Cartoon Network Türkiye 4 Yaşında

Cartoon Network Türkiye 4 Yaşında

Time Warner bünyesinde yayın yapan Cartoon Network Türkiye, bu hafta 4. yaşını kutluyor.

Cartoon Network Türkiye 4 Yaşında

Tüm dünyada 160 ülkede, yaklaşık 200 milyon evde, 21 farklı dilde yayın yapan Cartoon Network Türkiye, 4. yılını kutluyor.

4 yıl önce yayına başlayan Cartoon Network Türkiye, bugün en çok izlenen çocuk kanalı olmayı başardı. Türkiye'de Türkçe içerikle yayına başladığı günden itibaren sadece eğlendirmekle yetinmeyen Cartoon Network, aynı zamanda özenle seçilmiş yapımlarla da çocukların gelişimine katkı sağlıyor.
Cartoon Network Türkiye, beğenilen çizgi filmleriyle; arkadaşlığın ve paylaşımın değerini, umudun ve sevginin gücünü, farklılığa ve her canlının yaşam hakkına saygı duymanın önemini, çevreye ve dünyaya duyarlı olmanın sorumluluğunu dile getiriyor.

Beğenilen çizgi kahramanları Ben 10, Generator Rex, Bakugan, Puppy in My Pocket, Johnny Test, Johnny Bravo, Bananas in Pyjamas, Garfield, Gumball, Adventure Time, Angelo Rules, Hero 108, Gen X, Skunk Fu, Flapjack, Samurai Jack, Power Puff Girls, Mike Lu Og, Camp Lazlo, Code Name Kids Next Door, Jelly Jam, Mama Mirabel, Wow Wow Wubzy, Ed Edd Eddy, Cramp Twins, Star Wars: Clone Wars, Juniper Lee ve Smurfs ile Cartoon Network 4. yılında da Türkiye'nin en çok sevilen çocuk kanalı oldu.

Kaynak: Bültenler