Celal Toprak Haberleri

Celal Toprak haber, Celal Toprak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celal Toprak - 17.05.2015
Saros Ekonomi Zirvesi"
Ekonomi Yazarları Derneği Başkanı Celal Toprak da her ay bir kentte ekonomi yazarlarını buluşturduklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Her gittiğimiz yerde şunu gözlemliyoruz, Bölgenin insanlarında büyük bir heyecan var.
Celal Toprak - 01.05.2015
MHP'li Tanrıkulu: Çevre Sorunları Özel Bakanlıkla Çözülebilir
Gazeteci Celal Toprak'ın sunduğu Yeşil Ekonomi Programı'ndan yola çıkılarak, çevreye verdiği önem ve duyarlılık nedeniyle proje üretmiş kişi ve kurumları onurlandırmak üzere düzenlenen Yeşil Ekonomi Ödülleri'nin, bu yıl dördüncüsü verildi.
Celal Toprak - 20.04.2015
Ordu'nun Dereleri Turizme Akacak
Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve EDG Başkanı Celal Toprak’ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısında Ordu’nun turizm fırsatları masaya yatırıldı.
Celal Toprak - 19.04.2015
Ekonomi Gazetecileri Ordu'da Buluştu
Vali İrfan Balkanlıoğlu'nun, Ordu'nun bir turizm kenti olması yönünde başlattığı tanıtım faaliyetleri kapsamında yaptığı davet üzerine Ordu'da düzenlenen "Ekonomi Gazetecileri Karadeniz Zirvesi" başladı.  Karadeniz Bölgesinde ilk defa Ordu'da gerçekleştirilen "Ekonomi Gazetecileri Karadeniz Zirvesi"ne, merkezi İstanbul'da bulunan Ekonomi Gazetecileri Derneği Genel Başkanı Celal Toprak, yönetim kurulu üyeleri, ulusal gazetelerin ekonomi yazarları, ekonomi uzmanları ve ulusal televizyonların ekonomi editörleri katıldı.
Celal Toprak - 10.04.2015
SETBİR Olağan Genel Kurulu Ankara'da Düzenlendi
"AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ VE LEONARDO DA VINCI PROJESİ YÜRÜTTÜK" Zeki Ilgaz, SETBİR'in üyesi bulunduğu ulusal ve uluslararası kuruluşlarla yaptığı ortak çalışmaları genel kurul üyeleriyle paylaşırken, Avrupa Birliği projelerinin altını çizdi. Ilgaz şunları söyledi: "Üyesi bulunduğumuz çeşitli uluslararası kuruluşlar ve yürütmekte olduğumuz ortak projeler ile ülkemiz tarım ve hayvancılığının küresel platformlarda söz sahibi olmasını görev kabul etmiş birer iyi niyet elçisi olarak var gücümüzle çalıştık. Avrupa Birliği 7. Çerçeve Programı kapsamında ortağı olduğumuz 10 adet Avrupa Birliği projesi ve 1 adet Leonardo Da Vinci projesi yürüttük, proje toplantılarına katıldık. SETBİR'i ve ülkemizi AB proje paydaşlarına, projelerimizi ise ülkemize tanıttık. Projeler kapsamında görevlerimizi yerine getirdik." "OKUL SÜTÜ PROJESİ VE GÜVENİLİR GIDA RESİM YARIŞMASI'NI DESTEKLEDİK" Zeki Ilgaz SETBİR'in sektöre değer katan kamu kurumları ve özel sektör paydaşlarıyla ilgili yaptıkları çalışmaları da anlatarak sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Bu yıl da geçen senelerde olduğu gibi yarının Türkiye'sinin temsilcileri çocuklarımızın ve gelecek kuşaklarımızın sağlıklı beslenmesi için "Okul Sütü" projesini destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz. Güvenilir gıda konusunda çocuklarda bilinç ve farkındalık oluşturmak amacıyla Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde düzenlenen 'Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda 2. Ulusal Resim Yarışması'na SETBİR olarak sponsor olduk. Yarışma kapsamında 81 ilde dereceye giren öğrencilere toplam 247 ödül vereceğiz." "SEKTÖRÜMÜZÜN PAYDAŞLARIYLA 'ETTEN SÜTTEN SOHBETLER' BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİRDİK" Zeki Ilgaz, dernek faaliyetlerine getirdikleri yeniliklerden de örnekler verdi. Sektör paydaşlarının ilgiyle karşıladığı "Etten Sütten Sohbetler" etkinliklerine devam edeceklerini söyledi: "SETBİR olarak, Sağlıklı Gıda Platformu tarafından desteklenen 'Etten Sütten Sohbetler' toplantısının ilkini Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak'ın moderatörlüğünde İstanbul'da yaptık.
