Celal Toprak Haberleri

Celal Toprak haber, Celal Toprak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Celal Toprak - 17.12.2018
Tgrt Haber Ekonomi Haberleri Müdürü Celal Toprak Oldu
TGRT Haber Ekonomi Haberleri Müdürü görevine Celal Toprak getirildi.
Celal Toprak - 22.11.2018
Egd 10. Küresel Isınma Kurultayı
Paris İklim Anlaşması'na taraf olmak, doğru bildiklerini tüm dünyaya anlatmak ve değişen çağa ve gereklerine ayak uydurmak zorunda olduklarını dile getiren Tacir, sözlerini şöyle tamamladı: "Sanayi yapımızı yeşile çevirmek, yeşil işler oluşturmak sanayicimizi küresel tehditlerden korurken yeni düzende güçlü bir aktör olmasını sağlayacaktır. Yeni kanuni düzenlemelerle daha çekici hale gelen Ar-Ge süreçlerimizin bile iklim değişikliği ile mücadeleye katkı vermesi gerekmektedir. Çünkü bilim ve teknoloji, sanayimizin kaynak ve enerji verimliliğini başarmasında kilit noktadır. Düşük karbon merkezli yeni bir ekonomi ve kalkınma modelinin şekillendiği günümüzde; firmaların beklenen değişime hızlı, verimli ve maliyet-etkin bir çerçevede uyum sağlaması için iş dünyasında öncelikli olarak yeterli farkındalığın oluşması sağlanmalıdır." -"İklim değişikliğinden daha fazla kaçamayız" EGD Yönetim Kurulu Başkanı Celal Toprak, kurultayın bu yıl onuncusu düzenlediklerini anımsatarak, 11 yıldır küresel ısınmayla ilgili çalışma yaptıklarını söyledi.
Celal Toprak - 18.11.2018
1. Karadeniz Tanıtım Toplantısı
"Neden Perşembe'de bir ot festivali yapılmasın" YAPDER Başkanı ve Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı Celal Toprak, "Eski ve atıl durumda çok sayıda boş ev var.
Celal Toprak - 28.10.2018
Aydın'ın Ekonomisi Masaya Yatırıldı
Üyelere, ilin potansiyelini anlattıklarına dikkat çeken Savaş, şöyle konuştu: "Aydınımızı tanıtmaya çalışıyoruz. Güzel verimli bir program oldu. Sayın Valimiz ve milletvekili arkadaşlarımızla beraber Sanayi Odası, Ticaret Odası, borsa başkanlarımızla birlikte Aydın'ımızı konuştuk. Geleceğimizi konuştuk. Gelecekle ilgili neler yapabiliriz, bugün neler yapabiliriz. Dün Aydın'ın potansiyeli neydi, gelecekte ne olacak. Yol haritamızı belirledik. Masaya yatırdık." Türkiye Ekonomi Gazeteciler Derneği Başkanı Celal Toprak ise, derneğin yaklaşık 800 üyesi olduğunu belirterek, çok fazla organizasyonlar yaptıklarını, bunlardan birinin de Anadolu'da inceleme ve bilgilenme gezilerinin olduğunu kaydetti.
Celal Toprak - 18.07.2018
Ekonomi Basın Tarihi" Kitabı Tanıtıldı
EGD Başkanı Celal Toprak, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, kitabın yayımlanmasındaki katkılarından dolayı İTO ve Türk Telekom'a teşekkür etti.
Celal Toprak - 06.07.2018
Türk Ekonomi Gazetecileri Makedonya'da
Türkiye Ekonomi Gazetecileri Derneği'nin Makedonya ziyareti kapsamında gerçekleşen etkinliğe Makedonya Ekonomi Bakanı Kreşnik Bekteşi, Dış Yatırımlardan Sorumlu Türk kökenli Devlet Bakanı Adnan Kahil, MATTO Başkanı Aydoğan Ademovski, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ve beraberindeki heyetin yanı sıra MATTO üyesi şirket temsilcileri ile Türk ve ülkedeki ekonomi gazetecileri katıldı.
Celal Toprak - 12.05.2018
Turgut Torunoğulları'na Türkiye'den Ödül
"HOLLANDA'DA 20 BİNE YAKIN TÜRK İŞADAMI VAR"  Turgut Torunoğulları da bu organizasyonu gerçekleştiren  Celal Toprak ve Mehmet Gözcü'ye teşekkür ettiği konuşmasında  "Artık Hollanda'da sadece işçi değil hayatın her alanında Hollanda Türk toplumu yerini aldı.
