Çav Bella Madonna

Çav Bella Madonna

Rusya'nın Saint Petersburg Kentindeki Bir Grup, Kentte Konser Verecek Dünyaca Ünlü Pop Yıldızı Madonna'dan Devrim Şarkılarını Seslendirmesini İstedi.

Çav Bella Madonna

Rusya’nın Saint Petersburg kentindeki bir grup, kentte konser verecek dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna’dan devrim şarkılarını seslendirmesini istedi.

Rus haber ajansı RİA Novosti’de yayımlanan habere göre, Saint Petersburg kentinde yaşayan komünist bir grup, kentte 3 Ağustos Pazar günü konser verecek popüler kültür ikonu şarkıcı Madonna’ya yazdıkları mektupta “tevazu göstererek konser sırasında devrim şarkıları seslendirmelerini” istedi. Saint Petersburg ve Leningrad bölgesi komünistleri adına yapılan açıklamada, Madonna’nın konserinin Ekim Devrimi’nin başlangıç noktasını oluşturan “Saray Alanı”nda yapılacağı belirtilerek, “Böylesi bir alanda konser vermenin sorumluluğunu anlamalısınız. Edepli bir biçimde giyinmeli, uyumlu şarkılar seslendirmeli ve ahlaki kuralları aklınızda bulundurmalısınız” denildi. Açıklamada, “Madonna, senden Saray Alanı’nda vereceğin konserde, Kışlık Saray’a saldıranların anısına devrim şarkılarını repertuarına almanı istiyoruz” ifadeleri de yer aldı. Komünistler, Madonna’nın, konser sırasında repartuarına alabileceği Sovyet Devrim şarkıları önerileri de sıraladılar. Popüler kültür ikonu dünyaca ünlü şarkıcının komünistlerin bu isteğine ne cevap vereceği ise merakla bekleniyor.

Kaynak: DHA