Çarşamba'da Türk Sanat Müziği Konseri

Çarşamba'da Türk Sanat Müziği Konseri

Çarşamba Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu'nun (Tsm) Verdiği Konser, Beğeniyle İzlendi. Çarşamba Belediyesi Cemil Şensoy Kültür Merkezi'nde Türk Sanat Müziği Şöleni Yaşandı. Belediye Çalışanları ve Vatandaşlar ve Diğer Kamu Çalışanları Olmak Üzere 33 Kişiden Oluşan Koro, Şef Ömer Kutlu Emirli Yönetiminde Çarşamba Halkına Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.

Çarşamba'da Türk Sanat Müziği Konseri
17.03.2007 16:53 | Son Güncelleme: 17.03.2007 16:53

Çarşamba Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu'nun (TSM) verdiği konser, beğeniyle izlendi. Çarşamba Belediyesi Cemil Şensoy Kültür Merkezi'nde Türk sanat müziği şöleni yaşandı. Belediye çalışanları ve vatandaşlar ve diğer kamu çalışanları olmak üzere 33 kişiden oluşan koro, Şef Ömer Kutlu Emirli yönetiminde Çarşamba halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Programın ilerleyen saatlerinde solistlerin arasına katılarak onlarla birlikte Türk sanat müziğini icra eden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, halkın konsere gösterdiği yoğun ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Dündar, “Çarşamba ilçemizde böylesine güzel kültürel ve sanatsal etkinliklerin halkımızın da desteğini görmesi beni son derece mutlu etti. Herkese teşekkür ediyorum. Yaptığımız faaliyetlerin arasında sanat faaliyetlerini çok önemsiyoruz. Her gecen yıl sanatsal etkinliklerimiz artarak devam ediyor” diye konuştu.

Daha sonra konsere katılan solistlere katılım belgeleri verildi.

(EŞ-SAM)

17.03.2007 16:45 TSİ

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title