Çayeli Haberleri

Çayeli haber, Çayeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çayeli - 10.4.2020
Ailesinden 7 kişi karantinada bulunan Yavuz Şişman'dan "Ailem virüsü İstanbul'dan değil Rize'den...
Rize'nin Çayeli ilçesi Madenli beldesinde ailesinden 7 kişi karantinada olan olan Yavuz Şişman ailesinin Korona virüse İstanbul'da değil Rize'de yakalandığını dile getirdi.
Çayeli - 30.3.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLER
-Genel-detay görüntüler  Haber: Bedir ALTUNOK/KARS, ========================== Rize'nin Aşıklar köyünde, koronavirüse karşı 'kepenk' önlemi   RİZE'nin Çayeli ilçesine bağlı Aşıklar köyündeki Orta Mahalle'de yaşayanlar, koronavirüs salgını nedeniyle yerleşim yeri girişini otomatik kepenk ile kapattı.
Çayeli - 30.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-7
Rize'nin Aşıklar köyünde, koronavirüse karşı 'kepenk' önlemi RİZE'nin Çayeli ilçesine bağlı Aşıklar köyündeki Orta Mahalle'de yaşayanlar, koronavirüs salgını nedeniyle yerleşim yeri girişini otomatik kepenk ile kapattı.
Çayeli - 30.3.2020
Koronavirüsten korunmak için mahalle yolunu kepenkle kapatarak önlem aldılar
Kovid-19 vakalarının Türkiye'de de görülmeye başlaması üzerine 15 gün önce İstanbul'daki işletmelerini kapatan Eskici kardeşler, Çayeli ilçesine bağlı Aşıklar köyünün Merkez Mahallesi'ne geldi.
Çayeli - 24.3.2020
Karantina kurallarına uymayan 2 kişiye ceza
Rize'nin Çayeli ilçesinde Korona virüse karşı ev karantinasında olması gereken ancak yapılan kontrollerde evde bulunmayan 2 kişiye cezai işlem uygulandı ve haklarında suç duyurusunda bulunuldu.
Çayeli - 9.3.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Veterinere kedisini getiren kişiden detaylar Veteriner dükkanındaki diyalog Muayene odasından detay görüntü Veterinerin kediyi muayene etme görüntüsü Kediden detaylar Aşının hazırlanışı Aşıdan detay Kediye aşının vurulması Klinikte bulunan kedilerden detay görüntü Başka bir kedinin muayene görüntüsü Kedilerden detaylar Murat Karabayoğlu'nun röportajı  HABER-KAMERA: Aslı DURAN/ANTALYA,   ================================================= Bu ilçede arsa fiyatları İstanbul Boğazı ile yarışıyor   RİZE'nin Çayeli ilçesinde, 300 metrekarelik arsa ve üzerindeki 2 katlı bina, belediye tarafından 5,5 milyon TL'ye liraya satışa çıkarıldı.
Çayeli - 9.3.2020
Rize'de 300 metrekare arsa 5,5 milyon liraya satışa çıkarıldı
Çayeli Belediyesine ait ilçe merkezindeki üzerinde 2 katlı iş yeri binasının bulunduğu 300 metrekare arsa 5 milyon 500 bin liraya ihale ile satışa çıkarıldı.
Çayeli - 9.3.2020
Bu ilçede arsa fiyatları İstanbul Boğazı ile yarışıyor
Bu ilçede arsa fiyatları İstanbul Boğazı ile yarışıyor RİZE'nin Çayeli ilçesinde, 300 metrekarelik arsa ve üzerindeki 2 katlı bina, belediye tarafından 5,5 milyon TL'ye liraya satışa çıkarıldı.
Çayeli - 9.3.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
Görüntü dökümü: -Okulda eğitim gören kız öğrencilerden görüntü Kız öğrencilerin okul sırası yapması Kız öğrencilerle röportaj Mobilya bölümü öğretmeni röportaj Genel ve detay  Haber-Kamera: Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ, =================================== Bu ilçede arsa fiyatları İstanbul Boğazı ile yarışıyor   RİZE'nin Çayeli ilçesinde, 300 metrekarelik arsa ve üzerindeki 2 katlı bina, belediye tarafından 5,5 milyon TL'ye liraya satışa çıkarıldı.