Celal Toprak - 10.04.2015
Ekonomi Basını Başarı Ödüllerine Başvuru Süresi Uzatıldı
EGD Yönetim Kurulu'nun belirlediği ve aralarında AA Finans Haberleri Editör Yardımcısı Hasan Arslan'ın da bulunduğu seçici kurul, şu isimlerden oluşuyor: "Rüştü Bozkurt, Vahap Munyar, Şeref Oğuz, Jale Özgentürk, Olcay Büyüktaş Akça, İsmail Altunsoy, Emin Çapa, Ali Çağatay, Fikri Türkel, Zafer Özcan, Fikret Çengel, Celal Toprak, Atilla Kızıltan, İdriz Çokal, Mustafa Kemal Çolak, İbrahim Acar, Hasan Süel, Bahri Şahin.
Celal Toprak - 01.04.2015
Tgc Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Açıklandı
İnternet Seçici Kurulu'nda Ahmet Özdemir (TGC Genel Sekreter Yardımcısı), Celal Toprak (EGD Başkanı), Ercüment İşleyen (Milliyet Gazetesi İnternet Yayın Yönetmeni), Erol Önderoğlu (Gazeteci), Oğuz Güven ( cumhuriyet.
Celal Toprak - 01.04.2015
Tgc 'Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri' Açıklandı
İnternet Seçici Kurulu’nda Ahmet Özdemir (TGC Genel Sekreter Yardımcısı), Celal Toprak (EGD Başkanı), Ercüment İşleyen (Milliyet Gazetesi İnternet Yayın Yönetmeni), Erol Önderoğlu (Gazeteci), Oğuz Güven ( cumhuriyet.
Celal Toprak - 11.03.2015
Tüketici Hakları Masaya Yatırılacak
İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Yerleşkesi'nde gerçekleşecek etkinlikte, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Derneği (TÜRDER), Tüketici Örgütleri Federasyonu (TÖF), İstanbul Arel Üniversitesi ve Türkiye Tüketici Hareketi (TTH), Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Nurettin Kaldırımcı, Sektörel Dernekler Federasyonu (SEDEFED) Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Targıt, Ekonomi Gazetecileri Derneği Genel Başkanı Celal Toprak ile Tüketici ve rekabet uzmanlarını ve Tüketici Örgütleri Federasyon ve Derneklerini tüketici hakları ve son gelişmelere dair bilgileri katılımcılarla paylaşacak.
Celal Toprak - 10.03.2015
Ekonomi Basını Başarı Ödüllerine Başvurular Başladı
EGD Yönetim Kurulu'nun belirlediği ve aralarında AA Finans Haberleri Editör Yardımcısı Hasan Arslan'ın da bulunduğu seçici kurul, şu isimlerden oluşuyor: "Rüştü Bozkurt, Vahap Munyar, Şeref Oğuz, Jale Özgentürk, Olcay Büyüktaş Akça, İsmail Altunsoy, Emin Çapa, Ali Çağatay, Fikri Türkel, Zafer Özcan, Fikret Çengel, Celal Toprak, Atilla Kızıltan, İdriz Çokal, Mustafa Kemal Çolak, İbrahim Acar, Hasan Süel, Bahri Şahin.
Celal Toprak - 27.01.2015
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı
Açılış konuşmalarını EGD Başkanı Celal Toprak ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yaptığı panelin moderatörlüğünü www.
Celal Toprak - 20.01.2015
Egd ve Türsab'tan Küresel Isınma Kurultayı İş Birliği
Ekonomi Gazeteciler Derneği (EGD) ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), 2015 Küresel Isınma Kurultayı için iş birliği yapacak.  EGD Başkanı Celal Toprak başkanlığında EGD üyeleri, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'u makamında ziyaret etti.
