeye başladıklarını ifade eden Kaya, şöyle devam etti: "Bu ilk demonstrasyon projesi, dolayısıyla biz verimi en yüksek tohumu seçtik. Bu tohumu Erzurum Araştırma Enstitüsü teklif etti. Hasat sonrasında bu tohumun artılarına eksilerine bakacağız. Belki de ilimize en uygun tohum olmayabilir. O zaman en uygun tohum çeşidini araştıracağız. Amacımız ilde organik tarımı ve özellikle Hozat ilçemizde organik nohut üretimini artırmak. Şu anda beş üreticiyle başladık. Seneye 20-30 üreticiyle ekim yapacağız. Organik tarım bölgesi ilan edildiğimiz zaman 100 üreticimizle biz bu projelerimizi yapmaya çalışacağız." "Tunceli terörle değil organik tarımla öne çıksın" Tunceli'nin organik tarımda önemli bir merkeze dönüşebileceğini kaydeden Kaya, şunları söyledi: "Üreticilere 'Yüzde 70'ini biz verelim, yüzde 30'unu siz verin' diyoruz. 10 bin liranın 7 bin lirasını biz veriyoruz, 3 bin lirasını üreticimiz veriyor ve biz sadece destek verip üreticimize 'Tamam siz yapın' demiyoruz. Teknik destek olarak hasadın bitimine kadar yanında olacağız. Bu sertifikasyon çalışması 3 yıl sürecek ve biz 3 yıl boyunca zaten takibini yapıp, üreticimizin yanında olacağız. Her türlü maddi ve manevi destekte bulunacağız. Artık ilimizi terörle değil organik tarımıyla, ürünleriyle, turizmiyle ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz. Hepimizin bu konuda çalışması, elini taşın altına koyması gerekiyor. " Konuşmaların ardından Kaymakam Çam, İlçe Belediye Başkanı Celaleddin Polat, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kaya ve üreticiler ilk nohut hasadını gerçekleştirdi.
Celaleddin Polat - 10.6.2017
Darbeci Askerlerin Gözaltına Aldığı Hozat Eski Kaymakamı, Fetö Soruşturmasında Tutuklandı
Darbe girişimi sırasında Hozat Kaymakamı olarak görev yapan Bekir Demir, CHP'li Belediye Başkanı Celaleddin Polat, Emniyet Amiri Osman Demir ve Komiser Serdar Gençoğlu ile birlikte 51'inci Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı'na çağrılarak, 3 saat gözaltında tutuldu.
Celaleddin Polat - 17.3.2017
Hozat Belediyesine Yeni İlaçlama Makinesi Alımı
Hozat Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Celaleddin Polat'ın talimatıyla insan sağlığını olumsuz etkilemeyecek ilaçlama makinesi alındığı belirtildi.
Celaleddin Polat - 26.11.2016
Hozat'ta Altyapı Çalışmaları
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçenin mevcut altyapısının artık ihtiyaca cevap veremez hale geldiğini, bu nedenle İller Bankası ile ortak proje hazırladıklarını söyledi.
Celaleddin Polat - 11.11.2016
Hozat Belediyesinden Yenilenebilir Enerji Projesi
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, gazetecilere yaptığı açıklamada, Fırat Kalkınma Ajansının destekleri ile hazırlanan Yaşam Kalitesi ve Sanayi Altyapıları Mali Destek Programı kapsamında belediyelerinin örnek oluşturacak bir projeyi hayata geçireceğini söyledi.
Celaleddin Polat - 1.11.2016
Hozat Belediyesinden Giysi, Kırtasiye ve Oyuncak Yardımı
Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yardımsever vatandaşların kendilerine ulaştırdığı giysi, kırtasiye ve oyuncakların, ilçedeki dar gelirli ailelerin çocuklarına dağıtıldığını söyledi.
Celaleddin Polat - 24.8.2016
Hozat'ta Altyapı Çalışmaları
Özelikle yeni yapılaşma alanlarında geçici çözüm ile açılan foseptik çukurlarının kapatılıp ana şebeke bağlantılarının yapıldığı kaydedilen açıklamada, şunlar aktarıldı: "İlçemiz Köprübaşı Mahallesi 2 Temmuz Caddesi'nde yeni yapılan konut alanlarına kanalizasyon ve yol yapımı için Belediye Başkanımız Celaleddin Polat, mahalle sakinleriyle sorunu yerinde inceledi.
Celaleddin Polat - 19.8.2016
Kaymakamı "Terör Saldırısı" Bahanesiyle Çağırmışlar
Açıklamada, Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat'ın da tugay komutanlığına çağrıldığı kaydedilerek, şu ifadelere yer verildi: "Hozat Belediye Başkanı Polat, kendisine hükümet yetkilileri dışında birisi 'sokağa çıkma yasağı' anonsu yaptırmasın diye tugay komutanlığına çağrılmış, belediye araçları ve şoförleri ile anons yapma görevlisi ise emniyet personeli tarafından hükümet yetkililerinin dışındakilerin talimatı ile harekat etmesinin engellenmesi amacıyla kontrol altına alınmıştır.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Celaleddin Polat Haberleri | Celaleddin Polat Kimdir - Haberler - Celaleddin Polat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celaleddin Polat kimdir, hayatı ve biyografisi. Hozat İlçesindeki Örtü Altı Yangını.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 18:22:20. #1.14#
title