Cebıt Bilişim Eurasıa Yarın Başlıyor

Cebıt Bilişim Eurasıa Yarın Başlıyor

Avrasya'nın En Büyük İş Geliştirme Platformu Olarak Gösterilen "Cebit Bilişim Eurasia" Kapılarının Açılmasına 24 Saat Kala Düzenlenen Basın Toplantısı İle Tanıtıldı. Toplantıda Hannover Fairs İnterpro Uluslararası Fuarcılık Anonim Şirketi (hifaş) Genel Müdürü Şafak Alpay, Fuara İlişkin Bilgiler V...

Cebıt Bilişim Eurasıa Yarın Başlıyor

Avrasya`nın en büyük iş geliştirme platformu olarak gösterilen ¨Cebit Bilişim Eurasia¨ kapılarının açılmasına 24 saat kala düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Toplantıda Hannover Fairs İnterpro Uluslararası Fuarcılık Anonim Şirketi (HİFAŞ) Genel Müdürü Şafak Alpay, fuara ilişkin bilgiler verirken HİPAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Doris Petersen de dünya bilişim sektörünün gelişimi hakkında rakamlar sundu. Petersen, dünya genelinde 2006 yılında bilişim pazarının yüzde 4 oranında büyüdüğünü kaydetti. Şafak Alpay da yılda bir kez gerçekleştirilen bu fuarda sadece kendileri ile yarıştıklarını belirtti.

Cebit Bilişim Avrasya 5 Eylül Salı sabahı yapılacak tören ile Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Almanya aşağı Saksonya Eyaleti Maliye Bakanı Hartmut Möllring ve Tukcell Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karamemet tarafından açılacak.

Cebit Bilişim Eurasia, 5 Eylül`den 10 Eylül`e kadar İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi`nde ziyaret edilebilecek.

Kaynak: DHA