Celal Toprak - 26.12.2014
Egd'nin Geleneksel Yılbaşı Buluşması
Bu hedefin ulaşılabilir olduğunu belirten Oran, şunları kaydetti:   "Ekonomi çok önemli ama bununla beraber demokrasi de çok önemli. Yapısal reformlar olmadıktan, demokrasi sağlıklı çalışmadıktan sonra ne yaparsanız yapın ekonomi hızlı yükselemiyor. Ana muhalefet partisi olarak iktidar partisiyle anlaştığımız bir husus var; biz de Türkiye'nin ilk 10 ekonomide olması gerektiği konusunda Hükümet'in bu hedefini destekliyoruz. Ancak anlaşamadığımız bir konu var; o da demokrasi standartları, insan hakları, özgürlükler, basın özgürlüğü, ifade özgürlüğü, seçim barajı, insani gelişmişlik şartları, kadın-erkek eşitliği... Türkiye buralarda da ilk 10'u hedeflemeli. Ekonomiyle beraber demokrasinin de aynı şekilde yukarı çıkması gerekiyor." Umut Oran, seçim barajının düşürülmesi, siyasi ahlak ve etik yasası ile özgür basın yasasının çıkarılması için kanun teklifi verdiklerini de belirtti.  EGD Başkanı Celal Toprak da yılbaşı buluşması programı öncesinde gerçekleştirdikleri Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda mesleğin geleceğine ilişkin önemli kararlar aldıklarını ifade etti.
Celal Toprak - 18.12.2014
İnovasyon Gazeteciliği" Paneli
Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV), Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) ve Bilişim Muhabirleri Derneği'nin (BMD) işbirliğiyle "İnovasyon Gazeteciliği" paneli gerçekleştirildi.  Panelde konuşan Eczacıbaşı Holding Yapı Ürünleri Grubu İnovasyon Direktörü Boğaç Şimşir, yapılan inovasyonu anlatırken fazla teknik kalınabildiğini belirterek, medyanın bunu daha büyük kitlelere daha net ve faydasını anlatacak şekilde söylemek zorunda olduğunu kaydetti.  Şimşir, yapılan inovasyonun faydasının net bir şekilde anlatıldığında karşılık bulabildiğini ifade ederek, kullanıcıya ürünün son faydasının açıklanması gerektiğini söyledi.  Airties Ar-Ge Müdür Yardımcısı Müjdat Pakkan da şirket olarak inovasyonu pratiğe döken uygulamalar yaptıklarını dile getirerek, inovasyon gazeteciliğinin başarıları rapor etmekten daha fazla rol oynayabileceğini kaydetti.  Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim üyesi Fatoş Karahasan da tüketicinin artık zaman kaybetmek istemediğini belirterek, zamanı tutabilen medya kuruluşlarının karlı olacağını kaydetti.  Karahasan, gençlere iş ortamının sağlanmadığına dikkati çekerek, gençlere sahip çıkmadıkça, kadınlara ve farklı insana yer açılmadığı sürece bereketlilik olmayacağını anlattı.  Dünya Gazetesi Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ da medyanın kendisini yeni dünyaya uyduracağını ifade ederek, birçok alanda geçiş döneminin yaşandığı bu süreçte bazı sıkıntılarla karşılaşılabildiğini söyledi.  Güldağ, habere editöryal bakışın önemli olduğunu vurgulayarak, "Bu toplumu ilgilendiren, ileriye taşıyan meseleleri öne çıkarmak önemli. Geçiş döneminde tartışma yaşanacak ama gazeteciliğin editöryal yapısı ihtiyaç olmaya devam edecektir" diye konuştu.  İnovasyonun kollektif bir çaba haline geldiğini anlatan Güldağ, inovasyonun tek kelimeyle ifade edilemeyeceğini, ekonomi gazeteciliğinde inovasyon gazeteciliğine yönelik editörlerin yetiştirilmesinin sektörün bir sorumluluğu olduğunu dile getirdi.     "Tıklama oltacılığı"   ZETE Kurucusu ve Yayın Yönetmeni Nurcan Akad da Türk medyasını inovasyon yapmaktan alıkoyan en büyük engelin "tıklama oltacılığı" olduğunu belirterek, "Tıklama üzerine kurulmuş bir dünya… İnternet son 20 yılda büyük değişimlerden geçerken hiç değişmeyen tıklama ve görüntüleme üzerine kurulmuş gelir modeli yüzünden inovasyon yerine 'gel gel' yapan başlıklar, hileli içerikler gibi son derece tıklama tuzağına düşüren şeyler yapılıyor" değerlendirmesinde bulundu.  Türk medyasının inovasyon ekosistemiyle yan yana durmadığını ifade eden Akad, "Çılgın bir enformasyon akışının olduğu bir dönemde medya açısından fark yaratacak şey veri gazeteciliği dediğimiz verinin filtrelenerek izleyiciye sunulması ve kişiselleştirilmiş içerik çok önemli" dedi.  Panelin kapanış konuşmasında EGD Başkanı Celal Toprak ise medyanın iyi içerik üretilme konusunda katkı sunabileceğini dile getirerek, "Ama teknolojiyi yönlendirme noktasında değiliz.
