Carrusca Yarın Geliyor

Galatasaray Futbol A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Çek Futbolcu Marek Heinz İle Yollarını Ayırdıklarını Söyledi. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Yapılan Akşam Antrenmanı Sırasında Basın Mensuplarıyla Sohbet Eden Sezgin, Çek Futbolcuyla Görüştüklerini Kaydederek, "Kendisini Takımda Düşünmediğimiz...

Carrusca Yarın Geliyor

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Çek futbolcu Marek Heinz ile yollarını ayırdıklarını söyledi. Florya Metin Oktay Tesisleri`nde yapılan akşam antrenmanı sırasında basın mensuplarıyla sohbet eden Sezgin, Çek futbolcuyla görüştüklerini kaydederek, ¨Kendisini takımda düşünmediğimizi açıkça söyledik ve kulüp bulmasını istedik. Hem biz, hem kendisi kulüp bulmak için çalışıyoruz¨ dedi.

Marek Heinz, koşu ve ısınma hareketlerinde takımla birlikte çalışırken, antrenmanın son bölümünde yapılan çift kale maçta yer almadı. Bu arada Adnan Sezgin, Carrusca`nın yarın İstanbul`a geleceğini ima etti. Basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine, bu futbolcuyla programın yarın sabah netleşeceğini dile getiren Sezgin, ¨(Carrussca yarın geliyor) diye yazabilirsiniz¨ dedi. Adnan Sezgin, Galatasaray`ın ön libero için düşündüğü Arjantinli Somoza ve İsviçreli Vogel ile görüşmelerin ise sürdüğünü söyledi.

GALATASARAY, YENİ SEZON HAZIRLIKLARINI SÜRÜDÜRÜYOR

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde a akşam antrenmanıyla devam etti. Teknik direktör Eric Gerets yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri`nde gerçekleştirilen 1 saatlik antrenmanda futbolcular, koşunun ardından çift kale maç yaptı. Oldukça çekişmeli geçen maçta, genç futbolcuların ağırlıkta olduğu takım ile Erik Gerets`in muhtemel 11`i olarak düşünülen kadro karşılaşırken, gençlerin yüksek performansı teknik heyetin yüzünü güldürdü. Özellikle Arda`nın ortaya koyduğu futbol oldukça beğenilirken, mücadele Hakan ve Arda`nın golleriyle 1-1 sonuçlandı.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin`in, yeni sezonda takımda düşünmediklerini açıkladığı Çek futbolcu Marek Heinz, (A) takımla antrenmana çıkmadı. Takımdan ayrı, tek başına alt sahada çalışan Heinz, ancak normal antrenman bittikten sonra üst sahaya gelerek Sabri ve Ergün ile birlikte şut çalışması yaptı. Sarı-kırmızılıların antrenmanına tedavileri süren Orhan, Erkan ve hasta olduğu açıklanan Volkan katılmazken, Ümit, Aykut ve Yalçın ise takımdan ayrı çalıştı. Turkcell Süper Ligi`nin top sponsoru olan Nike firmasının ürettiği yeni toplarla bugün çalışmalara başlayan futbolcular, toplardan memnun kalmadı.
Antrenman süresince sarı-kırmızılı birçok futbolcu, yeni topları beğenmediklerini ifade ettiler. Galatasaray, yarın akşam yapacağı antrenmanla hazırlıklarının İstanbul bölümünü tamamlayacak. Sarı-kırmızılılar, Borussia Mönchengladbach ile yapacağı özel maç ve Beşiktaş ile oynayacağı Süper Kupa maçı için 27 Temmuz Perşembe günü Almanya`ya gidecek.

Kaynak: DHA