Carmen Bodrum'u Hayran Bıraktı

Carmen Bodrum'u Hayran Bıraktı

İspanya'da Defalarca 'Yılın Dansçısı' Seçilen Aida Gomez Bu Kez 3 Bin Yıllık Antik Tiyatro'da Yaptığı Nefes Kesen Gösterisi İle Bodrumlu Sanatseverlerin Beğenisini Kazandı. Aşkı Ön Plana Çıkartarak Ya...

Carmen Bodrum'u Hayran Bıraktı

İspanya`da defalarca `Yılın Dansçısı` seçilen Aida Gomez bu kez 3 bin yıllık Antik Tiyatro`da yaptığı nefes kesen gösterisi ile Bodrumlu sanatseverlerin beğenisini kazandı. Aşkı ön plana çıkartarak yaptığı dansları ile izleyenleri büyüleyen Gomez, gösteri öncesinde yaptığı açıklamada ``İlk kez geldiğim Bodrum`da tarihi bir atmosfer içerisinde dans etmek benim için muhteşem bir duygu, dans ederken kendimi binlerce yıllık tarihin derinliklerinde yaşarken hissedeceğim, dışarıdaki seyirci atmosferi ise mükemmel`` dedi.
Gösteri yaptığı tüm ülkelerde `En Seksi Carmen` olarak ün yapan Aida Gomez Yıldızlı Turkcell Geceleri kültür etkinlikleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro`da sanatseverlerle buluştu. Emekli Orgeneral Çevik Bir ile yaklaşık 1500 kişinin izlediği gösteride Aida Gomez, büyük bir aşkın konu edildiği müzikalde, tüm erkekleri cezbeden Carmen rolüyle Bodrum`da İspanyol rüzgarı estirdi.
İspanya`nın en önemil dansçılarından biri olarak kabul edilen Gomez, uzun süre İspanyol Ulusal Balesi`nin başındaki en genç sanat direktörü olarak da görev yaptı. 2004 yılında Ulusal Dans Ödülü`nü (National Dance Prize) alan ve Glamour dergisi tarafından `Yılın Kadını` seçilen Gomez`in gösterisinde yer alan dans grubu, harika müzikleri ve dansları ile sanatseverleri hayran bıraktı.
Gösteri sırasında uzun İspanyol eteklerini sık sık havalandıran seksi vücudunu cömertçe sergileyen Gomez, oyundaki çılgın ve ihtiraslı aşık rolü ile büyük alkış topladı. Gomez gösteri öncesinde yaptığı kısa basın açıklamasında ``İlk kez geldiğim Bodrum`da tarihi bir atmosfer içerisinde dans etmek benim için muhteşem bir duygu, dans ederken kendimi binlerce yıllık tarihin derinliklerinde yaşarken hissedeceğim, dışarıdaki seyirci atmosferi ise mükemmel, böyle bir şey beklemiyordum, önümüzdeki yıllarda yeniden burada olmak isterim, tatil içinde Bodrum`u düşünebilirim`` dedi.
Yıldızlı Turkcell Geceleri Antik Tiyatro` da 13 Ağustos`ta Sezen Aksu ve 18 Ağustos`ta Kıraç- Funda Arar konserleri ile devam edecek.

Kaynak: DHA