Cebrail Haberleri

Cebrail haber, Cebrail son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cebrail - 26.6.2020
Jandarma Genel Komutanlığı darbe girişimi davasında karar (2)
Sanıklar Fikret Özdemir ve Levent Demir ile 28. Mekanize Piyade Tugayında er olarak görev yapan sanıklar Abdullah Sarıkaya, Abdullah Soylu, Ahmet Furkan Kılıç, Anıl Keleş, Ayetullah Ruhula Akyüz, Berkan Ersin Arı, Bilal Erdoğan, Cebrail Yılmaz, Davut Emen, Ekrem Kibar, Emre Demir, Emrullah Danışman, Fatih Tokenmiş, Ferhat Burak Önal, Gürsel Ayan, Hakkı Samet Koç, Harun Bükücü, Hayri Kocaçınar, Hüseyin Kartal, Kani Özkaç, Mahir Kabar, Mecit Karakuş, Mehmet Şanal, Mehmet Tevfik Yurtdaş, Meriç Sarıçalı, Metin Yarar, Murat Akkaya, Murat Çakan, Murat Kara, Murat Can Özarslan, Oğuzhan Esmer, Onur Akpınar, Ömer Çağmel, Samet Bayram, Samet Delibaş, Sefa Aytürk, Serdar Avcı, Sergen Toprak, Sezer Ergin, Tarık Turgut, Üzeyir Beyazkaya, Yusuf Egrik ile aynı tugayda görevli Davut Emen ve Meriç Sarıçalı'nın beraatine karar verildi.
Cebrail - 22.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Haber-Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, Haber Kodu : 200622033 ============================= Doçent oldu, çiçek yerine dayanışma kampanyasına SMS atılmasını istedi ERZURUM Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Serhat Özbay, doçent olunca tebrik için çiçek göndermek isteyenlere sosyal medyadan çağrı yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına SMS göndermelerini rica etti.  Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığını yapan Serhat Özbay'ın yaklaşık 8 ay önce YÖK'e yaptığı doçentlik başvurusu sonuçlandı. YÖK tarafından Doçentliği kabul edilen eski milli güreşçi Özbay, anlamlı bir çalışmaya imza attı. Tebrik için gönderilen çiçekleri gören Özbay, sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunarak çiçek göndermek yerine Kovid-19'la mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına SMS atılmasını istedi. Özbay'ın bu çağrısı akademik çevrede eş ve dostları arasında olumlu karşılandı. Özbay'ı odasına kadar giderek tebrik edenler SMS gönderdiklerini de söyledi.  YÖK'e yaptıkları doçentlik müracaatının olumlu sonuçlanması sonrası ilk gün odasına çok sayıda çiçek geldiğini söyleyen Doç. Dr. Serhat Özbay, "Bir anda odaya dolan çiçekleri görünce bu kampanyaya destek olmak için böyle bir uygulama yapmaya karar verdim. Sosyal medya hesaplarımdan çağrıda bulunarak tebrik için çiçek göndermek yerine Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya destek olunmasını istedim. Yaşadığımız süreci düşünürsek bu kampanyaya SMS atılmasının beni daha fazla mutlu edeceğini düşündüm. Çok güzel geri dönüşler oldu. Bu isteğimi kırmayıp yerine getirenler yaptıkları bağışların ekran fotoğraflarını çekip attılar. Kimisi bir SMS kimisi daha fazla SMS attı. Bu da benim mutluluğumu daha da artırdı" diye konuştu.  Doç. Dr. Serhat Özbay'ı odasında ziyaret ederek tebrik eden Cebrail Gençoğlu, "Serhat hocamızın doçentlik süreci olumlu sonuçlandıktan sonra kendisinin mesajı üzerine hayırlı olsun dileklerimizi çiçek çikolata alarak değil 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bağışta bulunduk" dedi.
