Çayeli Haberleri

Çayeli haber, Çayeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çayeli - 13.9.2019
Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de
Sınırları yeniden belirlenen yerler Söz konusu kararla, sınırları yeniden belirlenen merkez ve bölgeler ise şunlar: "Afyonkarahisar Sandıklı Hüdai Termal Turizm Merkezi, Antalya Alanya Baltepe Turizm Merkezi, Antalya Alanya Mahmutlar Gökçebelen Turizm Merkezi, Antalya Alanya Okurcalar Ortaören Turizm Merkezi, Ankara Haymana Termal Turizm Merkezi, Aydın Kuşadası Çamlimanı Turizm Merkezi, Aydın Kuşadası Yat Limanı Turizm Merkezi, Balıkesir Gönen Ekşidere Termal Turizm Merkezi, Balıkesir Susurluk Kepekler Termal Turizm Merkezi, Denizli Akköy-Gölemezli Termal Turizm Merkezi, Denizli Buldan-Tripolis Termal Turizm Merkezi, Erzurum Ilıca Termal Turizm Merkezi, Eskişehir Kızılinler Termal Turizm Merkezi, İzmir Özdere Kesre Turizm Merkezi, Hirfanlı Baraj Gölü Turizm Merkezi, Kırşehir Terme Karakurt Termal Turizm Merkezi, Kütahya Gediz Ilıcasu Termal Turizm Merkezi, Kütahya Ilıca Harlek Termal Turizm Merkezi, Kütahya Simav Eynal Çitgöl Naşa Termal Turizm Merkezi, Kütahya Tavşanlı Göbel Termal Turizm Merkezi, Muğla Bodrum Yalıçiftliği Turizm Merkezi, Nevşehir Kozaklı Termal Turizm Merkezi, Rize Çayeli Turizm Merkezi, Şanlıurfa Viranşehir Eyyüpnebi Turizm Merkezi, Trabzon Araklı Turizm Merkezi, Uşak Banaz Hamamboğazı Termal Turizm Merkezi, Yozgat Boğazlıyan Bahariye Cavlak Termal Turizm Merkezi, Yozgat Sorgun Termal Turizm Merkezi, Antalya Demre Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Kemerağzı-Kundu Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Oymapınar Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Elazığ-Tunceli Fırat Havzası Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Elazığ Harput Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, İzmir Dikili Termal Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Kuzey Antalya Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Kuzey Van Gölü Selçuklu Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Muğla Milas-Bodrum-Fesleğen Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ile Saroz Körfezi Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi.
Çayeli - 10.9.2019
Rize'deki şiddetli yağışlar
Şiddetli yağışlar, daha çok merkez ve bağlı köylerde, Hemşin, İyidere, Derepazarı ilçeleri ile Çayeli ilçesine bağlı Madenli ve Büyükköy beldelerinde etkili oldu.
Çayeli - 8.9.2019
Rize'deki şiddetli yağış
Rize'nin Çayeli ilçesinde etkili olan şiddetli yağışın ardından 16 kişi, tedbir amacıyla mahalleden çıkarıldı.
Çayeli - 4.9.2019
Kara yollarında durum
İyidere-Rize-Çayeli-Ardeşen yolunun 43.
Çayeli - 2.9.2019
Rize'de sağanak yolları göle çevirdi; esnaf ağ atarak tepki gösterdi
ÇATI UÇTU, 4 OTOMOBİLDE HASAR OLUŞTU Çayeli ilçesinde sağanak ve rüzgarın etkisiyle  Sinan Kutlu Bulvarı'nda uçan bir binanın çatısı yolda park halindeki otomobillerin üzerine düştü.
Çayeli - 2.9.2019
Aracıyla düşen çatı parçalarının altında kalmaktan kurtuldu
Rize'nin Çayeli ilçesinde şiddetli rüzgar nedeniyle yerinden kopan çatının parçalanarak üzerine düştüğü park halindeki 4 otomobilde hasar meydana geldi.
Çayeli - 31.8.2019
Bisiklet: 3. Çayeli Kriteryum Yol Yarışı
Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Çayeli Kriteryum Yol Yarışı yapıldı.
