Cazibe Merkezi Haberleri

Cazibe Merkezi haber, Cazibe Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cazibe Merkezi - 1.9.2020
CHP'den "Türkiye'deki HES Gerçeği ve Giresun Sel Felaketi" raporu Açıklaması
Bunlar yapılırken içinde tüm doğanın bileşenlerini barındıran ekosistemin ikinci plana atıldığı ifade edilen raporda, Türkiye'nin en fazla yağış alan bölgeleri arasında olması dolayısıyla Giresun ve çevresinin suya dayalı enerji üretimi açısından cazibe merkezi haline getirildiği kaydedildi.
Cazibe Merkezi - 31.8.2020
Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar, pazar yerini ziyaret etti
Acar, bir esnafla sohbetinde, "Başlatmış olduğumuz dev projelerle Kızılcahamam geleceğe koşuyor ve cazibe merkezi oluyor.
Cazibe Merkezi - 31.8.2020
Üç bin yıllık kent Birgi turizmde hak ettiği değeri almak istiyor
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan ve 3 bin yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapan Birgi, Bozdağlar ile Aydın Dağları'nda efelerin yaşadığı köy ve yaylalar ile eski köyleri birbirine bağlayan "Efeler Yolu" projesi sayesinde turizmde cazibe merkezi olmayı bekliyor.
Cazibe Merkezi - 29.8.2020
Troyalı kadınlar kooperatif çatısı altında bir araya gelecek
İskenderoğlu, kısa süre önce yapımı tamamlanan Troya Müzesi'nin, bölgenin cazibe merkezi haline gelmesi için en önemli adımlardan biri olduğunu belirtti.
Cazibe Merkezi - 27.8.2020
Cazibe Merkezi - 27.8.2020
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin projesi ASEAN'da kabul edildi
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin düzenlediği pek çok etkinlik gibi, bu proje ile de Türkiye'nin dünya çapındaki yetenekler için bir cazibe merkezi haline getirilmesi amaçlanmaktadır.
Cazibe Merkezi - 24.8.2020
Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde 2 futbol sahası yarın açılıyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes'i cazibe merkezi haline getirmek için çok çalıştıklarını belirtti.
Cazibe Merkezi - 24.8.2020
Son dakika... Havza Belediye Başkanı Özdemir: "Artık ilçemize daha çok yatırımcı gelecek"
Havza Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) yatırımcı için daha cazip hale geldiğini ifade eden Özdemir, şunları kaydetti: "Havza OSB mevcut hali ile yatırımcılara lojistik ve ikmal anlamında birçok avantaj sunmaktaydı. Şimdi bölgesel teşvik kapsamına alınması ile birlikte yatırımcılar birçok teşvik ve indirimlerden yararlanma imkanına sahip oldu. Havza OSB'nin imkanları ve devletimizin yatırımcılara sağlayacağı katkılar ile Havza OSB yatırımcılar için cazibe merkezi haline geldi.
Cazibe Merkezi - 24.8.2020
MÜSİAD EXPO 2020 için geri sayım başladı
Ekonomi yönetiminin doğru ve yerinde hamleleriyle pandemi sonrasında Türkiye'nin cazibe merkezi olmasını beklediklerini ifade eden Kaan, tüm dünyadan yüzlerce iş insanının katılımlarıyla düzenlenecek MÜSİAD EXPO Fuarının bu yönüyle bir kez daha önem kazandığını kaydetti.
Cazibe Merkezi - 23.8.2020
Baraj suları altında kalan köy, manzarasıyla cazibe merkezi haline geldi
Kars'ın Sarıkamış ilçesinde Karakurt Barajı'nın su tutmaya başlamasıyla su altında kalan Karakurt köyü, manzarasıyla vatandaşların ilgisini çekiyor.
Cazibe Merkezi - 21.8.2020
Terme Çayı üzerine inşa edilecek köprünün temeli atıldı
Temel atma törenine katılan Kaymakam Murat Zadeleroğlu, Terme'nin gelişmekte olan bir ilçe olduğunu ifade ederek, "Cazibe merkezi olmasını Karadeniz'in diğer illerinde aldığı göç ile gösteriyor.
Cazibe Merkezi - 20.8.2020
Gökhüyük'teki prehistorik araştırmalar
Büyük bir titizlikle ilçemizde yürütülen çalışmaların, bölgenin tarih öncesi devirlerine ışık tutacağını, önemli kültürleri ortaya çıkaracağını dile getiren Tutal, "Antalya-Konya geçiş güzergahında yer alan ilçemize 10 kilometre mesafede bulunan Gökhüyük'te, her yıl binlerce turisti ağırlayarak, bölgeyi gezmesini sağlamak için yeni bir turizm cazibe merkezi oluşturacağız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cazibe Merkezi Haberleri | Cazibe Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Cazibe Merkezi haberleri, son dakika cazibe merkezi haber ve gelişmeleri burada. Erol Mütercimler hakkında suç duyuru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 02:51:49. #1.15#
title