Celal Toprak - 09.12.2014
Yeşil Şehirler Zirvesi Bursa'da Yapılıyor
Uzmanlar bir araya geliyor Zirvede, Green Dot Ödüllü ünlü tasarımcı Dr. Hakan Gürsu, Anadolu Üniversitesi Ekoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cengiz Türe, ODTÜ'den Doç. Dr. Osman Balaban, İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'nden Prof. Dr. Azime Tezer, Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Akıncıtürk, Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi ve Sağlıklı Kentler Birliği Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Feza Karaer, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Altensis Kurucu Ortağı Emre Ilıcalı, Uluslararası Sürdürülebilir Yapılı Çevre İnisiyatifi Baş Direktörü Nils Larsson da birer konuşma yapacak.
Celal Toprak - 27.11.2014
Kagider Kasım Ayı Toplantısında Celal Toprak'ı Ağırladı
KAGİDER Başkanı Türktan: "G20’ye 2015 yılında Türkiye ev sahipliği yapacak.
Celal Toprak - 19.11.2014
ABD'liler Türkiye İnovasyon Haftası'na Hayran Kaldı"
Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı Celal Toprak ile Yönetim Kurulu üyeleri TİM Başkanı Büyükekşiyi ziyaret etti.
Celal Toprak - 11.11.2014
Ticaretin Yeni Yıldızı Rusya mı Oluyor" Paneli
Nişantaşı Üniversitesi'nin Sadabad Kampüsü'nde gerçekleştirilen panelin açılışında, EGD Başkanı Celal Toprak ve Nişantaşı Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölüm Başkanı Prof.
Celal Toprak - 07.11.2014
Egd'den "Ticaretin Yeni Yıldızı Rusya mı Oluyor?" Paneli
Panelde, Rusya'nın Türkiye ihracatında alacağı yerin yanı sıra iki ülke arasındaki ticaret fırsatlar da ele alınacak.  Rusya ile ticaret yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalara da işaret edilecek panelin açılış konuşmaları, EGD Başkanı Celal toprak ve Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof.
Celal Toprak - 22.09.2014
Aras Kargo'ya Yeşil Ekonomi Ödülü
Aras Kargo'dan yapılan açıklamaya göre, gazeteci Celal Toprak'ın "Artıbir TV"de yayınlanan "Yeşil Ekonomi" programı kapsamında, çevreye duyarlı kişi ve kurumlara verilen Yeşil Ekonomi Ödülleri sahiplerini buldu.
Celal Toprak - 22.09.2014
Doğa Dostu Aras Kargo'ya Yeşil Ekonomi Ödülü
Gazeteci Celal Toprak'ın artıbir TV'de yayınlanan ''Yeşil Ekonomi'' programı kapsamında, çevreye duyarlı kişi ve kurumlara verilen Yeşil Ekonomi Ödülleri'nin üçüncüsü sahiplerini buldu.
Celal Toprak - 13.09.2014
"Her Şeyinizi Sosyal Medyada Paylaşmayın"
EGD Başkanı Celal Toprak'ın moderatörlüğünü yaptığı panele Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz, Ekonomi Gazetecileri Derneği Denetim Kurulu Üyesi Fikri Türkel ile Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.