Çayeli - 31.8.2019
Rize'nin asırlık çivisiz camileri
İsmail Hocaoğlu, İkizdere Hacı Şeyh Camisi, Şimşirli Camisi, Kalkandere Hüseyin Hoca Camisi, Hemşin Bilen Camisi, Çayeli Ormancık Camisi ve Fındıklı Meyveli Camisi'nin bu camilerin başlıcaları olduğuna dikkati çekerek, asırlık camilerin tarihin bütün güzelliklerini içinde barındırdığını, doğa ile uyumlu olarak varlıklarını eşsiz bir güzellikle ziyaretçilere sunduğunu ifade etti.
Çayeli - 23.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Taşan derenin görüntüsü Kaynaşlı Belediyesi çalışma görüntüsü Dereyi izleyen fındık işçilerinin görüntüsü Drone görüntüsü Kaynaşlı Belediye Başkanı açıklamaları ve detaylar Haber-Kamera: Tezcan SOLMAZ / DÜZCE, ====================================== 7)AĞARAN ŞELALESİ TAŞTI   Rize'nin Çayeli ilçesinde yer alan Ağaran Şelalesi, bölgede etkili yağışın ardından taştı.
Çayeli - 23.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-23
Ağaran Şelalesi taştı Rize'nin Çayeli ilçesinde yer alan Ağaran Şelalesi, bölgede etkili yağışın ardından taştı.
Çayeli - 22.8.2019
Ağaran Şelalesi taştı
RİZE'nin Çayeli ilçesinde yer alan Ağaran Şelalesi, bölgede etkili yağışın ardından taştı.
Çayeli - 11.8.2019
"Ülkemizin dirliği, güvenliği, kardeşliği en büyük zenginliği"
Bayram Namazını Çayeli ilçesine bağlı Buzlupınar Köyünde kendi yaptırdığı Gümüşpınar Mahallesi Camisinde kılan Yazıcı, akraba ve komşuları ile bayramlaştı.
Çayeli - 18.7.2019
Emniyet Genel Müdürlüğüne atanan Mehmet Aktaş kimdir?
Mehmet Aktaş, Emniyet Genel Müdürlüğü görevine getirildi ve karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Mehmet Aktaş'tan boşalan Şırnak Valiliği'ne, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Bayburt Valiliği'ne ise bir dönem Hakkari Belediye Başkan vekilliği görevini yürüten Hakkari Vali Yardımcısı Cüneyt Epcim atandı. Mehmet Aktaş hayatı, biyografisi… MEHMET AKTAŞ KİMDİR? Aktaş, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Aksaray- Gülağaç, Malatya -Kuluncak, Muş- Hasköy, Düzce- Cumayeri ve Rize -Çayeli ilçelerinde kaymakamlık görevlerini yürüttü.
Çayeli - 18.7.2019
Emniyet Genel Müdürü değişti
İçişleri Bakanlığı, Resmi Gazete'de duyurulan atamalara ilişkin açıklama yayımladı. Açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aktaş'ın İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olduğu belirtilerek, "Aksaray-Gülağaç, Malatya-Kuluncak, Muş-Hasköy, Düzce-Cumayeri ve Rize-Çayeli ilçelerinde kaymakamlık görevinde bulunmuştur.
Çayeli - 18.7.2019
Emniyet Genel Müdürü değişti
İçişleri Bakanlığı, Resmi Gazete'de duyurulan atamalara ilişkin açıklama yayımladı. Açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aktaş'ın İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olduğu belirtilerek, "Aksaray-Gülağaç, Malatya-Kuluncak, Muş-Hasköy, Düzce-Cumayeri ve Rize-Çayeli ilçelerinde kaymakamlık görevinde bulunmuştur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çayeli Haber, Çayeli Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 8 - Çayeli haber sayfamızda Çayeli haberleri okuyabilir, Çayeli son dakika haberleri ve güncel Çayeli gelişmelerini görebilirsiniz. 81 yaşındaki kayıp şahıs 19 saat sonra bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:45:40. #1.14#
title