Carolina Haberleri

Carolina haber, Carolina son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Carolina - 24.11.2020
Beşiktaş, ABD'li basketbolcu Joel Berry'i transfer etti
Son olarak NBA G Ligi ekiplerinden 1,83 metre boyunda ve 25 yaşındaki basketbolcu, 2012'de ABD 17 yaş Altı takımıyla dünya şampiyonluğu sevinci yaşadı. North Carolina ile 2017'de NCAA şampiyonluğuna ortak olan Berry, 2018-2019 sezonunda NBA ekiplerinden Los Angeles Lakers ile sözleşme imzaladı.
Carolina - 23.11.2020
Son dakika haber... ABD'de Şükran Günü'nü protesto eden aktivist hindi kılığına girdi
ABD'nin New York kentinde bu yıl 94'üncü düzenlenen Geleneksel Şükran Günü'nde hindilerin kesilmesine tepki gösteren Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA)  üyesi bir aktivist, caddede hindi kılığına girdi. Şükran Günü'nde kullanılacak hindiler için endişe duyduğu ifade edilen bir hayvan hakları organizasyonu olan Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA)  üyesi, Güney Carolina eyaletinin Charleston şehrinde eylem düzenledi.
Carolina - 21.11.2020
ABD'de İsrail casusu Pollard'ın şartlı tahliyesi sona erdi
Cezasını çektiği North Carolina eyaletinin Butner şehrindeki federal hapishaneden 20 Kasım 2015'te şartlı tahliye ile serbest bırakılan Pollard'ın bu çerçevede GPS taşıyan bileklik giymesi ve iş ya da kişisel bilgisayarlarının sürekli takip altında tutulması isteniyordu.
Carolina - 19.11.2020
Orta Amerika ülkelerinde Iota kasırgası nedeniyle 23 kişi öldü
Eta kasırgası nedeniyle kasım ayı başında 150'si Guatemala'da olmak üzere Orta Amerika ülkelerinde 200 kişi yaşamını yitirmişti. ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde de Eta kasırgasının yol açtığı şiddetli yağışlarda 7 kişi hayatını kaybetmişti.
Carolina - 16.11.2020
Kanarya Adaları'na son bir ayda gelen düzensiz göçmen sayısı 9 bini geçti
Bölgesel Politikalar Bakanı Carolina Darias, "uluslararası koruma hakkına sahip olmayan göçmenlerin sınır dışı edilmesi ve düzensiz göçmenlerin İber Yarımadası'na geçmelerinin önlenmesi" konusunda çalışmaların artırılacağını söyledi.
Carolina - 16.11.2020
Iota'nın Orta Amerika'yı 4. kategoride vurması bekleniyor
Eta kasırgası nedeniyle kasım ayı başında 150'si Guatemala'da olmak üzere Orta Amerika ülkelerinde 200 kişi yaşamını yitirmişti. ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde de Eta kasırgasının yol açtığı şiddetli yağışlarda 7 kişi hayatını kaybetmişti.
Carolina - 13.11.2020
ABD'ye ulaşan Eta Kasırgası'nda 7 kişi hayatını kaybetti
NEW ABD'nin Kuzey Carolina eyaletine ulaşan Eta Kasırgası'nın etkisiyle meydana gelen sel baskınlarında en az 7 kişinin öldüğü bildirildi.
Carolina - 13.11.2020
Kuzey Carolina'da Eta kasırgasının yol açtığı aşırı yağışlarda 7 kişi öldü
ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde Eta kasırgasının yol açtığı aşırı yağışlarda ilk belirlemelere göre 7 kişi öldü.
Carolina - 13.11.2020
ABD'deki başkanlık yarışında Arizona eyaletini Biden kazandı
16 delegeli Georgia ve 15 delegeli Kuzey Carolina'da ise sonuçlar henüz netleşmedi.
Carolina - 13.11.2020
Georgia'da oylar yeniden elle sayılıyor
ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Demokratların adayı Joe Biden 290 delegeye ulaşarak seçimleri kazanırken, toplam 42 delegesi olan Kuzey Carolina, Arizona ve Georgia eyaletlerinde sonuçlar henüz net değil.
Carolina - 12.11.2020
Kuzey Carolina'daki Senato seçimlerini Cumhuriyetçi Tillis kazandı
ABD'de 3 Kasım'da başkanlık seçimleriyle birlikte yapılan Kongre seçimlerinde Kuzey Carolina eyaletini Cumhuriyetçi aday Thom Tillis kazandı.
Carolina - 11.11.2020
ABD'deki başkanlık yarışında Alaska eyaletini Trump kazandı
Öte yandan, resmi olmayan sonuçlara göre 279 delegeye ulaşan Joe Biden, başkanlık koltuğunu garantiledi. Toplam 42 delegesi olan Kuzey Carolina, Georgia ve Arizona eyaletlerinde ise sonuçlar henüz netleşmedi.
Carolina - 9.11.2020
Cumhuriyetçi Senatör Graham, Trump'ı 2024 seçiminde yeniden aday olmaya çağırdı
ABD'nin Güney Carolina eyaleti senatörü Cumhuriyetçi Lindsey Graham, resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kaybeden ABD Başkanı Donald Trump'ı, 2024 seçiminde yeniden aday olmaya çağırdı.