Celal Toprak - 25.06.2014
Ekonomi Gazetecileri Derneği'nden Milliyet'e 2 Ödül
Programın açılış konuşmasını yapan Ali Babacan, artık geleneksel hale gelen bu ödül töreni ile ilgili olarak şunları söyledi: "Daha da ileri başarıya ulaşmak için güzel bir motivasyon. Sizler ekonomi gazetecileri olarak çok önemli bir fonksiyon, çok önemli bir görev icra ediyorsunuz. Doğru, isabetli ve detaylı bilgiyi zamanında geniş kitlelere iletmek, ekonomimizin sıhhatli büyümesi için ve bilgi simetrisini tüm ekonomik aktörlerde sağlamak son derece önemlidir." Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak da hava muhalefetine rağmen programa katılan protokol üyelerine ve gazetecilere teşekkür etti.
Celal Toprak - 20.06.2014
Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Verildi
Babacan Söyleşi-Röportaj dalında (Yazılı Basın) Milliyet gazetesinden Songül Hatısaru ve Sabah gazetesinden Feride Cem, Ekonomi Haberi (Yazılı Basın) dalında Sözcü gazetesinden Mehtap Özcan Ertürk, Ekonomi Haberi (Televizyon) dalında Bloomberg HT televizyonundan Açıl Sezen ve Cüneyt Başaran (Sabah Raporu), Ekonomi Yazarı dalında HT Gazete'den Abdurrahman Yıldırım, Ekonomi Programı (Televizyon) dalında cnbc-e televizyonundan Servet Yıldırım ve Mahfi Eğilmez (Son Baskı), Ekonomi Programı dalında TRT Radyo'dan (Radyo) Ercan Baysal'a (Türkiye'nin Sesi), Grafik Tasarım dalında (Yazılı Basın) HT Gazete'den Barış Bektaş, İnfografik Tasarım dalında (İnternet) manset.at'tan Tarık Yılmaz, Yılın Araştırma Haberi dalında (Yazılı Basın) Milliyet gazetesinden Hanife Baş, Yerel Basın ödülü dalında (Yazılı Basın) İzmir Dokuz Eylül gazetesinden Mehmet Emin Al ve Batman Çağdaş gazetesinden Barış Aslan'a ödüllerini takdim etti. EGD yetkilileri de katkılarından ötürü Babacan'a bir plaket sundu. Gecede, ödüllerini İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun elinden alanlar ise şöyle sıralandı: "Jüri Özel Ödülü Dünya gazetesinden Gamze Şener, Nezih Demirkent Özel Ödülü Hürriyet gazetesinden Burak Coşan, Namık Ahıska Özel Ödülü Sabah gazetesinden İbrahim Acar, Bülent Yardımcı Özel Ödülü CNN Türk televizyonundan Cem Seymen (Para Dedektifi), Esen Salihoğlu Özel Ödülü Para dergisinden Ezgi Güler." Vodafone Türkiye Özel Ödülünü ise Sabah gazetesinden Timur Sırt'a, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel verdi. - Jüriye plaket Etkinlikte, EGD Başkanı Celal Toprak, Anadolu Ajansı Finans Haberleri Editörlüğü Başmuhabiri Hasan Arslan, Cumhuriyet gazetesinden Hasan Eriş, Hürriyet gazetesinden Vahap Munyar, Sabah gazetesinden Şeref Oğuz, Dünya gazetesinden Hakan Güldağ, Radikal gazetesinden Jale Özgentürk, EGD'den Fikri Türkel, Bloomberg HT televizyonundan Özlem Dalga, Bugün gazetesinden Perihan Çakıroğlu, Türkiye gazetesinden Metiner Sezer, Zaman gazetesinden İsmail Altunsoy, Sözcü gazetesinden Hayri Çetinkaya, Para dergisinden İdriz Çokal, CNN Türk televizyonundan Emin Çapa, Ekonomist Mustafa Kemal Çolak ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel'den oluşan jüri üyelerine de plaket sunuldu.