Cebrail - 22.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Haber-Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, ============================= Doçent oldu, çiçek yerine dayanışma kampanyasına SMS atılmasını istedi ERZURUM Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Serhat Özbay, doçent olunca tebrik için çiçek göndermek isteyenlere sosyal medyadan çağrı yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına SMS göndermelerini rica etti.  Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığını yapan Serhat Özbay'ın yaklaşık 8 ay önce YÖK'e yaptığı doçentlik başvurusu sonuçlandı. YÖK tarafından Doçentliği kabul edilen eski milli güreşçi Özbay, anlamlı bir çalışmaya imza attı. Tebrik için gönderilen çiçekleri gören Özbay, sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunarak çiçek göndermek yerine Kovid-19'la mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına SMS atılmasını istedi. Özbay'ın bu çağrısı akademik çevrede eş ve dostları arasında olumlu karşılandı. Özbay'ı odasına kadar giderek tebrik edenler SMS gönderdiklerini de söyledi.  YÖK'e yaptıkları doçentlik müracaatının olumlu sonuçlanması sonrası ilk gün odasına çok sayıda çiçek geldiğini söyleyen Doç. Dr. Serhat Özbay, "Bir anda odaya dolan çiçekleri görünce bu kampanyaya destek olmak için böyle bir uygulama yapmaya karar verdim. Sosyal medya hesaplarımdan çağrıda bulunarak tebrik için çiçek göndermek yerine Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya destek olunmasını istedim. Yaşadığımız süreci düşünürsek bu kampanyaya SMS atılmasının beni daha fazla mutlu edeceğini düşündüm. Çok güzel geri dönüşler oldu. Bu isteğimi kırmayıp yerine getirenler yaptıkları bağışların ekran fotoğraflarını çekip attılar. Kimisi bir SMS kimisi daha fazla SMS attı. Bu da benim mutluluğumu daha da artırdı" diye konuştu.  Doç. Dr. Serhat Özbay'ı odasında ziyaret ederek tebrik eden Cebrail Gençoğlu, "Serhat hocamızın doçentlik süreci olumlu sonuçlandıktan sonra kendisinin mesajı üzerine hayırlı olsun dileklerimizi çiçek çikolata alarak değil 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bağışta bulunduk" dedi.
Cebrail - 21.6.2020
Ilgaz Dağı'nın zirvesinde çiçekler yeni açıyor
Doğa Fotoğrafçısı Cebrail Keleş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, herkesin ilkokulda ezberlediği o şarkıya ismine veren Ilgaz Dağı'nın zirvesinin ayrı bir güzel olduğunu söyledi.
Cebrail - 19.6.2020
Son dakika haber! Medipol Başakşehir: 1-2
Son dakika gelişmesine göre STAT: EryamanHAKEMLER: Hüseyin Göçek, Serkan Ok, Süleyman ÖzayMKE ANKARAGÜCÜ: Friedrich, Kitsiou, Faty, Pazdan, Atilla Turan, Lukasik (Dk. 79 İlhan Parlak), Pinto (Dk. 72 Dever Orgill), Saba (Dk. 72 Sedat Ağçay), Scarione (Dk. 82 Aydın Karabulut), Michalak (Dk.
Cebrail - 19.6.2020
Futbol: Süper Lig
Stat: EryamanHakemler: Hüseyin Göçek, Serkan Ok, Süleyman ÖzayMKE Ankaragücü: Friedrich, Kitsiou, Faty, Pazdan, Atila Turan, Lukasik (Dk. 78 Cebrail Karayel), Pinto (Dk. 72 Orgill), Lobjanidze (Dk. 72 Sedat Ağçay), Scarione (Dk. 83 Aydın Karabulut), Michalak (Dk.
Cebrail - 14.6.2020
Son dakika haber: MKE Ankaragücü: 1-1
STAT: Kalyon HAKEMLER: Mete Kalkavan, Ceyhun Sesigüzel, Esat Sancaktar GAZİANTEP FK: Günay Güvenç, Oğuz Ceylan, Djilobodji, Kana Bıyık, Toşca, Sousa (Dk. 58 Diarra), Güray Vural (Dk. 58 Kenan Özer), Morais, Maxim (Dk. 83 Twumasi), Kayode, Muhammet Demir (Dk. 58 Jefferson) MKE ANKARAGÜCÜ: Friedrich, Pinto (Dk. 73 Sedat Ağçay), Kulusic, Pazdan, Atila Turan, Kitsiou, Lukasik, Lobjanidze (Dk. 83 Cebrail Karayel), Scarione (Dk.
Cebrail - 14.6.2020
Futbol: Süper Lig
Stat: Kalyon Hakemler: Mete Kalkavan, Ceyhun Sesigüzel, Esat Sancaktar Gaziantep FK: Günay Güvenç, Oğuz Ceylan, Djilobodji, Kana Bıyık, Toşca, Sousa (Dk. 58 Diarra), Güray Vural (Dk. 58 Kenan Özer), Morais, Maxim (Dk 83 Twumasi), Kayode, Muhammet Demir (Dk. 58 Jefferson) MKE Ankaragücü: Friedrich, Pinto (Dk 73 Sedat Ağçay), Kulusic, Pazdan, Atila Turan, Kitsiou, Lukasik, Lobjanidze (Dk. 83 Cebrail Karayel), Scarione (Dk.
