Çarşamba Marka Firmaların Cazibe Merkezi Oluyor, Makro Market 2. Şubesini Açtı

Artan Nüfusu ve Gelişen Ekonomisi ile Samsun'un Çarşamba İlçesi, Türkiye Genelinde Markasını Kanıtlamış Firmaların İlgi Odağı Oluyor. Değişik İllerde 114 Şubesi Bulunan Makromarket, 115. Şubesini Çarşamba'da Açtı. Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Her Bakımdan Cazibe Merkezi Olma Yolunda Çarşamba'nın Hızlı Adımlarla İlerlediğini Söyledi.

Çarşamba Marka Firmaların Cazibe Merkezi Oluyor, Makro Market 2. Şubesini Açtı

Artan nüfusu ve gelişen ekonomisi ile Samsun'un Çarşamba ilçesi, Türkiye genelinde markasını kanıtlamış firmaların ilgi odağı oluyor. Değişik illerde 114 şubesi bulunan Makromarket, 115. şubesini Çarşamba'da açtı.

Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, her bakımdan cazibe merkezi olma yolunda Çarşamba'nın hızlı adımlarla ilerlediğini söyledi.

Terme Caddesi üzerinde hizmet verecek olan Makromarket'in yeni şubesinin açılışını Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ile Makromarket Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Songör yaptı. Açılışta sunulan indirimler ve kampanyaların yanı sıra Makromarket çocuk tiyatrosunun yapmış olduğu gösteriler organizasyona renk kattı.

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, yerli sermaye ile kurulan Makromarket gibi kuruluşların desteklenmesi gerektiğine değinerek, "Çarşamba'mız marka firmaların ilgi odağı haline gelerek sürekli gelişiyor ve değişiyor. Sizler de bunu görüyorsunuz. Bu tür kuruluşlar ilçemize hem zenginlik, hem kalite, hem de istihdam sağlıyor. Ben bu kardeşlerimizin yeni açmış oldukları müessenin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, bu çalışmaları için teşekkür ediyorum." dedi.

Hizmet verdikleri noktalarda müşterilerin memnuniyeti ile karşılaştıklarını, farklı bir satış ve pazarlama stratejisi ile perakende sektöründe hedeflerine doğru yol aldıklarını açıklayan Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Songör, yatırımlarının devam ettiğini ve devam edeceğini belirtti. Songör, yeni market'in 560 metrekare satış alanı üzerine kurulduğunu ve 3 kasiyerle hizmet vereceklerini söyledi.

Müşterilerden alınan olumlu talepler doğrultusunda yeni şube açtıklarını ifade eden Songör, "Yeni açtığımız şubemizde 14 elemanımızla hizmet vermeye çalışacağız. Amacımız, daha modern ve hijyenik ortamlarda halkımıza daha kaliteli ve ucuz ürünler sunmaya çalışmaktır." şeklinde konuştu.

Kaynak: CHA