Çaykur Rizespor'da Puan Umudu

Rize-(dha)-çaykur Rizespor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Yarın İstanbul'da Oynayacakları Fenerbahçe Maçında Sahadan Puan Ya Da Puanlarla Ayrılmayı Planladıklarını Söyledi.

Çaykur Rizespor'da Puan Umudu

RİZE-(DHA)-Çaykur Rizespor teknik direktörü Güvenç Kurtar, yarın İstanbul`da oynayacakları Fenerbahçe maçında sahadan puan ya da puanlarla ayrılmayı planladıklarını söyledi.

Kurtar, Fenerbahçe maçına sorunsuz hazırlandıklarını, yeşil mavili takımında sakat ve cezalı futbolcu da bulunmadığını açıklarken şöyle konuştu:

``Yeni transfer ettiğimiz futbolcularımız da arkadaşlarıyla hemen hemen uyum sağladı. Fenerbahçe maçında iyi bir oyun ortaya koyacağımıza ve rakibimizi zorlayacağımıza inanıyorum. Ligin ilk 2 haftasını beraberlikle kapatmamız nedeniyle bu haftaki maçın önemi, bizim için arttı. Bu hafta Fenerbahçe gibi güçlü bir takımla oynamamız, ilk bakışta şanssızlık gibi görünebilir ama aslında bunu bir şans olarak da değerlendirebiliriz. Çünkü bu maçta alacağımız puan, ilerleyen haftalarda bize önemli katkı sağlayacak ve futbolcularımızın morali de yükselecek.``