Carolina - 8.11.2020
Haftanın tarihine bakış
1960- Nükleer silah taşıyan ilk denizaltı USS George Washington, Güney Carolina Charleston'da suya indirildi.
Carolina - 7.11.2020
Obama'dan başkanlık seçimlerine ilişkin değerlendirme Açıklaması
Arizona, Kuzey Carolina ve Georgia eyaletinde sayımlar devam ederken bu sabah Nevada ve Pensilvanya'daki sayımlar tamamlandı.
Carolina - 7.11.2020
Hillary Clinton'dan ABD başkanlık seçimleri sonucu açıklaması Açıklaması
Arizona, Kuzey Carolina ve Georgia eyaletinde sayımlar devam ederken, bu sabah Nevada ve Pennsylvania'daki sayımlar tamamlandı.
Carolina - 7.11.2020
ABD'de 59. başkanlık seçimlerini Joe Biden kazandı
Nevada, Arizona, Kuzey Carolina ve Georgia eyaletinde sayımlar devam ederken bu sabah Pennsylvania'daki sayımlar tamamlandı.
Carolina - 7.11.2020
Son Dakika | ABD Başkanı Trump: "Bu seçimi büyük bir farkla ben kazandım"
Trump, sayımları devam eden Pennsylvania, Kuzey Carolina ve Georgia eyaletlerinde öndeydi.
Carolina - 7.11.2020
ABD'deki kritik seçimde sona doğru: Oy sayımı sürüyor
KRİTİK EYALETLERDE SON DURUM NE? Kritik eyaletler Nevada, Arizona ve Georgia ve Pensilvanya'da Demokratların adayı Joe Biden yarışı önde götürüyor. Biden, Pensilvanya'yı ya da diğer üç eyaletten ikisini alması halinde başkanlık için yeterli delegeye ulaşacak.Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump da, Pensilvanya'yı kazanması şart ancak yeterli değil. Oy sayımının devam ettiği eyaletlerde son durum ise şöyle: Trump'ın önde olduğu eyaletler; Alaska, Kuzey Carolina.
Carolina - 7.11.2020
Demokrat başkan adayı Joe Biden: "300 delegeye ulaşma yolunda ilerliyoruz"
Toplam 71 seçici delegeyi temsil eden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona, Nevada ve Alaska eyaletlerinde seçim sonuçları halen netleşmiş değil.
Carolina - 7.11.2020
ABD Senatosunda hangi tarafın çoğunlukta olacağı ocak ayına kadar bilinmeyecek
Kuzey Carolina ve Alaska eyaletlerinde birer ve Georgia eyaletinde iki sandalye için yapılan seçimlerin sonucu henüz netleşmedi.
Carolina - 7.11.2020
New York borsası karışık seyirle kapandı
Ülkede "salıncak eyaletler" olarak bilinen Pensilvanya, Georgia, Kuzey Carolina, Arizona, Nevada ve Alaska'daki oy sayım işlemlerinin devam etmesi nedeniyle seçim sonuçları henüz netlik kazanmadı.
Carolina - 7.11.2020
ABD Kongre seçimlerinde Temsilciler Meclisinde Demokratlar avantajlı, Senato'da yarış başa baş
Senato yarışında Cumhuriyetçiler önde görülüyor 100 sandalyeli Senatonun 35 üyesini belirlemek için yapılan seçimlerde Kuzey Carolina ve Alaska eyaletlerinde birer ve Georgia eyaletinde iki sandalye için yapılan seçimlerin sonucu henüz netleşmedi.
Carolina - 6.11.2020
ABD başkanlık yarışında oy sayımının sürdüğü Philadelphia'da Trump ve Biden destekçileri karşı karşıya geldi
Toplam 71 seçici delegeyi temsil eden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona, Nevada ve Alaska eyaletlerinde seçim sonuçları halen netleşmiş değil.
Carolina - 6.11.2020
ABD'deki başkanlık seçim sonuçları için gözler 6 kritik eyalette
ABD Başkanı Cumhuriyetçi Donald Trump ile Demokrat rakibi Joe Biden arasında baş başa giden yarışta, toplam 71 seçici delegeyi temsil eden Georgia, Kuzey Carolina, Nevada, Pennsylvania, Arizona ve Alaska eyaletleri kritik önemini koruyor.
Carolina - 6.11.2020
ABD'deki başkanlık seçimlerinde 264 delegeye sahip Demokratların adayı Joe Biden Nevada, Georgia ve Pennsylvania'da, 214 delegeye sahip...
ABD'deki başkanlık seçimlerinde 264 delegeye sahip Demokratların adayı Joe Biden Nevada, Georgia ve Pennsylvania'da, 214 delegeye sahip Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump ise sadece Kuzey Carolina'da seçim yarışını önde götürüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Carolina Haberleri | Carolina Haber - Haberler - Carolina haberleri, son dakika carolina haber ve gelişmeleri burada. Beşiktaş, ABD'li basketbolcu Joel Berry'i transfer etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 19:05:41. #1.15#
title