Cazibe Merkezi Haberleri

Cazibe Merkezi haber, Cazibe Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cazibe Merkezi - 12.9.2020
Karabük kayak turizmini çeşitlendirecek
Vali Gürel, Keltepe bölgesinin alternatif turizm potansiyelini ortaya çıkaracak ve Keltepe Kayak Merkezini kayak turizminin yanı sıra doğa turizminde yeni bir cazibe merkezi haline gelmesi amacıyla yapılması düşünülen bungalov evler, sportif tesisler, kamp alanları, treking alanları, bisiklet parkurları ve sosyal tesislerin yapılması planlanan alanlarda incelemelerde bulunarak fikir alışverişinde bulundu.
Cazibe Merkezi - 12.9.2020
MÜSİAD turizmi 'Karavan Park' projesi ile canlandıracak
"Karavan park projesi turizme can suyu olacak" Demir, konaklama tesisleri ve otellerin, Covid-19 salgınının beraberinde getirdiği gerekliliklerden dolayı tercih edilme oranlarının düştüğünü, bunun da turizm sektörünü ciddi anlamda etkilediğini, sektörden doğrudan ve dolaylı olarak gelir elde eden çalışan kitleyi de zor duruma soktuğunu belirtti. Demir, "Dolayısıyla, sektörün bir an önce eski performansına dönerek, Türkiye'nin yeniden yerli ve yabancı turist için cazibe merkezi olması, ülke ekonomimizin gelişmesi, istihdamın korunması ve artırılması bakımından son derece elzemdir.
Cazibe Merkezi - 11.9.2020
New York'un Manhattan Adası'nda boş dairelerin oranı ağustosta zirve yaptı
ABD'de Kovid-19 salgınının uzun süre dünyadaki merkezi olan ve halen en yüksek ölüm oranına sahip New York'ta apartman ve iş yerleri boşalırken özellikle New York'un dünyaca ünlü cazibe merkezi Manhattan bölgesinde apartmanlarını terk eden kiracıların sayısı da her ay giderek artıyor.
Cazibe Merkezi - 11.9.2020
Erzurum'daki Bosna Caddesi yeni çehresine kavuşacak
Belediye Başkanı Mahmut Uçar, göreve geldiği günden bu yana hizmet etmeyi sürdürdüğünü belirterek, şunları kaydetti: "Yakutiye'nin mahallelerinde metruk binaların büyük bölümünü yıkarak halkın can ve mal güvenliği için risk oluşturan bu tür yapıları ortadan kaldırdık. Bosna Caddesi'nde yıkılan bina çevresi de düzenleniyor. 20 yıldır metruk olarak yarım bırakılmış ve tehlike oluşturan inşaatı ve çevresindekileri elden geçirerek peyzaj ve çevre düzenlemesini tamamlamak üzereyiz. Bunlar tamamlanınca halkımız çok beğenecek ve cazibe merkezi olacak.
Cazibe Merkezi - 11.9.2020
Bosna Caddesi'ndeki metruk yapılar yıkıldı
Uçar; caddenin bu düzenlemeden sonra bölge halkı tarafından çok beğenileceğini ve cazibe merkezi olacağını sözlerine ekledi.
Cazibe Merkezi - 11.9.2020
MÜSİAD'dan turizmi canlandıracak proje
"Karavan Park Projesi turizme can suyu olacak" Karavan Park isimli proje ile Türkiye'ye gelen turistlerin, Türkiye'nin zenginliklerini keşfedebilmeleri için yalnızca bir şehirde değil, birçok şehirde gezerek konaklayabilmelerini sağlayacaklarını kaydeden Saygılı, "Konaklama tesisleri ve otellerin, Covid-19 salgınının beraberinde getirdiği gerekliliklerden dolayı tercih edilme oranlarının düşmesi, turizm sektörünü ciddi anlamda etkilerken, sektörden doğrudan ve dolaylı olarak gelir elde eden çalışan kitleyi de zor duruma soktu. Dolayısıyla, sektörün bir an önce eski performansına dönerek, Türkiye'nin yeniden yerli ve yabancı turist için cazibe merkezi olması, ülke ekonomimizin gelişmesi, istihdamın korunması ve artırılması bakımından son derece elzemdir.
