Çarşamba'daki Cinayetin Ardından
Haberler » Güncel » Haber

Çarşamba'daki Cinayetin Ardından

Samsun'un Çarşamba İlçesinde, Bir Kahvehanede 2 Kişinin Öldüğü 3 Kişinin de Yaralandığı Silahlı Kavgayla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı.

Çarşamba'daki Cinayetin Ardından

Samsun'un Çarşamba ilçesinde, bir kahvehanede 2 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı silahlı kavgayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Orta Mahalle'de bulunan bir kahvehanede saat 15.30 sıralarında meydana gelen olayda, kahvehane içinde silahlı saldırıya uğrayan kahvehane sahibi Ergün Kütükoğlu ile kardeşi Ertuğrul Kütükoğlu hayatını kaybederken, Adem P. (53), Yaşar T. (30) ve Sebahattin K. yaralanmıştı. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alınırken, polis olayın olduğu kahvehanede 29 adet boş kovan ele geçirdi. Samsun Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve kazaen vurularak yaralandıkları iddia edilen Adem P. ile Yaşar

T.'nin sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Çarşamba Devlet Hastanesi'nden Samsun Gazi Devlet Hastanesi'ne sevk edilen yaralı taksi şoförü Sebahattin K. ise bu hastaneden de hayati tehlike kaydıyla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Ölenlerin yakınları sinir krizi geçirirken, Samsun'dan ilçeye takviye polis ekipleri gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma çok kapsamlı olarak sürdürülüyor.

(EŞ-MAY-NÇ-Y)