Celal ile Ceren Filminin Galası Yapıldı

Celal ile Ceren Filminin Galası Yapıldı

Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ile Ezgi Mola'nın oynadığı 'Celal ile Ceren' adlı komedi filminin galası yapıldı.

Celal ile Ceren Filminin Galası Yapıldı

Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ile Ezgi Mola'nın oynadığı 'Celal ile Ceren' adlı komedi filminin galası yapıldı. Galaya, Hülya Avşar, Yeşim Salkım, Hakan Altun, Gönül Yazar, Hamdi Alkan ile çok sayıda ünlü katıldı.

Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı, başrollerini Şahan Gökbakar ile Ezgi Mola'nın oynadığı 'Celal ile Ceren' adlı komedi filminin tanıtım galası, Levent'deki Kalyon Alışveriş Merkezi'nin sinema salonunda yapıldı. Galaya, Hülya Avşar, Yeşim Salkım, Hakan Altun, Gönül Yazar, Hamdi Alkan ile çok sayıda ünlü katıldı. Komedi filminin 18 Ocak'da vizyona gireceği belirtildi. Şahan Gökbakar, "Kendi yapımcılığını yaptığım ilk filmidir. Umduğum gibi bir sonuç alacağımı düşünüyorum. Her filmin hak ettiği kadar hasılat yakalar. Umarim güzel bir şeyi hak etmişizdir. Vizyondaki diğer filmlerle mukayese içinde değilim. Allah her keze bol gişe nasıp etsin. Yeni projeler yeni filmler çıksın. Film, Celal ile Ceren in aşk hikayesini anlatıyor. Ufak ayrılıklar yaşıyorlar. Celal'in başına çok işler geliyor. Bunların bir kısmı Ceren'e dönmek isterken yaşanıyor. Bence Ezgi Türkiye'nin en başarılı kadın komedyenlerinden biri diyebilirim. Onunla çalışmaktan çok mutluyum. Ezgi Mola ise, "Şahan ile oynamak dünyanın en eğlenceli işlerinden biri. Gülmemek mümkün değil. Biz çok eğelendik. Bene biraz fazla eğelendim" dedi. - İstanbul/ Şişli