Cebrail - 12.6.2020
Şemdinli Belediye Başkanı Saklı'dan hakkında çıkan habere yalanlama Açıklaması
YKS'ye hazırlanan 160 öğrenciyi temsilen 12 Mayıs'ta ilçenin Beşevler ve Moda mahallelerinde ikamet eden 3 öğrenciyi sosyal mesafe kurallarına uygun, maskeli olarak evlerinde ziyaret edip kaynak kitaplarını teslim ettiklerini belirten Saklı, şunları kaydetti: "Diğer kaynak kitaplar ise dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmiştir. 160 öğrencimize 12 Mayıs günü dağıtımına başlanan YKS kaynak kitap dağıtımı 20 Mayıs günü tamamlanmış olup, haber şahsım ve belediye sosyal medya hesaplarından 20 Mayıs günü servis edilmiştir. Kardeşim Cebrail Güven ve amca çocuğum Mahir Saklı şüphe üzerine 19 Mayıs günü Şemdinli Devlet Hastanesinde yaptırdıkları Kovid-19 test sonuçlarının bir gün sonra pozitif çıkması üzerine şahsım ve ailemden oluşan 40 kişi 20 Mayıs günü test vermiştir.
Cebrail - 11.6.2020
Son dakika haber! Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı
Son dakika güncel haberi: MALATYA'da, iki grup arasında çıkan tabancaların kullanıldığı kavgada, mermilerin isabet ettiği Cebrail A. (43) yaşamını yitirdi, Umut S. ağır yaralandı.
Cebrail - 11.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
MALATYA'DA SİLAHLI KAVGA: 1 ÖLÜ, 1 YARALIMALATYA'da, iki grup arasında çıkan tabancaların kullanıldığı kavgada, mermilerin isabet ettiği Cebrail A. (43) yaşamını yitirdi, Umut S. ağır yaralandı.
Cebrail - 7.6.2020
Haftanın tarihine bakış
Hira Mağarası'nda, 610 yılında vahiy meleği Cebrail'in ilk vahiy olan "Oku" emri ile kendisine peygamberlik verilen Hazreti Muhammed, ömrünü insanlığa ve ümmetine adayarak, İslam'ı öğretmek ve yaymak için mücadele etti.
Cebrail - 26.5.2020
870 yıllık "Bayram Çamı" en sessiz bayramını geçiriyor
"Kastamonu Anıt Ağaçları" kitabının yazarlarından doğa fotoğrafçısı Cebrail Keleş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Bayram Çamı"nın tarihe tanıklık eden bir ağaç olduğunu söyledi.
Cebrail - 25.5.2020
Kastamonu'da yerel gazeteci şehit mezarlarına bayram şekeri bıraktı
Kastamonu'daki bir yerel gazetede köşe yazarlığı yapan Cebrail Keleş, Kastamonu Şehitliği'ndeki mezarları ziyaret ederek dua etti.
Cebrail - 24.5.2020
Gaziantep'te 4 kişinin katil zanlısı tutuklandı
Kırsal Bakırca Mahallesi'nde 2014 yılında arazi anlaşmazlığı nedeniyle aynı aileden Ali, Hacı, Cebrail ve Zeynep Özdemir'i öldürdüğü iddiasıyla aranan ve jandarmanın yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü takip sonucu dün olayın yaşandığı mahallede yakalanan Cemal Ç'nin İl Jandarma Komutanlığındaki işlemleri tamamlandı.
Cebrail - 24.5.2020
Gaziantep'te 4 kişinin katil zanlısı yakalandı
Kırsal Bakırca Mahallesi'nde 2014 yılında arazi anlaşmazlığı nedeniyle aynı aileden Ali, Hacı, Cebrail ve Zeynep Özdemir'i öldürdüğü iddiasıyla aranan ve jandarmanın yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğü takip sonucu dün olayın yaşandığı mahallede yakalanan Cemal Ç'nin İl Jandarma Komutanlığındaki işlemleri tamamlandı.
Cebrail - 21.5.2020
Türk Kızılay'dan sağlık çalışanlarına destek
Hastane bahçesinde Hastane Müdürü Cebrail Kösen'e koruyucu ekipmanları teslim eden Türk Kızılay Artuklu Şube Başkan Vekili Şeyhmus Arı, Mardin Devlet Hastanesine hijyen kiti, terlik ve pijama takımları teslim ettiklerini söyledi.