Celal Toprak - 20.06.2014
Başbakan Yardımcısı Babacan Ekonomi Gazetecileriyle Bir Araya Geldi
Babacan Söyleşi-Röportaj dalında (Yazılı Basın) Milliyet gazetesinden Songül Hatısaru ve Sabah gazetesinden Feride Cem, Ekonomi Haberi (Yazılı Basın) dalında Sözcü gazetesinden Mehtap Özcan Ertürk, Ekonomi Haberi (Televizyon) dalında Bloomberg HT televizyonundan Açıl Sezen ve Cüneyt Başaran (Sabah Raporu), Ekonomi Yazarı dalında HT Gazete'den Abdurrahman Yıldırım, Ekonomi Programı (Televizyon) dalında cnbc-e televizyonundan Servet Yıldırım ve Mahfi Eğilmez (Son Baskı), Ekonomi Programı dalında TRT Radyo'dan (Radyo) Ercan Baysal'a (Türkiye'nin Sesi), Grafik Tasarım dalında (Yazılı Basın) HT Gazete'den Barış Bektaş, İnfografik Tasarım dalında (İnternet) manset.at'tan Tarık Yılmaz, Yılın Araştırma Haberi dalında (Yazılı Basın) Milliyet gazetesinden Hanife Baş, Yerel Basın ödülü dalında (Yazılı Basın) İzmir Dokuz Eylül gazetesinden Mehmet Emin Al ve Batman Çağdaş gazetesinden Barış Aslan'a ödüllerini takdim etti.   EGD yetkilileri de katkılarından ötürü Babacan'a bir plaket sundu.  Gecede, ödüllerini İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun elinden alanlar ise şöyle sıralandı: "Jüri Özel Ödülü Dünya gazetesinden Gamze Şener, Nezih Demirkent Özel Ödülü Hürriyet gazetesinden Burak Coşan, Namık Ahıska Özel Ödülü Sabah gazetesinden İbrahim Acar, Bülent Yardımcı Özel Ödülü CNN Türk televizyonundan Cem Seymen (Para Dedektifi), Esen Salihoğlu Özel Ödülü Para dergisinden Ezgi Güler." Vodafone Türkiye Özel Ödülünü ise Sabah gazetesinden Timur Sırt'a, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel verdi.     Jüriye plaket   Etkinlikte, EGD Başkanı Celal Toprak, Anadolu Ajansı Finans Haberleri Editörlüğü Başmuhabiri Hasan Arslan, Cumhuriyet gazetesinden Hasan Eriş, Hürriyet gazetesinden Vahap Munyar, Sabah gazetesinden Şeref Oğuz, Dünya gazetesinden Hakan Güldağ, Radikal gazetesinden Jale Özgentürk, EGD'den Fikri Türkel, Bloomberg HT televizyonundan Özlem Dalga, Bugün gazetesinden Perihan Çakıroğlu, Türkiye gazetesinden Metiner Sezer, Zaman gazetesinden İsmail Altunsoy, Sözcü gazetesinden Hayri Çetinkaya, Para dergisinden İdriz Çokal, CNN Türk televizyonundan Emin Çapa, Ekonomist Mustafa Kemal Çolak ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel'den oluşan jüri üyelerine de plaket sunuldu.
Celal Toprak - 14.05.2014
Egd Vı. Küresel Isınma Kurultayı
  "Dünyanın daha iyi bir yer olmasına katkıda bulunmak istiyoruz"   EGD Yönetim Kurulu Başkanı Celal Toprak da kurultayla toplumda farkındalığı artırmayı hedeflediklerini söyledi.
Celal Toprak - 12.05.2014
Dünyanın Ateşi Yükselmeye Devam Ediyor
"Küresel Isınma Kurultayı" açılışında konuşmacı olarak yer alacak gençlerin katılımının önemine değinen EGD Başkanı Celal Toprak, geleceğin sahiplerinin küresel ısınma gibi hayati konularda, bugünden söz sahibi olmaları gerektiğine inandıklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Celal Toprak Haberleri | Celal Toprak Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Celal Toprak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celal Toprak kimdir, hayatı ve biyografisi. Küresel Isınma Kurultayı Kitaplaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.09.2021 04:12:11. #1.13#

title