Celal Toprak - 02.05.2018
Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi'nde!
İş, siyaset, sivil toplum ve medya dünyasının önde gelen isimleri Sarıyer Belediyesi, MEF Üniversitesi, Daikin ve Hepsiburada.com'un katkıları ile Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi'nde buluştu. Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi, Etkinlik Komitesi Başkanı Nil Yıldızalp ve YAPDER ile EGD Başkanı Celal Toprak'ın hoş geldin konuşmaları ile başladı.
Celal Toprak - 27.04.2018
Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi'nde Buluşalım
Kadın Girişimcilik ve Sürdürebilirlik başlıklı ikinci oturum ise Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) ve YAPDER Başkanı Celal Toprak'ın moderatörlüğünde, Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Genel Sekreteri Yeşim Beyla, Urban Land Instutitute (ULI Türkiye) Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Hasol Erktin ve Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Yeşilyurt söz alacak.
Celal Toprak - 18.04.2018
Müsiad Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu
KAZANANLAR JÜRİ HEYETİ TARAFINDAN BELİRLENDİ 18.EBBÖ yarışmasının kazananları; Anadolu Ajansı Finans Haberleri Müdürü Yılmaz Yıldız, Bloomberg HT TV Haber Koordinatörü Ali Çağatay, CNN Türk TV Ekonomi Müdürü Ebru Baki, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Habertürk Gazetesi Ekonomi Yazarı Abdurrahman Yıldırım, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Yazarı Vahap Munyar, Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Platin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Oya Yalıman, TRT Haber Ekonomi Program Danışmanı-Türkiye Gazetesi Ekonomi Yazarı Necmettin Batırel, Yenişafak Gazetesi Ekonomi Müdürü İbrahim Acar ve 24 TV Ekonomi Müdürü Sadi Özdemir'in oluşturduğu jüri heyeti tarafından belirlendi.
Celal Toprak - 27.03.2018
Tgc'den Dha'ya "Gazetecilik Başarı" Ödülü
İnternet Seçici Kurulu Celal Toprak (Gözlem Gazetesi İstanbul Temsilcisi- TGC Yönetim Kurulu Üyesi), Erol Önderoğlu (Gazeteci), Dr.
Celal Toprak - 13.03.2018
EGD Sanayinin Geleceğini Tartışacak
UZMAN KONUŞMACILAR TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek oturumun açılış konuşması ENOSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı tarafından yapılacak. Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak'ın yönetiminde yapılacak açık oturumun konuşmacıları; Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Celal Toprak - 28.02.2018
Gazeteci Eraslan'a Yeni Görev
EGD Edirne Temsilciliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kartepe Ekonomi Zirvesi'nde konuşan EGD Başkanı Celal Toprak, Adana'dan Samsun'a, Tekirdağ'dan Gaziantep'e 15 kentte EGD temsilcilerinin göreve başladığını belirtti.
Celal Toprak - 28.02.2018
Egd'nin Anadolu Temsilcileri Göreve Başladı
Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan EGD Başkanı Celal Toprak, derneğin, ekonomisi güçlü kentlerde temsilcilerle faaliyet göstereceğini kaydetti.
Celal Toprak - 12.02.2018
Kilim 50 Milyon Dolarlık Endüstri 4.0 Yatırımlarını Bayileriyle Paylaştı
Panelde Prof. Dr. Uğur Batı iletişim sunumu, Prof. Dr. Asaf Savaş Akat Türkiye ekonomisi ve genel değerlendirmeler ile katılırken, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak Türkiye ekonomisi ve büyüme planları ile ilgili bilgi ve görüşlerini aktardı.
Celal Toprak - 25.01.2018
Sanayi 4-0 Önde" Paneli
EGD Yönetim Kurulu Başkanı Celal Toprak da gelecekte işlerin büyük çoğunluğunun akıllı robotlar tarafından yapılacağını, böylelikle insanın kendisine daha fazla zaman ayıracağını söyledi.