Cebrail - 21.5.2020
Tandır ekmeğinin lezzetini Van'dan Tekirdağ'a taşıdı
Van'ın Erciş ilçesinden bir süre önce Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine gelen Cebrail Kızıltan, burada açtığı iş yerinde pişirdiği tandır ekmeğinin lezzetini Trakyalılara sunuyor.
Cebrail - 19.5.2020
Bakan Kasapoğlu, milli sporcularla saat 19.19'da İstiklal Marşı'nı okudu
Bakan Kasapoğlu'na milli sporcular Eşref Apak, Kıvılcım Kaya Salman, Oğuz Akgül, Savaş Parlak (Atletizm), İlke Özyüksel (Modern pentatlon), Enver Yıldırım, Deniz Selin Ünlüdağ (Eskrim), Beril Böcekler, Merve Tuncel, Ece Tanrıverdi, Duru Tanrıverdi, Deniz Ertan, Defne Taçyıldız (Yüzme), İlayda Tarhan, Zeynep Gökçe, Azra Lökeli (Atıcılık), Murat Oğuz (Paralimpik atıcılık), Abdullah Öztürk (Paralimpik masa tenisi), Soner Demirtaş, Selahattin Kılıçsallayan, Fatih Erdin, Selim Kozan (Güreş), Hasan Gezik, Hüseyin Gezik, Mustafa Çavdar, Ozan Can Aslantaş, (Boks) ve Cebrail Acar (Halter) eşlik etti.
Cebrail - 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açıklamalarda bulunan Bakan Kasapoğlu, başta gençlerin olmak üzere tüm Türkiye'nin bayramını kutlayarak, şunları kaydetti: "Milli mücadelenin 101. yılı. Biliyorsunuz o atılan ilk adım. Yakılan ilk meşale sonrası o günden bugüne önümüze çıkan engelleri bir bir aştık. Bu, aziz milletin ne kadar asil ne kadar güçlü ve hiçbir zaman engellenemez bir ruha sahip olduğunu gösteriyor. Gönüllerimiz bir olduğu müddetçe bu birlik tablosuyla beraberlik ruhuyla her türlü engeli aşacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Milli mücadele ruhuyla gençlerimizle, sporcularımızla, milletimizin tüm fertleriyle, yarınlara olan güçlü yürüyüşümüzden asla ve asla hiçbir şekilde şüphemiz yok. İnşallah, yarınların Türkiye'si daha aydınlık gençlerimizle birlikte var olacaktır." Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmetle anan Bakan Kasapoğlu, "Sporcularımız bugün ülkemizin dört bir yanında marşımızı söyledi. İstiklal Marşımız salonlarımızdan, statlarımızdan, yurtlarımızdan yükseldi ve hiçbir zaman ne marşlarımız ne ezanlarımız kesilmeyecektir, ona inanıyoruz. Biz gençlerimize güveniyoruz. Bugün gençlerimizin bayramı. Gençlerimiz bizim en büyük umudumuz en büyük gücümüz. Sayın Cumhurbaşkanımızın gençlerimize verdiği değerle, o engin vizyonla, gençlerimiz için üretmeye devam edeceğiz. Gençlerimiz için çalışmaya ve onları her alanda, bilimde, sanatta, sporda, kültürde güçlü olmaları yönünde ve yarınların sadece Türkiye'sine değil dünyaya adeta imzasını atacak şahsiyette yetiştirme yönünde çabamız, gayretimiz devam edecek." Bakan Kasapoğlu'na milli sporcular Eşref Apak, Kıvılcım Kaya Salman, Oğuz Akgül, Savaş Parlak (Atletizm), İlke Özyüksel (Modern pentatlon), Enver Yıldırım, Deniz Selin Ünlüdağ (Eskrim), Beril Böcekler, Merve Tuncel, Ece Tanrıverdi, Duru Tanrıverdi, Deniz Ertan, Defne Taçyıldız (Yüzme), İlayda Tarhan, Zeynep Gökçe, Azra Lökeli (Atıcılık), Murat Oğuz (Paralimpik atıcılık), Abdullah Öztürk (Paralimpik masa tenisi), Soner Demirtaş, Selahattin Kılıçsallayan, Fatih Erdin, Selim Kozan (Güreş), Hasan Gezik, Hüseyin Gezik, Mustafa Çavdar, Ozan Can Aslantaş, (Boks) ve Cebrail Acar (Halter) eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cebrail Haberleri | Cebrail Haber - Haberler - Sayfa 3 - Cebrail haberleri, son dakika cebrail haber ve gelişmeleri burada. Öğretmenler dezenfektan makinesi üretip pazarlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 15:58:49. #1.15#
title