Cazibe Merkezi - 10.9.2020
Ordu'da rüzgar enerjisi santrali kurulum çalışmaları başladı
Bu çalışma ile özel sektörün yatırımlardaki payının da arttığının altını çizen Güler, şunları kaydetti: "İlave yapılacak yatırımlarla Ordu'da rüzgar enerjisi yatırımları da önemli bir değer oluşturacak. Ordu sadece lisanslı olarak 50 megavatı aşkın potansiyel ile birlikte, lisanssız yatırımlar için de bir cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor.
Cazibe Merkezi - 10.9.2020
Sakarya'daki "Çamdağı" kamp ve karavan turizminin merkezi olacak
Kaymakam Nebioğlu, yaptığı açıklamada, Sakarya'nın doğal güzellikleriyle her geçen gün doğa turizmi alanında cazibe merkezi olmaya devam ettiğini belirterek, "Kocaalimizin güzelliklerinden biri olan Çamdağı'nda Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım'ın himayelerinde 'Çamdağı Kamp ve Karavan Alanı Projesi' için planlama çalışmalarımıza başladık.
Cazibe Merkezi - 9.9.2020
Amasya'da Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu
İmam Hatip camiasının 1 milyon 400 bin öğrencisi, on milyonlarca mezunu ve mensubu olan geniş bir aile olduğuna işaret eden Demir, "69 yıldır eğitim hayatına devam eden imam hatip okulları ülkemiz, milletimiz ve medeniyetimiz için çok değerli, alimler, doktorlar, mühendisler, edebiyatçılar, siyasetçiler ve devlet adamları yetiştirmiştir. Bu isimler dün olduğu gibi bugün de ülkenin dört bir yanında hizmet vermektedir. Bugün, çocuğunun hem dini ilimler hem de fen bilimleri eğitimi alması, günün gerektirdiği becerilerle donanması için ailelerin ve gençlerimizin tercihi imam hatip liseleri olmaktadır. Son yıllarda program çeşitliliğine giden okullarımız öğrenciler için cazibe merkezi olmuştur.
Cazibe Merkezi - 8.9.2020
SUBÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulu açıldı
Sakarya'nın bilgi teknolojileri açısından da çok şanslı olduğunu söyleyen Vali Kaldırım, şunları kaydetti: "Çok iyi bir temel, birikim ve vizyon var. Bu şehirden global ölçekte bir şehir çıkar ve bir cazibe merkezi haline gelir.
Cazibe Merkezi - 7.9.2020
BTSO ve UİB'in online seminerinde Romanya'daki iş fırsatları konuşuldu
Romanya'nın 76 milyar dolar ihracatı, 88 milyar dolar ithalatı olduğu bilgisini veren Gürcan, şu değerlendirmelerde bulundu: "Türkiye, Romanya'nın en fazla ithalat yaptığı ülkeler arasında 7'nci, ihracat yaptığı ülkeler arasında ise 8'inci sırada yer alıyor. AB ülkeleri dışında Romanya'nın en önemli partneri durumundayız. Geçen yıl toplam ticaret hacmimiz 6,8 milyar dolar olarak gerçekleşti. Romanya, AB üyeliği ile yatırım konusunda bir cazibe merkezi haline geldi.
Cazibe Merkezi - 6.9.2020
Son dakika haberi: Parlamentolararası Birlik Başkanı Barron Bergama'yı ziyaret etti
Barron'u da tarihi ilçede misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getiren Koştu, göreve geldikleri ilk günden itibaren ilçeyi turizmin cazibe merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.