Celal Toprak - 07.01.2018
Diyarbakır'da 75 Kişinin Öldüğü Uçak Kazasını Yaşayanların Acısı Halen Taze
İstanbul-Diyarbakır seferini yapan THY RJ-100 tipi TK 634 sefer sayılı uçak, 8 Ocak 2003'te iniş için hazırlandığı sırada Diyarbakır'da pist yakınlarında yoğun sis nedeniyle düşmüştü. 3 parçaya ayrılan uçak parçaları 800 metrekareye dağılmış ve uçakta, 75 kişi yaşamını yitirmişti. 15 yıl önceki bu kazada sadece 5 kişi yaralı olarak kurtulmuştu. 5 yaralıdan biri olan esnaf Gencer Güneş, bugüne kadar 12 kez estetik ameliyat oldu. Güneş, o acıyı ilk günkü gibi yaşadığını söyledi. Gencer Güneş, kaza ile birlikte yanan yüzüyle ilgili olarak birkaç operasyon geçirdiğini belirterek, şöyle dedi: "Her yıl olduğu gibi bu yıl da havalimanında arkadaşlarımızı anacağız. Yargı aşaması sonunda anlaşmaya gittik. Halen biniyorum uçağa. Tedavi amaçlı İstanbul'a ayda 1 kez gidip- geldim sürekli. 12 kez ameliyat oldum. Halen iş gereği uçağa biniyorum. Uçağın kaza anını hatırlamıyorum. Herhangi bir korku yaşamadım. Kazadan yaklaşık 45 gün sonra uçağa bindim. İnsani duygular nedeniyle başka kazaları duyduğumda üzülüyorum. Ne kadar hatırlamasam da üzüntüm çok fazladır. Tedavim 5-6 yıldır bitti. Şu an için başka bir tedavi görünmüyor önümüzdeki yıllarda olabilirse yaparım ama şu an düşünmüyorum." 75 KİŞİ YANARAK ÖLMÜŞTÜ İstanbul- Diyarbakır seferini 8 Ocak 2003 tarihinde yapan RJ 100 tipi 'Konya' adlı THY'ye ait yolcu uçağı, saat 20.15 sıralarında Diyarbakır'a iniş yaptığı sırada pist başında yoğun sis nedeniyle yere çakıldı. Düşmenin etkisiyle uçakta patlama meydana gelince kazada çoğu yanarak 75 kişi yaşamını yitirdi. Kazadan Gencer Güneş, Burak Altındağ, Aliye İl, Celal Toprak ve Murat Karamutlu adlı yolcular mucize eseri kurtuldu.
Celal Toprak - 07.01.2018
Bitlis'te PKK Sığınakları Ele Geçirildi
İstanbul-Diyarbakır seferini yapan THY RJ-100 tipi TK 634 sefer sayılı uçak, 8 Ocak 2003'te iniş için hazırlandığı sırada Diyarbakır'da pist yakınlarında yoğun sis nedeniyle düşmüştü. 3 parçaya ayrılan uçak parçaları 800 metrekareye dağılmış ve uçakta, 75 kişi yaşamını yitirmişti. 15 yıl önceki bu kazada sadece 5 kişi yaralı olarak kurtulmuştu. 5 yaralıdan biri olan esnaf Gencer Güneş, bugüne kadar 12 kez estetik ameliyat oldu. Güneş, o acıyı ilk günkü gibi yaşadığını söyledi. Gencer Güneş, kaza ile birlikte yanan yüzüyle ilgili olarak birkaç operasyon geçirdiğini belirterek, şöyle dedi: "Her yıl olduğu gibi bu yıl da havalimanında arkadaşlarımızı anacağız. Yargı aşaması sonunda anlaşmaya gittik. Halen biniyorum uçağa. Tedavi amaçlı İstanbul'a ayda 1 kez gidip- geldim sürekli. 12 kez ameliyat oldum. Halen iş gereği uçağa biniyorum. Uçağın kaza anını hatırlamıyorum. Herhangi bir korku yaşamadım. Kazadan yaklaşık 45 gün sonra uçağa bindim. İnsani duygular nedeniyle başka kazaları duyduğumda üzülüyorum. Ne kadar hatırlamasam da üzüntüm çok fazladır. Tedavim 5-6 yıldır bitti. Şu an için başka bir tedavi görünmüyor önümüzdeki yıllarda olabilirse yaparım ama şu an düşünmüyorum." 75 KİŞİ YANARAK ÖLMÜŞTÜ İstanbul- Diyarbakır seferini 8 Ocak 2003 tarihinde yapan RJ 100 tipi 'Konya' adlı THY'ye ait yolcu uçağı, saat 20.15 sıralarında Diyarbakır'a iniş yaptığı sırada pist başında yoğun sis nedeniyle yere çakıldı. Düşmenin etkisiyle uçakta patlama meydana gelince kazada çoğu yanarak 75 kişi yaşamını yitirdi. Kazadan Gencer Güneş, Burak Altındağ, Aliye İl, Celal Toprak ve Murat Karamutlu adlı yolcular mucize eseri kurtuldu.
