Cazibe Merkezi Haberleri

Cazibe Merkezi haber, Cazibe Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cazibe Merkezi - 25.9.2020
Son dakika haberi | Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun'da açıklamalarda bulundu: (1)
Vali Zülkif Dağlı ile koronavirüs (Kovid-19) salgınının Samsun'daki seyrini ele aldıklarını, sunulan sağlık hizmetlerinin durumu, ihtiyaçları ve çözüm talep edilen hususlar hakkında bilgi alma ve istişare etme fırsatı bulduklarını anlatan Koca, "Samsun, bölgenin cazibe merkezi.
Cazibe Merkezi - 25.9.2020
Kocasinan'da kırsal mahallelere hizmet
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaptığı yazılı açıklamada, alt yapı, üst yapı, yol, kaldırım, çevre düzenlemesi ve sosyal tesis gibi çalışmalarla kırsal mahalleleri de cazibe merkezi haline getirerek yeni Kocasinan'ı inşa ettiklerini belirtti.
Cazibe Merkezi - 25.9.2020
Pandemi döneminde konut en fazla Türkiye'de değerlendi
Diğer bir deyişle, bu zorlu dönemde gayrimenkulün değerlenmesinde Türkiye dünya rekorunun sahibi konumunda. Bu alanda Türkiye'yi Filipinler, Almanya, Slovakya ve Estonya takip ediyor. Yine söz konusu raporda, gayrimenkulünün en fazla değerlenen 5 ülkeden 4'ünün Avrupa'da olması da ilgi çekici noktalardan birisi." değerlendirmesinde bulundu. Akbal, Türk gayrimenkul sektörünün böylesinde zorlu bir dönemde gösterdiği güçlü performansın arkasında iki temel nedenin yattığını ifade ederek, şunları kaydetti: "Bunlardan birincisi Türkiye'deki iç talebin gerçekten temeli olan, gerçek bir talep olması. Türkiye'deki hane halkları büyüklükleri, evlenme ve boşanmalar, kişi başı gelirdeki yükseliş gibi konular gayrimenkul sektörüne güç veren unsurların başında geliyor. Tabii burada ekonomi yönetiminin koordinasyonunda piyasaya verilen teşvikler ve moral de çok önemli. Bunun dışında altı çizilmesi gereken diğer bir konu da yabancı yatırımcıların Türkiye'ye yönelik devam eden ilgisi. Türkiye'nin gelecek potansiyeli, Avrupa'nın en büyük emlak pazarı olması ve bununla birlikte fiyatların Avrupa ortalamasının neredeyse üçte biri, dörtte biri seviyesinde oluşu ülkemizi cazibe merkezi haline dönüştürüyor.
Cazibe Merkezi - 24.9.2020
Akçakale Belediyesi'nden kırsal mahallelerde temizlik atağı
Başkan Büyükakın, ''Yeni yatırım için en sağlam ve hazır ülke Türkiye'dir'' Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kartepe ilçesinde yer alan Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi yönetimini ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Ertuğ ve Başkan Vekili Fehmi Yıldız'ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden OSB hakkında bilgi alan Başkan Büyükakın, daha sonra Uzer Makine ve Kalıp ile Kolsan Lastik Sanayi fabrikalarında inceleme gerçekleştirdi. Çalışanlarla sohbet eden ve üretim hakkında fabrika yetkililerinden detaylı bilgi alan Başkan Büyükakın, "Mesleki eğitim ve altyapı yatırımları gibi alanlarda attığımız adımlarla işgücünün ve sanayinin gelişimine katkı sunmayı sürdüreceğiz. Devletimizin sağladığı destekler ve özel sektör yatırımları ile imalat sanayi için cazibe merkezi olan Kocaeli'mizde üretim yapan işletmelerimizin yenilikçi tüm projelerini destekliyoruz" açıklamasını yaptı.
Cazibe Merkezi - 24.9.2020
Başkan Büyükakın, ''Yeni yatırım için en sağlam ve hazır ülke Türkiye'dir''
Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kartepe ilçesinde yer alan Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi yönetimini ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Ertuğ ve Başkan Vekili Fehmi Yıldız'ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden OSB hakkında bilgi alan Başkan Büyükakın, daha sonra Uzer Makine ve Kalıp ile Kolsan Lastik Sanayi fabrikalarında inceleme gerçekleştirdi. Çalışanlarla sohbet eden ve üretim hakkında fabrika yetkililerinden detaylı bilgi alan Başkan Büyükakın, "Mesleki eğitim ve altyapı yatırımları gibi alanlarda attığımız adımlarla işgücünün ve sanayinin gelişimine katkı sunmayı sürdüreceğiz. Devletimizin sağladığı destekler ve özel sektör yatırımları ile imalat sanayi için cazibe merkezi olan Kocaeli'mizde üretim yapan işletmelerimizin yenilikçi tüm projelerini destekliyoruz" açıklamasını yaptı.
Cazibe Merkezi - 24.9.2020
Dağlık Frigya bisikletle gezilebilecek
Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığının büyük destek sağladığı projenin hayata geçirilmesinin ardından Frig Vadisi'nin bir cazibe merkezi olacağını sözlerine ekledi.