Cazibe Merkezi - 5.9.2020
Bakan Varank Bilişim Vadisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu İmza Töreni'ne katıldı: (2)
-"TOGG'un gelmesiyle birlikte Bilişim Vadisine çok yoğun bir talep artışı oldu" Türkiye'nin otomobilinin Ar-Ge'sinin de burada yapıldığını vurgulayan Varank, şöyle konuştu: "TOGG'un gelmesiyle birlikte Bilişim Vadisine çok yoğun bir talep artışı oldu, firma başvuruları yüzde 50 arttı. Otomotiv sektörüne hizmet veren uluslararası teknoloji şirketleri, vadiyi bir cazibe merkezi olarak görmeye başladı.
Cazibe Merkezi - 4.9.2020
Son Dakika | Mardin'de Kentsel Dönüşüm Projesi
Çevre Şehircilik Bakanlık tarafından desteklenen Büyükşehir Belediyesinin yürüteceği projenin onaylamasının ardından, irtibat büroları kurulacak, mülk sahipleriyle danışmanlık ve uzlaşı süreci başlayacak. Proje kapsamında mahallelerin sınırları içerisindeki 40 hektarlık alan ve içindeki taşınmazların kentsel dönüşümü sağlanacak. Kentsel dönüşümle yeni bir yaşam merkezi haline gelecek Ensar ve Saraçoğlu Mahallelerinin mevcut okul, cami ve mezarlık alanları korunacak. Yapılacak dönüşümle Ensar ve Saraçoğlu Mahalleleri bir cazibe merkezi haline gelecek.
Cazibe Merkezi - 4.9.2020
Kars'ın çehresini değiştirecek projenin bu yıl tamamlanması hedefleniyor
Kars Çayı'nın tarihi ve turistik mekanların arasından geçen kısmında dere yatağı ve çevre düzenlemesi yapılarak buraların tarihi dokuya uygun cazibe merkezi haline getirilmesinin amaçlandığını belirten Yıldız, proje kapsamında hem tarihi Taş Köprü hem de Kars Kalesi ziyaretçileri tarafından seyredilebilir bir noktada imalatı yapılacak şişme lastik savakla, dere üzerinde yaklaşık 3 metre yüksekliğinde bir şelale oluşturulacağı bilgisini verdi.
Cazibe Merkezi - 1.9.2020
CHP'den "Türkiye'deki HES Gerçeği ve Giresun Sel Felaketi" raporu Açıklaması
Bunlar yapılırken içinde tüm doğanın bileşenlerini barındıran ekosistemin ikinci plana atıldığı ifade edilen raporda, Türkiye'nin en fazla yağış alan bölgeleri arasında olması dolayısıyla Giresun ve çevresinin suya dayalı enerji üretimi açısından cazibe merkezi haline getirildiği kaydedildi.
Cazibe Merkezi - 31.8.2020
Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar, pazar yerini ziyaret etti
Acar, bir esnafla sohbetinde, "Başlatmış olduğumuz dev projelerle Kızılcahamam geleceğe koşuyor ve cazibe merkezi oluyor.
Cazibe Merkezi - 31.8.2020
Üç bin yıllık kent Birgi turizmde hak ettiği değeri almak istiyor
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alan ve 3 bin yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapan Birgi, Bozdağlar ile Aydın Dağları'nda efelerin yaşadığı köy ve yaylalar ile eski köyleri birbirine bağlayan "Efeler Yolu" projesi sayesinde turizmde cazibe merkezi olmayı bekliyor.
Cazibe Merkezi - 29.8.2020
Troyalı kadınlar kooperatif çatısı altında bir araya gelecek
İskenderoğlu, kısa süre önce yapımı tamamlanan Troya Müzesi'nin, bölgenin cazibe merkezi haline gelmesi için en önemli adımlardan biri olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cazibe Merkezi Haberleri | Cazibe Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Cazibe Merkezi haberleri, son dakika cazibe merkezi haber ve gelişmeleri burada. Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 03:56:47. #1.14#
title