Celal Toprak - 07.01.2018
Diyarbakır'da 75 Kişinin Öldüğü Uçak Kazasını Yaşayanların Acısı Halen Taze
İstanbul-Diyarbakır seferini yapan THY RJ-100 tipi TK 634 sefer sayılı uçak, 8 Ocak 2003'te iniş için hazırlandığı sırada Diyarbakır'da pist yakınlarında yoğun sis nedeniyle düşmüştü. 3 parçaya ayrılan uçak parçaları 800 metrekareye dağılmış ve uçakta, 75 kişi yaşamını yitirmişti. 15 yıl önceki bu kazada sadece 5 kişi yaralı olarak kurtulmuştu. 5 yaralıdan biri olan esnaf Gencer Güneş, bugüne kadar 12 kez estetik ameliyat oldu. Güneş, o acıyı ilk günkü gibi yaşadığını söyledi. Gencer Güneş, kaza ile birlikte yanan yüzüyle ilgili olarak birkaç operasyon geçirdiğini belirterek, şöyle dedi: "Her yıl olduğu gibi bu yıl da havalimanında arkadaşlarımızı anacağız. Yargı aşaması sonunda anlaşmaya gittik. Halen biniyorum uçağa. Tedavi amaçlı İstanbul'a ayda 1 kez gidip- geldim sürekli. 12 kez ameliyat oldum. Halen iş gereği uçağa biniyorum. Uçağın kaza anını hatırlamıyorum. Herhangi bir korku yaşamadım. Kazadan yaklaşık 45 gün sonra uçağa bindim. İnsani duygular nedeniyle başka kazaları duyduğumda üzülüyorum. Ne kadar hatırlamasam da üzüntüm çok fazladır. Tedavim 5-6 yıldır bitti. Şu an için başka bir tedavi görünmüyor önümüzdeki yıllarda olabilirse yaparım ama şu an düşünmüyorum." 75 KİŞİ YANARAK ÖLMÜŞTÜ İstanbul- Diyarbakır seferini 8 Ocak 2003 tarihinde yapan RJ 100 tipi 'Konya' adlı THY'ye ait yolcu uçağı, saat 20.15 sıralarında Diyarbakır'a iniş yaptığı sırada pist başında yoğun sis nedeniyle yere çakıldı. Düşmenin etkisiyle uçakta patlama meydana gelince kazada çoğu yanarak 75 kişi yaşamını yitirdi. Kazadan Gencer Güneş, Burak Altındağ, Aliye İl, Celal Toprak ve Murat Karamutlu adlı yolcular mucize eseri kurtuldu.
Celal Toprak - 29.12.2017
Ekonomi Basını "Egd Yılbaşı Buluşması"Nda Bir Araya Geldi
EGD Başkanı Celal Toprak ise her yıl ekonomide zor bir yıl geçirileceğine dair haberler yapıldığına işaret ederek, ancak yıl sonunda zorluğun aşıldığından ve başarılı olunduğundan bahsedildiğini söyledi.
Celal Toprak - 29.12.2017
Ekonomi Basını "Egd Yılbaşı Buluşması"Nda Bir Araya Geldi
EGD Başkanı Celal Toprak ise her yıl ekonomide zor bir yıl geçirileceğine dair haberler yapıldığına işaret ederek, ancak yıl sonunda zorluğun aşıldığından ve başarılı olunduğundan bahsedildiğini söyledi.
Celal Toprak - 18.11.2017
Egd 9. Küresel Isınma Kurultayı
Kurultayın açılış konuşmalarını EGD Yönetim Kurulu Başkanı Celal Toprak, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle yaptı.
Celal Toprak - 06.10.2017
Gazeteciler Döngüsel Ekonomiyi Masaya Yatırdı
ÇEVKO'nun Döngüsel Ekonomi Kongresi kapsamındaki "Basın Gözüyle Döngüsel Ekonomi" paneli, Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı Celal Toprak moderatörlüğünde yapıldı.
Celal Toprak - 23.09.2017
Hazır Giyimde Yatırım Fırsatları ve Tanıtım Günleri"
Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak ve Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Tan da birer konuşma yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Celal Toprak Haberleri | Celal Toprak Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Celal Toprak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Celal Toprak kimdir, hayatı ve biyografisi. İha'ya Yeşil Ekonomi Ödül'ü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 23:00:06. #1.14#

title