Galibiyete Hasret Kalan Çaykur Rizespor, Sahasını Okuttu

Çaykur Rizespor, sahasında tam 280 gündür kazanamayınca çareyi sahayı hocalara okutmakta buldu.

Spor Toto Süper Lig'de küme düşmeme mücadelesi veren Çaykur Rizespor'un sahasında maç kazanamama fobisi devam ediyor. Süper Lig'de 18 puanla 16.sırada bulunan Çaykur Rizespor'da yöneticiler, bu durumdan kurtulmak için farklı bir yol denedi. Rizespor, sahasında tam 280 gündür kazanamayınca çareyi sahayı hocalara okutmakta buldu.

EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEDİ

Yeşi sahalarda eşi benzeri görülmemiş bir olaya imza atan Çaykur Rizespor'un bu uygulaması ne kadar etkili olacağı bugünkü maçta ortaya çıkacak.

KURBAN KESMİŞLERDİ

Çaykur Rizespor'un kendi evinde bir türlü galibiyet elde edememesi, uğursuzluk, büyü ve stadyumun altında yatır olduğu gibi dedikodulara neden oldu. Dedikoduların artması üzerine Çaykur Rizespor kulübü, geçtiğimiz gün idmanını stadyumda yaparak antrenman öncesi bir kurban kesip kanını sahaya akıtmıştı.

SAHAYI OKUTTULAR

Geçtiğimiz günlerde ise Rize'nin sevilen din adamlarından Necati Hut Stadyuma giderek, birlikte dini televizyon programı yaptıkları Orhan Yazıcılar ile birlikte Çaykur Rizespor'un cumartesi günü oynayacağı Eskişehirspor maçından galip gelmesi için dua etti.

Kaynak: Haberler.Com