Cazibe Merkezi - 23.9.2020
Kayseri'den kısa kısa
Palancıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Kayseri Şeker Fabrikası'nın karşısında yer alan, Yeni Sanayi Sitesi'ne yakın mahallenin cazibe merkezi olduğunu ifade etti.
Cazibe Merkezi - 22.9.2020
Son dakika haber: Bursa'da 20 bin konut kentsel dönüşümle 2024'e kadar yenilenecek
İlk kazmanın bir ay önce vurulduğunu hatırlatan Aktaş, 13 han, bedesten ve 21 caminin bulunduğu bölgedeki dönüşüme ilişkin şunları aktardı: "Hanlar Bölgesi eski kimliğine kavuşturularak yerli ve yabancı turistler için cazibe merkezi olacak.
Cazibe Merkezi - 22.9.2020
Son Dakika | Bursa'da 20 bin konut kentsel dönüşümle yenileniyor
Aktaş, 13 han, bedesten ve 21 caminin bulunduğu bölgedeki dönüşüme ilişkin şu bilgileri verdi: "Hanlar Bölgesi, eski kimliğine kavuşturularak yerli ve yabancı turistler için cazibe merkezi olacak.
Cazibe Merkezi - 22.9.2020
DİKA'dan Dara Antik Kenti'ne 4 milyon liralık destek
Proje ile Mardin için tarihi bir değer olan Dara Antik Kenti'nin turizm merkezine dönüşmesine yönelik alt yapı hazırlanacak, turistler açısından cazibe merkezi olmasına ve tarihi değerlerin korunmasına hizmet edilecek.
Cazibe Merkezi - 21.9.2020
Sorgun Belediyesinin "Eğriöz deresi projesi" çalışmaları sürüyor
Proje kapsamında Cumhuriyet Caddesi ile Atatürk Bulvarı'ndaki çalışmaların tamamlandığını kaydeden Ekinci, şunları söyledi: "Bu projenin ikinci etabını oluşturan Eğriöz deresinin Hastane Caddesi'nden başlayıp Kaplıcalar bölgesine kadar devam eden bölümünde dere ıslahı tamamlandı. Bölgede, peyzaj çalışması, yürüyüş yolları, dere kenarında piknik yapılabilecek. Seyir terasları, model su değirmenleri, bisiklet, çocuklar için paten pistlerinin yer alacağı bölge cazibe merkezi olacak.
Cazibe Merkezi - 20.9.2020
Son dakika haber | Kırantepe, salgın döneminde de yamaç paraşütü tutkunlarının ilgisini çekiyor
Normalleşme dönemiyle macera tutkunlarının cazibe merkezi haline gelen Kırantepe'de yamaç paraşütü pilotları gökyüzünü renklendirirken, vatandaşlar da uçuş keyfi yaşıyor.
Cazibe Merkezi - 19.9.2020
Son Dakika | Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır Sur'da incelemede bulundu Açıklaması
"Önümüzdeki yılı artık Sur'u yeşil alanıyla tescilli yapıların korunmuş, ihya edilmiş şekliyle bir de burada vatandaşımızın, Surlu vatandaşımızın, Diyarbakırlı vatandaşımızın yaşadığı şekliyle inşallah hayata geçirmiş olacağız." diyen Kurum, şöyle devam etti: "Bu kapsamda 7 tane butik otelimiz var. Bu butik otelimizi de önümüzdeki aylarda ihaleye çıkacağız ve bu kapsamda hem yapmış olduğumuz butik otellerde hem de burada yatırım teşvikten çıkacağımız irtifak tesis ederek çıkacağımız turizm işletmeleriyle bir cazibe merkezi olacaktır.
Cazibe Merkezi - 19.9.2020
Son dakika haberi! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır'da "İl Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu...
"Sur tarihi ve kültürel yapısıyla cazibe merkezi haline gelecek" Sur'da 392 tescilli bina bulunduğunu, bu tescilli binaların mülkiyetlerinin vatandaşlara ait olduğunu ifade eden Kurum, "Bu binaların restorasyonunun 102'sinin ihalesini yaptık.
Cazibe Merkezi - 18.9.2020
Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliğinden DSİ Genel Müdürü Yıldız'a ziyaret
Yıldız'a görevinin hayırlı olması temennilerini ileten Gençer, ülkenin üçüncü büyük limanı Filyos Limanı'nı Birliğin cazibe merkezi olarak gördüklerini belirterek, "Ortak acılarımızla üzüldük, mutlu günlerde kaynaştık, ihmal edilmiş ortak bir kaderi paylaştık.
Cazibe Merkezi - 18.9.2020
Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği yönetiminden Cumhurbaşkanlığı YİK üyesi Toptan'a ziyaret
Çankırı, Bolu, Karabük, Bartın, Sinop, Kastamonu, Zonguldak illerinden oluşan Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliğinin, ülkenin üçüncü büyük limanı Filyos Limanı'nı cazibe merkezi olarak gördüklerini belirten Gençer, "Bölgemizi de her daim aynı kaderi paylaşan bir bütün olarak gördük.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cazibe Merkezi Haberleri | Cazibe Merkezi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Cazibe Merkezi haberleri, son dakika cazibe merkezi haber ve gelişmeleri burada. Kültür turizmi Tokat ekonomisine katkı sağlayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 01:50:21. #1.15#
title