Çayeli - 29.2.2020
Kara yollarında durum
İyidere-Rize-Çayeli yolunun 15-16.
Çayeli - 25.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
'DEPREM ÜÇGENİ HAYAT KURTARABİLİR' Bağlayıcı maddenin, elle incelediklerinde kolayca ufalandağını gördüklerini belirten Doç. Dr. Sağlam, "Bu bağlayıcı malzemenin yapı malzemesini bir arada tutma özelliği yok. Deprem üçgeni bu tür yapılarda maalesef oluşmamaktadır. Nedeni ise bağlayıcı olmayan briket ve taşların serbest hareket ederek, kişilerin üstüne düşmesidir. Çünkü yatakların veya kanepenin kenarında deprem anında koruma pozisyonunda olsanız bile düşen taşlar ve briketlerin altında kalıyorsunuz. Buradaki evlerde yaptığımız incelemede ön cephe duvarlarının yıkıldığı da dikkat çekiyor" diye konuştu.    GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ Haber-Kamera: Gülay KUYUCU-Orhan AŞAN/BAŞKALE,(Van), =================================== Rize'de tarihi kemer köprü çöktü   RİZE'nin Çayeli ilçesinde 19'uncu yüzyılda inşa edilen tarihi Aşıklar Kemer Köprüsü çöktü.
Çayeli - 24.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Rize'de tarihi kemer köprü çöktü RİZE'nin Çayeli ilçesinde 19'uncu yüzyılda inşa edilen tarihi Aşıklar Kemer Köprüsü çöktü.
Çayeli - 22.2.2020
Kara yollarında durum
İyidere-Rize-Çayeli yolunun 15-16.
Çayeli - 12.2.2020
22 ilde eğitime kar engeli
Rize Valiliğinden yapılan açıklamada, il merkezi, Ardeşen, Çayeli, Fındıklı, Hemşin ve İkizdere ilçelerinde, yarın taşımalı eğitim kapsamında kar ve buzlanma nedeniyle taşınmalarında risk doğabilecek güzergahlardan gelen öğrencilerden okula devam edemeyenlerin okul müdürlüklerince izinli sayılacağı bildirildi.
Çayeli - 12.2.2020
Rize'de eğitime kar engeli
Valilik'ten yapılan açıklamada, il merkezi, Ardeşen, Çayeli, Fındıklı, Hemşin ve İkizdere ilçelerinde, yarın taşımalı eğitim kapsamında kar ve buzlanma nedeniyle taşınmalarında risk doğabilecek güzergahlardan gelen öğrencilerden okula devam edemeyenlerin okul müdürlüklerince izinli sayılacağı bildirildi.
Çayeli - 12.2.2020
Rize'de UMKE personeli felçli hastayı sırtında ambulansa taşıdı
Yoğun kar yağışı ve sonrasında başta kar ambulansları ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi olmak üzere ilgili birimlerin tümünün aktif çalıştığına dikkati çeken Tepe, şunları kaydetti: "Ayrıca gönüllülük esasına dayalı kurulan, bünyesinde dağcılardan itfaiye, AFAD ve sağlık personeline kadar geniş yelpazede birçok birimi barındıran Rize Kurtarma Ekibi (RİKE), birçok kurtarma operasyonunda aktif görev yapmıştır. Yine RİKE bünyesinde görev alan Rize, Çayeli ve Ardeşen off-road ekipleri 4x4 paletli modifiyeli araçlarıyla sağlık personeli eşliğinde, ulaşım engeli yaşayan diyaliz ve diğer hastaların nakillerinde görev yapmışlardır.
Çayeli - 12.2.2020
Kara yollarında durum
İyidere-Rize-Çayeli yolunun 15-16.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çayeli Haber, Çayeli Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Çayeli haber sayfamızda Çayeli haberleri okuyabilir, Çayeli son dakika haberleri ve güncel Çayeli gelişmelerini görebilirsiniz. Gelenek devam etti, sahurda tulum sesi yükseldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 22:10:04. #1.15#
title